Máme otevřeno a provádíme ambulantní i operační výkony. Dodržujeme však zvýšený hygienický režim. Více informací zde.

Zákroky

Lipedém

Lipedém - hromadění tuku v hýždích, nohou či pažích.

ZOBRAZIT VÍCE

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/premier-clinic.cz/public_html/wp-content/themes/premier-clinic.cz/page-osetreni.php on line 70
Modelace ženského genitálu a omlazení pochvy

Na naší klinice provádíme jak klasický zákrok labioplastiku, tak složitější a funkčnější zákrok modelaci genitálu.

ZOBRAZIT VÍCE
Premier Lift

Naše klinika jako jediná v ČR a SR provádí zákrok tzv. Premier Lift. Jedná se o unikátní zákrok díky kterému lze modelovat prsa ženy bez klasické "T jizvy" která vzniká při modelaci prsou.

ZOBRAZIT VÍCE
Infůze vitamínem C

Infuze vitamínem C určené ke zvýšení imunity a prevence onemocnění.

ZOBRAZIT VÍCE
Operace karpálního tunelu

Při syndromu karpálního tunelu člověku natékají šlachy spojující svaly a kosti v ruce. Mezi jeho typické příznaky patří ztráta citu v prstech, mravenčení, pálení, trnutí.

ZOBRAZIT VÍCE
Transplantace vlasů

Transplantace vlasů přístrojem SmartGraft, kterou poskytujeme jako jediná klinika v ČR.

ZOBRAZIT VÍCE
Operace křečových žil

Díky moderní žilní chirurgii je možné nabídnout pacientům komplexní péči o onemocnění žilního systému. Díky mini-invazivním metodám probíhá léčba ambulantně, bez nutnosti narkózy.

ZOBRAZIT VÍCE
Radiofrekvenční liposukce Apolex

Radiofrekvenční liposukce Apolex dokáže nejen odsát přebytečný tuk, ale poradí si také s povolenou kůži a výraznými prohlubněmi,
které po klasické liposukci většině pacientů zůstávají.

ZOBRAZIT VÍCE
Liposukce kolen

Odstranění nadbytečného tuku z kolen umí šetrně a jednoduše liposukce kolen.

ZOBRAZIT VÍCE
Liposukce hýždí

Odstranění nadbytečného tuku z hýždí a vytvarování dokáže jednoduchá a šetrná pro organismus liposukce hýždí.

ZOBRAZIT VÍCE
Liposukce břicha

Odstranění nadbytečného tuku z břišní oblasti umožňuje šetrná liposukce, která za pomoci vpravené tumescentní látky a odsátím podkožní tukové tkáně formuje a zdokonaluje postavu.

ZOBRAZIT VÍCE
Liposukce boků

Účinnou a velmi žádanou invazivní metodou plastické chirurgie pro odstranění nadbytečného tuku z jednotlivých partií, konkrétně boků, je šetrná liposukce, která za pomoci vpravené tumescentní látky a odsátím podkožní tukové tkáně formuje a zdokonaluje postavu.

ZOBRAZIT VÍCE
Odstranění povislé kůže (Body lifting)

Jde o chirurgický zákrok, který efektivně odstraňuje přebytečnou kůži i podkožní tuk jak v horní lokalitě – paže a prsa, střední – břicho, tak i dolní oblasti, která se týká boků, hýždí a stehen.

ZOBRAZIT VÍCE
Zvětšení rtů

Zvětšení rtů neboli augmentace je metoda, s kterou dosáhneme úpravy rtů do požadovaného tvaru zvýšením objemu a získání plnějšího a smyslnějšího vzhledu rtů.

ZOBRAZIT VÍCE
Zmenšení prsních dvorců

Moderní metody plastické chirurgie dnes nacházejí jednoduché řešení – zmenšení prsních dvorců jako samostatný zákrok nebo ve spojení s modelací či zvětšením prsou.

ZOBRAZIT VÍCE
Odstranění tetování

Odstranění tetování Q-Switch ND Yag laserem značky Pastelle včetně vzduchové anestezie Z Cryo.

ZOBRAZIT VÍCE
Zvětšení prsou

Operace prsou jsou jedním z nejčastějších chirurgických zákroků žen, vyhledávaných pro jeden konkrétní cíl. Ženy nejsou spokojeny s velikostí nebo tvarem prsou, případně asymetrií.

ZOBRAZIT VÍCE
Zvětšení velkých stydkých pysků vlastním tukem

Zvětšení velkých stydkých pysků vlastním tukem se provádí moderní liposukční metodou. Z určené oblasti se liposukční kanylou šetrným způsobem odsaje přiměřené množství tukové tkáně, která je bezprostředně vpravena do podkožní oblasti velkých stydkých pysků.

ZOBRAZIT VÍCE
Vaginoplastika

Vaginoplastika zpevňuje, zdokonaluje a modeluje tvar pochvy tak, aby anatomicky odpovídal původnímu stavu, obnovuje vaginální strukturu, pro zvýšení sebevědomí i omlazení intimní partie.

ZOBRAZIT VÍCE
Zmenšení prsou

Zmenšení prsou neboli redukční úprava nadměrných prsou řeší nejen estetický, ale v mnoha případech spíše zdravotní problém. Velká prsa často způsobují špatné postavení a přetěžování těla, problémy s páteří (jak krční, hrudní, tak i na bedrech) včetně zkřivení, a tím časté bolesti hlavy, někdy ovlivňují dýchání, způsobují otoky nohou, což má vliv nejen na zdraví, ale i psychiku ženy.

ZOBRAZIT VÍCE
Vaginální rejuvenace – remodelace pochvy

Vaginální rejuvenace, kterou provádíme prémiovým CO2 laserem FRAXIS aplikátorem Gynolaser je efektivní metoda při které je do vaginy zaveden aplikátor Gynolaser. Dochází tak k zúžení vaginy, léčbě inkontinence, či upravě vaginální mikroflóry.

ZOBRAZIT VÍCE
Omlazení frakční plazmou

Omlazení frakční plazmou umožňuje cíleně ošetřovat problematické partie, jizvy po akné či neštovicích, redukovat jemné i hluboké vrásky a strie, podněcovat novotvorbu kolagenu a elastinu pro zlepšení pružnosti a zpevnění celého těla, sjednotit tón pleti, stimulovat pojivové tkáně.

ZOBRAZIT VÍCE
Hymenoplastika

Hymenoplastika (obnova panenské blány) je vhodná pro dospělé ženy, které přicházejí po nechtěném sexuálním zneužití, znásilnění, nebo utrpěly při sportování nebo v mládí úraz s následným poškozením hymenu, trpí tím psychickými problémy, které dosti často vedou k malé sebeúctě nebo sníženému sebevědomí.

ZOBRAZIT VÍCE
Celulitida

Celulitida, nebo také celulita, pomerančová kůže, lipohypertrofie, typická svými hrbolky a nerovnostmi na kůži, postihuje převážně ženy, a to i mladé a štíhlé, ale nevyhýbá se ani mužům.

ZOBRAZIT VÍCE
Gynekomastie (operace zbytnělé prsní žlázy)

Operace zbytnělé prsní žlázy u mužů, tzv. gynekomastie, dokáže efektivně a trvale vyřešit citlivý problém jednostranného nebo oboustranného zvětšení této žlázy, kde ani dieta či hormonální léčba nepomáhá.

ZOBRAZIT VÍCE
Operace vpáčených bradavek

Operace vpáčených bradavek je vhodná pro všechny ženy, u kterých jsou bradavky propadlé a nevystupují standardně nad prsní dvorec, tzv. jsou vtaženy do prsní žlázy následkem zkrácené tkáně, nebo mohou být zarovnané neboli plochého tvaru.

ZOBRAZIT VÍCE
Madonna Eye Lift

Novinka, s kterou přichází naše klinika, se prezentuje pod jménem Madonna Eye Lift (je alternativou chirurgického řešení) – za použití moderního speciálního inovativního frakčního laseru CO2 snižuje výskyt jemných linek a vrásek v oční oblasti, pozvedává obočí, včetně očních víček, odstraňuje tmavé kruhy pod očima, zpevňuje, a tím vším zdokonaluje oční výraz a omlazuje (neinvazivně).

ZOBRAZIT VÍCE
Operace očních víček laserem

Operace očních víček laserem probíhá ambulantně, nebo při celkové narkóze s použitím kvalitního anesteziologického přístroje HEYER z Německa.

ZOBRAZIT VÍCE
Fotorejuvenace – fotoomlazení IPL

Za pomoci fotorejuvenace, neboli omlazení pleti, které v dnešní době patří k velmi žádaným ošetřením, lze šetrným způsobem revitalizovat (omladit) pokožku celého obličeje, krku, dekoltu, zad i hřbetů rukou.

ZOBRAZIT VÍCE
Plastická operace brady

Plastická operace brady se zaměřuje na disproporční řešení asymetrie a nevyváženosti této oblasti. Jde o odchylky, které působí při pohledu na obličej nevhodně a v nepoměru a pomocí této úpravy lze dosáhnout harmonického tvaru.

ZOBRAZIT VÍCE
Radiofrekvenční facelifting

Radiofrekvenční facelifting probíhá ambulantně bez nutnosti znecitlivení. Jedná se o nechirurgickou a neinvazivní alternativu ke klasické operační metodě.

ZOBRAZIT VÍCE
Plastická operace paží

Plastická operace paží efektivně odstraňuje a redukuje povislou a přebytečnou kožní oblast v problematických partiích, včetně kožních valů a záhybů.

ZOBRAZIT VÍCE
Sklerotizace křečových žil (varixů)

Ošetření, které probíhá ambulantně – do postižené žíly je mikrojehličkou vpraven speciální roztok, který žilku rozloží a postupně ji uzavře.

ZOBRAZIT VÍCE
Zvětšení prsou vlastním tukem

Zvětšení prsou vlastním tukem využívá nejpřirozenější tělu vlastní tukovou tkáň, která je před zákrokem odsáta.

ZOBRAZIT VÍCE
Zvětšení bodu G

Pro zlepšení sexuálního prožitku - ambulantní zákrok bez hospitalizace.

ZOBRAZIT VÍCE
Vibrační liposukce

Modelace postavy pomocí odsátí tuku z problematických partií za pomocí švýcarské vibrační liposukce Liposurg.

ZOBRAZIT VÍCE
Tumescentní liposukce

Klasiká liposukční technika odsátí tuku - možná kombinace s vibrační a laserovou liposukcí.

ZOBRAZIT VÍCE
Radiofrekvenční lipolýza

Nechcete podstoupit operační tumescentní, vibrační či laserovou liposukci? Vyzkoušejte neinvazivní zpevnění, vypnutí pokožky a modelace problematických partií radiofrekvenční lipolýzou.

ZOBRAZIT VÍCE
Plastická operace hýždí

Modelace hýždí do požadovaného tvaru za pomoci výplní silikonovými implantáty či vlastním tukem.

ZOBRAZIT VÍCE
Operace uší – otoplastika

Operace odstátých, deformovaných nebo nesouměrných uší.

ZOBRAZIT VÍCE
Operace očních víček (přes spojivku nebo chirurgicky)

Operace očních víček provádíme klasickou technikou, ale také přes spojivku.

ZOBRAZIT VÍCE
Omlazení lábií CO₂ laserem FRAXIS

Zmenšení, omlazení a depigmentace lábií CO2 laserem bez nutnosti narkózy.

ZOBRAZIT VÍCE
Omlazení krevní plazmou

Populární omlazení krevní plazmou - pomocí vlastní krve, tzv. plazmaterapie či plazmalifting, bez použití cizích látek.

ZOBRAZIT VÍCE
Odstranění žilek

Odstranění žilek, cévek, žilních metliček na obličeji, těle či dolních končetinách.

ZOBRAZIT VÍCE
Odstranění vrásek botulotoxinem

Bezpečné a bezbolestné odstranění mimických vrásek.

ZOBRAZIT VÍCE
Odstranění podbradku

Odsátí přebytečného tuku v oblasti podbradku. Možná je také kombinace pro vypnutí kůže s laserovou liposukcí.

ZOBRAZIT VÍCE
Odstranění chloupků (trvalá epilace) laserem EPILIA

Účinné odstranění chloupků kdekoli na těle pomocí diodového laseru značky EPILIA.

ZOBRAZIT VÍCE
Odstranění pocení botulotoxinem

Snadným, elegantním a vysoce efektivním řešením je odstranění nadměrného pocení botulotoxinem. Ten velmi účinně působí na zakončení potních žláz a jejich blokací tak zabraňuje aktivování pocení v konkrétním místě.

ZOBRAZIT VÍCE
Odstranění kondylomat, kožních výrůstků, veruk CO₂ laserem

Odstraníme Vám CO2 laserem všechny nechtěné útvary na těle jako jsou kondylomata, veruky a další kožní výrůstky.

ZOBRAZIT VÍCE
Odstranění jizev a strií

K odstranění jizev a strií používáme několik metod - CO2 laser, mikrojehličkovou radiofrekvenci, kortikosteroidní injekce.

ZOBRAZIT VÍCE
Abdominoplastika

Redukce přebytečné kůže na břiše, která je způsobená nejčasteji těhotenstvím, či zhubnutím.

ZOBRAZIT VÍCE
Mikrojehličková radiofrekvence SECRET

Mikrojehličková radiofrekvence SECRET účinně řeší strie, jizvy, vrásky,

ZOBRAZIT VÍCE
Mezonitě – minilifting

Alternativa klasickému operačnímu face liftingu. Zákrok je neinvazivní, bezbolestný v podstatě s okamžitě viditelným výsledkem.

ZOBRAZIT VÍCE
Lipofilling

Využívá vlastního výplňového materiálu (tuku) do oblastí těla, které potřebujeme vylepšit, např. k vyplnění rtů, propadlých tváří, zvětšení prsou, hlubokých nosoretních rýh, problematických míst pod očima nebo pro vyhlazení vrásek.

ZOBRAZIT VÍCE
Lifting čela, Lifting obočí (brow lift)

Mini-invazivní zákrok - lifting čela (brow lift) je zákrok, který zvedne snížené čelo, obočí, a tím zároveň omlazuje oční oblast.

ZOBRAZIT VÍCE
Léčba inkontinence laserem (léčba úniku moči laserem)

Účinný, bezbolestný zákrok bez hospitalizace a narkózy. Zákrok provádíme GynoLaserem značky Fraxis.

ZOBRAZIT VÍCE
Laserová liposukce Slim Sculpt

Nejmodernější liposukční zákrok - laserový paprsek šetrně rozbije tukové buňky, které jsou následně liposukční kanylou odsáté z těla. Efekt je narozdíl od klasické tumescentní liposukce rovnoměrný s dokonalým vypnutím pokožky.

ZOBRAZIT VÍCE
Injekční lipolýza

Injekční lipolýza je šetrným zákrokem odstranění tuků a je využívána převážně tam, kde není vhodná nebo možná liposukce. Je vhodná k redukci malých tukových depozit.

ZOBRAZIT VÍCE
Chemický peeling

Lékařský chemický peeling pomáhá omladit obličej, zbavit se pigmentací, barevně sjednotit pleť, zjemnit následky po akné či jizvičkách, vypnout oční okolí, pročistit pleť od rozšířených pórů.

ZOBRAZIT VÍCE
Frakční resurfacing

Ošetření frakční resurfacing CO2 laserem FRAXIS se efektivně zaměřuje na řešení kožních potíží, jako jsou pigmentace, jizvy, rozšířené póry, aknózní pleť, výrůstky, znaménka, bradavičky, strie, nerovnosti kůže, póry, senilní skvrny.

ZOBRAZIT VÍCE
Bezoperační rhinoplastika – korekce nosu

Je ideálním a jednoduchým řešením bez chirurgického zásahu pro všechny, kteří nejsou spokojeni s nejvíce dominantní částí obličeje, nosem.

ZOBRAZIT VÍCE
Bělení konečníku

Jako jedno z mála pracovišť v ČR se zaměřujeme na ambulantní bělení konečníku, ošetření které je velmi oblíbené jak u žen, tak mužů.

ZOBRAZIT VÍCE
Aplikace dermálních výplní

Ambulantní a rychlý estetické zákrok, kterým lze řešit efektivní zvětšení rtů, úpravu nosu, vrásek, kruhů pod očima atd.

ZOBRAZIT VÍCE