Transplantace vlasů

Ztráta vlasů je velmi nepříjemný problém postihující muže i ženy různého věku. Ale Žádný strach, máme pro Vás účinnou metodu, jak se s vypadáváním vlasů vypořádat, abyste získali zpět své ztracené sebevědomí. Jako jediná klinika v ČR nabízíme ošetření přístrojem SmartGraft. Jedná se o nejmodernější metodu transplantace vlasů, která byla vyvinuta předními odborníky z USA. Díky technologii SmartGraft mohou lékaři efektivně a bezbolestně transplantovat vlasy, aniž by pacientům po zákroku zůstala nápadná jizva. Pokud se rozhodnete pro transplantaci přístrojem SmartGraft, můžete si být jisti, že budou použity Vaše vlastní vlasy a že zákrok bude navíc mnohem kratší, než jak je tomu u starších metod transplantace vlasů.

 

Bližší informace k zákroku

V minulosti znamenala transplantace vlasů velmi nepříjemný zákrok a pacient kromě toho musel po operaci počítat s výraznou jizvou. Náročná operace a nekonečné hojení je však dnes minulostí. Díky moderní metodě SmartGraft se mohou pacienti trvale zbavit problémů spojených se ztrátou vlasů.

SmartGraft je neinvazivní metoda transplantace vlasů. Specialisté vyvinuli tuto převratnou technologii tak, aby se zákrok obešel bez skalpelu. Zákrok je navíc mnohem přesnější než ostatní metody FUE/DHI a Vy se mimoto budete moci téměř okamžitě vrátit ke všem svým denním aktivitám včetně zaměstnání.

Metody FUE jsou obecně modernější než klasická metoda FUT: u metod FUE není nutné odebrat skalp o délce až 20 cm a následně zašít ránu a zastavit krvácení, štěpy se totiž odebírají pomocí speciálního nástroje (puncheru), přičemž jeden štěp tvoří max. 3 vlasy. Následně jsou vlasy po fázi mikroskopického třídění a uložení do roztoku transplantovány na určené místo. Tento „puncher“ však může poškodit vlasovou cibulku. Oproti tomu vylepšená FUE metoda SMARTGRAFT nepoškozuje vlasovou cibulku a díky tomu je možné odebrat méně vlasů. Metoda SMARTGRAFT je také mnohem rychlejší.

A jakých problémů se vlastně můžete díky transplantaci SmartGraft natrvalo zbavit? Je to například ono známé kolečko na temeni hlavy, kouty, nebo ustupující čelo. Pomocí metody SmartGraft lze vlasy rovněž celkově zahustit.

Výhody zákroku

Transplantace vlasů je efektivním řešením problému ztráty vlasů. Naše klinika transplantaci navíc provádí naprosto bezbolestně a neinvazivně pomocí nejdokonalejší technologie současnosti. Jaké jsou hlavní výhody transplantace vlasů pomocí metody SmartGraft?

  • zákrok se nijak nedotýká Vašeho životního stylu
  • transplantace vlasů probíhá ambulantně
  • díky technologii SmartGraft po zákroku nezůstává nehezká jizva
  • zákrok mohou podstoupit muži i ženy s libovolným typem vlasů
  • výsledek je přirozený, vlasy rostou mezi 3. a 12. měsícem po zákroku
  • vlasová cibulka není poškozená jako tomu je v případě FUE/DHI metody
  • zákrok je cca o 50% rychlejší, než u FUE/DHI metody
  • uchytí se mnohem více vlasů
  • technologie z USA

Průběh ošetření

Metoda SmartGraft zaručuje bezbolestnou a maximálně bezpečnou transplantaci vlasů. Nejedná se o invazivní metodu transplantace, tak jako tomu bylo u starší metody FUT. Jedná se o nejnovější technologii v oblasti řešení ztráty vlasů, která se řadí pod metody FUE/DHI, ale tyto metody zdokonaluje.

Technologie SmartGraft pracuje na mikroskopické úrovni, kdy dochází k odběru 1-4 vlasových folikulů z donorské části. Mikroštěpy jsou následně transplantovány do cílové oblasti. Vedle přirozeného výsledku transplantace vlasů pacienti také oceňují fakt, že po zákroku nezůstává žádná výrazná jizva, jako tomu bylo dříve.

Před zákrokem

Existuje mnoho příčin ztráty vlasů. Vliv na vypadávání vlasů mají genetické faktory, zdraví, životní styl, ale i dlouhodobý stres.  Vypadávání vlasů se týká obou pohlaví napříč věkem a rasami. A právě z tohoto důvodu byla vyvinuta technologie SmartGraft: dosud nejdokonalejší způsob transplantace vlasů. Hledáte-li pomoc proti vypadávání vlasů, neexistuje lepší řešení než SmartGraft.

 

Po zákroku

Díky metodě SmartGraft dosahují lékaři po celém světě vynikajících výsledků transplantace vlasů. Změna je po zákroku patrná velice rychle. Vlasy začínají růst během prvních 3 měsíců po transplantaci, tento růst však trvá celkově až 12 měsíců. Po zákroku Vám navíc nezůstane žádná nevzhledná jizva a Vy si tak budete moci užívat života se znovu získaným sebevědomím. Domluvte si nezávaznou konzultaci na naší klinice, rádi Vám o transplantaci vlasů pomocí technologie SmartGraft sdělíme další informace!

Odebírejte novinky


Souhlasím se zpracováním osobních údajů.