Depilace hýždí laserem

Toužíte po epilaci laserem? Jednoduchá depilace hýždí laserem je pak bezesporu tím nejjednodušším a nejúčinnějším, co v tomto směru podniknout. Tím spíše, svěříte-li její provedení odborníkům z naší kliniky.

Důvody k podstoupení depilace hýždí na naší klinice

Máme s tímo zákrokem zkušenosti. Depilace patří mezi nejjednodušší zákroky, které na naší klinice probíhají, a v průběhu let provedli naši lékaři depilací bezmála tisíce. Vždy k naprosté spokojenosti.

Máme patřičné vybavení. Chloupků vás zbavíme jedním z nejlepších přístrojů mezi epilačními lasery. Problém pro něj nepředstavují ani obtížně odstranitelné světlé chloupky.

Zákrok netrvá dlouho a necítíte při něm žádnou bolest.

Před objednáním šesti zákroků získáte automaticky 20% slevu na celou proceduru.

Na menší ploše vám rádi předem zdarma předvedeme, jak laser pracuje, abyste vyzkoušeli jeho efektivitu.

Další informace k odstranění chloupků na hýždí

Zákrok je zcela diskrétní, probíhá v soukromí naší kliniky a nijak se v zásadě neliší od depilačních zákroků kdekoliv jinde na těle.

Využíváme kvalitní depilační laser, který je unikátní tím, že spojuje 2 vlnové délky v jedné. Samotný pulz laseru si totiž hůře poradí se světlejšími chloupky, neboť k efektivní likvidaci chloupku musí laser reagovat s dostatečným množstvím jeho pigmentu.

Proto je u tohoto přístroje využita kombinace vlnových délek

Které efektivitu zákroku u světlejších chloupků několikanásobně zvýší.

Nemusíte se bát ani bolesti; zabudované chlazení a případné doplňkové chlazení redukuje nepříjemný pocit z epilace na minimum.

Mějte na paměti, že ke kompletnímu odstranění ochlupení je obvykle třeba několik opakujících se procedur. To proto, aby došlo k odstranění i těch chloupků, které zatím nevstoupily do růstové fáze. I tak je ale počet těchto opakovacích procedur díky účinnosti našeho laseru menší než u těch běžných.

Depilace hýždí laserem cena

Zákrok Cena
Celé tělo 14 872 Kč
Záda 4 540 Kč
Hýždě 2 750 Kč
Rektum 3 200 Kč
Holení před ošetřením 500 Kč
Máte-li jakékoliv další dotazy k proceduře

Nebo byste si rádi účinky laseru nezávazně vyzkoušeli, objednejte se k nám na konzultaci. 

Depilace hýždí laserem recenze

S výsledkem operace jsem moc spokojená. Nakonec jsem se rozhodla pro implantáty Motiva Ergonomix Demi 380ml. Vše probíhalo v pořádku, operace trvala cca 40min. Na klinice jsou moc hodný a milý. 🙂
Určitě bych všem doporučila paní doktorku, je příjemná a profesionální, prostě žena na svém místě!

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Před týdnem jsem podstoupila aplikaci botoxu u p.dr.Votrubové.Paní doktorka mi velmi citlivě napíchala "mračouna" a během chvíle ,ale po pečlivém prostudování mojí mimiky,mi malinkou jehličkou vpravila další dávku botoxu do vnějších koutků oka"vějířků" Během týdne jsem pozorovala postupné zlepšování až do skoro vymizení vrásek,ale ,co je pro mě důležité,se zachováním mimiky.Se zákrokem jsem velmi spokojená, úžasně milá paní doktorka,pečlivý přístup.

MUDr. JANA VOTRUBOVÁ, PH.D.

Augmentace poprsí v Premiér Clinic.
Již delší dobu jsem nad augmentací přemýšlela a rozhodla jsem se pro MUDr. Lucii Zárubovou na Premier Clinic v Praze. Výsledek je skvělý a to i díky implantátům , 360 ml, demi profil, vypadají přirozeně. Všem mohu vřele doporučit, přístup paní doktorky nemá chybu, je úžasná a lidská.
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ