Depilace rukou laserem

Hladké ruce bez jediného chloupku – pokud po nich toužíte i vy, ale neustálé depilování Vám ubírá Váš čas, pak zvolte depilaci rukou laserem. Bez bolesti a s trvalejšími účinky. Stačí nás kontaktovat a zanedlouho budete odcházet z naší kliniky s dokonale hladkou pokožkou.

Není účinnějšího odstranění chloupků na rukou než pomocí laseru

Voskování či vytrhávání je zdlouhavé. Tyto bolestivé a málo účinné metody dnes mnohem lépe zastoupí profesionální laser.

Laser dokáže zničit chloupek včetně kořínku, takže již nedojde k jeho obnovení. Laserový pulz má ovšem největší účinek především na tmavé chloupky. V nich se nachází dostatek pigmentu na to, aby došlo k tepelné reakci, která chloupek spálí.

Abychom mohli se stejným efektem odstranit i chloupky světlejší

Využíváme jako první zařízení v ČR epilační laser, který kombinuje 2 vlnové délky. Díky této kombinaci přístroj odstraní i chloupky jinak běžnému laseru odolávající.

Avšak je třeba vědět, že pouze jediný zákrok všechny chloupky v konkrétní oblasti nikdy neodstraní. Laser je efektivní jen proti chloupkům v růstové fázi, což je vždy jen část z nich. Ke kompletnímu odstranění je proto potřeba vícero zákroků s patřičnými intervaly (1-2 měsíce). Během nich se odstraní další část chloupků, která mezitím vstoupila do růstové fáze.

Trvalé odstranění chloupků na rukou u nás na klinice má řadu výhod

estime

Rychlost procedury. Jedno sezení může podle velikosti epilované plochy zabrat třeba jen 15 minut.

esbeautiful

Využití kvalitního laseru snižuje počet nutných následujících ošetření na minimum ve srovnání s těmi méně výkonnými.

escold-watewr

Samotný laser je vybaven zabudovaným chlazením; pokud vám i tak nebude zákrok příjemný, můžeme zdarma přidat ještě doplňkové chlazení ošetřované oblasti.

esdiscountca

U nás získáte slevu 20% z celé procedury, předplatíte-li si 6 zákroků předem.

eslaserco

Účinky laseru vám na malé ploše rádi předvedeme zdarma (testovací ošetření zdarma).

Depilace rukou laserem cena

Zákrok Cena
Podpaží obě 1 820 Kč
Ramena 2 800 Kč
Předloktí 2 250 Kč
Nadloktí 2 200 Kč
Celé paže 3 392 Kč
Prsty – ruce/nohy 1 080 Kč
Holení před ošetřením 500 Kč
Celé tělo 14 872 Kč
Ušetřete si čas a bolest

Která by vás jinak čekala při neustálých depilacích. Přijďte na konzultaci na naší klinice a na nechtěné chloupky budete zanedlouho nanejvýš vzpomínat.

Depilace rukou laserem recenze

V breznu jsem byla na zvetseni prsou u Mudr. Lucaka. "usil" mi je nadherne, primerene velke k me mensi postave, a neni to vubec poznat, me okoli vubec nic nepoznalo. doporucuji tuto kliniku. DS

MUDr. OTAKAR LUCÁK

Mooc opravdu moc spojojena.
Nejen s vysledkem- uz se fakt nebojim ze budu mit vrasky na cele jako moje maminka:) Nechapu co vsichni maji proti botoxu, kdyz se neprehani tak je to perfektni zalezitost. Nepocituji zadne omezeni mimiky, jen jsem se prestala mracit a i citim se stastnejsi.

Maximalne spokojena s klinikou a s pani doktorkou ktera je clovek na spravnem miste. Uzasny pristup!!

Byla jsem v Asklepionu, ale tady je vsechno jednodussi, prijemnejsi, takove domaci, zadna tovarna.
Doporucuji

MUDr. JANA VOTRUBOVÁ, Ph.D.

Ve čtvrtek jsem podstoupila Augmentaci na clinice Premier Clinic v Praze.Operovala mě paní doktorka Zárubová , její nadstandardní chování mě natolik uklidňovalo, že vše proběhlo hladce a druhý den šla spokojená domů. Zvolily jsme 300ml kulaté implantáty Motiva se středním profilem.. Chce to klid a čas a rekonvalescence půjde hladce.
Celé klinice mnohokrát děkuji, co člověk to úsměv na tváři.. Doporučuji

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ