Depilace hýždí laserem

Toužíte po epilaci laserem? Jednoduchá depilace hýždí laserem je pak bezesporu tím nejjednodušším a nejúčinnějším, co v tomto směru podniknout. Tím spíše, svěříte-li její provedení odborníkům z naší kliniky.

Důvody k podstoupení depilace hýždí na naší klinice

Máme s tímo zákrokem zkušenosti. Depilace patří mezi nejjednodušší zákroky, které na naší klinice probíhají, a v průběhu let provedli naši lékaři depilací bezmála tisíce. Vždy k naprosté spokojenosti.

Máme patřičné vybavení. Chloupků vás zbavíme jedním z nejlepších přístrojů mezi epilačními lasery. Problém pro něj nepředstavují ani obtížně odstranitelné světlé chloupky.

Zákrok netrvá dlouho a necítíte při něm žádnou bolest.

Před objednáním šesti zákroků získáte automaticky 20% slevu na celou proceduru.

Na menší ploše vám rádi předem zdarma předvedeme, jak laser pracuje, abyste vyzkoušeli jeho efektivitu.

Další informace k odstranění chloupků na hýždí

Zákrok je zcela diskrétní, probíhá v soukromí naší kliniky a nijak se v zásadě neliší od depilačních zákroků kdekoliv jinde na těle.

Využíváme kvalitní depilační laser, který je unikátní tím, že spojuje 2 vlnové délky v jedné. Samotný pulz laseru si totiž hůře poradí se světlejšími chloupky, neboť k efektivní likvidaci chloupku musí laser reagovat s dostatečným množstvím jeho pigmentu.

Proto je u tohoto přístroje využita kombinace vlnových délek

Které efektivitu zákroku u světlejších chloupků několikanásobně zvýší.

Nemusíte se bát ani bolesti; zabudované chlazení a případné doplňkové chlazení redukuje nepříjemný pocit z epilace na minimum.

Mějte na paměti, že ke kompletnímu odstranění ochlupení je obvykle třeba několik opakujících se procedur. To proto, aby došlo k odstranění i těch chloupků, které zatím nevstoupily do růstové fáze. I tak je ale počet těchto opakovacích procedur díky účinnosti našeho laseru menší než u těch běžných.

Depilace hýždí laserem cena

Zákrok Cena
Celé tělo 14 872 Kč
Záda 4 540 Kč
Hýždě 2 750 Kč
Rektum 3 200 Kč
Holení před ošetřením 500 Kč
Máte-li jakékoliv další dotazy k proceduře

Nebo byste si rádi účinky laseru nezávazně vyzkoušeli, objednejte se k nám na konzultaci. 

Depilace hýždí laserem recenze

Dr Payer und das gesamte Team sind unfassbar professionell und sehr menschlich geblieben. Fachlich kann ich ihn nur empfehlen, von einem sehr intensiven Vorsorgespräch in dem mir alle Möglichkeiten genannt wurden was machbar ist, bis hin zu der letztendlich durchgeführten Variante: Mini-BDS mit 2 Zonen Fettabsaugung ( statt große BDS, weil Dr Payer dies als nicht erforderlich achtete); muss ich sagen, er hatte vollkommen recht. Das Ergebnis ist jetzt schon toll, keine Schmerzen, lediglich das erforderliche Tragen des Mieders ist jetzt schon eine Qual. Alles in allem bin ich glücklich das diese OP in Prag von diesem tollen Arzt durchgeführt worden ist. Anmerken möchte ich auch noch die Vermittlung und Organisation vor Ort durch „Body of dreams“ und der Professionalität von Martin Galas, der mich in den beiden Tagen immer zur Seite gestanden hat und dafür gesorgt hat das von der Ankunft bis zur Abreise einfach alles gepasst hat. Vielen Dank an alle : my dream has come true thanks to you all in Prag !!! Sabine P.

Před 14 dny jsem podstoupila augmentaci prsou u paní doktorky Zárubové, která odvedla skvělou práci jako i celý tým na Premier Clinic. Dlouho jsem s rozhodnutím váhala, ale po 2 dětech jsem sama se sebou nebyla spokojená a teď rozhodnutí opravdu nelituji. Po konzultaci s paní doktorkou jsem se rozhodla pro implantáty Demi profil 340 ml pod sval a výsledek je krásný. První 4 dny po operaci byly velice bolestivé, ale naštěstí to nejhorší přešlo a nyní cítím bolest jen výjimečně. Hojení bude trvat ještě delší dobu, ale už teď se těším na nákup nového prádla :-).

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Před více jak 5 týdny jsem podstoupila augmentaci mých vykojených jedniček u paní doktorky Zárubové v Premier Clinic. Moje hlavní přání bylo ,,přirozená prsa". Nešlo mi tolik o zvětšení, jako o navrácení objemu do mých prsou. Nejdříve jsme s paní doktorkou vybraly 245 ml Motiva Ergonomix profil Demi. Do měsíce od konzultace jsem měla mít termín zákroku. Velikost mi ale stále vrtala hlavou, aby nakonec nebyla prsa moc malá. Před odchodem na operační sál jsme se domluvily na velikosti 285 ml. Já se trochu bála, aby to nebylo už moc, ale paní doktorka mě ujišťovala, že to bude super a měla pravdu! S výsledkem jsem naprosto spokojená a moje přání ,,přirozeného vzhledu" bylo splněno. Jsem ráda, že jsem dala na názor paní doktorky. Jizvy jsem měla mít, dle doporučení paní doktorky zalepené, dokud se náplasti sami neslouply. Slouply se po 5 týdnech a nemohla jsem uvěřit, jak jsou jizvy krásně zahojené a velmi nenápadné. Už se nemůžu dočkat výběru nové podprsenky, která konečně nebude muset být nepříjemně vycpaná a plavek, ve kterých se nebudu muset stydět.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ