Laserová depilace nohou

Chloupky na nohou vám nedají pokoj a jejich bolestivou depilací trávíte spoustu času, který byste raději věnovali něčemu jinému? Laserová depilace nohou je pro Vás řešení. Svěřte se do péče specialistům s více než 12 letou praxí.

Princip laserové depilace nohou

Při laserové depilaci nohou jsou chloupky vystaveny laserovému pulzu, který se v chloupku mění na teplo a proniká až ke kořínku a zničí jej. Nejúčinněji lze tímto způsobem odstranit především tmavé chloupky – efektivita zákroku totiž závisí na množství pigmentu, na nějž laser reaguje.

Náš špičkový laser ovšem kombinuje 2 vlnové délky pro lepší efektivitu. 

Zákrok působí pouze na chloupky ve fázi růstu

Což je v dané chvíli jen malá část z nich. Ošetření je proto nutné opakovat tak dlouho, dokud nebudou vaše nohy dokonale hladké. Výsledek pak bude skutečně dlouhotrvající a dopřeje vám řadu let bez neustálých bolestivých depilací. Zákrok je pak nutné jednou ročně opakovat.

Na epilaci nohou laserem jsme odborníci na slovo vzatí

estime

Díky kvalitě laseru je procedura krátká a také je třeba menšího počtu individuálních ošetření než při jiných ošetřeních

esbeautiful

Zákrok nijak nebolí díky využití speciálního chladícího přístroje

esdiscountca

Předplatíte-li si 6 ošetření předem, slevíme vám 20% z ceny zákroku

eslaserco

A pokud snad máte stále pochyby, zdarma vám účinnost laseru na malé ploše zdarma předvedeme na předběžné konzultaci

Laserová depilace nohou cena

Zákrok Cena
Lýtka 3 490 Kč
Stehna 4 600 Kč
Celé nohy 6 940 Kč
Hýždě 2 750 Kč
Kolena 1 680 Kč
Prsty – ruce/nohy 1 080 Kč
Holení před ošetřením 500 Kč
Celé tělo 14 872 Kč
Ušetřete si potenciálně až desítky hodin

Které byste jinak v příštích letech trávili depilací nohou. Náš laser to udělá za Vás. Účinněji a trvaleji. Vy si užívejte svého času jinak!

Laserová depilace nohou recenze

Ráda bych , touto cestou poděkovala Mudr. Martinu Chorvátovi , za dobře odvedenou práci, krásná prsa a jeho lidský přístup . Taky bych se ráda podělila s ostatními ženami , které o tomto zákroku zatím pouze uvažují , o svou zkušenost .Dne 04.09.2019 jsem podstoupila po dlouhém rozhodování , zvětšení prsou implantáty Motiva ergonomický tvar , velikost 380 ml , pod sval. Na sále byl velice sympatický personál , který pomohl trochou zmírnit nervozitu před zákrokem . Zákrok samotný trval pouze 1 hodinu . Následující den, už jsem byla schopná jít domů.Po 14 dnech , jsem se vrátila bez problémů zpět do práce . Jsem opravdu šťastná , že jsem našla odvahu tento zákrok podstoupit . Zbavit se celoživotního mindráku z malých prsou. Tak pokud můžu doporučit ,podívejte třeba na stránky Premiér Clinic a pana doktora Martina Chorváta . Spokojená klientka A.D.

MUDr. MARTIN CHORVÁT

Nejkrásnější prsa na světě od Lucie Zárubové
Můj sen, který předčil i očekávání.
Taková nádherná prsa, jsem si opravdu nedokázala ani představit. Naprosto profesionální, lidský přístup paní dokroky i personálu. Výběr implantátu jsem měla předem vybraný, ale velikost jsem přenechala převážně na paní doktorce. Trochu jsem se bála, jestli to nebude moc, ale paní doktorka to má opravdu v oku a výsledek je více než skvělý!
Přímo božský 🙂
Byla to má první operace, takže jisté obavy zde byly, ale po pár minutách na čekacím lůžku to ze mne opadlo. Kombinace příjemného prostředí a ochotných sestřiček dokáže setřást strach opravdu z každého 🙂
Jsem nesmírně ráda, že jsem do toho šla a doporučuji to všem, které nad tím uvažují. Jediná nevýhoda je v tom, že člověk tráví více času před zrcadla než obvykle 🙂
PS: tohle se rozhodně neokouká.

Motiva ERGONOMIX 300ml
Ještě jednou děkuji paní doktorce, která mi splnila sen. 🙂
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Augmentace prsou implantáty 380ml.
S výsledkem operace jsem moc spokojená. Nakonec jsem se rozhodla pro implantáty Motiva Ergonomix Demi 380ml. Vše probíhalo v pořádku, operace trvala cca 40min. Na klinice jsou moc hodný a milý. 🙂
Určitě bych všem doporučila paní doktorku, je příjemná a profesionální, prostě žena na svém místě!
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ