Last minute termíny

Jste flexibilní s termínem plastické operace? Nabízíme uvolněné termíny operací které jsou zrušené z důvodu nemoci klientů. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku zákroku a ušetřete až 10 000 Kč.

Nabídku termínů naleznete níže na stránce.

Last minute termíny:

8. 3. 2024, Dr. Peter Ondrejka, sleva na výkon ve výši 5 000 Kč.

Termíny pravidelně aktualizujeme.

Níže na stránce si vyberte požadovaného chirurga a volný termín zákroku. Termíny aktualizujeme každý den. V případě že jste u nás nepodstoupil/a ještě konzultaci u lékaře lze konzultaci provést ONLINE a nebo v den zákroku.

Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 126 a potvrďte si zda je stále daný termín dostupný. V případě pokud ještě u nás nemáte konzultaci je možné konzultaci provést i v den zákroku včetně předoperačních vyšetřeních.

Celou částku operace zaplatíte v den operace. Volbou last minute termínu ušetříte až 10 000 Kč.

V případě mimopražských klientů nabízíme možnost online konzultace nebo absolvovat osobní konzultaci ráno před zákrokem. Sníží se tak počet nutných návštěv našeho zařízení a tuto variantu využívají např. klienti z Moravy nebo Slovenska. Cenové zvýhodnění 5 000 až 10 000 Kč platí při zákroku v ceně nad 60 000 Kč. Sleva nelze sčítat s jinými slevami Premier Clinic.

Využijte nezávaznou konzultaci

Nebo kdykoliv volejte na telefon
+420 273 136 126

Prohlédněte si naší kliniku

Naše pracoviště disponuje unikátním špičkovým technickým vybavením včetně 2 high-tech operačních sálů s možností šetrné low-flow anestezie. Samozřejmostí jsou kompletné vybavené monitorované dospávací pokoje hotelového typu včetně minibaru, kosmetiky značky L’occitane atd.

Synchronizovaný, precizní a kvalitní tým

Synchronizovaný, precizní a kvalitní tým je srdcem každé kliniky plastické chirurgie. Proto výběr lékařů, zdravotních sester či dalšího personálu je pro nás nejvyšší prioritou. Pouze kvalitní tým dokáže odvést ten nejlepší výsledek – spokojeného klienta.