Depilace zadku laserem

Toužíte po epilaci laserem? Jednoduchá depilace zadku laserem je pak bezesporu tím nejjednodušším a nejúčinnějším, co v tomto směru podniknout. Tím spíše, svěříte-li její provedení odborníkům z naší kliniky.

Důvody k podstoupení depilace zadku na naší klinice

Máme s tímo zákrokem zkušenosti. Depilace patří mezi nejjednodušší zákroky, které na naší klinice probíhají, a v průběhu let provedli naši lékaři depilací bezmála tisíce. Vždy k naprosté spokojenosti.

Máme patřičné vybavení. Chloupků vás zbavíme jedním z nejlepších přístrojů mezi epilačními lasery. Problém pro něj nepředstavují ani obtížně odstranitelné světlé chloupky.

Zákrok netrvá dlouho a necítíte při něm žádnou bolest.

Před objednáním šesti zákroků získáte automaticky 20% slevu na celou proceduru.

Na menší ploše vám rádi předem zdarma předvedeme, jak laser pracuje, abyste vyzkoušeli jeho efektivitu.

Další informace k odstranění chloupků na zadku

Zákrok je zcela diskrétní, probíhá v soukromí naší kliniky a nijak se v zásadě neliší od depilačních zákroků kdekoliv jinde na těle.

Využíváme kvalitní depilační laser, který je unikátní tím, že spojuje 2 vlnové délky v jedné. Samotný pulz laseru si totiž hůře poradí se světlejšími chloupky, neboť k efektivní likvidaci chloupku musí laser reagovat s dostatečným množstvím jeho pigmentu.

Proto je u tohoto přístroje využita kombinace vlnových délek

Které efektivitu zákroku u světlejších chloupků několikanásobně zvýší.

Nemusíte se bát ani bolesti; zabudované chlazení a případné doplňkové chlazení redukuje nepříjemný pocit z epilace na minimum.

Mějte na paměti, že ke kompletnímu odstranění ochlupení je obvykle třeba několik opakujících se procedur. To proto, aby došlo k odstranění i těch chloupků, které zatím nevstoupily do růstové fáze. I tak je ale počet těchto opakovacích procedur díky účinnosti našeho laseru menší než u těch běžných.

Depilace zadku laserem cena

Zákrok Cena
Celé tělo 14 872 Kč
Záda 4 540 Kč
Hýždě 2 750 Kč
Rektum 3 200 Kč
Holení před ošetřením 500 Kč
Máte-li jakékoliv další dotazy k proceduře

Nebo byste si rádi účinky laseru nezávazně vyzkoušeli, objednejte se k nám na konzultaci. 

Depilace zadku laserem recenze

Zvětšení vykojených prsou na drobné postavě
Koncem června jsem podstoupila zvětšení prsou u MUDr. Lucie Zárubové v Premier Clinic. Paní doktorka je opravdový profesionál s velmi lidským přístupem. Protože jsem chtěla krásná, přirozená prsa, domluvily jsme se na zvětšení mých vykojených jedniček implantáty 340 ml, Demi profil a výsledkem jsem naprosto nadšená! Mám prsa přesně taková, jaká jsem vždy chtěla. Nyní vel. 2/3. K mé drobné postavě (160 cm, 52 kg) ideál. 🙂
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Zdravím ženy! Nejprve na začátku chci všem říct jednu radu - nepodceňujte výběr operatéra a následně kliniky. Je to půlka cesty k dokonalému dekoltu. Než jsem vybrala, trvalo mi to skoro 2 roky. Ale nelituji ani času ani peněz, co jsem do výběru investovala. Můj výběr byl naprosto úžasná žena a hlavně člověk, v mých očích největší odborník na dekolty paní doktorka Lucie Zárubová z Premier Clinic. K tomu mi hodně napomohla boží Kateřina z motivaimplantaty.cz . Původní vzhled mých prsou nebyl až tak špatný, s mírnou asymetrii, kterou má každá žena. Nicméně touha po plném dekoltu byla silnější. Ve spolupráci s dámy Kateřinou a Lucii ten dekolt konečně mám! Nechci opomenout na personál z Premier Clinic. Začínaje recepcí, sestřičkami, doktory a konče uklízečkou (úsměv od ucha k uchu), všichni jsou naprosto profesionálové a lidi na správném místě. Touto cestou chci poděkovat za vše!!! Měla jsem velikost 75D (s vystuží, kosticemi apod.) . Modelace proběhla přes dvorec, implantáty byly vložené řezem pod prsní rýhou a vložený pod prsní žlázu. Implantáty Motiva Ergonomix Round 315ml a 335ml kvůli zmiňované asymetrii. Aktuální velikost zatím nevím, těším se na nákup nového prádla. První foto 3 týdny po operaci, druhé foto 8 týdnu po operaci. Všem přeji správný výběr a hlavně byt spokojený sám se sebou :).
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Byla jsem na vyšetření digitální dermatoskopem a laserovém odstranění pih u paní doktorky Votrubové v Premier Clinic na Praze 1 a byla jsem nesmírně spokojená.Laserové odstranění sice nehradí pojišťovna,ale já ho chtěla,protože tam pak nejsou vidět stehy.Paní doktorka je navíc anděl:-)

MUDr. JANA VOTRUBOVÁ, PH.D.