Laserová epilace zad

Hladké tělo bez chloupků je ideálem krásy nejen většiny žen a rovněž čím dál většího počtu mužů. Existuje ale i jiná motivace než estetická, která vedou řadu lidí k odstranění zbytečného ochlupení. Laserová epilace zad neřeší důvody, ale poskytuje výsledky. Objednat se na ni můžete třeba ihned.

Depilace zad účinně a bezbolestně

Metody depilace se různí co do bolestivosti i efektivity. Avšak trvalé odstranění chloupků na zádech laserem je dosud nejúčinnější metoda. Není ale laser jako laser. I zde je třeba pečlivě volit přístroj, který vás chloupků zbaví.

Na naší klinice máme jasno – laser, který využíváme je momentálně jedním z nejlepších laserů k tomuto účelu díky kombinaci 2 laserových délek, které zaručuje efektivitu odstranění rovněž u světlých chloupků.

Ošetření tímto laserem zabere mnohem méně času a snižuje i celkový počet procedur nutných ke kompletnímu odstranění chlupů.

Na epilaci nohou laserem jsme odborníci na slovo vzatí

escold-watewr

Zákrok je zcela bezbolestný! Oblast, v níž laser pracuje, je totiž průběžně chlazena přístrojem, který ji znecitlivuje.

esdiscountca

Objednáte-li si šest procedur předem (což je počet procedur obvykle dostačující ke kompletnímu odstranění chlupů z dané oblasti), pak vás celý zákrok vyjde o 20% levněji!

eslaserco

Jsme rádi, když jdou klienti na zákrok s důvěrou a s jistotou v jeho účinnost. Proto nabízíme jedno zkušební ošetření laserem na malé ploše zdarma, abyste se přesvědčili o efektivitě našeho laseru.

Laserová epilace zad cena

Zákrok Cena
Celé tělo 14 872 Kč
Břicho 2 600 Kč
Hrudník 3 490 Kč
Okolí prsních dvorců 1 380 Kč
Horní ret 3 490 Kč
Brada 1 100 Kč
Brada + pod bradou 1 650 Kč
Podpaží obě 1 820 Kč
Záda 4 540 Kč
Celé paže 3 392 Kč
Mezi obočím 678 Kč
Pokud se chcete dozvědět více o epilaci zad

Nebo si rovnou chcete laser vyzkoušet, pak není nic snazšího, než se objednat na předběžnou konzultaci. Na ní vás s procedurou detailně seznámíme a odpovíme na veškeré vaše dotazy!

Laserová epilace zad recenze

O prsou jsem už uvažovala delší dobu a jelikož jsem zhubla a začala cvičit,tak první co šlo dolů,byly prsa. Paní doktorka Zárubová pro mě od začátku byla jasnou volbou díky recenzím a výsledkům její práce. Už od konzultace na mě udělala ten nejlepší dojem,přesně věděla,jaké mám přání a to mi také splnila. Použily jsme kulaté implantáty mentor o velikosti 375ml. Musím paní doktorka ještě jednou strašně podělovat a i celému týmu,jelikož se o mě perfektně starali a paní doktorka mi vykouzlila mé vysněné prsa.Jsem strašně šťastná,že jsem si vybrala právě tuto kliniku a paní doktorku. Ještě jednou mnohokrát děkuji za nejkrásnější prsa.?
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Před 14 dny jsem podstoupila augmentaci prsou u paní doktorky Zárubové, která odvedla skvělou práci jako i celý tým na Premier Clinic. Dlouho jsem s rozhodnutím váhala, ale po 2 dětech jsem sama se sebou nebyla spokojená a teď rozhodnutí opravdu nelituji. Po konzultaci s paní doktorkou jsem se rozhodla pro implantáty Demi profil 340 ml pod sval a výsledek je krásný. První 4 dny po operaci byly velice bolestivé, ale naštěstí to nejhorší přešlo a nyní cítím bolest jen výjimečně. Hojení bude trvat ještě delší dobu, ale už teď se těším na nákup nového prádla :-).

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Augmentace poprsí v Premiér Clinic.
Již delší dobu jsem nad augmentací přemýšlela a rozhodla jsem se pro MUDr. Lucii Zárubovou na Premier Clinic v Praze. Výsledek je skvělý a to i díky implantátům , 360 ml, demi profil, vypadají přirozeně. Všem mohu vřele doporučit, přístup paní doktorky nemá chybu, je úžasná a lidská.
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ