Transplantace vlasů u žen

Nejsou to jen muži, které trápí úbytek vlasů. S řídnutím vlasů se potýká i nezanedbatelný počet žen. Transplantace vlasů u žen je pravděpodobně nejefektivnějším a nejtrvalejším řešením jejich problému. Využíjte služeb plastické chirurgie se specializací na vlasové transplantace.

Provádíme transplantace vlasů u žen stejně dobře jako u mužů

Ačkoliv příčiny řídnoucích vlasů se mohou u žen i mužů různit, transplantace je univerzálním řešením prakticky ve všech případech, kde jiné způsoby léčby selžou. Pokud se po tomto řešení rozhodnete sáhnout, zde jsou důvody, proč byste tak měli učinit na naší klinice…
01.
Maximální využití dárcovské oblasti

Při transplantaci dochází k přesunu vlasů z vaší tzv. dárcovské oblasti do míst, kde jich je potřeba více. V rámci tohoto přesunu se (většinou v důsledku lidské chyby) některé štěpy mohou poškodit, ztratit či jinak znehodnotit. U nás je toto riziko oproti běžné praxi minimální, a to díky unikátnímu postupu SmartGraft USA, který pracuje nesrovnatelně přesněji než lidská ruka a na který jsme byli zaškoleni specialisty z USA.

02.
Přirozeně vypadající výsledky

Některé méně kvalitní transplantace nevypadají přirozeně. Zejména vlasová linie je modelována až příliš dokonale, takže působí uměle. U nás rozmýšlíme umístění každého štěpu a snažíme se, aby vaše transplantovaná oblast vypadala zcela přirozeně.

03.
Rychlost operace

Využití uvedené techniky SmartGraft má ještě další výhodu, a to podstatně rychlejší průběh zákroku. S touto technikou pracujeme až 2x rychleji, než je u takovýchto zákroků normou – bez jakékoliv ztráty kvality. Domů jdete ještě týž den.

04.
Žádné zjizvení

U jiných metod transplantace, především u metody FUT, vám může zůstat viditelná jizva. Nic takového vám u nás nehrozí.

Rádi byste takovou transplantaci podstoupili?
Pak vás rádi uvidíme na nezávazné konzultaci, kde se seznámíme se stavem vašich vlasů a představíme vám nejoptimálnější řešení.

Transplantace vlasů u žen cena

LOKÁLNÍ TRANSPLANTACE VLASŮ

cena zahrnuje
49 900 Kč
 • TRANSPLANTACE VLASŮ SMARTGRAFT USA
 • PŘEDOPERAČNÍ VYŠETŘENÍ
 • LÉKY A LOKÁLNÍ ANESTEZIE
 • TRICHOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ
 • POOPERAČNÍ PÉČE
 • KONTROLA

STŘEDNÍ TRANSPLANTACE VLASŮ (NAPŘ. KOLEČKO)

cena zahrnuje
74 900 Kč
 • TRANSPLANTACE VLASŮ SMARTGRAFT USA
 • PŘEDOPERAČNÍ VYŠETŘENÍ
 • LÉKY A LOKÁLNÍ ANESTEZIE
 • TRICHOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ
 • POOPERAČNÍ PÉČE
 • KONTROLA
TOP

VELKÁ TRANSPLANTACE VLASŮ

cena zahrnuje
89 000 Kč
 • TRANSPLANTACE VLASŮ SMARTGRAFT USA
 • PŘEDOPERAČNÍ VYŠETŘENÍ
 • LÉKY A LOKÁLNÍ ANESTEZIE
 • TRICHOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ
 • POOPERAČNÍ PÉČE
 • KONTROLA

Jak u nás transplantace vlasů probíhá? Ženy i muži to mají stejné

chat

Úvodní konzultace

Při první konzultaci vám vysvětlíme vše týkající se techniky i průběhu samotné transplantace, a zodpovíme veškeré vaše otázky k zákroku. Detailně se podíváme na stav Vašich vlasů a představíme vám řešení, které je podle nás optimální.

vse pod strechou

Zdravotní kontrola

Aby mohl zákrok vůbec začít, musíme se přesvědčit, že jste zdravotně zcela fit. Pokud zjistíme nějaké kontraindikace, raději zákrok odložíme, než abychom zbytečně riskovali. Bude-li vše v pořádku, příště se uvidíme na samotné transplantaci.

Transplantace

V den transplantace vás přivítáme a pustíme se do zákroku. Délka zákroku se odvíjí podle velikosti oblasti, kam se vlasy transplantují, ani u těch nejrozsáhlejších transplantací ale obvykle nepřesáhne 10 hodin. Vlasové štěpy z dárcovské oblasti (většinou v týlu hlavy) jsou přesunuty tam, kde jich je třeba při lokální anestezii.

cosmetics

Péče po zákroku

Domů se vracíte ještě v den zákroku, vybaveni instrukcemi k pooperační péči. Transplantovaných vlasů se nedotýkejte, počítejte také s tím, že budete pár dní spát s podloženou hlavou a dodržovat další opatření, na nichž úspěch zákroku závisí.

Kontrola po zákroku

Transplantované vlasy v prvních týdnech po zákroku vypadají – brzy se začnou tvořit nové. V dalších měsících můžete očekávat jejich postupný růst. To, jak se zákrok zdařil, posléze ještě společně vyhodnotíme na poslední kontrole.

Transplantace vlasů u žen recenze

Modelace+augumentace prsou - velký implantát 725ml
Jít právě k paní doktorce Zárubové, bylo mé dosud nejlepší životní rozhodnutí. Paní doktorka je neskutečně milá a usměvavá. Už při vstupní prohlídce mě dodala tolik energie , že jsem se díky ní operace vůbec nebála. Paní doktorka maximálně vyhověla mým velmi vysokým požadavkům (modelace+augumentace 725ml corse). Prsa jsou naprosto dokonalá. Po operaci jsem se cítila skvěle. A bez bolestí. Hned druhý den jsem začala opět normálně fungovat. Opravdu se ženy nemusíte bát pooperačních bolestí. Personál celé kliniky je velice ochotný a starostlivý. A pokud by někdo stále váhal nad operací prsou a nad výběrem operatéra. Dám Vám ruku do ohně za to, že lepší prsa než od paní doktorky Zárubové vám nikde neudělají. Ještě jednou velice děkuji nejlepší paní doktorce. A se všemi dalšími úpravami se obracím pouze na ní. Ješte jednou Vám děkuji za všechno.
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDR. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Augmentace poprsí v Premiér Clinic.
Již delší dobu jsem nad augmentací přemýšlela a rozhodla jsem se pro MUDr. Lucii Zárubovou na Premier Clinic v Praze. Výsledek je skvělý a to i díky implantátům zn. Motiva Ergonomix, 360 ml, demi profil, vypadají přirozeně. Všem mohu vřele doporučit, přístup paní doktorky nemá chybu, je úžasná a lidská.
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDR. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Zákrok jsem podstoupila 27.9. na klinice Premier Clinic v Praze. Paní doktorka byla moje jasná a jediná volba na základě doporučení a zkušenosti kamarádky. 🙂
Prsa jsem skoro žádná nikdy neměla a jelikož hodně sportuji, tak implantáty Motiva Ergonimix byly perfektni varianta. Konkrétně mám 300 ml pod svalem.
Přístup paní doktorky, sestriček a vlastně všech na klinice můžu jen vychvalit a doporučit dále!
Přikládám foto ze dne operace a po 6 týdnech. Prsa si pořád ještě sedaji a pomalu měknou , ale aspoň pro představu 😉

MUDR. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Podívejte se také na fotografie před a po zákroku

Kolik transplantace vlasů pro ženy stojí?

Cenu zákroku vždy určuje konkrétní rozsah oblasti, do níž si vlasy přejete transplantovat. Na kolik vás zákrok vyjde se můžete dozvědět buď na prvotní konzultaci, eventuálně i online, pokud nám zašlete kvalitní fotky vašich vlasů spolu s popisem toho, co si od transplantace slibujete. Fotky nám můžete zaslat třeba ihned kliknutím na tlačítko níže!