Transplantace vlasů u žen

Nejsou to jen muži, které trápí úbytek vlasů. S řídnutím vlasů se potýká i nezanedbatelný počet žen. Transplantace vlasů u žen je pravděpodobně nejefektivnějším a nejtrvalejším řešením jejich problému. Využíjte služeb plastické chirurgie se specializací na vlasové transplantace.

Provádíme transplantace vlasů u žen stejně dobře jako u mužů

Ačkoliv příčiny řídnoucích vlasů se mohou u žen i mužů různit, transplantace je univerzálním řešením prakticky ve všech případech, kde jiné způsoby léčby selžou. Pokud se po tomto řešení rozhodnete sáhnout, zde jsou důvody, proč byste tak měli učinit na naší klinice…
01.
Maximální využití dárcovské oblasti

Při transplantaci dochází k přesunu vlasů z vaší tzv. dárcovské oblasti do míst, kde jich je potřeba více. V rámci tohoto přesunu se (většinou v důsledku lidské chyby) některé štěpy mohou poškodit, ztratit či jinak znehodnotit. U nás je toto riziko oproti běžné praxi minimální, a to díky unikátnímu postupu z USA, který pracuje nesrovnatelně přesněji než lidská ruka a na který jsme byli zaškoleni specialisty přímo z USA.

02.
Přirozeně vypadající výsledky

Některé méně kvalitní transplantace nevypadají přirozeně. Zejména vlasová linie je modelována až příliš dokonale, takže působí uměle. U nás rozmýšlíme umístění každého štěpu a snažíme se, aby vaše transplantovaná oblast vypadala zcela přirozeně.

03.
Rychlost operace

Využití nejnovější techniky má ještě další výhodu, a to podstatně rychlejší průběh zákroku. S touto technikou pracujeme až 2x rychleji, než je u takovýchto zákroků normou – bez jakékoliv ztráty kvality. Domů jdete ještě týž den.

04.
Žádné zjizvení

U jiných metod transplantace, především u metody FUT, vám může zůstat viditelná jizva. Nic takového vám u nás nehrozí.

Rádi byste takovou transplantaci podstoupili?
Pak vás rádi uvidíme na nezávazné konzultaci, kde se seznámíme se stavem vašich vlasů a představíme vám nejoptimálnější řešení.

Transplantace vlasů u žen cena

LOKÁLNÍ TRANSPLANTACE VLASŮ

cena zahrnuje
49 900 Kč
 • TRANSPLANTACE VLASŮ METODOU Z USA
 • PŘEDOPERAČNÍ VYŠETŘENÍ
 • LÉKY A LOKÁLNÍ ANESTEZIE
 • TRICHOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ
 • POOPERAČNÍ PÉČE
 • KONTROLA

STŘEDNÍ TRANSPLANTACE VLASŮ (NAPŘ. KOLEČKO)

cena zahrnuje
74 900 Kč
 • TRANSPLANTACE VLASŮ METODOU Z USA
 • PŘEDOPERAČNÍ VYŠETŘENÍ
 • LÉKY A LOKÁLNÍ ANESTEZIE
 • TRICHOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ
 • POOPERAČNÍ PÉČE
 • KONTROLA
TOP

VELKÁ TRANSPLANTACE VLASŮ

cena zahrnuje
89 000 Kč
 • TRANSPLANTACE VLASŮ METODOU Z USA
 • PŘEDOPERAČNÍ VYŠETŘENÍ
 • LÉKY A LOKÁLNÍ ANESTEZIE
 • TRICHOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ
 • POOPERAČNÍ PÉČE
 • KONTROLA

Jak u nás transplantace vlasů probíhá? Ženy i muži to mají stejné

chat

Úvodní konzultace

Při první konzultaci vám vysvětlíme vše týkající se techniky i průběhu samotné transplantace, a zodpovíme veškeré vaše otázky k zákroku. Detailně se podíváme na stav Vašich vlasů a představíme vám řešení, které je podle nás optimální.

vse pod strechou

Zdravotní kontrola

Aby mohl zákrok vůbec začít, musíme se přesvědčit, že jste zdravotně zcela fit. Pokud zjistíme nějaké kontraindikace, raději zákrok odložíme, než abychom zbytečně riskovali. Bude-li vše v pořádku, příště se uvidíme na samotné transplantaci.

Transplantace

V den transplantace vás přivítáme a pustíme se do zákroku. Délka zákroku se odvíjí podle velikosti oblasti, kam se vlasy transplantují, ani u těch nejrozsáhlejších transplantací ale obvykle nepřesáhne 10 hodin. Vlasové štěpy z dárcovské oblasti (většinou v týlu hlavy) jsou přesunuty tam, kde jich je třeba při lokální anestezii.

cosmetics

Péče po zákroku

Domů se vracíte ještě v den zákroku, vybaveni instrukcemi k pooperační péči. Transplantovaných vlasů se nedotýkejte, počítejte také s tím, že budete pár dní spát s podloženou hlavou a dodržovat další opatření, na nichž úspěch zákroku závisí.

Kontrola po zákroku

Transplantované vlasy v prvních týdnech po zákroku vypadají – brzy se začnou tvořit nové. V dalších měsících můžete očekávat jejich postupný růst. To, jak se zákrok zdařil, posléze ještě společně vyhodnotíme na poslední kontrole.

Transplantace vlasů u žen recenze

Ráda bych , touto cestou poděkovala Mudr. Martinu Chorvátovi , za dobře odvedenou práci, krásná prsa a jeho lidský přístup . Taky bych se ráda podělila s ostatními ženami , které o tomto zákroku zatím pouze uvažují , o svou zkušenost .Dne 04.09.2019 jsem podstoupila po dlouhém rozhodování , zvětšení prsou implantáty Motiva ergonomický tvar , velikost 380 ml , pod sval. Na sále byl velice sympatický personál , který pomohl trochou zmírnit nervozitu před zákrokem . Zákrok samotný trval pouze 1 hodinu . Následující den, už jsem byla schopná jít domů.Po 14 dnech , jsem se vrátila bez problémů zpět do práce . Jsem opravdu šťastná , že jsem našla odvahu tento zákrok podstoupit . Zbavit se celoživotního mindráku z malých prsou. Tak pokud můžu doporučit ,podívejte třeba na stránky Premiér Clinic a pana doktora Martina Chorváta . Spokojená klientka A.D.

MUDr. MARTIN CHORVÁT

Zvětšení prsou předčilo má očekávání
Maximální spokojenost, která předčila očekávání! Implantáty 320ml pod sval a paní doktorka Lucie Zárubová, nejlepší kombinace! Operace proběhla na Premiér Clinic, kde jsem byla opravdu spokojena.
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

S výsledkem operace jsem moc spokojená. Nakonec jsem se rozhodla pro implantáty Motiva Ergonomix Demi 380ml. Vše probíhalo v pořádku, operace trvala cca 40min. Na klinice jsou moc hodný a milý. 🙂
Určitě bych všem doporučila paní doktorku, je příjemná a profesionální, prostě žena na svém místě!

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Podívejte se také na fotografie před a po zákroku

Kolik transplantace vlasů pro ženy stojí?

Cenu zákroku vždy určuje konkrétní rozsah oblasti, do níž si vlasy přejete transplantovat. Na kolik vás zákrok vyjde se můžete dozvědět buď na prvotní konzultaci, eventuálně i online, pokud nám zašlete kvalitní fotky vašich vlasů spolu s popisem toho, co si od transplantace slibujete. Fotky nám můžete zaslat třeba ihned kliknutím na tlačítko níže!