Depilace zadku laserem

Toužíte po epilaci laserem? Jednoduchá depilace zadku laserem je pak bezesporu tím nejjednodušším a nejúčinnějším, co v tomto směru podniknout. Tím spíše, svěříte-li její provedení odborníkům z naší kliniky.

Důvody k podstoupení depilace zadku na naší klinice

Máme s tímo zákrokem zkušenosti. Depilace patří mezi nejjednodušší zákroky, které na naší klinice probíhají, a v průběhu let provedli naši lékaři depilací bezmála tisíce. Vždy k naprosté spokojenosti.

Máme patřičné vybavení. Chloupků vás zbavíme laserem VELUX, což je jeden z nejlepších přístrojů mezi epilačními přístroji. Problém pro něj nepředstavují ani obtížně odstranitelné světlé chloupky.

Zákrok netrvá dlouho a necítíte při něm žádnou bolest.

Před objednáním šesti zákroků získáte automaticky 20% slevu na celou proceduru.

Na menší ploše vám rádi předem zdarma předvedeme, jak laser pracuje, abyste vyzkoušeli jeho efektivitu.

Další informace k odstranění chloupků na zadku

Zákrok je zcela diskrétní, probíhá v soukromí naší kliniky a nijak se v zásadě neliší od depilačních zákroků kdekoliv jinde na těle.

Využíváme kvalitní depilační laser VELUX, který je unikátní tím, že spojuje 2 vlnové délky v jedné. Samotný pulz laseru si totiž hůře poradí se světlejšími chloupky, neboť k efektivní likvidaci chloupku musí laser reagovat s dostatečným množstvím jeho pigmentu.

Proto je u tohoto přístroje využita kombinace vlnových délek

Které efektivitu zákroku u světlejších chloupků několikanásobně zvýší.

Nemusíte se bát ani bolesti; zabudované chlazení a případné doplňkové chlazení redukuje nepříjemný pocit z epilace na minimum.

Mějte na paměti, že ke kompletnímu odstranění ochlupení je obvykle třeba několik opakujících se procedur. To proto, aby došlo k odstranění i těch chloupků, které zatím nevstoupily do růstové fáze. I tak je ale počet těchto opakovacích procedur díky účinnosti našeho laseru menší než u těch běžných.

Depilace zadku laserem cena

Zákrok Cena
Celé tělo 14 872 Kč
Záda 4 540 Kč
Hýždě 2 750 Kč
Rektum 3 200 Kč
Holení před ošetřením 500 Kč
Máte-li jakékoliv další dotazy k proceduře

Nebo byste si rádi účinky laseru nezávazně vyzkoušeli, objednejte se k nám na konzultaci. 

Depilace zadku laserem recenze

Byla jsem mile překvapena, z žádné bolesti v době rekonvalescence. Paní doktorka Zárubová je největší zlatíčko a má opravdu šikovné ruce! Odepíše klidně i v 11 večer a dokáže naprosto pochopit co žena chce! Implantáty Motiva Ergonomix jsou opravdu jak Vaše prsa! Po dvou měsících jsou absolutně měkká a chovají se jak moje.
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDR. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Modelace + augumentace prsou - velký implantát 725ml
Jít právě k paní doktorce Zárubové, bylo mé dosud nejlepší životní rozhodnutí. Paní doktorka je neskutečně milá a usměvavá. Už při vstupní prohlídce mě dodala tolik energie , že jsem se díky ní operace vůbec nebála. Paní doktorka maximálně vyhověla mým velmi vysokým požadavkům (modelace + augumentace 725ml corse). Prsa jsou naprosto dokonalá. Po operaci jsem se cítila skvěle. A bez bolestí. Hned druhý den jsem začala opět normálně fungovat. Opravdu se ženy nemusíte bát pooperačních bolestí. Personál celé kliniky je velice ochotný a starostlivý. A pokud by někdo stále váhal nad operací prsou a nad výběrem operatéra. Dám Vám ruku do ohně za to, že lepší prsa než od paní doktorky Zárubové vám nikde neudělají. Ještě jednou velice děkuji nejlepší paní doktorce. A se všemi dalšími úpravami se obracím pouze na ní. Ješte jednou Vám děkuji za všechno.

MUDR. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Mít dítě není pro ženu lehké a porod má samozřejmě dopad na Vaše tělo. Po druhém dítěti mne začala trápit inkontinence, zejména, když jsem se smála, zakašlala jsem nebo jsem kýchla. Bylo mi trapně a díky těmto obtížím jsem přestala vyhledávat společenský život, protože jsem potřebovala být neustále poblíž toalety. Poté jsem se úplně náhodou dozvěděla o GYNOLASERU a když jsem toto ošetření podstoupila, pocítili jsme já i můj partner výrazný rozdíl v sexuální oblasti. Sex je častější a lepší než kdykoliv dříve. Současně vymizely i mé potíže s lehkým únikem moči