Máme otevřeno a provádíme ambulantní i operační výkony. Dodržujeme však zvýšený hygienický režim. Více informací zde.

Nabídka práce – zdravotní sestra

Chcete se přidat ke špičce v oblasti estetické medicíny?

Rozšiřujeme se, a proto hledáme zdravotní sestry do ambulantní sekce, lůžkové části a na operační sál.

Jednotlivé pracovní pozice by bylo možné event. nakombinovat. Platové ohodnocení se u každé pracovní náplně mírně liší. Nabízíme možnost kariérního postupu – na post staniční sestry nebo manažerky kliniky.

Práce nám přibývá, a proto přijmeme do našeho příjemného kolektivu další schopné zdravotní sestry. Víte o někom, kdo přemýšlí o změně zaměstnání a v tomhle oboru pracuje? Dejte nám vědět🥇. www.premier-clinic.cz

Gepostet von Premier Clinic am Freitag, 15. Juni 2018

O nás:

Díky mnohaletým zkušenostem a širokému spektru provozovaných oborů, můžeme nabídnout pacientovi takové léčebné postupy, které jsou pro něj opravdu nejlepší, a tak mu skutečně pomoci, ať už se zdravotními obtížemi nebo se zvýšením sebevědomí, které vede ke zlepšení psychiky, díky odstranění komplexu estetického charakteru. Z důvodu používání té nejmodernější techniky dosahujeme u zákroků lepších výsledků s nižšími riziky a s kratší rekonvalescencí.

A co říkají zdravotní sestry o práci u nás? “Je krásné pomoci našim pacientům nalézt ztracené sebevědomí, dělat je šťastnější a celkově tak zkvalitňovat jejich život.”

Pokud ANO, jste to právě Vy, koho hledáme!

V čem může spočívat náplň Vašeho pracovního dne – zdravotní sestra na ambulanci:

V čem může spočívat náplň Vašeho pracovního dne – zdravotní sestra na lůžkovém oddělení:

V čem může spočívat náplň Vašeho pracovního dne – zdravotní sestra instrumentářka/anesteziologická sestra:

Požadavky:

U nás budete důležitým článkem týmu, protože i na Vás může záležet výsledek zákroku a klientova celková spokojenost. Snahu, píli a stabilitu vždy náležitě oceňujeme! Nástup je možný ihned, ale když se nám budete opravdu hodně líbit, tak si na Vás počkáme:-)

Vidíte se na některé z nabízených pozic? Pokud ano, pošlete nám prosím Váš životopis s fotografií a my se Vám ozveme!

E-mail: kolarova@premier-clinic.cz

Zdravotní sestra – nabídka práce

Naše klinika plastické chirurgie se rozšiřuje o další prostory, proto sháníme do našeho týmu nové zdravotní sestřičky.

Jsme tým prémiové plastické chirurgie ve kterém se budete cítit skvěle. Naše práce je náš koníček a naši kolegové jsou naše rodina. Přidejte se k nám a pomozte nám vybudovat nejlepší plastickou chirurgii v ČR. Disponujeme 5 ordinacemi, 2 operačními sály a 8 dospávacími lůžky hotelového typu. Naučíme Vás nové postupy, nové metody, budeme Vás vzdělávat – Vaše práce Vás bude bavit. Svoji práci děláme jak nejlépe umíme a důkazem toho je více než 5 500 ošetřených klientů ročně již 9 let. Budete pracovat v malém kolektivu kolem 50 zaměstnanců v centru města – v Jungmannově ulici na Praze 1.

Hledáme nové kolegyně na pozice:

VŠEOBECNÁ SESTRA na lůzkové oddělení

požadujeme: – vzdělání všeobecná sestra bez odborného dohledu

– znalost anglického jazyka

PERIOPERAČNÍ SESTRA na operační sály

požadujeme: vzdělání všeobecná sestra pro perioperační péči

AMBULANTNÍ SESTRA

A co říkají zdravotní sestry o práci u nás?

“Je krásné pomoci našim pacientům nalézt ztracené sebevědomí, dělat je šťastnější a celkově tak zkvalitňovat jejich život.”

“Děkuji moc za práci pro Premier Clinic, mám to tu velmi ráda a jsem šťastná.”

“Premier Clinic je jako moje druhá rodina, miluji to tu zde.”

Už nyní víte, že:

– je pro Vás kvalita a preciznost odvedené práce důležitá?
– těší Vás, pokud můžete pacientovi skutečně pomoci?
– přejete si, aby byla práce současně Vaším koníčkem?
– jste ráda za svůj výkon náležitě oceněna?
– chcete pracovat na moderním a špičkově vybaveném pracovišti?

Další informace:

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Plat: 33000 – 55000 Kč/měsíc

Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, Možnost si napracovat hodiny

E-mail: frank@premier-clinic.cz

[smartslider3 slider=2]