Máme otevřeno a provádíme ambulantní i operační výkony. Dodržujeme však zvýšený hygienický režim. Více informací zde.

Nabídka práce – zdravotní sestra

Chcete se přidat ke špičce v oblasti estetické medicíny?

Rozšiřujeme se, a proto hledáme zdravotní sestry do ambulantní sekce, lůžkové části a na operační sál.

Jednotlivé pracovní pozice by bylo možné event. nakombinovat. Platové ohodnocení se u každé pracovní náplně mírně liší. Nabízíme možnost kariérního postupu – na post staniční sestry nebo manažerky kliniky.

Práce nám přibývá, a proto přijmeme do našeho příjemného kolektivu další schopné zdravotní sestry. Víte o někom, kdo přemýšlí o změně zaměstnání a v tomhle oboru pracuje? Dejte nám vědět🥇. www.premier-clinic.cz

Gepostet von Premier Clinic am Freitag, 15. Juni 2018

O nás:

Díky mnohaletým zkušenostem a širokému spektru provozovaných oborů, můžeme nabídnout pacientovi takové léčebné postupy, které jsou pro něj opravdu nejlepší, a tak mu skutečně pomoci, ať už se zdravotními obtížemi nebo se zvýšením sebevědomí, které vede ke zlepšení psychiky, díky odstranění komplexu estetického charakteru. Z důvodu používání té nejmodernější techniky dosahujeme u zákroků lepších výsledků s nižšími riziky a s kratší rekonvalescencí.

A co říkají zdravotní sestry o práci u nás? „Je krásné pomoci našim pacientům nalézt ztracené sebevědomí, dělat je šťastnější a celkově tak zkvalitňovat jejich život.“

Pokud ANO, jste to právě Vy, koho hledáme!

V čem může spočívat náplň Vašeho pracovního dne – zdravotní sestra na ambulanci:

V čem může spočívat náplň Vašeho pracovního dne – zdravotní sestra na lůžkovém oddělení:

V čem může spočívat náplň Vašeho pracovního dne – zdravotní sestra instrumentářka/anesteziologická sestra:

Požadavky:

U nás budete důležitým článkem týmu, protože i na Vás může záležet výsledek zákroku a klientova celková spokojenost. Snahu, píli a stabilitu vždy náležitě oceňujeme! Nástup je možný ihned, ale když se nám budete opravdu hodně líbit, tak si na Vás počkáme:-)

Vidíte se na některé z nabízených pozic? Pokud ano, pošlete nám prosím Váš životopis s fotografií a my se Vám ozveme!

E-mail: kolarova@premier-clinic.cz

Zdravotní sestra – nabídka práce

Naše klinika plastické chirurgie se rozšiřuje o další prostory, proto sháníme do našeho týmu novou milou zdravotní sestřičku ve specializaci lůžkové sestry, ambulantní sestry nebo perioperační sestry se znalostí angličtiny (němčina výhodou).

Jsme tým prémiové plastické chirurgie ve kterém se budete cítit skvěle. Naše práce je náš koníček a naši kolegové jsou naše rodina. Přidejte se k nám a pomozte nám vybudovat nejlepší plastickou chirurgii v ČR. Disponujeme 5 ordinacemi, 2 operačními sály a 8 dospávacími lůžky hotelového typu. Naučíme Vás nové postupy, nové metody, budeme Vás vzdělávat – Vaše práce Vás bude bavit. Svoji práci děláme jak nejlépe umíme a důkazem toho je více než 5 500 ošetřených klientů ročně již 9 let. Budete pracovat v malém kolektivu kolem 50 zaměstnanců v centru města – v Jungmannově ulici na Praze 1.

A co říkají zdravotní sestry o práci u nás?

„Je krásné pomoci našim pacientům nalézt ztracené sebevědomí, dělat je šťastnější a celkově tak zkvalitňovat jejich život.“

„Děkuji moc za práci pro Premier Clinic, mám to tu velmi ráda a jsem šťastná.“

„Premier Clinic je jako moje druhá rodina, miluji to tu zde.“

Už nyní víte, že:

– je pro Vás kvalita a preciznost odvedené práce důležitá?
– těší Vás, pokud můžete pacientovi skutečně pomoci?
– přejete si, aby byla práce současně Vaším koníčkem?
– jste ráda za svůj výkon náležitě oceněna?
– chcete pracovat na moderním a špičkově vybaveném pracovišti?

Více informací na: www.premier-clinic.cz

E-mail: frank@premier-clinic.cz

previous arrow
next arrow
Slider
× Poradíme Vám