MUDr. Otakar Lucák je plastický chirurg, který se specializuje na široké spektrum plastické chirurgie již více než 26 let. 18let provozoval soukromou kliniku plastické chirurgie v Ostravě již od roku 1996, jedná se o velmi zkušeného plastického chirurga, který za svoji dlouhou kariéru zoperoval tisíce pacientů v estetické chirurgii.

Praxe:

  • Absolvoval lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci v roce 1985
  • Atestaci z chirurgie I. stupně složil v roce 1988
  • Atestaci II. stupně z plastické chirurgie složil v roce 1993
  • Pracoval na oddělení plastické a popáleninové medicíny FN Ostrava jako sekundární lékař
  • Na oddělení plastické chirurgie nemocnice Třinec pracoval ve funkci zástupce primáře
  • V roce 1996 založil a vlastnil soukromou kliniku plastické a estetické chirurgie v Ostravě.
    Soukromá praxe v oboru plastické a estetické chirurgie – vedoucí lékař – od roku 1996 – 2013.
  • Od roku 2014 pracoval jako specialista na estetickou chirurgii na předních českých klinikách

MUDr. Otakar Lucák se pravidelně účastní celostátních i mezinárodních konferencí. Jako součást aktivit pořádá workshopy společně se svými kolegy a dalšími specialisty v oboru, ať už jako součást pasivního publika nebo proaktivně prostřednictvím vlastních přednášek informujících ostatní spolupracovníky na základě své osobní zkušenosti a znalostí.

Více informací na www.otakarlucak.com

 

Zvětšení prsou – MUDr. Otakar Lucák video:

 

V breznu jsem byla na zvetseni prsou u Mudr. Lucaka. "usil" mi je nadherne, primerene velke k me mensi postave, a neni to vubec poznat, me okoli vubec nic nepoznalo. doporucuji tuto kliniku. DS
Výborný výsledek, super přístup. U pana doktora jsem byl na operaci nosu a prsou (gynekomastie), výsledek je výborný. Počínaje konzultací kde mi bylo vše jasně a vlídným jednáním vysvětleno, tak samotnou operací a pooperační péčí. Doporučuji!!
Rozhodla jsem se pro tuto operaci začátkem srpna, zavolala na kliniku, byla objednána na 14.8. a hned následující týden jsem šla na operaci. Domluva perfektní, přístup pana doktora také na jedničku, a s výsledkem jsem naprosto spokojena, nemůžu říct jedinou výtku. Velmi, velmi doporučuji! :-)

Odebírejte novinky


Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

× Poradíme Vám