Online konzultace

Svěřte se do rukou vyhlášené pražské plastické chirurgie Premier Clinic bez nutnosti osobní konzultace.

Online konzultace - jak probíhá?

Zhodnocení plastickým chirurgem zdarma online.

Získejte zhodnocení plastickým chirurgem e-mailem pouze na základě Vašich fotografií bez nutnosti čekání na termín osobní konzultace.

Vaše fotografie lékař zhodnotí a zašleme Vám cenovou nabídku zákroku včetně možnosti provedení zákroku a doporučení lékaře.

Následně je možné objednání přímo na zákrok a nebo v případě žádosti klienta i absolvovat osobní konzultaci.

V případě mimopražských klientů nabízíme možnost po online konzultaci absolvovat osobní konzultaci 1 den před zákrokem nebo ráno před zákrokem. Sníží se tak počet nutných návštěv našeho zařízení a tuto variantu využívají např. klienti z Moravy nebo Slovenska.

Využijte nezávaznou konzultaci

Nebo kdykoliv volejte na telefon
+420 273 136 126

Prohlédněte si naší kliniku

Naše pracoviště disponuje unikátním špičkovým technickým vybavením včetně 2 high-tech operačních sálů s možností šetrné low-flow anestezie. Samozřejmostí jsou kompletné vybavené monitorované dospávací pokoje hotelového typu včetně minibaru, kosmetiky značky L’occitane atd.

Synchronizovaný, precizní a kvalitní tým

Synchronizovaný, precizní a kvalitní tým je srdcem každé kliniky plastické chirurgie. Proto výběr lékařů, zdravotních sester či dalšího personálu je pro nás nejvyšší prioritou. Pouze kvalitní tým dokáže odvést ten nejlepší výsledek – spokojeného klienta.