Odstranění chloupků na prsou laserem

Pro všechny muže, kteří si přejí vyrýsovanou a depilovanou hruď, ale i pro ženy, které trápí nadměrný růst chloupků v této oblasti, je zde jediné skutečně efektivní řešení. Tím je odstranění chloupků na prsou laserem. Podstupte tento zákrok na naší klinice, chcete-li mít naprostou jistotu jeho perfektního provedení.

Proč svěřit řešení problému s chloupky na prsou právě nám?

semedaql

Chloupky odstraňujeme jedním z nejlepších laserů svého druhu, který má dnešní medicína k dispozici.

escold-watewr

Zákrok je rychlý a neucítíte při něm žádnou bolest. Zabudované chlazení laseru lze případně doplnit dalším chlazením.

esdiscountca

Při předobjednání šesti procedur dopředu získáváte celkovou slevu 20%.

eslaserco

Abyste měli jistotu o účinnosti i bezpečnosti zákroku, vyzkoušejte testovací zákrok na menší ploše. Zdarma!

Pro odstranění chloupků na prsou máme to nejlepší vybavení

K dokonalému odstranění chloupků je zapotřebí kvalifikovaná obsluha a jednak kvalitní laserový přístroj. 

Máme k dispozici nový laser, který patří mezi naprostou špičku mezi obdobnými přístroji.

Vyniká totiž kombinací 2 vlnových délek. To je zárukou dokonalé likvidace i světlejších chloupků, s nimiž mají jinak standardní laserové přístroje problém.

S přístrojem, který využíváme se zkracuje nutná doba pro každý zákrok i počet nutných zákroků v rámci celkové procedury. A navíc vás práce tohoto laseru ani nezabolí díky promyšlenému systému chlazení, které lze eventuálně doplnit ještě dodatečným chlazením přístrojem.

Cena odstranění chloupků na prsou laserem

Zákrok Cena
Celé tělo 14 872 Kč
Břicho 2 600 Kč
Hrudník 3 490 Kč
Okolí prsních dvorců 1 380 Kč
Holení před ošetřením 500 Kč
Přijďte si efektivitu našeho laseru nejprve vyzkoušet

Rádi vám zdarma předvedeme jeho účinky na malé ploše, abyste pak na samotný zákrok šli bez obav a s jistotou úspěchu!

Odstranění chloupků na prsou laserem recenze

Děkuji Vám moc za péči, kterou jsem u Vás dostala. Všem doporučuji Premier clinic.

Před více jak 5 týdny jsem podstoupila augmentaci mých vykojených jedniček u paní doktorky Zárubové v Premier Clinic. Moje hlavní přání bylo ,,přirozená prsa". Nešlo mi tolik o zvětšení, jako o navrácení objemu do mých prsou. Nejdříve jsme s paní doktorkou vybraly 245 ml Motiva Ergonomix profil Demi. Do měsíce od konzultace jsem měla mít termín zákroku. Velikost mi ale stále vrtala hlavou, aby nakonec nebyla prsa moc malá. Před odchodem na operační sál jsme se domluvily na velikosti 285 ml. Já se trochu bála, aby to nebylo už moc, ale paní doktorka mě ujišťovala, že to bude super a měla pravdu! S výsledkem jsem naprosto spokojená a moje přání ,,přirozeného vzhledu" bylo splněno. Jsem ráda, že jsem dala na názor paní doktorky. Jizvy jsem měla mít, dle doporučení paní doktorky zalepené, dokud se náplasti sami neslouply. Slouply se po 5 týdnech a nemohla jsem uvěřit, jak jsou jizvy krásně zahojené a velmi nenápadné. Už se nemůžu dočkat výběru nové podprsenky, která konečně nebude muset být nepříjemně vycpaná a plavek, ve kterých se nebudu muset stydět.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Reaugmentace prsou z důvodu prasknutí implantátu
Na reaugmentaci jsem sla po 13.letech z důvodu prasknutí jednoho implantátu. Nejdříve jsem si vybírala operátora, paní doktorka Zarubova byla jasná volba, ma mnoho zkušenosti nejen s plastikou prsu, ale i s onkochirurgii. Navíc mi i na klinice Premier Clinic vyšli vstříc a dali mi termin co nejdříve. Implantát jsem vybrala na doporučení paní doktorky. Jsem moc spokojena, prsa jsou mekka, na pohmat neni nic poznat a vypadají velmi přirozené.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ