Máme otevřeno a provádíme ambulantní i operační výkony. Dodržujeme však zvýšený hygienický režim. Více informací zde.

MUDr. Martin Chorvát je atestovaný plastický chirurg působící rovněž na klinice plastické chirurgie Královské Vinohrady. Provádí široké spektrum operací plastické a estetické chirurgie, dále se zaobírá chirurgií ruky a rekonstrukční chirurgií. MUDr. Martin Chorvát vyučuje budoucí lékaře při 3.LF Univerzity Karlovy. Kariéru lékaře započal na oddělení plastické chirurgie krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně, kde získal cenné zkušenosti  i z oboru traumatologie. Momentálně žije a pracuje v Praze.

Praxe: 

 

Kongresy a kurzy:

 

Členství:

 

Jazyk:

MUDr. Martin Chorvát je atestovaný plastický chirurg působící rovněž na klinice plastické chirurgie Královské Vinohrady. Provádí široké spektrum operací plastické a estetické chirurgie, dále se zaobírá chirurgií ruky a rekonstrukční chirurgií. MUDr. Martin Chorvát vyučuje budoucí lékaře při 3.LF Univerzity Karlovy. Kariéru lékaře započal na oddělení plastické chirurgie krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně, kde získal cenné zkušenosti  i z oboru traumatologie. Momentálně žije a pracuje v Praze.

Zvětšení prsou a miniabdominoplastika – MUDr. Martin Chorvát video:

Fotografie před a po operaci – zvětšení prsou: 

MUDr.Martin-Chorvát-augmentace-MOTIVA-round-demi-360ml
MUDr.Martin-Chorvát-augmentace-Mentor-CPG-375ml-pod-sval
MUDr. Martin Chorvat - augmentace Motiva Ergonomix 380ml
MUDr.Martin-Chorvát-augmentace-Mentor-CPG-322ml-375ml
MUDr.Chorvat_Augmentace
MUDr. Martin Chorvat - augmentace3
Chorvat
MUDr. Martin Chorvat - augmentace
MUDr. Martin Chorvát - augmentace 2
02
06
08
previous arrow
next arrow

Fotografie před a po operaci – modelace/redukce prsou: 

MUDr.Chorvat-zmenseni-prsou-modelace-dvorce
Chorvat-modelace-a-modelace-kolem-dvorce
Modelace-MUDr.Matin-Chorvat-5
02
06
08
previous arrow
next arrow

Fotografie před a po operaci – abdominoplastika: 

Martin-Chorvat-abdominoplastika2
Chorvat-abdominoplastika
previous arrow
next arrow

Fotografie před a po operaci – operace víček: 

01
03
04
05
07
09
10
MUDr. Chorvat - operace vicek
previous arrow
next arrow

Praxe: 

 • 2004 – 2010 – lékařská fakulta Univerzity Palackého v Olomouci
 • 2010 – 2014 – oddělení plastické chirurgie a traumatologie  KNTB a.s. Zlín
 • 2014  – doposud – klinika plastické chirurgie Královské Vinohrady FNKV, 3. LF UK, Praha
 • 2018 – doposud –  plastický chirurg na Premier clinic, Praha

Kongresy a kurzy:

 • 2011  – XVII. Vzdělávací sympózium s mezinárodní účastí – plastická, rekonstrukční a estetická chirurgie IKEM, Praha
 • 2012   –  XI. Ostravské traumatologické dny s mezinárodní účastí, Rožnov pod Radhoštěm
 • 2015 – kurz Moderní metody aplikace a kombinace výplňových materiálů Belotero a Radiesse, MUDr. Věra Terzijská, Praha
 • 2015 – Kurz chirurgie ruky – Vysoké nad Jizerou
 • 2015 – Hajdúszoboszló, Hungary – Eastern European Course of Hand Surgery
 • 2015 – XXXVI. Národní kongres ČSPCH, ISAPS s mezinárodní účastí, Praha
 • 2015 – XIII. Kongres České společnosti chirurgie ruky, Harrachov
 • 2015 – workshop LINOS – inovovaný set pro léčbu fraktur metakarpů a falangů
 • 2016 – Fatgrafting – příprava, zpracování a aplikace tuku – Dr. Mario Goisis, Perfect Clinic Praha
 • 2017 – The MOTIVA Edge – Victoriakliniken – Dr. Charles Randquist, Saltsjöbaden, Sweden
 • 2017 – XI. Mezinárodní kongres plastické chirurgie, Brno
 • 2017 – Castle Beauty Conference – Scientific course on techniques in bodyconturing, abdominoplasty, brachioplasty, tight lift – Joseph P. Hunstad USA – Hluboká nad Vltavou, CZ
 • 2017 – XXIII. Vzdělávací symposium plastické, rekonstrukční chirurgie a estetické chirurgie Praha
 • 2017 – Perfect Beauty Medicine – Aesthetic surgery Masterclass Prague, Roy De Vita, Praha
 • 2018 – Certificate Aptos – Thread Lifting Methods – Perfect Clinic, Praha
 • 2018 – Oncoplastic and Postmastectomy Breast Reconstruction Workshop – Dr. Zoltán Mátrai Ph.D. Budapešť
 • 2018 –  Perfect Beauty Medicine – Rhinoplasty Masterclass Prague, Prof. Pietro Palma MD, Praha

 

Členství:

 • Česká lékařská komora
 • ČLS JEP – Česká společnost chirurgie ruky
 • ČLS JEP – Česká společnost plastické chirurgie
 • ČLS JEP -Česká společnost estetické chirurgie
Zákrok - operace horních víček s aplikací tuku a dolní víčka transconjunctiválně v celkové anestezii - provedl MUDr. Martin Chorvát. Hojení probíhalo rychle a bez komplikací, otoky a modřiny za několik dní zmizely. Po operaci jsem neměla žádné bolesti. Jen za pár dní po zákroku oblast občas mírně pobolívala.

Pan doktor Chorvát je velmi profesionální, pacientovi se věnuje na sto procent. Pěčlivě zvažuje, jak zákrok provést, aby byl výsledný efekt co nejlepší. Jeho přístup je lidský, trpělivě a s pochopením vše vysvětlí a zodpoví veškeré dotazy.

S výsledkem zákroku jsem velice spokojená, v obličeji jsem omládla a zmizel unavený výraz. Také reakce mého okolí jsou hodně pozitivní.

Panu doktorovi ještě jednou moc děkuji za precizní a skvěle provedený zákrok a MUDr. Martina Chorváta rozhodně všem doporučuji.
Ráda bych , touto cestou poděkovala Mudr. Martinu Chorvátovi , za dobře odvedenou práci, krásná prsa a jeho lidský přístup . Taky bych se ráda podělila s ostatními ženami , které o tomto zákroku zatím pouze uvažují , o svou zkušenost .Dne 04.09.2019 jsem podstoupila po dlouhém rozhodování , zvětšení prsou implantáty Motiva ergonomický tvar , velikost 380 ml , pod sval. Na sále byl velice sympatický personál , který pomohl trochou zmírnit nervozitu před zákrokem . Zákrok samotný trval pouze 1 hodinu . Následující den, už jsem byla schopná jít domů.Po 14 dnech , jsem se vrátila bez problémů zpět do práce . Jsem opravdu šťastná , že jsem našla odvahu tento zákrok podstoupit . Zbavit se celoživotního mindráku z malých prsou. Tak pokud můžu doporučit ,podívejte třeba na stránky Premiér Clinic a pana doktora Martina Chorváta . Spokojená klientka A.D.
Jsem pravé 5.týden po liposukci Bodyjet (břicho, boky, vnitřní strana stehen a kolena), kterou jsem podstoupila u MUDr. Martina Chorvata v Premier Clinic. S výsledkem jsem maximálně spokojená, trápilo mě hlavně bříško, které mám teď ploché a štíhlé. Pan doktor se mi věnoval při osobní konzultaci na 100 % a doporučil mi k metodě Bodyjet ještě Apolex. Byla jsem také moc spokojena s přístupem sestřiček, které se o mě nadstandardně staraly a byly trpělivé, stejně tak mě nadchlo luxusní a čisté prostředí celé kliniky. Mockrát děkuji.
Pan doktor Chorvát je lékař, který je velmi profesionální, milý, empatický, má všechna nej, nej. Takový přístup k pacientům by měli mít všichni lékaři, bohužel to tak většinou není. Pan doktor je opravdu profesionál a patří mu můj velký dík.
Pan doktor Chorvát je lékař, který je velmi profesionální, milý, empatický, má všechna nej, nej. Takový přístup k pacientům by měli mít všichni lékaři, bohužel to tak většinou není. Pan doktor je opravdu profesionál a patří mu můj velký dík.
Absolvovala som liposukciu brucha metodou Bodyjet Evo u doktora Chorvata. Ja osobne som bola velmi spokojna, doktor Chorvat je skvely, nemal problem zodpovedat ochotne vsetky moje otazky. Pocas liposukcie, kedze som bola len v lokalnej anesteze, stale otazkami kontroloval moj stav - ci som v poriadku, ci to nie je bolestive... Samotny zakrok trval priblizne polhodinu, po zakroku mi pan Doktor dal instrukcie, co mam robit dalej, ako sa starat o svoje “nove” brucho. Po liposukcii mi dali kompresne pradlo, ktore som musela nosit 4-6 tyzdnov, aby sa pokozka na bruchu pekne stiahla. Ja som bola s celkovym pristupom pana doktora Chorvata maximalne spokojna. Urcite odporucam!
Jsem maximálně spokojená jak s výsledkem, tak v prvé řadě s přístupem pana doktora a ochotou a vstřícností celého personálu,který se staral po celou dobu mého pobytu před a po zákroku opravdu vzorně!
Pan doktor Chorvát má individuální přístup, což je velký dar. Obdivuji jeho vnitřní klid a schopnost rychle se rozhodovat.
Jsem velmi spokojená s výsledkem operace, který předčil moje očekávání.
To, ze jsem chtela sva prsa zvetsit prave u Premier Clinic, jsem vedela uz po porodu meho 2.syna. Z tohoto duvodu jsem sledovala praci jejich operateru a narazila na probihajici soutez, kterou k memu uzasu vyhrala. Nasledne doslo k setkani s Mudr. Chorvatem, operaterem, ktery mel augmentaci vykonavat. Uz pri prvnim setkani jsem byla mile prekvapena, jak prijemny a pratelsky pan doktor je. A od te doby, kazdym dalsim krokem, ktery me cekal, me jen ubezpecoval, ze jsem v dobrych rukách. Pokud premyslite o operaci a vybirate ted sikovneho doktora, ktery predevsim vyslechne Vase prani a bude je k nim co nejvice smerovat. Ktery umi udelat nadherny dekolt, ne zadne dva balony daleko od sebe, tak on je ten spravny vyber. Tresnickou na dortu byl miloucky personal kliniky, diky nemuz nebudete nervozni ani na sale. Prala jsem si ergonomicke implantaty znacky Motiva, ktere se chovaji jako prirozena prsa a maji velmi male riziko kapsule a to se mi taky postestilo. Spokojena klientka

Odebírejte novinky


  [wpgdprc "Souhlasím se zpracováním osobních údajů."]