Laserová epilace cena našich zákroků

Zajímá vás, na kolik vás vyjde laserová epilace? Cena všech zákroků, které u nás provádíme, je vyznačena níže. Zahrnuje jak individuální konzultace před zákrokem samotným, tak i přídatný chladící systém, která činí každý zákrok prakticky bezbolestným a maximálně šetrným k pokožce.

Laserová epilace cena

ZákrokCena
Celé tělo16 360 Kč
Podpaží obě2 010 Kč
Celé nohy7 200 Kč
Horní ret760 Kč
Celé paže3 740 Kč
Tváře2 040 Kč
Záda5 000 Kč
Třísla – bikiny2 480 Kč
Mezi obočím760 Kč
Okolí obočí1 850 Kč
Holení před ošetřením530 Kč
Váháte-li ještě s prvním objednáním
Pak vám na malé ploše rádi předvedeme zdarma, co náš laser dovede. Uvidíte, že se není čeho obávat. Objednejte se na nezávazný testovací zákrok.

Na kolik vás vyjde laserové odstranění chloupků? Cena dle rozsahu a místa ošetření

Laserová epilace nohou, obličeje i podpaží – to jsou zákroky, které naši klienti vyhledávají nejčastěji. Nechtěného ochlupení vás ale zbavíme na libovolné části těla. Na kolik vás přibližně vyjde každý z typů laserové epilace? Ceník uvedený níže vám to prozradí…
Přesná cena zákroku do značné míry závisí na rozsahu ošetřované plochy
Chcete-li vědět, kolik konkrétně bude váš zákrok stát, kontaktujte nás a my vše propočítáme.

Provádíme také transplantace obočí

Věříme, že námi nastavené ceny jsou s ohledem na kvalitu služeb při srovnání s ostatními salony a klinikami velice příznivé. Pokud se vám přesto u odstranění chloupků laserem cena zdá příliš vysoká, berte v potaz také čas, který vám tento zákrok ušetří.

Podle průzkumů stráví průměrná žena až 70 hodin ročně depilováním chloupků! Cena zákroku vypadá při zohlednění této skutečnosti rázem přívětivěji, nemyslíte? A to ještě zdaleka není ten jediný důvod, proč jej u nás podstoupit…

esdiscountca

Při předplacení 6 ošetření vám slevíme 20% z celkové ceny zákroku

eslaserco

Vyzkoušet náš laser si můžete zdarma. Na malé ploše vám ukážeme, jak přístroj pracuje, abyste se mohli přesvědčit o jeho bezpečnosti i účinnosti.

escold-watewr

Anestézii u nás máte zdarma. V samotném laseru je chlazení již zabudováno. Pokud jste na bolest citlivější, můžeme toto chlazení ještě doplnit chladícím přístrojem bez jakéhokoliv dalšího poplatku.

Svěříte se s odstranění chloupků profesionálům z naší kliniky?
Nebo máte ještě nějaké otázky? Tak či onak nás můžete kontaktovat – jsme vám ve všem k dispozici.