O nás

Vítáme Vás na stránkách nejmodernější a technologicky nejvyspělejší soukromé kliniky estetické medicíny v ČR. Kdo jsme, proč je práce naším životem a posláním o nás naleznete na stránce níže.

Jen to nejlepší je pro vás dost dobré.

Premier Clinic je prémiové nestátní zdravotnické zařízení sídlící v Jungmannově ulici v Praze, fungující pod vedením známé vyhledávané plastické chiruržky MUDr. Lucie Zárubové a jejího týmu lékařů. Klinika vznikla na základě architektonického návrhu známeho českého architekta Jaromíra Pizingera. Disponujeme špičkovým technickým vybavením včetně 2 high-tech operačních sálů a 1 zákrokového sálu s možností šetrné low-flow anestezie. Samozřejmostí jsou kompletně vybavené monitorované dospávací pokoje hotelového typu včetně minibaru atd. Pro klienty je připraveno po předchozí rezervaci diskrétní bezplatné parkování přímo v budově kliniky.

Naše vize

Naší vizí je poskytovat prémiovou kvalitu a péči od špičkových odborníků. Věříme, že každý klient si zaslouží tu nejlepší péči a nadstandardní služby bez kompromisu. Díky pravidelné modernizaci našeho technologického vybavení dokážeme klientům dopomoci k lepším výsledkům s kratší rekonvalescencí a nižšími riziky.

Zaměření

Poskytujeme komplexní péči v oblasti plastické chirurgie, korektivní dermatologie, estetické gynekologie, laserové a preventivní medicíny.

Ekologie a udržitelnost

Snažíme se, aby veškeré naše aktivity měly pokud možno co nejmenší dopad na životní prostředí. Budova, ve které sídlíme, obdržela certifikaci LEED Platinum, což je nejvyšší možná úroveň úspory energie a enviromentálního designu veřejných budov. Získali jsme také ocenění Zelená firma, protože jsme se zapojili do projektu, který zabraňuje, aby elektroodpad končil na skládkách komunálního odpadu. Kromě toho třídíme odpad a v rámci možností používáme také ekologické čistící prostředky.

Synchronizovaný, precizní a kvalitní tým

Synchronizovaný, precizní a kvalitní tým je srdcem každé kliniky plastické chirurgie. Proto výběr lékařů, zdravotních sester či dalšího personálu je pro nás nejvyšší prioritou. Pouze kvalitní tým dokáže odvést ten nejlepší výsledek – spokojeného klienta.

Proč právě my?

Proč si vybrat Premier Clinic?

Jsme nejmodernější a technologicky nejvyspělejší soukromá klinika estetické medicíny v České republice.

shiled

Bezpečnost

Veškeré naše lůžkové pokoje jsou řešené jako JIP, tzn., že jsou všichni pacienti neustále monitorováni. Dodržujeme certifikáty kvality ISO a bezpečné postupy plastické chirurgie včetně dispozice záložním zdrojem elektrické energie pro celou kliniku.
internet

Wi-Fi a internet

Celá klinika je pro Vaše pohodlí pokrytá vysokorychlostním WiFi připojením. Pokud si budete přát, tak Vám po dobu Vašeho pobytu zapůjčíme tablet zdarma.
splátky

Operace na splátky

Veškeré zákroky lze hradit v hotovosti, kartou či na splátky.
eco-klinika

Eco klinika

Dbáme na životní prostředí, proto veškeré naše procesy mají co nejnižší dopad na životní prostředí včetně naší budovy, která disponuje nejvyšším oceněním LEED platinum. Třídíme odpad a pokud je to možné, používáme přírodní kosmetické i čistící produkty. V roce 2017 jsme díky tomu získali certifikát Zelená firma.
bed

Dospávací pokoje

U nás se budete mít jako v bavlnce! Naše pokoje 5* hotelového typu mají vlastní mramorovou koupelnu, minibar a polohovatelné prémiové postele.
location

Parkování na místě

Pro všechny naše klienty, kteří k nám jsou objednaní na konzultace či kratší zákroky, je po předchozí rezervaci k dispozici parkování zdarma přímo v garážích naší budovy. Z garáží můžete tedy pohodlně a v soukromí vystoupit tzv. suchou nohou výtahem přímo až do kliniky.
technické vybavení

Technické vybavení

Díky spojení naší kliniky plastické medicíny dovozcem zdravotnické techniky BP Medical, disponujeme tím nejmodernějším technickým vybavením, které je v současnosti na trhu. I přesto ale provádíme pravidelnou modernizaci, pokud se objeví kvalitnější modely, protože pouze tak můžeme našim klientům nabídnout jen to nejlepší.
vse pod strechou

Vše pod jednou střechou

Veškeré předoperační vyšetření je možné u nás provést. Zabýváme se obory plastická chirurgie, dermatologie, gynekologie, preventivní medicína a interna, reprodukční medicína.
anesthesia

Ojedinělá anestezie v ČR

Naše low-flow anestezie je kontrolovaná nejlepšími anesteziology v ČR. Používáme plně digitální dávkování anestezie.
chat

Konzultace

Veškeré konzultace jsou nezávazné a v některých případech bezplatné.
sleva

Slevy

Při kombinaci více zákroků dohromady a při předplacení zákroků nabízíme individuální slevy.
cosmetics

Kosmetika L´Occitane‎

Na našich dospávacích pokojích je Vám k dispozici šampon, kondicionér, mýdlo, tělové mléko a krém na ruce od luxusní francouzské eko-kosmetiky L´Occitane‎.

Prohlédněte si naší kliniku

Naše pracoviště disponuje unikátním špičkovým technickým vybavením včetně 2 high-tech operačních sálů s možností šetrné low-flow anestezie. Samozřejmostí jsou kompletné vybavené monitorované dospávací pokoje hotelového typu včetně minibaru, kosmetiky značky L’occitane atd.