Plastika bradavek v Praze

Uvažujete o plastice bradavek? Moderní plastická chirurgie si dokáže s nerovnoměrnými, malými, velkými nebo vpáčenými bradavkami velmi jednoduše poradit. Zákrok ve většině patří mezi ty jednodušší a lze provést i v lokální anglosedaci. Tedy budete moci ještě ten den jít domů.

S našim týmem chirurgů se budeme snažit splnit vaše přání do největší možné míry. Dejte svým bradavkám a prsním dvorcům tvar, který jste si přáli.

Proč si zvolit pro plastiku bradavek právě naši kliniku

Ač patří zmenšení bradavek, zvětšení prsních bradavek či jejich rekonstrukce k méně náročným zákrokům, vždy je dobré svoji pozornost věnovat výběru kvalitní kliniky plastické chirurgie, kde vám tento zákrok provedou. A proč zvolit právě nás?

Zkušený tým plastických chirurgů

Naší vizí je poskytovat služby na prémiové úrovni. Proto si s výběrem našich chirurgů, lékařů a zdravotních sester dáváme záležet. Dbáme na to, aby náš tým byl kvalitní a odváděl precizní výsledky. Jen tak totiž můžeme dosáhnout našeho cíle - spokojeného klienta. Naši lékaři mají atestaci v oboru plastické chirurgie, velmi dobré renomé, dlouholeté zkušenosti z České republiky i zahraničí. Máme široký tým lékařů. Díky tomu můžeme nabízet mnoho kvalifikovaných služeb.

vse pod strechou

Moderní a bezpečné techniky operace

Se zdravím našich klientů si nezahráváme. Moderní špičkové vybavení je pro nás stejně důležité jako zkušení a motivovaní chirurgové. Vaše bezpečí je pro nás prioritou. Jsme držitélé certifikátů kvality ISO. Bezpečné postupy operací jsou pro nás základem. Jako jedni z mála nabízíme našim klientům velmi šetrnou a bezpečnou low flow anestezii, která je dávkována plně digitálně. Samozřejmostí jsou certifikované moderní přístroje a sterilní vybavení.

Individuální přístup ke každé klientce a klientovi

Není žádných malých problémů. Konzultace jsou pro nás velmi důležité a věnujeme jim náležitou pozornost. Je jedno zda uvažujete o zvětšení prsních bradavek nebo dokonce celkové plastice prsou. Vždy se budeme v rámci možností snažit co nejvíce přiblížit vašim požadavkům. Na spokojenosti našich klientů nám záleží. Proto nabízíme nezávazné konzultace, kdy si naši lékaři na vás vyhradí dostatek času, díky čemuž můžete najít řešení problému, který vás trápí.

Přátelské a pohodové prostředí

Je dokázáno, že v případě dobré psychické kondice se rány rychleji hojí. I my se proto snažíme, aby se u nás naši klienti cítili vždy velmi příjemně. Ať už je to jen v rámci vyšetření, konzultace nebo i celkového pobytu po anestezii. V našich pokojích se budete cítit jako na dovolené. Zároveň však myslíme na vaši bezpečnost a naše lůžkové pokoje jsou 24 hodin denně monitorovány, aby bylo zajištěn celkový dohled nad vaším stavem po chirurgickém zákroku.

Dlouhodobá péče o klienty i po operaci

U nás to operací rozhodně nekončí. O své klienty se staráme i po operaci, zveme je na na převazy a pooperační kontroly. Staráme se o to, aby bylo vše přesně tak, jak by mělo být.

Rekonstrukce bradavek před a po zákroku

Ať už přemýšlíte o operaci vpáčených bradavek, rekonstrukci bradavek nebo uvažujete o jejich zmenšení či zvětšení, obrazová galerie naší práce vám může pomoci v rozhodování.

Operace prsních dvorců a zkušenosti našich klientů

Nezáleží na tom, zda vás sem přivedl zájem o rekonstrukci bradavek po mastektomii, úpravu vpáčených bradavek či dokonce o zmenšení bradavek u mužů. Recenze našich klientů vám pomohou získat ucelený obrázek o naší práci.

Zvětšení vykojených prsou na drobné postavě
Koncem června jsem podstoupila zvětšení prsou u MUDr. Lucie Zárubové v Premier Clinic. Paní doktorka je opravdový profesionál s velmi lidským přístupem. Protože jsem chtěla krásná, přirozená prsa, domluvily jsme se na zvětšení mých vykojených jedniček implantáty 340 ml, Demi profil a výsledkem jsem naprosto nadšená! Mám prsa přesně taková, jaká jsem vždy chtěla. Nyní vel. 2/3. K mé drobné postavě (160 cm, 52 kg) ideál. 🙂
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Ráda bych , touto cestou poděkovala Mudr. Martinu Chorvátovi , za dobře odvedenou práci, krásná prsa a jeho lidský přístup . Taky bych se ráda podělila s ostatními ženami , které o tomto zákroku zatím pouze uvažují , o svou zkušenost .Dne 04.09.2019 jsem podstoupila po dlouhém rozhodování , zvětšení prsou implantáty Motiva ergonomický tvar , velikost 380 ml , pod sval. Na sále byl velice sympatický personál , který pomohl trochou zmírnit nervozitu před zákrokem . Zákrok samotný trval pouze 1 hodinu . Následující den, už jsem byla schopná jít domů.Po 14 dnech , jsem se vrátila bez problémů zpět do práce . Jsem opravdu šťastná , že jsem našla odvahu tento zákrok podstoupit . Zbavit se celoživotního mindráku z malých prsou. Tak pokud můžu doporučit ,podívejte třeba na stránky Premiér Clinic a pana doktora Martina Chorváta . Spokojená klientka A.D.

MUDr. MARTIN CHORVÁT

Augmentace poprsí v Premiér Clinic.
Již delší dobu jsem nad augmentací přemýšlela a rozhodla jsem se pro MUDr. Lucii Zárubovou na Premier Clinic v Praze. Výsledek je skvělý a to i díky implantátům , 360 ml, demi profil, vypadají přirozeně. Všem mohu vřele doporučit, přístup paní doktorky nemá chybu, je úžasná a lidská.
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Jaká je za plastiku bradavek cena

Zajímá vás zmenšení prsních dvorců a cena, kterou za ni zaplatíte? Či uvažujete o zvětšení prsních bradavek? Cena je pro vás důležitá? Chtěli byste se informovat o plastice bradavek u mužů na cenu? Všechny tyto otázky zodpoví naše tabulka.

Zákrok Cena
Vpáčené bradavky 12 500 Kč
zmenšení dvorců v lokální anestezii 17 500 Kč
Vstupní konzultace s plastickým chirurgem 500 Kč
Online konzultace s plastickým chirurgem 500 Kč
Zmenšení či zvětšení bradavek u mužů i žen, rekonstrukce bravek či operace těch vpáčených

Nabízíme řešení vašich problémů. Jsem prémiová klinika.

Jak probíhá plastika prsních bradavek

Proces plastiky prsních bradavek se podobá všem jiným operačním úkonům, které zde na klinice provádíme.

Vše začíná důkladnou konzultací s lékařem. Zde probereme vaše přání a také možnosti, jak těchto představ dosáhnout. Ne vždy totiž mohou být daná přání zcela možná. Například kvůli zdravotnímu stavu či různým dispozicím, které klient má.

Pak dochází k domluvení data samotného úkonu. Ten lze provést jak v lokální, tak v celkové anestezii. Velmi záleží na tom, o co se přesně jedná. Příkladem může být operace vpáčených bradavek, kterou zde provádíme.

Podle typu zákroku pak dojde k operaci v lokální či celkové anestezii. V případě celkové anestezii je nutné zůstat na klinice noc na pozorování. Často se také požaduje plastika prsních dvorců, která může taktéž probíhat v lokální anestezii.

Po lokální anestezii budete moci odejít ještě ten den domů. Záleží však také na tom, zda si klientka přeje přerušení mlékovodů či nikoliv. V případě volby přerušení mlékovodů je zákrok velmi rychlý a trvá kolem půl hodiny a není nijak náročný ani na rekonvalescenci.

vse pod strechou

Mnoho žen si ji však nechává provést společně s modelací prsou po porodu, protože těhotenství a následné kojení tvar prsů změní. V tom případě už se však jedná o náročnější operaci, která musí být provedena v celkové anestezii a jednu noc tudíž strávíte u nás na pozorování.

Plastika prsních bradavek a rekonvalescence po zákroku

Velmi záleží na typu zákroku. U těch jednodušších, které se provádí v lokální anestezii bývá i kratší doba rekonvalescence.

V případě lokální anestezie jako je například operace vpáčených bradavek s přerušením mlékovodů je možné jít už hned druhý den do práce. Klientka by se však následujících 14 dnů měla vyhnout jakémukoliv sportování či fyzické námaze. V případě zmenšení prsních dvorců se jedná o 3 týdny bez fyzické aktivity.

O všech rizicích a pooperační péči vás vždy přesně informuje ošetřující lékař. Budete k nám také určitě zváni na převazy a kontroly, abychom měli jistotu, že se vše hojí tak, jak má.

FAQ - Plastika bradavek

Většina mužů i žen přistupuje k platice bradavek hlavně kvůli nespokojenosti s jejich estetickým vzhledem. Tedy bradavky mohou být větší či menší než je jejich majitelům příjemné. Zároveň se mohou objevovat i různé disproporce ve velikosti. 

Příklady, kdy klienti zvažují plastiku bradavek:

  • Velké bradavky – Ty mohou zhoršovat kvalitu života tím, že jsou příliš citlivé a při nošení oblečení mohou způsobovat nepohodlí, které může ústit i v bolest. 
  • Vpáčené bradavky – Operace vpáčené bradavky bez přerušení mlékovodů může zase pomoci k správnému kojení. 
  • Plastika bradavek u mužů – I ti totiž mohou trpět tím, že jejich bradavky nejsou takové, jaké by se k jejich tělu hodily.

Zákrok se vždy provádí buďto v lokální nebo celkové anestezii. Vy tedy během zákroku žádnou bolest nepocítíte. Abychom dbali o bezpečí naši klientů používáme digitalní dávkování anestezie a díky tomu máme vždy vše pevně ve svých rukou. Celkově bývá zákrok v lokální anestezii našimi klientkami velmi dobře snášen a bolestivost při rekonvalescenci nebývá veliká. 

Výsledky jsou viditelné ihned po operaci. Je však nutné nechat všechny rány řádně zahojit a dodržovat doporučení, které vám sdělí ošetřující lékař. Tedy dodržení péče o rány, převazy a klidový režim. Operace bradavek a prsních dvorců dokáže zlepšit estetický stav vašich ňader. V případě, že chcete udržet tvar a elasticitu vašich ňader co nejdéle, můžete si přečíst i naše rady o tom, jak zpevnit prsa.

Jako v případě jakéhokoliv jiného zákroku je potřeba, aby byli naše klientka či klient zdrávi a netrpěli žádnými záněty či infekcemi. A to nejen v oblasti prsou, ale i celkově. Krom toho je vždy dobré podstoupit i celkové vyšetření prsu, aby byla vyloučena možnost onkologického onemocnění. 

Problémy, se kterými se po plastice bradavek lze občas setkat, jsou záněty vznikající při hojení. Je také nutné se dobře starat o jizvy, protože zde bývá riziko jejich horšího hojení. Těmto problémům se však s pomocí našich specialistů pokusíme vyhnout.

Je vždy dobré upozornit lékaře na fakt, že plánujete rodinu a že chcete kojit. V mnoha případech může totiž dojít k přerušení mlékovodů a to je v tomto případě nežádoucí. Operace vpadlé bradavky, která je provedena bez přerušení mlékovodů, dokonce umožní žene kojení, které by často bez operace možné nebylo. 

Bradavky jsou vaší součástí a neměly by být zdrojem nespokojenosti a nízkého sebevědomí

Pomůžeme vám zase se cítit dobře ve svém těle.