Depilace rukou laserem

Hladké ruce bez jediného chloupku – pokud po nich toužíte i vy, ale neustálé depilování Vám ubírá Váš čas, pak zvolte depilaci rukou laserem. Bez bolesti a s trvalejšími účinky. Stačí nás kontaktovat a zanedlouho budete odcházet z naší kliniky s dokonale hladkou pokožkou.

Není účinnějšího odstranění chloupků na rukou než pomocí laseru

Voskování či vytrhávání je zdlouhavé. Tyto bolestivé a málo účinné metody dnes mnohem lépe zastoupí profesionální laser.

Laser dokáže zničit chloupek včetně kořínku, takže již nedojde k jeho obnovení. Laserový pulz má ovšem největší účinek především na tmavé chloupky. V nich se nachází dostatek pigmentu na to, aby došlo k tepelné reakci, která chloupek spálí.

Abychom mohli se stejným efektem odstranit i chloupky světlejší

Využíváme jako první zařízení v ČR epilační laser, který kombinuje 2 vlnové délky. Díky této kombinaci přístroj odstraní i chloupky jinak běžnému laseru odolávající.

Avšak je třeba vědět, že pouze jediný zákrok všechny chloupky v konkrétní oblasti nikdy neodstraní. Laser je efektivní jen proti chloupkům v růstové fázi, což je vždy jen část z nich. Ke kompletnímu odstranění je proto potřeba vícero zákroků s patřičnými intervaly (1-2 měsíce). Během nich se odstraní další část chloupků, která mezitím vstoupila do růstové fáze.

Trvalé odstranění chloupků na rukou u nás na klinice má řadu výhod

estime

Rychlost procedury. Jedno sezení může podle velikosti epilované plochy zabrat třeba jen 15 minut.

esbeautiful

Využití kvalitního laseru snižuje počet nutných následujících ošetření na minimum ve srovnání s těmi méně výkonnými.

escold-watewr

Samotný laser je vybaven zabudovaným chlazením; pokud vám i tak nebude zákrok příjemný, můžeme zdarma přidat ještě doplňkové chlazení ošetřované oblasti.

esdiscountca

U nás získáte slevu 20% z celé procedury, předplatíte-li si 6 zákroků předem.

eslaserco

Účinky laseru vám na malé ploše rádi předvedeme zdarma (testovací ošetření zdarma).

Depilace rukou laserem cena

Zákrok Cena
Podpaží obě 1 820 Kč
Ramena 2 800 Kč
Předloktí 2 250 Kč
Nadloktí 2 200 Kč
Celé paže 3 392 Kč
Prsty – ruce/nohy 1 080 Kč
Holení před ošetřením 500 Kč
Celé tělo 14 872 Kč
Ušetřete si čas a bolest

Která by vás jinak čekala při neustálých depilacích. Přijďte na konzultaci na naší klinice a na nechtěné chloupky budete zanedlouho nanejvýš vzpomínat.

Depilace rukou laserem recenze

Dostala jsem doporučení na Vaší kliniku s odstraněním tetování. Jsem již po 5. ošetření a myslím, že další ošetření nebudou potřeba. Tímto bych Vám ráda poděkovala za Váš úžasný přístup, efektivní ošetření a profesionalitu.

Před více jak 5 týdny jsem podstoupila augmentaci mých vykojených jedniček u paní doktorky Zárubové v Premier Clinic. Moje hlavní přání bylo ,,přirozená prsa". Nešlo mi tolik o zvětšení, jako o navrácení objemu do mých prsou. Nejdříve jsme s paní doktorkou vybraly 245 ml Motiva Ergonomix profil Demi. Do měsíce od konzultace jsem měla mít termín zákroku. Velikost mi ale stále vrtala hlavou, aby nakonec nebyla prsa moc malá. Před odchodem na operační sál jsme se domluvily na velikosti 285 ml. Já se trochu bála, aby to nebylo už moc, ale paní doktorka mě ujišťovala, že to bude super a měla pravdu! S výsledkem jsem naprosto spokojená a moje přání ,,přirozeného vzhledu" bylo splněno. Jsem ráda, že jsem dala na názor paní doktorky. Jizvy jsem měla mít, dle doporučení paní doktorky zalepené, dokud se náplasti sami neslouply. Slouply se po 5 týdnech a nemohla jsem uvěřit, jak jsou jizvy krásně zahojené a velmi nenápadné. Už se nemůžu dočkat výběru nové podprsenky, která konečně nebude muset být nepříjemně vycpaná a plavek, ve kterých se nebudu muset stydět.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Výborný výsledek, super přístup. U pana doktora jsem byl na operaci nosu a prsou (gynekomastie), výsledek je výborný. Počínaje konzultací kde mi bylo vše jasně a vlídným jednáním vysvětleno, tak samotnou operací a pooperační péčí. Doporučuji!!

MUDr. OTAKAR LUCÁK