Laserová epilace pro muže

Ačkoliv nějaký ten chloupek se u mužů snese, příliš přebujelé ochlupení může komplikovat hygienu a působit neesteticky. Neustálé holení je pak problémové, s krátkodobými a nedostačujícími výsledky.

Hledáte-li řešení trvalé, pak hledáte laserovou epilaci. I muži mohou tento efektivní a bezbolestný zákrok využít. Objednejte se a odstraňte ochlupení všude tam, kde vám překáží.

Proč volit laserovou epilaci pro muže na naší klinice?

Protože procedura nebolí

Náš laser kombinovaný s možností chlazení je zárukou toho, že váš zákrok bolet nebude.

Protože využíváme ty nejlepší lasery

Náš laser je špičkovým, moderním přístrojem, který je unikátní kombinací laseru s 2 vlnovými délkami. Díky tomu si dokáže poradit i s jinak obtížně odstranitelnými světlejšími chloupky.

11 let zkušeností

Epilace patří k tomu nejjednoduššímu, co na naší klinice provádíme. Lehká procedura a zkušení lékaři, to je zárukou perfektního výsledku.

Protože výsledky trvají

Procedura zabere zhruba 6 sezení oddělených několikatýdenními odstupy. Na jejím konci je vaše pokožka zcela hladká. Pokud některé chloupky náhodou přežijí, lze je po roce či dvou odstranit již menší korektivní epilací.

Protože u nás máte slevu

Předplatíte-li si 6 ošetření předem, ubereme vám 20% z ceny celé procedury.

Protože se můžete přesvědčit, než objednáte

Rádi vám účinnost našeho laseru předvedeme zdarma na malé ploše. Budete-li spokojeni, rádi vás uvidíme na dalším zákroku.

Nadměrné ochlupení u mužů řešíme běžně

Estetická touha po hladké pokožce nemusí být vlastní jen ženám. K odstranění přebytečných chlupů vás ale mohou vést i hygienické či zdravotní důvody – řada lidí trpí například zarůstáním chloupků a jejich odstranění je v takovém případě nejlepší prevencí.

Odstranění chlupů na břiše a hrudi, ale i zádech a krku – to jsou nejčastěji přání mužské části naší klientely, chloupky ale odstraníme odkudkoliv. Není důvod, proč byste zrovna vy měli trpět nechtěným ochlupením.

Laserová epilace pro muže cena

Zákrok Cena
Holení před ošetřením 500 Kč
Celé tělo 14 872 Kč
Břicho 2 600 Kč
Hrudník 3 490 Kč
Okolí prsních dvorců 1 380 Kč
Horní ret 3 490 Kč
Brada 1 100 Kč
Brada + pod bradou 1 650 Kč
Podpaží obě 1 820 Kč
Záda 4 540 Kč
Celé paže 3 392 Kč
Mezi obočím 678 Kč

Laserová epilace pro může se vyplatí.

01.
Rychle

Podle rozsahu depilované oblasti může být jedno sezení hotové již za 10 minut, málokdy pak překročí hranici jedné hodiny.

02.
Bezbolestně

Samotný laser má v sobě zabudované chlazení, které působí na dané místo zároveň s laserem. Bude-li vám přesto stále zákrok nepříjemný, můžete gratis využít i doplňkové chlazení dalším přístrojem.

03.
S okamžitým účinkem

Laserový pulz epilačního přístroje je vstřebán přes pigment vašeho chloupku a proměněn v teplo putuje až k jeho kořínku, který ničí.

Pro dokonalé odstranění chloupků z celé oblasti ale jedno sezení nestačí

Neboť lze efektivně zlikvidovat pouze chloupky v aktivní růstové fázi, což je v danou zhruba pětina z nich. Bude proto potřeba sezení zopakovat vícekrát, až do růstové fáze vstoupí další várka chloupků.

Ke kompletnímu odstranění je obvykle třeba zhruba 6 sezení. Pokud si tato předplatíte, získáte u nás dvacetiprocentní slevu na celou proceduru!

Laserová epilace pro muže recenze

O prsou jsem už uvažovala delší dobu a jelikož jsem zhubla a začala cvičit,tak první co šlo dolů,byly prsa. Paní doktorka Zárubová pro mě od začátku byla jasnou volbou díky recenzím a výsledkům její práce. Už od konzultace na mě udělala ten nejlepší dojem,přesně věděla,jaké mám přání a to mi také splnila. Použily jsme kulaté implantáty mentor o velikosti 375ml. Musím paní doktorka ještě jednou strašně podělovat a i celému týmu,jelikož se o mě perfektně starali a paní doktorka mi vykouzlila mé vysněné prsa.Jsem strašně šťastná,že jsem si vybrala právě tuto kliniku a paní doktorku. Ještě jednou mnohokrát děkuji za nejkrásnější prsa.?
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Pred vlastni abdominoplastikou jsem podstoupila nekolik konzultaci u ruznych plastickych chirurgu. Uz v teto fazi me Mudr Slaninka oslovil svym pristupem - lidskym, klidnym, odbornym, beze spechu a bez pocitu, ze jde jen o penize. Na zaklade vyse uevdeneho jsem se rozhodla si nechat zakrok provest od tohoto lekare - Abdominoplastika vcetne sesiti rozestupu brisnich svalu. Mela jsem stesti a termin zakroku mi byl nabidnut cca tyden od konzultace, takze nebylo moc prostoru na strach a zvazovani rozhodnuti. Vlastni operace probehla nastesti bez komplikaci a druhy den po operaci jsem byla propustena domu. Pooperacni bolesti nebyly nijak velke. Naslednych nekolik kontrol probehlo ve stejnem duchu jako puvodni konzultace - velmi prijemny, lidsky a klidny pristup s pocitem, ze se mi pan doktor skutecne venuje a muj pripad ho zajima. Zaroven bych timto panu doktorovi chtela za vse podekovat a poprat mu do budoucna hodne dalsich uspesnych zakroku a spokojenych klientu. Dnes jsou to cca 2 mesice od operace. Prvni mesic a pul bylo brisko pomerne dost natekle a bylo nezbytne neustale nosit stahovaci pas (coz pri zpetnem pohledu je asi nejhorsi cast celeho zakroku). Nyni je jeste lehce natekle ale uz nyni povazuji vysledek, vcetne "hezke, tenke" jizvy schovane pod kalhotkami, za velmi dobry. S vysledkem jsem skutecne spokojena a po vlastni zkusenosti bych pana doktora s klidnym srdcem doporucila kazdemu. Dekuji.

MUDr. IGOR SLANINKA PH.D.

O augmentaci jsem přemýšlela roky, neboť jsem měla vel. prsou č. 0 ?. Po několika návštěvách na různých klinikách jsem se rozhodla pro MUDr. Lucii Zárubovou na Premier Clinic v Praze a s výsledkem jsem nadmíru spokojená. Konečně mám prsa ??. Výsledek je skvělý a to i díky ergonomickým implantátům 360 ml, kdy prsa vypadají přirozeně. Zpočátku mě tedy dost trápily modřiny, sice nebolely, ale vypadalo to příšerně, ale byla jsem ujištěna, že je vše v pořádku ( foto přikládám ). Paní doktorku i celou kliniku mohu všem vřele doporučit, přístup nemá chybu. A ostatním jen mohu vzkázat, nebojte se a běžte do TOHO ?
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Kolik odstranění ochlupení u mužů stojí?

Záleží na celkovém rozsahu a míře ochlupení v epilované oblasti. Konkrétní cenu vám můžeme tedy sdělit teprve na předběžné konzultaci.