Laserová epilace zad

Hladké tělo bez chloupků je ideálem krásy nejen většiny žen a rovněž čím dál většího počtu mužů. Existuje ale i jiná motivace než estetická, která vedou řadu lidí k odstranění zbytečného ochlupení. Laserová epilace zad neřeší důvody, ale poskytuje výsledky. Objednat se na ni můžete třeba ihned.

Depilace zad účinně a bezbolestně

Metody depilace se různí co do bolestivosti i efektivity. Avšak trvalé odstranění chloupků na zádech laserem je dosud nejúčinnější metoda. Není ale laser jako laser. I zde je třeba pečlivě volit přístroj, který vás chloupků zbaví.

Na naší klinice máme jasno – laser, který využíváme je momentálně jedním z nejlepších laserů k tomuto účelu díky kombinaci 2 laserových délek, které zaručuje efektivitu odstranění rovněž u světlých chloupků.

Ošetření tímto laserem zabere mnohem méně času a snižuje i celkový počet procedur nutných ke kompletnímu odstranění chlupů.

Na epilaci nohou laserem jsme odborníci na slovo vzatí

escold-watewr

Zákrok je zcela bezbolestný! Oblast, v níž laser pracuje, je totiž průběžně chlazena přístrojem, který ji znecitlivuje.

esdiscountca

Objednáte-li si šest procedur předem (což je počet procedur obvykle dostačující ke kompletnímu odstranění chlupů z dané oblasti), pak vás celý zákrok vyjde o 20% levněji!

eslaserco

Jsme rádi, když jdou klienti na zákrok s důvěrou a s jistotou v jeho účinnost. Proto nabízíme jedno zkušební ošetření laserem na malé ploše zdarma, abyste se přesvědčili o efektivitě našeho laseru.

Laserová epilace zad cena

Zákrok Cena
Celé tělo 14 872 Kč
Břicho 2 600 Kč
Hrudník 3 490 Kč
Okolí prsních dvorců 1 380 Kč
Horní ret 3 490 Kč
Brada 1 100 Kč
Brada + pod bradou 1 650 Kč
Podpaží obě 1 820 Kč
Záda 4 540 Kč
Celé paže 3 392 Kč
Mezi obočím 678 Kč
Pokud se chcete dozvědět více o epilaci zad

Nebo si rovnou chcete laser vyzkoušet, pak není nic snazšího, než se objednat na předběžnou konzultaci. Na ní vás s procedurou detailně seznámíme a odpovíme na veškeré vaše dotazy!

Laserová epilace zad recenze

Augmentace poprsí v Premiér Clinic
Již delší dobu jsem nad augmentací přemýšlela a rozhodla jsem se pro MUDr. Lucii Zárubovou na Premier Clinic v Praze. Výsledek je skvělý a to i díky implantátům 360 ml, demi profil, vypadají přirozeně. Všem mohu vřele doporučit, přístup paní doktorky nemá chybu, je úžasná a lidská.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Byla jsem na vyšetření digitální dermatoskopem a laserovém odstranění pih u paní doktorky Votrubové v Premier Clinic na Praze 1 a byla jsem nesmírně spokojená.Laserové odstranění sice nehradí pojišťovna,ale já ho chtěla,protože tam pak nejsou vidět stehy.Paní doktorka je navíc anděl:-)

MUDr. JANA VOTRUBOVÁ, PH.D.

Modelace+augumentace prsou - velký implantát 725ml
Jít právě k paní doktorce Zárubové, bylo mé dosud nejlepší životní rozhodnutí. Paní doktorka je neskutečně milá a usměvavá. Už při vstupní prohlídce mě dodala tolik energie , že jsem se díky ní operace vůbec nebála. Paní doktorka maximálně vyhověla mým velmi vysokým požadavkům (modelace+augumentace 725ml corse). Prsa jsou naprosto dokonalá. Po operaci jsem se cítila skvěle. A bez bolestí. Hned druhý den jsem začala opět normálně fungovat. Opravdu se ženy nemusíte bát pooperačních bolestí. Personál celé kliniky je velice ochotný a starostlivý. A pokud by někdo stále váhal nad operací prsou a nad výběrem operatéra. Dám Vám ruku do ohně za to, že lepší prsa než od paní doktorky Zárubové vám nikde neudělají. Ještě jednou velice děkuji nejlepší paní doktorce. A se všemi dalšími úpravami se obracím pouze na ní. Ješte jednou Vám děkuji za všechno.
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ