Laserová epilace pro muže

Ačkoliv nějaký ten chloupek se u mužů snese, příliš přebujelé ochlupení může komplikovat hygienu a působit neesteticky. Neustálé holení je pak problémové, s krátkodobými a nedostačujícími výsledky.

Hledáte-li řešení trvalé, pak hledáte laserovou epilaci. I muži mohou tento efektivní a bezbolestný zákrok využít. Objednejte se a odstraňte ochlupení všude tam, kde vám překáží.

Proč volit laserovou epilaci pro muže na naší klinice?

Protože procedura nebolí

Náš laser kombinovaný s možností chlazení je zárukou toho, že váš zákrok bolet nebude.

Protože využíváme ty nejlepší lasery

Náš laser je špičkovým, moderním přístrojem, který je unikátní kombinací laseru s 2 vlnovými délkami. Díky tomu si dokáže poradit i s jinak obtížně odstranitelnými světlejšími chloupky.

11 let zkušeností

Epilace patří k tomu nejjednoduššímu, co na naší klinice provádíme. Lehká procedura a zkušení lékaři, to je zárukou perfektního výsledku.

Protože výsledky trvají

Procedura zabere zhruba 6 sezení oddělených několikatýdenními odstupy. Na jejím konci je vaše pokožka zcela hladká. Pokud některé chloupky náhodou přežijí, lze je po roce či dvou odstranit již menší korektivní epilací.

Protože u nás máte slevu

Předplatíte-li si 6 ošetření předem, ubereme vám 20% z ceny celé procedury.

Protože se můžete přesvědčit, než objednáte

Rádi vám účinnost našeho laseru předvedeme zdarma na malé ploše. Budete-li spokojeni, rádi vás uvidíme na dalším zákroku.

Nadměrné ochlupení u mužů řešíme běžně

Estetická touha po hladké pokožce nemusí být vlastní jen ženám. K odstranění přebytečných chlupů vás ale mohou vést i hygienické či zdravotní důvody – řada lidí trpí například zarůstáním chloupků a jejich odstranění je v takovém případě nejlepší prevencí.

Odstranění chlupů na břiše a hrudi, ale i zádech a krku – to jsou nejčastěji přání mužské části naší klientely, chloupky ale odstraníme odkudkoliv. Není důvod, proč byste zrovna vy měli trpět nechtěným ochlupením.

Laserová epilace pro muže cena

Zákrok Cena
Holení před ošetřením 500 Kč
Celé tělo 14 872 Kč
Břicho 2 600 Kč
Hrudník 3 490 Kč
Okolí prsních dvorců 1 380 Kč
Horní ret 3 490 Kč
Brada 1 100 Kč
Brada + pod bradou 1 650 Kč
Podpaží obě 1 820 Kč
Záda 4 540 Kč
Celé paže 3 392 Kč
Mezi obočím 678 Kč

Laserová epilace pro může se vyplatí.

01.
Rychle

Podle rozsahu depilované oblasti může být jedno sezení hotové již za 10 minut, málokdy pak překročí hranici jedné hodiny.

02.
Bezbolestně

Samotný laser má v sobě zabudované chlazení, které působí na dané místo zároveň s laserem. Bude-li vám přesto stále zákrok nepříjemný, můžete gratis využít i doplňkové chlazení dalším přístrojem.

03.
S okamžitým účinkem

Laserový pulz epilačního přístroje je vstřebán přes pigment vašeho chloupku a proměněn v teplo putuje až k jeho kořínku, který ničí.

Pro dokonalé odstranění chloupků z celé oblasti ale jedno sezení nestačí

Neboť lze efektivně zlikvidovat pouze chloupky v aktivní růstové fázi, což je v danou zhruba pětina z nich. Bude proto potřeba sezení zopakovat vícekrát, až do růstové fáze vstoupí další várka chloupků.

Ke kompletnímu odstranění je obvykle třeba zhruba 6 sezení. Pokud si tato předplatíte, získáte u nás dvacetiprocentní slevu na celou proceduru!

Laserová epilace pro muže recenze

Pan doktor Chorvát má individuální přístup, což je velký dar. Obdivuji jeho vnitřní klid a schopnost rychle se rozhodovat.
Jsem velmi spokojená s výsledkem operace, který předčil moje očekávání.

MUDr. MARTIN CHORVÁT

Augmentace poprsí v Premiér Clinic
Již delší dobu jsem nad augmentací přemýšlela a rozhodla jsem se pro MUDr. Lucii Zárubovou na Premier Clinic v Praze. Výsledek je skvělý a to i díky implantátům 360 ml, demi profil, vypadají přirozeně. Všem mohu vřele doporučit, přístup paní doktorky nemá chybu, je úžasná a lidská.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Zdravím ženy! Nejprve na začátku chci všem říct jednu radu - nepodceňujte výběr operatéra a následně kliniky. Je to půlka cesty k dokonalému dekoltu. Než jsem vybrala, trvalo mi to skoro 2 roky. Ale nelituji ani času ani peněz, co jsem do výběru investovala. Můj výběr byl naprosto úžasná žena a hlavně člověk, v mých očích největší odborník na dekolty paní doktorka Lucie Zárubová z Premier Clinic. K tomu mi hodně napomohla boží Kateřina z motivaimplantaty.cz . Původní vzhled mých prsou nebyl až tak špatný, s mírnou asymetrii, kterou má každá žena. Nicméně touha po plném dekoltu byla silnější. Ve spolupráci s dámy Kateřinou a Lucii ten dekolt konečně mám! Nechci opomenout na personál z Premier Clinic. Začínaje recepcí, sestřičkami, doktory a konče uklízečkou (úsměv od ucha k uchu), všichni jsou naprosto profesionálové a lidi na správném místě. Touto cestou chci poděkovat za vše!!! Měla jsem velikost 75D (s vystuží, kosticemi apod.) . Modelace proběhla přes dvorec, implantáty byly vložené řezem pod prsní rýhou a vložený pod prsní žlázu. Implantáty Motiva Ergonomix Round 315ml a 335ml kvůli zmiňované asymetrii. Aktuální velikost zatím nevím, těším se na nákup nového prádla. První foto 3 týdny po operaci, druhé foto 8 týdnu po operaci. Všem přeji správný výběr a hlavně byt spokojený sám se sebou :).
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Kolik odstranění ochlupení u mužů stojí?

Záleží na celkovém rozsahu a míře ochlupení v epilované oblasti. Konkrétní cenu vám můžeme tedy sdělit teprve na předběžné konzultaci.