Laserová depilace nohou

Chloupky na nohou vám nedají pokoj a jejich bolestivou depilací trávíte spoustu času, který byste raději věnovali něčemu jinému? Laserová depilace nohou je pro Vás řešení. Svěřte se do péče specialistům s více než 12 letou praxí.

Princip laserové depilace nohou

Při laserové depilaci nohou jsou chloupky vystaveny laserovému pulzu, který se v chloupku mění na teplo a proniká až ke kořínku a zničí jej. Nejúčinněji lze tímto způsobem odstranit především tmavé chloupky – efektivita zákroku totiž závisí na množství pigmentu, na nějž laser reaguje.

Náš špičkový laser VELUX ovšem kombinuje 2 vlnové délky pro lepší efektivitu. 

Zákrok působí pouze na chloupky ve fázi růstu

Což je v dané chvíli jen malá část z nich. Ošetření je proto nutné opakovat tak dlouho, dokud nebudou vaše nohy dokonale hladké. Výsledek pak bude skutečně dlouhotrvající a dopřeje vám řadu let bez neustálých bolestivých depilací. Zákrok je pak nutné jednou ročně opakovat.

Na epilaci nohou laserem jsme odborníci na slovo vzatí

estime

Díky kvalitě laseru je procedura krátká a také je třeba menšího počtu individuálních ošetření než při jiných ošetřeních

esbeautiful

Zákrok nijak nebolí díky využití speciálního chladícího přístroje ZCryo

esdiscountca

Předplatíte-li si 6 ošetření předem, slevíme vám 20% z ceny zákroku

eslaserco

A pokud snad máte stále pochyby, zdarma vám účinnost laseru na malé ploše zdarma předvedeme na předběžné konzultaci

Laserová depilace nohou cena

Zákrok Cena
Lýtka 3 490 Kč
Stehna 4 600 Kč
Celé nohy 6 940 Kč
Hýždě 2 750 Kč
Kolena 1 680 Kč
Prsty – ruce/nohy 1 080 Kč
Holení před ošetřením 500 Kč
Celé tělo 14 872 Kč
Ušetřete si potenciálně až desítky hodin

Které byste jinak v příštích letech trávili depilací nohou. Náš laser to udělá za Vás. Účinněji a trvaleji. Vy si užívejte svého času jinak!

Laserová depilace nohou recenze

Velice dekuji pani MUDr Lucii Zarubove za jeji dokonalou profesionalitu po vsech strankach. Vsechny zeny maji me vrele doporuceni.

MUDR. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Zákrok - operace horních víček s aplikací tuku a dolní víčka transconjunctiválně v celkové anestezii - provedl MUDr. Martin Chorvát. Hojení probíhalo rychle a bez komplikací, otoky a modřiny za několik dní zmizely. Po operaci jsem neměla žádné bolesti. Jen za pár dní po zákroku oblast občas mírně pobolívala.

Pan doktor Chorvát je velmi profesionální, pacientovi se věnuje na sto procent. Pěčlivě zvažuje, jak zákrok provést, aby byl výsledný efekt co nejlepší. Jeho přístup je lidský, trpělivě a s pochopením vše vysvětlí a zodpoví veškeré dotazy.

S výsledkem zákroku jsem velice spokojená, v obličeji jsem omládla a zmizel unavený výraz. Také reakce mého okolí jsou hodně pozitivní.

Panu doktorovi ještě jednou moc děkuji za precizní a skvěle provedený zákrok a MUDr. Martina Chorváta rozhodně všem doporučuji.

MUDR. MARTIN CHORVÁT

Ve čtvrtek jsem podstoupila Augmentaci na clinice Premier Clinic v Praze.Operovala mě paní doktorka Zárubová , její nadstandardní chování mě natolik uklidňovalo, že vše proběhlo hladce a druhý den šla spokojená domů. Zvolily jsme 300ml kulaté implantáty Motiva se středním profilem.. Chce to klid a čas a rekonvalescence půjde hladce.
Celé klinice mnohokrát děkuji, co člověk to úsměv na tváři.. Doporučuji

MUDR. LUCIE ZÁRUBOVÁ