Máme otevřeno a provádíme ambulantní i operační výkony. Dodržujeme však zvýšený hygienický režim. Více informací zde.
Středa -01. 06. 2016

Chceme Vám nabídnout vždy jen to nejlepší, a proto Vám od 1.11.2016 nabízíme pro všechny celkové anestezie prémiový anesteziologický plyn bez příplatku. Oproti starším typům plynů má mnoho výhod, jedinou nevýhodou je jeho vysoká cena a tudíž není běžně na plastických chirurgiích používaný.

 

Máte problém se zvracením při celkové narkóze? Bývá Vám často špatně?

S anestezií prováděnou s novou generací plynu již nebude. Pro rychlejší zotavení po celkové narkóze je každý dospávací pokoj na naší klinice vybavený medicinálním kyslíkem. Tato kyslíková terapie přispívá k odbourávání anesteziologických látek z organismu a k zlepšení okysličení organismu. Vlivem anestezie může přechodně dojít ke snížení množství kyslíku v organismu, podáním medicinálního kyslíku po celkové narkóze tento jev eliminujeme.

56c82c48555c9

Jednotka intenzivní péče na přechodnou dobu po zákroku nebo jako nadstandard? U nás ne!

Všechny dospávací pokoje na naší klinice jsou již ve standardu zařízené jako jednotky intenzivní péče. Pooperační péči chápeme jako důležitou součást operace, snažíme se minimalizovat případné pooperační problémy, a proto každý klient tráví pooperační čas na pokoji typu JIP, kde jsou neustále kontrolovány všechny důležité životní funkce.

Víte o tom, že pro správnou pooperační péči jsou důležitá také polohovatelná zdravotní lůžka?

Polohovatelná zdravotní lůžka jsou jedním z důležitých prvků dospávacích pokojů, které zlepšují hojení operovaného místa a hojení. Proto jsou všechny naše dospávací pokoje vybavené nadstandardními polohovatelnými lůžky německého výrobce Schröder. Tato lůžka umožňují náklon až do 7 pozic, antibakteriální povrchy a nejnižší nástupní výšku pro co možná nejkomfortnější opouštění postele.

Dospávací lůžka jsou u nás řešeny formou jeno či dvojlůžkovýc pokojů hotelového typu. Naleznete zde kromě luxusního kompletního sociálního zázemí, osobního minibaru, TV a telefonu také kompletní 5* služby a vybavení zahrnující eko-kosmetiku L’Occitane, župan, pantofle, hygienické potřeby a další nastandard, který je dostupný pouze v nejlepších 5* hotelech. To vše za standardní ceny.

VYUŽIJTE NEZÁVAZNÉ KONZULTACE!

× Poradíme Vám