Máme otevřeno a provádíme ambulantní i operační výkony. Dodržujeme však zvýšený hygienický režim. Více informací zde.

Podmínky akce:

Operace provedená v období 1.9.-30.11.2018

Vibrační liposukce MicroAire PAL LipoSculptor patří dnes celosvětově k jednomu z nejvíce vyhledávaných esteticko-chirurgických zákroků. Efektivně zbavuje nadbytečného tuku z problematických oblastí jakými jsou břicho, boky, stehna, hýždě, paže, kolena i podbradek. Vibrační liposukce je nástupcem tumescentní liposukce, oproti které je však rychlejší a s rovnoměrnějším efektem.

Využijte ojedinělou podzimní nabídku na zákrok tumescentní vibrační liposukce MicroAire PAL LipoSculptor s odsátím tuku již od 19 900 Kč / 1 oblast (původní cena 25 000 Kč). Každá další oblast navíc pouze za 9 900 Kč (původně 15 000 Kč).

Na konci zákroku dochází k odsátí tuku liposukční kanylou a v případě ambulantního výkonu v lokální anestezii klient odchází po několika hodinách domů. V případě provedení zákroku v celkové anestezii klient zůstává na klinice 1 noc.

  • za příplatek 5 000 Kč provést liposukci německým laserem WOLF SlimSculpt 980 nm nebo radiofrekvenční metodou Apolex Tite díky které dochází zároveň k vypnutí kůže a rovnoměrnému efektu
  • za příplatek 5 000 Kč/anestezii a 2 500 Kč/hospitalizaci lze provést zákrok v celkové anestezii

Více o tumescentní liposukci naleznete zde, o vibrační MicroAire PAL liposukci zde a o laserové liposukci zde.

 

Galerie zákroků liposukce metodou Apolex Tite:

[smartslider3 slider=7]

 

[smartslider3 slider=6]

Zobrazit profil MUDr. Martin Chorvát