Odstranění chloupků na prsou laserem

Pro všechny muže, kteří si přejí vyrýsovanou a depilovanou hruď, ale i pro ženy, které trápí nadměrný růst chloupků v této oblasti, je zde jediné skutečně efektivní řešení. Tím je odstranění chloupků na prsou laserem. Podstupte tento zákrok na naší klinice, chcete-li mít naprostou jistotu jeho perfektního provedení.

Proč svěřit řešení problému s chloupky na prsou právě nám?

semedaql

Chloupky odstraňujeme jedním z nejlepších laserů svého druhu, který má dnešní medicína k dispozici.

escold-watewr

Zákrok je rychlý a neucítíte při něm žádnou bolest. Zabudované chlazení laseru lze případně doplnit dalším chlazením s přístrojem ZCryo 6.

esdiscountca

Při předobjednání šesti procedur dopředu získáváte celkovou slevu 20%.

eslaserco

Abyste měli jistotu o účinnosti i bezpečnosti zákroku, vyzkoušejte testovací zákrok na menší ploše. Zdarma!

Pro odstranění chloupků na prsou máme to nejlepší vybavení

K dokonalému odstranění chloupků je zapotřebí kvalifikovaná obsluha a jednak kvalitní laserový přístroj. 

Máme k dispozici nový laser VELUX, který patří mezi naprostou špičku mezi obdobnými přístroji.

Vyniká totiž kombinací 2 vlnových délek. To je zárukou dokonalé likvidace i světlejších chloupků, s nimiž mají jinak standardní laserové přístroje problém.

S přístrojem VELUX se zkracuje nutná doba pro každý zákrok i počet nutných zákroků v rámci celkové procedury. A navíc vás práce tohoto laseru ani nezabolí díky promyšlenému systému chlazení, které lze eventuálně doplnit ještě dodatečným chlazením přístrojem ZCryo 6.

Cena odstranění chloupků na prsou laserem

Zákrok Cena
Celé tělo 14 872 Kč
Břicho 2 600 Kč
Hrudník 3 490 Kč
Okolí prsních dvorců 1 380 Kč
Holení před ošetřením 500 Kč
Přijďte si efektivitu našeho laseru nejprve vyzkoušet

Rádi vám zdarma předvedeme jeho účinky na malé ploše, abyste pak na samotný zákrok šli bez obav a s jistotou úspěchu!

Odstranění chloupků na prsou laserem recenze

Dr Payer und das gesamte Team sind unfassbar professionell und sehr menschlich geblieben. Fachlich kann ich ihn nur empfehlen, von einem sehr intensiven Vorsorgespräch in dem mir alle Möglichkeiten genannt wurden was machbar ist, bis hin zu der letztendlich durchgeführten Variante: Mini-BDS mit 2 Zonen Fettabsaugung ( statt große BDS, weil Dr Payer dies als nicht erforderlich achtete); muss ich sagen, er hatte vollkommen recht. Das Ergebnis ist jetzt schon toll, keine Schmerzen, lediglich das erforderliche Tragen des Mieders ist jetzt schon eine Qual. Alles in allem bin ich glücklich das diese OP in Prag von diesem tollen Arzt durchgeführt worden ist. Anmerken möchte ich auch noch die Vermittlung und Organisation vor Ort durch „Body of dreams“ und der Professionalität von Martin Galas, der mich in den beiden Tagen immer zur Seite gestanden hat und dafür gesorgt hat das von der Ankunft bis zur Abreise einfach alles gepasst hat. Vielen Dank an alle : my dream has come true thanks to you all in Prag !!! Sabine P.

Zvětšení prsou předčilo má očekávání
Maximální spokojenost, která předčila očekávání! Implantáty Motiva 320ml pod sval a paní doktorka Lucie Zárubová, nejlepší kombinace! Operace proběhla na Premiér Clinic, kde jsem byla opravdu spokojena.
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDR. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Krásná plná a přirozená prsa díky modelaci s implantáty
Díky paní Mudr. Lucii Zárubové mám po odkojení 2 dětí konečně zpět svá dokonalá prsa. Jsem maximálně spokojena s prací celého kolektivu Premier clinic a hlavně s paní doktorkou. Díky jejímu optimismu, lidskému přístupu a šikovným ručičkám mám přesně to, co jsem chtěla- krásná, plná a přirozená prsa.:) Jsem opravdu velice ráda, že jsem nakonec dala na její doporučení částečné modelace (lift kolem bradavek) a zvolila implantáty Motiva ergonomix. V současnosti velmi malé jizvičky se parádně hojí a celkový hojiný průběh je na jedničku s hvězdičku. Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDR. LUCIE ZÁRUBOVÁ