Máme otevřeno a provádíme ambulantní i operační výkony. Dodržujeme však zvýšený hygienický režim. Více informací zde.

Objednejte se na konzultaci zvětšení prsou ještě před Vánocemi a získejte bonus 3D animaci Motiva Imagine zdarma. Při objednání nám nezapomeňte říct, že máte o 3D animaci zájem. Volné termíny konzultací jsou až po Novém roce.

Jak to probíhá?
Motiva Imagine AX3 digitálně změří přesný objem Vašeho hrudníku, množství, elasticitu a pevnost tkání. Poté s naším plastickým chirurgem vyberete přímo pro Vás vhodné implantáty. Program Motiva Imagine pouze za několik sekund vytvoří 3D pohledy Vašeho nového hrudníku a to ze všech stran. Vyzkoušet následně můžete různé typy a a velikosti implantátů Motiva.

Proč zvolit implantáty MOTIVA?
Implantáty MOTIVA patří svojí kvalitou, certifikacemi, bezpečností a přirozeným vzhledem patří k nejlepším implantátům na světě. V nabídce je několik typů implantátů mnoha velikostí, se čtyřmi stupni projekce a dvěma typy povrchů.  Celkem můžete vybírat z katalogu až 500 typů. S plastickým chirurgem z nich dokážete vybrat ty, které na Vašem hrudníku budou vypadat dokonale. Benefitem je doživotní záruka a bezpečnostní čip Q-chip, kterým lze zpětně zjistit typ implantátu a jeho výrobní číslo.

Více o zvětšení prsou naleznete zde. Ceník zvětšení prsou naleznete zde.

 

Motiva Imagine - 3D vizualizace výběru vhodných implantátů značky MOTIVA.

Odebírejte novinky


    [wpgdprc "Souhlasím se zpracováním osobních údajů."]