Máme otevřeno a provádíme ambulantní i operační výkony. Dodržujeme však zvýšený hygienický režim. Více informací zde.

Jen to nejlepší je pro vás dost dobré.

Premier Clinic je prémiové nestátní zdravotnické zařízení sídlící v Jungmannově ulici v Praze, fungující pod vedením známé vyhledávané plastické chiruržky MUDr. Lucie Zárubové a jejího týmu lékařů. Klinika vznikla na základě architektonického návrhu známeho českého architekta Jaromíra Pizingera. Disponujeme špičkovým technickým vybavením včetně 2 high-tech operačních sálů a 3 zákrokových sálů s možností šetrné low-flow anestezie. Samozřejmostí jsou kompletně vybavené monitorované dospávací pokoje hotelového typu včetně minibaru atd. Pro klienty je připraveno po předchozí rezervaci diskrétní bezplatné parkování přímo v budově kliniky.

Vize

Naší vizí je poskytovat prémiovou kvalitu za dostupné ceny. Věříme, že každý klient si zaslouží tu nejlepší péči a nadstandardní služby bez příplatku. Díky pravidelné modernizaci našeho technologického vybavení, které není starší než z roku 2016, dokážeme klientům dopomoci k lepším výsledkům s kratší rekonvalescencí a nižšími riziky.

Zaměření

Poskytujeme komplexní péči v oblasti plastické chirurgie, korektivní dermatologie, estetické gynekologie, laserové a preventivní medicíny.

Ekologie a udržitelnost

Snažíme se, aby veškeré naše aktivity měly pokud možno co nejmenší dopad na životní prostředí. Budova, ve které sídlíme, obdržela certifikaci LEED Platinum, což je nejvyšší možná úroveň úspory energie a enviromentálního designu veřejných budov. Získali jsme také ocenění Zelená firma, protože jsme se zapojili do projektu, který zabraňuje, aby elektroodpad končil na skládkách komunálního odpadu. Kromě toho třídíme odpad a v rámci možností používáme také ekologické čistící prostředky.

Proč si vybrat nás?

Bezpečnost

Veškeré naše lůžkové pokoje jsou řešené jako JIP, tzn., že jsou všichni pacienti neustále monitorováni. Dodržujeme certifikáty kvality ISO a bezpečné postupy plastické chirurgie včetně dispozice záložním zdrojem elektrické energie pro celou kliniku.

Dospávací pokoje

U nás se budete mít jako v bavlnce! Naše pokoje 5* hotelového typu mají vlastní mramorovou koupelnu, minibar a polohovatelné prémiové postele značky Schröder.

Ojedinělá anestezie v ČR

Naše low-flow anestezie je kontrolovaná nejlepšími anesteziology v ČR za pomocí špičkových anesteziologických jednotek Dräger a Heyer z Německa. Používáme plně digitální dávkování anestezie.

Parkování

Pro všechny naše klienty, kteří k nám jsou objednaní na konzultace či kratší zákroky, je po předchozí rezervaci k dispozici parkování zdarma přímo v garážích naší budovy. Z garáží můžete tedy pohodlně a v soukromí vystoupit tzv. suchou nohou výtahem přímo až do kliniky.

Konzultace

Veškeré konzultace jsou nezávazné a v některých případech bezplatné.

Wifi a internet

Celá klinika je pro Vaše pohodlí pokrytá vysokorychlostním WiFi připojením. Pokud si budete přát, tak Vám po dobu Vašeho pobytu zapůjčíme tablet zdarma.

Plastická operace na splátky

Veškeré zákroky lze hradit v hotovosti, kartou či na splátky.

Technické vybavení

Díky spojení naší kliniky plastické medicíny dovozcem zdravotnické techniky BP Medical, disponujeme tím nejmodernějším technickým vybavením, které je v současnosti na trhu. I přesto ale provádíme pravidelnou modernizaci, pokud se objeví kvalitnější modely, protože pouze tak můžeme našim klientům nabídnout jen to nejlepší.

Slevy

Při kombinaci více zákroků dohromady a při předplacení zákroků nabízíme individuální slevy.

Eco klinika

Dbáme na životní prostředí, proto veškeré naše procesy mají co nejnižší dopad na životní prostředí včetně naší budovy, která disponuje nejvyšším oceněním LEED platinum. Třídíme odpad a pokud je to možné, používáme přírodní kosmetické i čistící produkty. V roce 2017 jsme díky tomu získali certifikát Zelená firma.

Vše pod jednou střechou

Veškeré předoperační vyšetření je možné u nás provést. Zabýváme se obory plastická chirurgie, dermatologie, gynekologie, preventivní medicína a interna, reprodukční medicína.

Kosmetika L´Occitane‎

Na našich dospávacích pokojích je Vám k dispozici šampon, kondicionér, mýdlo, tělové mléko a krém na ruce od luxusní francouzské eko-kosmetiky L´Occitane‎.