PREMIER DAYS - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

MUDr. Ing. MARTIN OUZKÝ

MUDr. Ing. Martin Ouzký je atestovaný plastický chirurg věnující se plastické chirurgii v celé její šíři. Již přes 10 let se věnuje mikrochirugii a rekonstrukční chirurgii, absolvoval zahraniční stáže na přestižních zahraničních pracovištích v USA i v Evropě.

O LÉKAŘI

MUDr. Ing. MARTIN OUZKÝ

MUDr. Ing. Martin Ouzký je atestovaný plastický chirurg věnující se plastické chirurgii v celé její šíři. Na našem pracovišti se zaměřuje zejména na estetické zákroky v oblasti prsů (augmentace prsů, modelace prsů, redukční operace prsů, gynekomastie) a břicha (abdominoplastiky, liposukční operace) a dále pak na plastické operace v oblasti obličeje (blefaroplastika horních a dolních víček, face lift).

Absolvoval 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Působil jako odborný asistent na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy a v rámci stejné pozice nyní vzdělává budoucí lékaře i na 3. lékařské fakultě UK v Praze.

Již přes deset let se věnuje mikrochirugii a rekonstrukční chirurgii, absolvoval zahraniční stáže na přestižních zahraničních pracovištích v USA i v Evropě. Stáž v Saint Barnabas Medical Centre v New Jersey, USA absolvoval jako první lékař – rezident z ČR, který k pobytu obdržel plné stipendium. Pod vedením těch nejlepších italských plastických chirurgů se kontinuálně vzdělává v oblasti estetické a funkční chirurgie obličeje (např. Dr. Giovanni Botti, Villa Bella Clinic, Saló – Lago di Garda, Prof. Francesco Biglioli, Ospedale Santi Paolo e Carlo di Milano, Miláno).

Nad rámec běžných pracovních povinností se věnuje i působení na zahraničních misích které se zaměřují na pomoc zejména dětským pacientům v místech, kde je jinak zdravotní péče z různých důvodů obtížně dostupná (naposledy Lvov, Ukrajina 2023, Ammán, Jordánsko, 2023).

 Je autorem a spoluautorem odborných publikací, z nichž některé byly oceňeny titulem nejepší monografie roku.

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×