Laserová epilace horního rtu a chloupků v obličeji

Chloupky na bradě či na horním rtu představují pro mnoho žen problém.  Laserová epilace horního rtu a dalších chloupků v obličeji přitom může s tímto problémem pomoci.

Laserová epilace horního rtu se u nás vyplatí. Proč?

01.

Chloupků vás zbaví laser VELUX, který je aktuálně jedním z nejlepších přístrojů svého druhu na světě. Diodový laser s 2 vlnovými délkami si poradí i se světlými, obtížně odstranitelnými chloupky.

02.

Vše probíhá zcela bezbolestně. Oblast ošetření chráníme účinným chladícím přístrojem ZCryo, který ji dokonale znecitliví.

03.

Předplaťte si 6 ošetření zdarma a získáte slevu 20% z ceny zákroku.

04.

Jestliže si chcete účinnost ošetření nezávazně vyzkoušet, můžeme vám předvést testovací zákrok zdarma na malé ploše.

Odstraníme vám i chloupky na bradě a dalších částech obličeje i těla

Ačkoliv chloupky na horním rtu patří mezi nejčastěji odstraňované, možná vás trápí i chloupky na bradě či v jiné části obličeje. Ani ty pro nás samozřejmě není problém odstranit, stejně jako chloupky nacházející se v jakýchkoliv jtělesných partiích. Spektrum laserových zákroků je u nás skutečně široké, takže pokud si přejete nádavkem odstranit nechtěné chloupky i z dalších částí těla.

Rádi Vaše přání probereme na předběžné konzultaci

Při níž si můžete také vyzkoušet, co náš laser umí. Neváhejte se rovnou objednat!

Laserová epilace horního rtu a chloupků v obličeji cena

Zákrok Cena
Horní ret 690 Kč
Brada 1 100 Kč
Brada + pod bradou 1 650 Kč
Tváře 1 850 Kč
Oblast vousů 2 350 Kč
Holení před ošetřením 500 Kč

Depilace chloupků pod nosem vhodná pro všechny

Byť tvoří většinu zájemců o tento zákrok převážně ženy, najdou se i někteří z řad mužů, kteří usilují o trvalé odstranění vousů a mladistvý, hladce oholený vzhled bez nutnosti neustálého holení. Zákrok je vhodný pro obě pohlaví a všechny věkové kategorie, pokud netrpíte některou z kontraindikací, které uvádíme níže.

Problém jménem chloupky na bradě. Příčina je mnoho, řešení jedno

Tímto řešením je laser VELUX, jemuž se co do efektivity nevyrovná prakticky žádná z jiných současných metod odstranění chloupků. Laser který kombinuje 2 vlnové délky umí definitivně zlikvidovat i chloupky světlejších odstínů, které jsou známé svou odolností vůči běžnému laserovému pulzu.

Chloupek je laserem kompletně odstraněn až do kořínku. Celý zákrok je ale nutné rozložit do více oddělených procedur. Zlikvidovat lze totiž vždy jen chloupky v aktivní růstové fázi, což je v daný moment přibližně pětina z nich. Další zákrok po 4-10 týdnech následně odstraní další část chloupků, a tak dále. Celkem je potřeba zhruba šesti procedur ke kompletnímu odstranění chloupků v daném místě.

Doporučení a kontraindikace před depilací

Ještě před samotným zákrokem byste neměli chloupky vytrhávat svépomocí. Jejich holení a zastřihávání je nejen možné, ale těsně před zákrokem dokonce doporučené. Zhruba dva týdny před i po samotné epilaci dále doporučujeme odepřít si přímé opalování či solárium. Po zákroku se nedoporučují ani návštěvy saun či bazénů – opět po přibližně dva týdny.

Kromě těchto obecných doporučení je nutné rovněž dbát na kontraindikace, které jsou s laserovou epilací brady i jiných partií spojeny. Zákrok laserové epilace brady a obličeje se nedoporučuje, pokud:

  • Jste těhotná či kojíte
  • Trpíte určitými druhy alergií
  • Máte autoimunitní chorobu
  • Trpíte zánětem či infekcí v ošetřovaném místě
  • Máte rakovinu či nádorové onemocnění
  • Máte epilepsii
  • Používáte kardiostimulátor

Laserová epilace horního rtu a chloupků v obličeji recenze

Krásná plná a přirozená prsa díky modelaci s implantáty
Díky paní Mudr. Lucii Zárubové mám po odkojení 2 dětí konečně zpět svá dokonalá prsa. Jsem maximálně spokojena s prací celého kolektivu Premier clinic a hlavně s paní doktorkou. Díky jejímu optimismu, lidskému přístupu a šikovným ručičkám mám přesně to, co jsem chtěla- krásná, plná a přirozená prsa.:) Jsem opravdu velice ráda, že jsem nakonec dala na její doporučení částečné modelace (lift kolem bradavek) a zvolila implantáty Motiva ergonomix. V současnosti velmi malé jizvičky se parádně hojí a celkový hojiný průběh je na jedničku s hvězdičku. Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDR. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Po dlhoročnom rozhodovaní som podstúpila augmentáciu 08.11.2019 na Premier Clinic v Prahe. Kliniku môžem len odporučiť, milý, profesionálny prístup z každej strany, top vybavenie a najlepší odborníci. Operoval ma MUDr. Igor Slaninka Ph. D. Pán doktor má zlaté ruky, je veľmi milý a dokáže odborne poradiť. K mojej postave a želanému prirodzenému výsledku sme zvolili implantáty Motiva Ergonomix 320 demi. Mám 160 cm, 52 kg , 30 rokov, výsledok je veľmi prirodzený a som maximálne spokojná. Po dvoch mesiacoch po operácii je všetko krásne zahojené, prsia výrazne zmäkli, jazvy minimálne a umiestnené presne v podprsnej ryhe. Všetko prebehlo bez komplikácií a jedine ľutujem, že som zákrok nepodstúpila už oveľa skôr. K finálnemu rozhodnutiu mi veľmi pomohla vizualizácia priamo v Motive a milý, ľudský prístup p. Hubálkovej, ktorá je top vo svojej práci a je to človek na správnom mieste. Nad inou značkou implantátov som ani nepremýšlala, Motiva je jednoznačne najlepšia na trhu a verím, že sa nám bude spolu skvelo žiť 🙂

MUDR. IGOR SLANINKA PH.D.

Reaugmentace prsou z důvodu prasknutí implantátu
Na reaugmentaci jsem sla po 13.letech z důvodu prasknutí jednoho implantátu. Nejdříve jsem si vybírala operátora, paní doktorka Zarubova byla jasná volba, ma mnoho zkušenosti nejen s plastikou prsu, ale i s onkochirurgii. Navíc mi i na klinice Premier Clinic vyšli vstříc a dali mi termin co nejdříve. Na doporučení paní doktorky jsem vybrala prsní implantáty erogonomix od firmy Motiva. Jsem moc spokojena, prsa jsou mekka, na pohmat neni nic poznat a vypadají velmi přirozené.

MUDR. LUCIE ZÁRUBOVÁ
Seznam kontraindikací pro trvalé odstranění chloupků na bradě je ještě delší

Před samotným zákrokem vše ještě probereme a zjistíme, zda jste pro proceduru vhodnými kandidáty. Objednejte se na první konzultaci k nám a můžeme začít.