Laserová epilace zad

Hladké tělo bez chloupků je ideálem krásy nejen většiny žen a rovněž čím dál většího počtu mužů. Existuje ale i jiná motivace než estetická, která vedou řadu lidí k odstranění zbytečného ochlupení. Laserová epilace zad neřeší důvody, ale poskytuje výsledky. Objednat se na ni můžete třeba ihned.

Depilace zad účinně a bezbolestně

Metody depilace se různí co do bolestivosti i efektivity. Avšak trvalé odstranění chloupků na zádech laserem je dosud nejúčinnější metoda. Není ale laser jako laser. I zde je třeba pečlivě volit přístroj, který vás chloupků zbaví.

Na naší klinice máme jasno – laser, který využíváme je momentálně jedním z nejlepších laserů k tomuto účelu díky kombinaci 2 laserových délek, které zaručuje efektivitu odstranění rovněž u světlých chloupků.

Ošetření tímto laserem zabere mnohem méně času a snižuje i celkový počet procedur nutných ke kompletnímu odstranění chlupů.

Na epilaci nohou laserem jsme odborníci na slovo vzatí

escold-watewr

Zákrok je zcela bezbolestný! Oblast, v níž laser pracuje, je totiž průběžně chlazena přístrojem, který ji znecitlivuje.

esdiscountca

Objednáte-li si šest procedur předem (což je počet procedur obvykle dostačující ke kompletnímu odstranění chlupů z dané oblasti), pak vás celý zákrok vyjde o 20% levněji!

eslaserco

Jsme rádi, když jdou klienti na zákrok s důvěrou a s jistotou v jeho účinnost. Proto nabízíme jedno zkušební ošetření laserem na malé ploše zdarma, abyste se přesvědčili o efektivitě našeho laseru.

Laserová epilace zad cena

Zákrok Cena
Celé tělo 14 872 Kč
Břicho 2 600 Kč
Hrudník 3 490 Kč
Okolí prsních dvorců 1 380 Kč
Horní ret 3 490 Kč
Brada 1 100 Kč
Brada + pod bradou 1 650 Kč
Podpaží obě 1 820 Kč
Záda 4 540 Kč
Celé paže 3 392 Kč
Mezi obočím 678 Kč
Pokud se chcete dozvědět více o epilaci zad

Nebo si rovnou chcete laser vyzkoušet, pak není nic snazšího, než se objednat na předběžnou konzultaci. Na ní vás s procedurou detailně seznámíme a odpovíme na veškeré vaše dotazy!

Laserová epilace zad recenze

Byla jsem mile překvapena, z žádné bolesti v době rekonvalescence. Paní doktorka Zárubová je největší zlatíčko a má opravdu šikovné ruce! Odepíše klidně i v 11 večer a dokáže naprosto pochopit co žena chce! Ergonomické implantáty jsou opravdu jak Vaše prsa! Po dvou měsících jsou absolutně měkká a chovají se jak moje.
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Zvětšení prsou předčilo má očekávání
Maximální spokojenost, která předčila očekávání! Implantáty 320ml pod sval a paní doktorka Lucie Zárubová, nejlepší kombinace! Operace proběhla na Premiér Clinic, kde jsem byla opravdu spokojena.
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Jsem maximálně spokojená jak s výsledkem, tak v prvé řadě s přístupem pana doktora a ochotou a vstřícností celého personálu,který se staral po celou dobu mého pobytu před a po zákroku opravdu vzorně!

MUDr. MARTIN CHORVÁT