Laserová depilace nohou

Chloupky na nohou vám nedají pokoj a jejich bolestivou depilací trávíte spoustu času, který byste raději věnovali něčemu jinému? Laserová depilace nohou je pro Vás řešení. Svěřte se do péče specialistům s více než 12 letou praxí.

Princip laserové depilace nohou

Při laserové depilaci nohou jsou chloupky vystaveny laserovému pulzu, který se v chloupku mění na teplo a proniká až ke kořínku a zničí jej. Nejúčinněji lze tímto způsobem odstranit především tmavé chloupky – efektivita zákroku totiž závisí na množství pigmentu, na nějž laser reaguje.

Náš špičkový laser ovšem kombinuje 2 vlnové délky pro lepší efektivitu. 

Zákrok působí pouze na chloupky ve fázi růstu

Což je v dané chvíli jen malá část z nich. Ošetření je proto nutné opakovat tak dlouho, dokud nebudou vaše nohy dokonale hladké. Výsledek pak bude skutečně dlouhotrvající a dopřeje vám řadu let bez neustálých bolestivých depilací. Zákrok je pak nutné jednou ročně opakovat.

Na epilaci nohou laserem jsme odborníci na slovo vzatí

estime

Díky kvalitě laseru je procedura krátká a také je třeba menšího počtu individuálních ošetření než při jiných ošetřeních

esbeautiful

Zákrok nijak nebolí díky využití speciálního chladícího přístroje

esdiscountca

Předplatíte-li si 6 ošetření předem, slevíme vám 20% z ceny zákroku

eslaserco

A pokud snad máte stále pochyby, zdarma vám účinnost laseru na malé ploše zdarma předvedeme na předběžné konzultaci

Laserová depilace nohou cena

Zákrok Cena
Lýtka 3 490 Kč
Stehna 4 600 Kč
Celé nohy 6 940 Kč
Hýždě 2 750 Kč
Kolena 1 680 Kč
Prsty – ruce/nohy 1 080 Kč
Holení před ošetřením 500 Kč
Celé tělo 14 872 Kč
Ušetřete si potenciálně až desítky hodin

Které byste jinak v příštích letech trávili depilací nohou. Náš laser to udělá za Vás. Účinněji a trvaleji. Vy si užívejte svého času jinak!

Laserová depilace nohou recenze

Mockrát děkuji paní doktorce Zárubové za splněný sen. Paní doktorka je úžasná, vše jsem nechala na ni a s výsledkem jsem naprosto spokojená. Taková krásná prsa jsem neměla ani před dětmi ? Augumentace byla provedena implantaty 230ml. Po necelých dvou měsících mám prsa krásně měkká. Velké díky paní doktorce a všem sestřičkam z kliniky,všichni naprosto úžasni!

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Mít dítě není pro ženu lehké a porod má samozřejmě dopad na Vaše tělo. Po druhém dítěti mne začala trápit inkontinence, zejména, když jsem se smála, zakašlala jsem nebo jsem kýchla. Bylo mi trapně a díky těmto obtížím jsem přestala vyhledávat společenský život, protože jsem potřebovala být neustále poblíž toalety. Poté jsem se úplně náhodou dozvěděla o možnosti vaginální rejuvenace a když jsem toto ošetření podstoupila, pocítili jsme já i můj partner výrazný rozdíl v sexuální oblasti. Sex je častější a lepší než kdykoliv dříve. Současně vymizely i mé potíže s lehkým únikem moči

před 14 dny jsem byla na výplni rtů, Zn.Teosyal , 1 ml do horního rtu a cca 2 vpichy do dolního u MuDr.Jany Votrubové v Premier Clinic.Pí.doktorka je velice citlivá , jemná a příjemná.Aplikace mě bolela méně než jsem si představovala.Níže přikládám fotky, před, po aplikaci, po 7 dnech a nyní.Děkuji za krásnější úsměv.

MUDr. JANA VOTRUBOVÁ, Ph.D.