Depilace hýždí laserem

Toužíte po epilaci laserem? Jednoduchá depilace hýždí laserem je pak bezesporu tím nejjednodušším a nejúčinnějším, co v tomto směru podniknout. Tím spíše, svěříte-li její provedení odborníkům z naší kliniky.

Důvody k podstoupení depilace hýždí na naší klinice

Máme s tímo zákrokem zkušenosti. Depilace patří mezi nejjednodušší zákroky, které na naší klinice probíhají, a v průběhu let provedli naši lékaři depilací bezmála tisíce. Vždy k naprosté spokojenosti.

Máme patřičné vybavení. Chloupků vás zbavíme jedním z nejlepších přístrojů mezi epilačními lasery. Problém pro něj nepředstavují ani obtížně odstranitelné světlé chloupky.

Zákrok netrvá dlouho a necítíte při něm žádnou bolest.

Před objednáním šesti zákroků získáte automaticky 20% slevu na celou proceduru.

Na menší ploše vám rádi předem zdarma předvedeme, jak laser pracuje, abyste vyzkoušeli jeho efektivitu.

Další informace k odstranění chloupků na hýždí

Zákrok je zcela diskrétní, probíhá v soukromí naší kliniky a nijak se v zásadě neliší od depilačních zákroků kdekoliv jinde na těle.

Využíváme kvalitní depilační laser, který je unikátní tím, že spojuje 2 vlnové délky v jedné. Samotný pulz laseru si totiž hůře poradí se světlejšími chloupky, neboť k efektivní likvidaci chloupku musí laser reagovat s dostatečným množstvím jeho pigmentu.

Proto je u tohoto přístroje využita kombinace vlnových délek

Které efektivitu zákroku u světlejších chloupků několikanásobně zvýší.

Nemusíte se bát ani bolesti; zabudované chlazení a případné doplňkové chlazení redukuje nepříjemný pocit z epilace na minimum.

Mějte na paměti, že ke kompletnímu odstranění ochlupení je obvykle třeba několik opakujících se procedur. To proto, aby došlo k odstranění i těch chloupků, které zatím nevstoupily do růstové fáze. I tak je ale počet těchto opakovacích procedur díky účinnosti našeho laseru menší než u těch běžných.

Depilace hýždí laserem cena

Zákrok Cena
Celé tělo 14 872 Kč
Záda 4 540 Kč
Hýždě 2 750 Kč
Rektum 3 200 Kč
Holení před ošetřením 500 Kč
Máte-li jakékoliv další dotazy k proceduře

Nebo byste si rádi účinky laseru nezávazně vyzkoušeli, objednejte se k nám na konzultaci. 

Depilace hýždí laserem recenze

Augmentace poprsí v Premiér Clinic.
Již delší dobu jsem nad augmentací přemýšlela a rozhodla jsem se pro MUDr. Lucii Zárubovou na Premier Clinic v Praze. Výsledek je skvělý a to i díky implantátům , 360 ml, demi profil, vypadají přirozeně. Všem mohu vřele doporučit, přístup paní doktorky nemá chybu, je úžasná a lidská.
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Úžasná ,lidská. Pro mne TOP. Na stupnici 1-10 jednoznačně 11. ?Děkuji

MUDr. JANA VOTRUBOVÁ, Ph.D.

Zákrok - operace horních víček s aplikací tuku a dolní víčka transconjunctiválně v celkové anestezii - provedl MUDr. Martin Chorvát. Hojení probíhalo rychle a bez komplikací, otoky a modřiny za několik dní zmizely. Po operaci jsem neměla žádné bolesti. Jen za pár dní po zákroku oblast občas mírně pobolívala.

Pan doktor Chorvát je velmi profesionální, pacientovi se věnuje na sto procent. Pěčlivě zvažuje, jak zákrok provést, aby byl výsledný efekt co nejlepší. Jeho přístup je lidský, trpělivě a s pochopením vše vysvětlí a zodpoví veškeré dotazy.

S výsledkem zákroku jsem velice spokojená, v obličeji jsem omládla a zmizel unavený výraz. Také reakce mého okolí jsou hodně pozitivní.

Panu doktorovi ještě jednou moc děkuji za precizní a skvěle provedený zákrok a MUDr. Martina Chorváta rozhodně všem doporučuji.

MUDr. MARTIN CHORVÁT