Transplantace vlasů u žen

Nejsou to jen muži, které trápí úbytek vlasů. S řídnutím vlasů se potýká i nezanedbatelný počet žen. Transplantace vlasů u žen je pravděpodobně nejefektivnějším a nejtrvalejším řešením jejich problému. Využíjte služeb plastické chirurgie se specializací na vlasové transplantace.

Provádíme transplantace vlasů u žen stejně dobře jako u mužů

Ačkoliv příčiny řídnoucích vlasů se mohou u žen i mužů různit, transplantace je univerzálním řešením prakticky ve všech případech, kde jiné způsoby léčby selžou. Pokud se po tomto řešení rozhodnete sáhnout, zde jsou důvody, proč byste tak měli učinit na naší klinice…
01.
Maximální využití dárcovské oblasti

Při transplantaci dochází k přesunu vlasů z vaší tzv. dárcovské oblasti do míst, kde jich je potřeba více. V rámci tohoto přesunu se (většinou v důsledku lidské chyby) některé štěpy mohou poškodit, ztratit či jinak znehodnotit. U nás je toto riziko oproti běžné praxi minimální, a to díky unikátnímu postupu z USA, který pracuje nesrovnatelně přesněji než lidská ruka a na který jsme byli zaškoleni specialisty přímo z USA.

02.
Přirozeně vypadající výsledky

Některé méně kvalitní transplantace nevypadají přirozeně. Zejména vlasová linie je modelována až příliš dokonale, takže působí uměle. U nás rozmýšlíme umístění každého štěpu a snažíme se, aby vaše transplantovaná oblast vypadala zcela přirozeně.

03.
Rychlost operace

Využití nejnovější techniky má ještě další výhodu, a to podstatně rychlejší průběh zákroku. S touto technikou pracujeme až 2x rychleji, než je u takovýchto zákroků normou – bez jakékoliv ztráty kvality. Domů jdete ještě týž den.

04.
Žádné zjizvení

U jiných metod transplantace, především u metody FUT, vám může zůstat viditelná jizva. Nic takového vám u nás nehrozí.

Rádi byste takovou transplantaci podstoupili?
Pak vás rádi uvidíme na nezávazné konzultaci, kde se seznámíme se stavem vašich vlasů a představíme vám nejoptimálnější řešení.

Transplantace vlasů u žen cena

LOKÁLNÍ TRANSPLANTACE VLASŮ

cena zahrnuje
49 900 Kč
 • TRANSPLANTACE VLASŮ METODOU Z USA
 • PŘEDOPERAČNÍ VYŠETŘENÍ
 • LÉKY A LOKÁLNÍ ANESTEZIE
 • TRICHOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ
 • POOPERAČNÍ PÉČE
 • KONTROLA

STŘEDNÍ TRANSPLANTACE VLASŮ (NAPŘ. KOLEČKO)

cena zahrnuje
74 900 Kč
 • TRANSPLANTACE VLASŮ METODOU Z USA
 • PŘEDOPERAČNÍ VYŠETŘENÍ
 • LÉKY A LOKÁLNÍ ANESTEZIE
 • TRICHOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ
 • POOPERAČNÍ PÉČE
 • KONTROLA
TOP

VELKÁ TRANSPLANTACE VLASŮ

cena zahrnuje
89 000 Kč
 • TRANSPLANTACE VLASŮ METODOU Z USA
 • PŘEDOPERAČNÍ VYŠETŘENÍ
 • LÉKY A LOKÁLNÍ ANESTEZIE
 • TRICHOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ
 • POOPERAČNÍ PÉČE
 • KONTROLA

Jak u nás transplantace vlasů probíhá? Ženy i muži to mají stejné

chat

Úvodní konzultace

Při první konzultaci vám vysvětlíme vše týkající se techniky i průběhu samotné transplantace, a zodpovíme veškeré vaše otázky k zákroku. Detailně se podíváme na stav Vašich vlasů a představíme vám řešení, které je podle nás optimální.

vse pod strechou

Zdravotní kontrola

Aby mohl zákrok vůbec začít, musíme se přesvědčit, že jste zdravotně zcela fit. Pokud zjistíme nějaké kontraindikace, raději zákrok odložíme, než abychom zbytečně riskovali. Bude-li vše v pořádku, příště se uvidíme na samotné transplantaci.

Transplantace

V den transplantace vás přivítáme a pustíme se do zákroku. Délka zákroku se odvíjí podle velikosti oblasti, kam se vlasy transplantují, ani u těch nejrozsáhlejších transplantací ale obvykle nepřesáhne 10 hodin. Vlasové štěpy z dárcovské oblasti (většinou v týlu hlavy) jsou přesunuty tam, kde jich je třeba při lokální anestezii.

cosmetics

Péče po zákroku

Domů se vracíte ještě v den zákroku, vybaveni instrukcemi k pooperační péči. Transplantovaných vlasů se nedotýkejte, počítejte také s tím, že budete pár dní spát s podloženou hlavou a dodržovat další opatření, na nichž úspěch zákroku závisí.

Kontrola po zákroku

Transplantované vlasy v prvních týdnech po zákroku vypadají – brzy se začnou tvořit nové. V dalších měsících můžete očekávat jejich postupný růst. To, jak se zákrok zdařil, posléze ještě společně vyhodnotíme na poslední kontrole.

Transplantace vlasů u žen recenze

Na začátek bych chtěla poděkovat paní doktorce Zárubové za skvěle odvedenou práci a profesionální přístup Premiér clinic a celému týmu, který se o mě staral.
První tři dny po zákroku jsem si opravdu vyčítala, že jsem na operaci vůbec šla. Nejvíc mě boleli záda, to bylo opravdu strašný. Ale každým dnem se to opravdu zlepšovalo a prsa vypadala čím dál tím líp a líp ?? nyní jsem 3 týdny od operace a připadá mi jak kdybych na žádné operaci nebyla. S výsledkem jsem maximálně spokojená. Implantáty mám motiva ergonomix 340ml a 360ml kvůli mírne asymetrii. Ještě to chce určitě nějaký čas k finálnímu výsledků, ale už nyní prsa vypadají přesně podle mých představ.
Děkuji za skvělé odvedenou práci! Paní doktorku Zarubovou vřele doporučuji a rovněž i premiér clinic!! ❤️?

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Před více jak 5 týdny jsem podstoupila augmentaci mých vykojených jedniček u paní doktorky Zárubové v Premier Clinic. Moje hlavní přání bylo ,,přirozená prsa". Nešlo mi tolik o zvětšení, jako o navrácení objemu do mých prsou. Nejdříve jsme s paní doktorkou vybraly 245 ml Motiva Ergonomix profil Demi. Do měsíce od konzultace jsem měla mít termín zákroku. Velikost mi ale stále vrtala hlavou, aby nakonec nebyla prsa moc malá. Před odchodem na operační sál jsme se domluvily na velikosti 285 ml. Já se trochu bála, aby to nebylo už moc, ale paní doktorka mě ujišťovala, že to bude super a měla pravdu! S výsledkem jsem naprosto spokojená a moje přání ,,přirozeného vzhledu" bylo splněno. Jsem ráda, že jsem dala na názor paní doktorky. Jizvy jsem měla mít, dle doporučení paní doktorky zalepené, dokud se náplasti sami neslouply. Slouply se po 5 týdnech a nemohla jsem uvěřit, jak jsou jizvy krásně zahojené a velmi nenápadné. Už se nemůžu dočkat výběru nové podprsenky, která konečně nebude muset být nepříjemně vycpaná a plavek, ve kterých se nebudu muset stydět.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Zvětšení vykojených prsou na drobné postavě
Koncem června jsem podstoupila zvětšení prsou u MUDr. Lucie Zárubové v Premier Clinic. Paní doktorka je opravdový profesionál s velmi lidským přístupem. Protože jsem chtěla krásná, přirozená prsa, domluvily jsme se na zvětšení mých vykojených jedniček implantáty 340 ml, Demi profil a výsledkem jsem naprosto nadšená! Mám prsa přesně taková, jaká jsem vždy chtěla. Nyní vel. 2/3. K mé drobné postavě (160 cm, 52 kg) ideál. 🙂
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Podívejte se také na fotografie před a po zákroku

Kolik transplantace vlasů pro ženy stojí?

Cenu zákroku vždy určuje konkrétní rozsah oblasti, do níž si vlasy přejete transplantovat. Na kolik vás zákrok vyjde se můžete dozvědět buď na prvotní konzultaci, eventuálně i online, pokud nám zašlete kvalitní fotky vašich vlasů spolu s popisem toho, co si od transplantace slibujete. Fotky nám můžete zaslat třeba ihned kliknutím na tlačítko níže!