Laserová epilace horního rtu a chloupků v obličeji

Chloupky na bradě či na horním rtu představují pro mnoho žen problém.  Laserová epilace horního rtu a dalších chloupků v obličeji přitom může s tímto problémem pomoci.

Laserová epilace horního rtu se u nás vyplatí. Proč?

01.

Chloupků vás zbaví laser, který je aktuálně jedním z nejlepších přístrojů svého druhu na světě. Diodový laser s 2 vlnovými délkami si poradí i se světlými, obtížně odstranitelnými chloupky.

02.

Vše probíhá zcela bezbolestně. Oblast ošetření chráníme účinným chladícím přístrojem, který ji dokonale znecitliví.

03.

Předplaťte si 6 ošetření zdarma a získáte slevu 20% z ceny zákroku.

04.

Jestliže si chcete účinnost ošetření nezávazně vyzkoušet, můžeme vám předvést testovací zákrok zdarma na malé ploše.

Odstraníme vám i chloupky na bradě a dalších částech obličeje i těla

Ačkoliv chloupky na horním rtu patří mezi nejčastěji odstraňované, možná vás trápí i chloupky na bradě či v jiné části obličeje. Ani ty pro nás samozřejmě není problém odstranit, stejně jako chloupky nacházející se v jakýchkoliv tělesných partiích. Spektrum laserových zákroků je u nás skutečně široké, takže pokud si přejete nádavkem odstranit nechtěné chloupky i z dalších částí těla.

Rádi Vaše přání probereme na předběžné konzultaci

Při níž si můžete také vyzkoušet, co náš laser umí. Neváhejte se rovnou objednat!

Laserová epilace horního rtu a chloupků v obličeji cena

Zákrok Cena
Horní ret 690 Kč
Brada 1 100 Kč
Brada + pod bradou 1 650 Kč
Tváře 1 850 Kč
Oblast vousů 2 350 Kč
Holení před ošetřením 500 Kč

Depilace chloupků pod nosem vhodná pro všechny

Byť tvoří většinu zájemců o tento zákrok převážně ženy, najdou se i někteří z řad mužů, kteří usilují o trvalé odstranění vousů a mladistvý, hladce oholený vzhled bez nutnosti neustálého holení. Zákrok je vhodný pro obě pohlaví a všechny věkové kategorie, pokud netrpíte některou z kontraindikací, které uvádíme níže.

Problém jménem chloupky na bradě. Příčina je mnoho, řešení jedno

Tímto řešením je náš laser, jemuž se co do efektivity nevyrovná prakticky žádná z jiných současných metod odstranění chloupků. Laser který kombinuje 2 vlnové délky umí definitivně zlikvidovat i chloupky světlejších odstínů, které jsou známé svou odolností vůči běžnému laserovému pulzu.

Chloupek je laserem kompletně odstraněn až do kořínku. Celý zákrok je ale nutné rozložit do více oddělených procedur. Zlikvidovat lze totiž vždy jen chloupky v aktivní růstové fázi, což je v daný moment přibližně pětina z nich. Další zákrok po 4-10 týdnech následně odstraní další část chloupků, a tak dále. Celkem je potřeba zhruba šesti procedur ke kompletnímu odstranění chloupků v daném místě.

Doporučení a kontraindikace před depilací

Ještě před samotným zákrokem byste neměli chloupky vytrhávat svépomocí. Jejich holení a zastřihávání je nejen možné, ale těsně před zákrokem dokonce doporučené. Zhruba dva týdny před i po samotné epilaci dále doporučujeme odepřít si přímé opalování či solárium. Po zákroku se nedoporučují ani návštěvy saun či bazénů – opět po přibližně dva týdny.

Kromě těchto obecných doporučení je nutné rovněž dbát na kontraindikace, které jsou s laserovou epilací brady i jiných partií spojeny. Zákrok laserové epilace brady a obličeje se nedoporučuje, pokud:

  • Jste těhotná či kojíte
  • Trpíte určitými druhy alergií
  • Máte autoimunitní chorobu
  • Trpíte zánětem či infekcí v ošetřovaném místě
  • Máte rakovinu či nádorové onemocnění
  • Máte epilepsii
  • Používáte kardiostimulátor

Laserová epilace horního rtu a chloupků v obličeji recenze

Reaugmentace prsou z důvodu prasknutí implantátu
Na reaugmentaci jsem sla po 13.letech z důvodu prasknutí jednoho implantátu. Nejdříve jsem si vybírala operátora, paní doktorka Zarubova byla jasná volba, ma mnoho zkušenosti nejen s plastikou prsu, ale i s onkochirurgii. Navíc mi i na klinice Premier Clinic vyšli vstříc a dali mi termin co nejdříve. Implantát jsem vybrala na doporučení paní doktorky. Jsem moc spokojena, prsa jsou mekka, na pohmat neni nic poznat a vypadají velmi přirozené.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Před 14 dny jsem podstoupila augmentaci prsou u paní doktorky Zárubové, která odvedla skvělou práci jako i celý tým na Premier Clinic. Dlouho jsem s rozhodnutím váhala, ale po 2 dětech jsem sama se sebou nebyla spokojená a teď rozhodnutí opravdu nelituji. Po konzultaci s paní doktorkou jsem se rozhodla pro implantáty Demi profil 340 ml pod sval a výsledek je krásný. První 4 dny po operaci byly velice bolestivé, ale naštěstí to nejhorší přešlo a nyní cítím bolest jen výjimečně. Hojení bude trvat ještě delší dobu, ale už teď se těším na nákup nového prádla :-).

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

O prsou jsem už uvažovala delší dobu a jelikož jsem zhubla a začala cvičit,tak první co šlo dolů,byly prsa. Paní doktorka Zárubová pro mě od začátku byla jasnou volbou díky recenzím a výsledkům její práce. Už od konzultace na mě udělala ten nejlepší dojem,přesně věděla,jaké mám přání a to mi také splnila. Použily jsme kulaté implantáty mentor o velikosti 375ml. Musím paní doktorka ještě jednou strašně podělovat a i celému týmu,jelikož se o mě perfektně starali a paní doktorka mi vykouzlila mé vysněné prsa.Jsem strašně šťastná,že jsem si vybrala právě tuto kliniku a paní doktorku. Ještě jednou mnohokrát děkuji za nejkrásnější prsa.?
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ
Seznam kontraindikací pro trvalé odstranění chloupků na bradě je ještě delší

Před samotným zákrokem vše ještě probereme a zjistíme, zda jste pro proceduru vhodnými kandidáty. Objednejte se na první konzultaci k nám a můžeme začít.