Laserová depilace nohou

Chloupky na nohou vám nedají pokoj a jejich bolestivou depilací trávíte spoustu času, který byste raději věnovali něčemu jinému? Laserová depilace nohou je pro Vás řešení. Svěřte se do péče specialistům s více než 12 letou praxí.

Princip laserové depilace nohou

Při laserové depilaci nohou jsou chloupky vystaveny laserovému pulzu, který se v chloupku mění na teplo a proniká až ke kořínku a zničí jej. Nejúčinněji lze tímto způsobem odstranit především tmavé chloupky – efektivita zákroku totiž závisí na množství pigmentu, na nějž laser reaguje.

Náš špičkový laser ovšem kombinuje 2 vlnové délky pro lepší efektivitu. 

Zákrok působí pouze na chloupky ve fázi růstu

Což je v dané chvíli jen malá část z nich. Ošetření je proto nutné opakovat tak dlouho, dokud nebudou vaše nohy dokonale hladké. Výsledek pak bude skutečně dlouhotrvající a dopřeje vám řadu let bez neustálých bolestivých depilací. Zákrok je pak nutné jednou ročně opakovat.

Na epilaci nohou laserem jsme odborníci na slovo vzatí

estime

Díky kvalitě laseru je procedura krátká a také je třeba menšího počtu individuálních ošetření než při jiných ošetřeních

esbeautiful

Zákrok nijak nebolí díky využití speciálního chladícího přístroje

esdiscountca

Předplatíte-li si 6 ošetření předem, slevíme vám 20% z ceny zákroku

eslaserco

A pokud snad máte stále pochyby, zdarma vám účinnost laseru na malé ploše zdarma předvedeme na předběžné konzultaci

Laserová depilace nohou cena

Zákrok Cena
Lýtka 3 490 Kč
Stehna 4 600 Kč
Celé nohy 6 940 Kč
Hýždě 2 750 Kč
Kolena 1 680 Kč
Prsty – ruce/nohy 1 080 Kč
Holení před ošetřením 500 Kč
Celé tělo 14 872 Kč
Ušetřete si potenciálně až desítky hodin

Které byste jinak v příštích letech trávili depilací nohou. Náš laser to udělá za Vás. Účinněji a trvaleji. Vy si užívejte svého času jinak!

Laserová depilace nohou recenze

Augmentace poprsí v Premiér Clinic.
Již delší dobu jsem nad augmentací přemýšlela a rozhodla jsem se pro MUDr. Lucii Zárubovou na Premier Clinic v Praze. Výsledek je skvělý a to i díky implantátům , 360 ml, demi profil, vypadají přirozeně. Všem mohu vřele doporučit, přístup paní doktorky nemá chybu, je úžasná a lidská.
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Zákrok jsem podstoupila 27.9. na klinice Premier Clinic v Praze. Paní doktorka byla moje jasná a jediná volba na základě doporučení a zkušenosti kamarádky. 🙂
Prsa jsem skoro žádná nikdy neměla a jelikož hodně sportuji, tak jsme vybraly implantáty Motiva Ergonimix. Konkrétně mám 300 ml pod svalem.
Přístup paní doktorky, sestriček a vlastně všech na klinice můžu jen vychvalit a doporučit dále!
Přikládám foto ze dne operace a po 6 týdnech. Prsa si pořád ještě sedaji a pomalu měknou , ale aspoň pro představu 😉

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

To, ze jsem chtela sva prsa zvetsit prave u Premier Clinic, jsem vedela uz po porodu meho 2.syna. Z tohoto duvodu jsem sledovala praci jejich operateru a narazila na probihajici soutez, kterou k memu uzasu vyhrala. Nasledne doslo k setkani s Mudr. Chorvatem, operaterem, ktery mel augmentaci vykonavat. Uz pri prvnim setkani jsem byla mile prekvapena, jak prijemny a pratelsky pan doktor je. A od te doby, kazdym dalsim krokem, ktery me cekal, me jen ubezpecoval, ze jsem v dobrych rukách. Pokud premyslite o operaci a vybirate ted sikovneho doktora, ktery predevsim vyslechne Vase prani a bude je k nim co nejvice smerovat. Ktery umi udelat nadherny dekolt, ne zadne dva balony daleko od sebe, tak on je ten spravny vyber. Tresnickou na dortu byl miloucky personal kliniky, diky nemuz nebudete nervozni ani na sale. Prala jsem si ergonomicke implantaty, ktere se chovaji jako prirozena prsa a maji velmi male riziko kapsule a to se mi taky postestilo. Spokojena klientka

MUDr. MARTIN CHORVÁT