Laserová epilace horního rtu a chloupků v obličeji

Chloupky na bradě či na horním rtu představují pro mnoho žen problém.  Laserová epilace horního rtu a dalších chloupků v obličeji přitom může s tímto problémem pomoci.

Laserová epilace horního rtu se u nás vyplatí. Proč?

01.

Chloupků vás zbaví laser, který je aktuálně jedním z nejlepších přístrojů svého druhu na světě. Diodový laser s 2 vlnovými délkami si poradí i se světlými, obtížně odstranitelnými chloupky.

02.

Vše probíhá zcela bezbolestně. Oblast ošetření chráníme účinným chladícím přístrojem, který ji dokonale znecitliví.

03.

Předplaťte si 6 ošetření zdarma a získáte slevu 20% z ceny zákroku.

04.

Jestliže si chcete účinnost ošetření nezávazně vyzkoušet, můžeme vám předvést testovací zákrok zdarma na malé ploše.

Odstraníme vám i chloupky na bradě a dalších částech obličeje i těla

Ačkoliv chloupky na horním rtu patří mezi nejčastěji odstraňované, možná vás trápí i chloupky na bradě či v jiné části obličeje. Ani ty pro nás samozřejmě není problém odstranit, stejně jako chloupky nacházející se v jakýchkoliv tělesných partiích. Spektrum laserových zákroků je u nás skutečně široké, takže pokud si přejete nádavkem odstranit nechtěné chloupky i z dalších částí těla.

Rádi Vaše přání probereme na předběžné konzultaci

Při níž si můžete také vyzkoušet, co náš laser umí. Neváhejte se rovnou objednat!

Laserová epilace horního rtu a chloupků v obličeji cena

Zákrok Cena
Horní ret 690 Kč
Brada 1 100 Kč
Brada + pod bradou 1 650 Kč
Tváře 1 850 Kč
Oblast vousů 2 350 Kč
Holení před ošetřením 500 Kč

Depilace chloupků pod nosem vhodná pro všechny

Byť tvoří většinu zájemců o tento zákrok převážně ženy, najdou se i někteří z řad mužů, kteří usilují o trvalé odstranění vousů a mladistvý, hladce oholený vzhled bez nutnosti neustálého holení. Zákrok je vhodný pro obě pohlaví a všechny věkové kategorie, pokud netrpíte některou z kontraindikací, které uvádíme níže.

Problém jménem chloupky na bradě. Příčina je mnoho, řešení jedno

Tímto řešením je náš laser, jemuž se co do efektivity nevyrovná prakticky žádná z jiných současných metod odstranění chloupků. Laser který kombinuje 2 vlnové délky umí definitivně zlikvidovat i chloupky světlejších odstínů, které jsou známé svou odolností vůči běžnému laserovému pulzu.

Chloupek je laserem kompletně odstraněn až do kořínku. Celý zákrok je ale nutné rozložit do více oddělených procedur. Zlikvidovat lze totiž vždy jen chloupky v aktivní růstové fázi, což je v daný moment přibližně pětina z nich. Další zákrok po 4-10 týdnech následně odstraní další část chloupků, a tak dále. Celkem je potřeba zhruba šesti procedur ke kompletnímu odstranění chloupků v daném místě.

Doporučení a kontraindikace před depilací

Ještě před samotným zákrokem byste neměli chloupky vytrhávat svépomocí. Jejich holení a zastřihávání je nejen možné, ale těsně před zákrokem dokonce doporučené. Zhruba dva týdny před i po samotné epilaci dále doporučujeme odepřít si přímé opalování či solárium. Po zákroku se nedoporučují ani návštěvy saun či bazénů – opět po přibližně dva týdny.

Kromě těchto obecných doporučení je nutné rovněž dbát na kontraindikace, které jsou s laserovou epilací brady i jiných partií spojeny. Zákrok laserové epilace brady a obličeje se nedoporučuje, pokud:

  • Jste těhotná či kojíte
  • Trpíte určitými druhy alergií
  • Máte autoimunitní chorobu
  • Trpíte zánětem či infekcí v ošetřovaném místě
  • Máte rakovinu či nádorové onemocnění
  • Máte epilepsii
  • Používáte kardiostimulátor

Laserová epilace horního rtu a chloupků v obličeji recenze

Augmentace poprsí v Premiér Clinic.
Již delší dobu jsem nad augmentací přemýšlela a rozhodla jsem se pro MUDr. Lucii Zárubovou na Premier Clinic v Praze. Výsledek je skvělý a to i díky implantátům , 360 ml, demi profil, vypadají přirozeně. Všem mohu vřele doporučit, přístup paní doktorky nemá chybu, je úžasná a lidská.
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Ráda bych ještě jednou poděkovala panu doktorovi za krásná prsa. Celý přístup pana doktora od konzultace až do konce byl naprosto na jedničku, velmi profesionální, přitom lidský. Byla jsem na druhé operaci, mám tedy už s čím porovnávat.
Ráda doporučím dále.

MUDr. IGOR SLANINKA PH.D.

Sebevědomí a krásná prsa. S výsledkem jsem velice spokojená. Paní MUDr. Zárubová má zlaté ruce a jsem jí vděčná za to, že mi splnila můj sen a dodala sebevědomí. Tímto bych jí chtěla ještě jednou ze srdce poděkovat.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ
Seznam kontraindikací pro trvalé odstranění chloupků na bradě je ještě delší

Před samotným zákrokem vše ještě probereme a zjistíme, zda jste pro proceduru vhodnými kandidáty. Objednejte se na první konzultaci k nám a můžeme začít.