Laserová epilace pro muže

Ačkoliv nějaký ten chloupek se u mužů snese, příliš přebujelé ochlupení může komplikovat hygienu a působit neesteticky. Neustálé holení je pak problémové, s krátkodobými a nedostačujícími výsledky.

Hledáte-li řešení trvalé, pak hledáte laserovou epilaci. I muži mohou tento efektivní a bezbolestný zákrok využít. Objednejte se a odstraňte ochlupení všude tam, kde vám překáží.

Proč volit laserovou epilaci pro muže na naší klinice?

Protože procedura nebolí

Náš laser kombinovaný s možností chlazení je zárukou toho, že váš zákrok bolet nebude.

Protože využíváme ty nejlepší lasery

Náš laser je špičkovým, moderním přístrojem, který je unikátní kombinací laseru s 2 vlnovými délkami. Díky tomu si dokáže poradit i s jinak obtížně odstranitelnými světlejšími chloupky.

11 let zkušeností

Epilace patří k tomu nejjednoduššímu, co na naší klinice provádíme. Lehká procedura a zkušení lékaři, to je zárukou perfektního výsledku.

Protože výsledky trvají

Procedura zabere zhruba 6 sezení oddělených několikatýdenními odstupy. Na jejím konci je vaše pokožka zcela hladká. Pokud některé chloupky náhodou přežijí, lze je po roce či dvou odstranit již menší korektivní epilací.

Protože u nás máte slevu

Předplatíte-li si 6 ošetření předem, ubereme vám 20% z ceny celé procedury.

Protože se můžete přesvědčit, než objednáte

Rádi vám účinnost našeho laseru předvedeme zdarma na malé ploše. Budete-li spokojeni, rádi vás uvidíme na dalším zákroku.

Nadměrné ochlupení u mužů řešíme běžně

Estetická touha po hladké pokožce nemusí být vlastní jen ženám. K odstranění přebytečných chlupů vás ale mohou vést i hygienické či zdravotní důvody – řada lidí trpí například zarůstáním chloupků a jejich odstranění je v takovém případě nejlepší prevencí.

Odstranění chlupů na břiše a hrudi, ale i zádech a krku – to jsou nejčastěji přání mužské části naší klientely, chloupky ale odstraníme odkudkoliv. Není důvod, proč byste zrovna vy měli trpět nechtěným ochlupením.

Laserová epilace pro muže cena

Zákrok Cena
Holení před ošetřením 530 Kč
Celé tělo 16 360 Kč
Břicho 2 860 Kč
Hrudník 3 840 Kč
Okolí prsních dvorců 1 520 Kč
Horní ret 760 Kč
Brada 1 210 Kč
Brada + pod bradou 1 860 Kč
Podpaží obě 2 010 Kč
Záda 5 000 Kč
Celé paže 3 740 Kč
Mezi obočím 750 Kč

Laserová epilace pro může se vyplatí.

01.
Rychle

Podle rozsahu depilované oblasti může být jedno sezení hotové již za 10 minut, málokdy pak překročí hranici jedné hodiny.

02.
Bezbolestně

Samotný laser má v sobě zabudované chlazení, které působí na dané místo zároveň s laserem. Bude-li vám přesto stále zákrok nepříjemný, můžete gratis využít i doplňkové chlazení dalším přístrojem.

03.
S okamžitým účinkem

Laserový pulz epilačního přístroje je vstřebán přes pigment vašeho chloupku a proměněn v teplo putuje až k jeho kořínku, který ničí.

Pro dokonalé odstranění chloupků z celé oblasti ale jedno sezení nestačí

Neboť lze efektivně zlikvidovat pouze chloupky v aktivní růstové fázi, což je v danou zhruba pětina z nich. Bude proto potřeba sezení zopakovat vícekrát, až do růstové fáze vstoupí další várka chloupků.

Ke kompletnímu odstranění je obvykle třeba zhruba 6 sezení. Pokud si tato předplatíte, získáte u nás dvacetiprocentní slevu na celou proceduru!

Laserová epilace pro muže recenze

S výsledkem operace jsem moc spokojená. Nakonec jsem se rozhodla pro implantáty Motiva Ergonomix Demi 380ml. Vše probíhalo v pořádku, operace trvala cca 40min. Na klinice jsou moc hodný a milý. 🙂
Určitě bych všem doporučila paní doktorku, je příjemná a profesionální, prostě žena na svém místě!

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Zvětšení prsou předčilo má očekávání
Maximální spokojenost, která předčila očekávání! Implantáty 320ml pod sval a paní doktorka Lucie Zárubová, nejlepší kombinace! Operace proběhla na Premiér Clinic, kde jsem byla opravdu spokojena.
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Ráda bych , touto cestou poděkovala Mudr. Martinu Chorvátovi , za dobře odvedenou práci, krásná prsa a jeho lidský přístup . Taky bych se ráda podělila s ostatními ženami , které o tomto zákroku zatím pouze uvažují , o svou zkušenost .Dne 04.09.2019 jsem podstoupila po dlouhém rozhodování , zvětšení prsou implantáty Motiva ergonomický tvar , velikost 380 ml , pod sval. Na sále byl velice sympatický personál , který pomohl trochou zmírnit nervozitu před zákrokem . Zákrok samotný trval pouze 1 hodinu . Následující den, už jsem byla schopná jít domů.Po 14 dnech , jsem se vrátila bez problémů zpět do práce . Jsem opravdu šťastná , že jsem našla odvahu tento zákrok podstoupit . Zbavit se celoživotního mindráku z malých prsou. Tak pokud můžu doporučit ,podívejte třeba na stránky Premiér Clinic a pana doktora Martina Chorváta . Spokojená klientka A.D.

MUDr. MARTIN CHORVÁT

Kolik odstranění ochlupení u mužů stojí?

Záleží na celkovém rozsahu a míře ochlupení v epilované oblasti. Konkrétní cenu vám můžeme tedy sdělit teprve na předběžné konzultaci.