Depilace rukou laserem

Hladké ruce bez jediného chloupku – pokud po nich toužíte i vy, ale neustálé depilování Vám ubírá Váš čas, pak zvolte depilaci rukou laserem. Bez bolesti a s trvalejšími účinky. Stačí nás kontaktovat a zanedlouho budete odcházet z naší kliniky s dokonale hladkou pokožkou.

Není účinnějšího odstranění chloupků na rukou než pomocí laseru

Voskování či vytrhávání je zdlouhavé. Tyto bolestivé a málo účinné metody dnes mnohem lépe zastoupí profesionální laser.

Laser dokáže zničit chloupek včetně kořínku, takže již nedojde k jeho obnovení. Laserový pulz má ovšem největší účinek především na tmavé chloupky. V nich se nachází dostatek pigmentu na to, aby došlo k tepelné reakci, která chloupek spálí.

Abychom mohli se stejným efektem odstranit i chloupky světlejší

Využíváme laser VELUX, který kombinuje 2 vlnové délky. Díky této kombinaci přístroj odstraní i chloupky jinak běžnému laseru odolávající.

Avšak je třeba vědět, že pouze jediný zákrok všechny chloupky v konkrétní oblasti nikdy neodstraní. Laser je efektivní jen proti chloupkům v růstové fázi, což je vždy jen část z nich. Ke kompletnímu odstranění je proto potřeba vícero zákroků s patřičnými intervaly (1-2 měsíce). Během nich se odstraní další část chloupků, která mezitím vstoupila do růstové fáze.

Trvalé odstranění chloupků na rukou u nás na klinice má řadu výhod

estime

Rychlost procedury. Jedno sezení může podle velikosti epilované plochy zabrat třeba jen 15 minut.

esbeautiful

Využití kvalitního laseru snižuje počet nutných následujících ošetření na minimum ve srovnání s těmi méně výkonnými.

escold-watewr

Samotný laser je vybaven zabudovaným chlazením; pokud vám i tak nebude zákrok příjemný, můžeme zdarma přidat ještě doplňkové chlazení ošetřované oblasti přístrojem ZCryo.

esdiscountca

U nás získáte slevu 20% z celé procedury, předplatíte-li si 6 zákroků předem.

eslaserco

Účinky laseru vám na malé ploše rádi předvedeme zdarma (testovací ošetření zdarma).

Depilace rukou laserem cena

Zákrok Cena
Podpaží obě 1 820 Kč
Ramena 2 800 Kč
Předloktí 2 250 Kč
Nadloktí 2 200 Kč
Celé paže 3 392 Kč
Prsty – ruce/nohy 1 080 Kč
Holení před ošetřením 500 Kč
Celé tělo 14 872 Kč
Ušetřete si čas a bolest

Která by vás jinak čekala při neustálých depilacích. Přijďte na konzultaci na naší klinice a na nechtěné chloupky budete zanedlouho nanejvýš vzpomínat.

Depilace rukou laserem recenze

Nejkrásnější prsa na světě od Lucie Zárubové
Můj sen, který předčil i očekávání.
Taková nádherná prsa, jsem si opravdu nedokázala ani představit. Naprosto profesionální, lidský přístup paní dokroky i personálu. Výběr implantátu jsem měla předem vybraný, ale velikost jsem přenechala převážně na paní doktorce. Trochu jsem se bála, jestli to nebude moc, ale paní doktorka to má opravdu v oku a výsledek je více než skvělý!
Přímo božský 🙂
Byla to má první operace, takže jisté obavy zde byly, ale po pár minutách na čekacím lůžku to ze mne opadlo. Kombinace příjemného prostředí a ochotných sestřiček dokáže setřást strach opravdu z každého 🙂
Jsem nesmírně ráda, že jsem do toho šla a doporučuji to všem, které nad tím uvažují. Jediná nevýhoda je v tom, že člověk tráví více času před zrcadla než obvykle 🙂
PS: tohle se rozhodně neokouká.

Motiva ERGONOMIX 300ml
Ještě jednou děkuji paní doktorce, která mi splnila sen. 🙂
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDR. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Sebevědomí a krásná prsa
S výsledkem jsem velice spokojená. Paní MUDr. Zárubová má zlaté ruce a jsem jí vděčná za to, že mi splnila můj sen a dodala sebevědomí. Tímto bych jí chtěla ještě jednou ze srdce poděkovat.
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDR. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Augmentace poprsí v Premiér Clinic.
Již delší dobu jsem nad augmentací přemýšlela a rozhodla jsem se pro MUDr. Lucii Zárubovou na Premier Clinic v Praze. Výsledek je skvělý a to i díky implantátům zn. Motiva Ergonomix, 360 ml, demi profil, vypadají přirozeně. Všem mohu vřele doporučit, přístup paní doktorky nemá chybu, je úžasná a lidská.
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDR. LUCIE ZÁRUBOVÁ