Liposukce hýždí

Odstranění nadbytečného tuku z hýždí a vytvarování dokáže jednoduchá a šetrná pro organismus liposukce hýždí.

Cena zákroku od:

od 27 000 Kč
scalpel
TYP ZÁKROKU:

Lze i ambulantním výkonem

syringe
ANESTEZIE:

Lokální nebo celková anestezie

time
DÉLKA ZÁKROKU:

60 min

beautiful
REKONVALESCENCE:

14 dní

O zákroku

Liposukce hýždí má smysl. Pevný a souměrný zadeček by chtěl každý z nás. Jedná se o miniinvazivní zákrok který odsaje nadbytečný tuk z oblasti hýždí. K zákroku používáme několik typů liposukcí – liposukci vibrační, liposukci vodním paprskem, liposukci laserovou nebo liposukci radiofrekvenční. Všechny liposukce jsou invazivní a je odsáván tuk z dané oblasti.

Nežádoucí tuk, který se vlivem genetických dispozic

Zivotního stylu i jiných vlivů v hýždích tvoří, úspěšně redukuje liposukce hýždí. Je však dobré znát, že liposukce hýždí v žádném případě neřeší nadváhu, nadměrný tuk v hýždích se vytváří i u velmi štíhlých pacientů. Odstranění nadbytečného tuku z hýždí a vytvarování dokáže jednoduchá a šetrná pro organismus liposukce hýždí. Probíhá za použití tumescentního roztoku a odsátím podkožní tukové tkáně tenkými kanylami upraví tvar hýždí do požadovaného tvaru.

Pro koho je liposukce hýždí vhodná?

Za pomoci liposukce hýždí lze dosáhnout zformování a zlepšení vzhledu u pacientek, které jsou nespokojeny tvarem, které trápí nadměrné ukládání ve spodní části hýždí, a tam, kde se tvoří velké tukové polštářky, rovněž kde nepomáhá ani cvičení, ani dieta – k dosažení symetrie. Liposukce hýždí je určena pro dospělé pacienty, je důležité vědět, že vlivem stárnutí však dochází ke ztrátě elasticity, čím je pacient starší, pružnost se snižuje a to může mít vliv na výsledek.

Liposukce hýždí - cena zákroku za následující výhody stojí

01.

Liposukce hýždí je pro organismus méně zatěžující, efekt bývá velmi dobrý.

02.

Jednoduchá a šetrná metoda pro odstranění nadbytečného tuku z problematické oblasti

03.

Vytvarování a vypnutí těla bez nutnosti chirurgického odstranění kůže

04.

Snížení bolestivosti i krvácení

05.

Minimální doba rekonvalescence

06.

Bezpečný a účinný zákrok bez nutnosti hospitalizace

07.

Trvalý efekt při dodržování správné životosprávy, v případě potřeby lze zákrok opakovat

08.

Našich 6 plastických chirurgů ročně provede více než 1 600 operací.

UNIKÁTNÍ A BEZPEČNÁ ANESTEZIE

Na klinice Premier clinic disponujeme pouze prémiovým vybavením. Používáme anesteziologické jednotky, které umožňují plně digitální podání anestezie. Všechny naše anestezie jsou prováděny tedy jako tzv. low-flow anestezie s prémiovým anestetickým plynem. Pro klienta je tedy snažší buzení a jsou prakticky eliminovány nepříjemné účinky anestezie.

Průběh ošetření

Liposukce hýždí probíhá v místním znecitlivění, ošetřovaná oblast je injekčně napuštěna speciální tumescentní látkou obsahující anestetickou látku podporující umrtvení a adrenalinu, který provokuje stažení cév, a to snižuje krvácivost. Pomocí speciálních jemných liposukčních kanyl napojených na odsávací přístroj je poté přebytečný tuk odsáván. Působnost anestetika je až 20 hodin. Liposukce hýždí trvá zhruba 2 hodiny, pacient po zákroku obléká kompresní prádlo a s pooperačními instrukcemi odchází domů.

Liposukce hýždí lze kombinovat s jinými estetickými liposukčními zákroky, abdominoplastikou, redukcí prsou apod.

Specialista

MUDR. IGOR SLANINKA PH.D.

  • Zkušený atestovaný plastický chirurg s dlouholetými zkušenostmi z plastické chirurgie.
  • MUDr. Igor Slaninka provádí celé spektrum estetických výkonů od zvětšení prsou, lipotransferu, liposukcí a mnoho dalšího.
  • MUDr. Igor Slaninka používá implantáty značky Motiva, Polytech, Mentor a B-Lite.
  • Je uznávaným specialistou v oboru především díky jeho výsledkům, precizní práci bez komplikací a mnohaleté praxi jako vedoucí lékař na Chirurgické klinice FNHK.
  • MUDr. Igor Slaninka je jeden z nejvíce poptávaných plastických chirurgů Premier Clinic a v ČR.

Naše výsledky

Čím se liší liposukční metody

Kromě klasické tumescentní liposukce lze zákrok absolvovat s pomocí laserové liposukce hýždí, kdy laserové paprsky cílí na rozmělnění tukových buněk, výhodou této liposukce je lepší efekt. Laserová liposukce hýždí rovněž stimuluje tvorbu nových kolagenových vláken, což je nejlepší prostředek pro zpevnění povolené kůže a zlepšení rovnoměrného vytvarování ošetřované oblasti, bez kožních převisů. Eliminuje se také tvorba otoků a modřin, snižuje se krvácivost a pro organismus jde o menší zátěž. Období pooperační rekonvalescence se rovněž zkracuje.

Pro laserovou liposukci je využíván kvalitní německý liposukční laser o vlnové délce 980nm.

Vibrační liposukce hýždí pracuje na principu

Jemného kmitání (vibrování) liposukčních kanyl, které jsou prostoupeny hustou sítí malinkých otvorů a velmi jemně napomáhají odsávat tukovou tkáň, aniž by byla poškozena okolní tkáň. Sílu vibrace lze dle potřeby stupňovat. Vstupy po aplikaci kanyl se pouze přelepí náplastí. Vibrační liposukce hýždí snižuje tvorbu nerovností na kůži, které mohou po klasické liposukci vznikat. Zátěž na organismus je minimální.

Před zákrokem

Liposukce hýždí je vhodná pouze pro zdravého pacienta. Doporučujeme nejméně 2 týdny před zákrokem liposukce hýždí vysadit léky na ředění krve, rovněž léky obsahující kyselinu acetylsalicylovou. Je dobré znát, že kromě nadváhy neřeší ani tvorbu celulitidy.

Po zákroku

Liposukce hýždí je oproti jiným liposukcím o něco náročnější, přesto efektivní. Ošetřená oblast se může projevovat zarudlostí, v místě vpichů se mohou tvořit otoky nebo modřiny, které během pár dnů vymizí. V oblasti vpichů mohou v prvních 3 dnech vytékat zbytky tumescentního roztoku, což je normální. 

Sprchování je vhodné až po

24 hodinách od zákroku, kompresivní prádlo je nutné nosit 2–6 týdnů s výjimkou osobní hygieny. Preventivně lze na ranky aplikovat hojivou mast, kterou Vám doporučí ošetřující lékař, zvýšit pitný režim, asi měsíc nedoporučujeme návštěvu solária, opalování, sauny, bazénu, není vhodná ani větší fyzická zátěž. Doporučujeme klidový režim alespoň 7 dnů, po cca 2–4 dnech se lze věnovat lehkým činnostem.

V případě klasické liposukce hýždí

Je nutné zamezit tvorbě hrbolků a jiných nerovností, proto doporučujeme použití dřevěných válečků a jemnou masážní technikou kůži vyhlazovat, stačí 30 minut denně, zhruba 14 dnů. Také doporučujeme ošetřenou oblast promazávat.

Dodržování doporučených pooperačních pokynů ovlivňuje konečný výsledek. Ten je vidět přibližně po 2 týdnech, finální výsledek asi po 2 měsících.

Krásné a obdivované hýždě jsou pro ženu důležité jako krásná a pevná prsa. Celé tělo by však mělo být v asymetrii. Proto je vždy důležitá konzultace, aby úprava a zákrok probíhal ke spokojenosti všech. Vytvarované tělo pak tvoří symbol krásy a zvýšení sebevědomí.