Nabídka práce

Rosteme a spolu s námi náš tým.

Hledáme posilu do skvělého kolektivu pracovitých lidí na pozici KLIENT KOORDINÁTOR na poloviční úvazek.

Chcete se přidat ke špičce v oblasti estetické medicíny?

Prémiová klinika

Pracujte na prémiové klinice plastické chirurgie na Praze 1.

Vaše práce Vás bude bavit

Máme příjemný tým mladých lidí které práce baví a je jejich koníčkem.

Vše Vás naučíme

Nemáte zkušenosti z oboru, nevadí! Vše Vás naučíme.

Hledáme posilu do skvělého kolektivu pracovitých lidí na pozici KLIENT KOORDINÁTOR na poloviční úvazek

  • Dokážete se soustředit na několik věcí najednou, a přitom zůstat profesionální?
  • Ovládáte dobře slovem i písmem český a anglický jazyk?
  • Dokážete dobře a rychle reagovat na jakoukoliv situaci?
  • Máte rád/a pořádek a dokážete udržet systém?
  • Jsou pro Vás klienti na prvním místě a snažíte se jim vždy vyhovět?

Pokud ano, hledáme právě Vás!

Chtěli bychom člověka, který bude srdcem kliniky. Právě Vy budete první a zároveň poslední osoba, se kterou náš klient přijde do kontaktu a budete tedy velmi důležitým členem našeho skvělého týmu.

Naši klienti jsou často ze zahraničí, proto se připravte na denní komunikaci v cizím jazyce.

Výsledkem Vaší práce bude: Zabezpečení plynulého chodu front office, příp. back office a spokojený klient.

Co Vás čeká: Prvotní péče o klienty, administrativní podpora, koordinování klientů, komunikace s lékaři, přijímání plateb atd.

Hledáme člověka, který je schopen rychle reagovat a vyřešit jakoukoliv situaci. Při kontaktu s klienty budete řešit také jejich požadavky na zákroky, možné termíny, jejich transport a ubytování. Budete v kontaktu s našimi lékaři, se kterými si potvrdíte vhodnost žádaného zákroku. Hledáme člověka, který je zkušený a k práci přistupuje zodpovědně a pečlivě. Při spokojenosti na obou stranách nabízíme možnost kariérního postupu.

Potřebujeme dobré jazykové vybavení a chuť dělat svoji práci naplno.

  • Anglický jazyk slovem a písmem
  • Německý jazyk výhodou
  • Český jazyk – rodilý mluvčí – naši doktoři vyžadují zprávy ve spisovné češtině
  • Úroveň jazykové vybavenosti prosím uveďte v CV.

Pošlete nám prosím průvodní dopis, čím Vás zaujala naše klinika a přiložte svůj životopis s fotografií.