Odstranění tetování

Na odstranění tetování se specializujejeme již 7. rokem a za tuto dobu jsme ošetřili již tisíce klientů z celé ČR i ze zahraničí. K odstranění tetování používáme nejvýkonnější depigmentační laser v České republice – velký lékařský aktivní Q-Switch Nd: YAG laser PASTELLE, s certifikátem americké FDA (Food and Drug Administration).

Pokud tedy i Vy patříte k těm, které společenské důvody nutí zbavit se tetování nebo jste si nechali vytetovat jméno svého partnera nebo jste se nechali tetovat v mladším věku a tetování se Vám již nelíbí a postupem času na Vašem těle působí nepatřičně, rádi Váš problém vyřešíme.

K odstranění tetování je nevyhnutelné používat nejkvalitnější lasery, aby ošetření bylo bezpečné a bez jizev. V žádném případě nedoporučujeme podstoupit odstranění tetování v kosmetických či tetovacích salónech, kde lasery nejsou účinné a často může dojít vlivem ošetření těmito čínskými přístroji k nevratnému zjizvení kůže.

Více informací naleznete na našich specializovaných stránkách www.odstraneni-tetovani-laserem.cz.

Proč odstranění tetování u nás?

Jsme jedničkou v ČR

Na odstranění tetování se specializujeme od roku 2011, ročně ošetříme tisíce klientů, jsme vyhledávaná klinika v ČR.

Až 2x rychlejší odstranění

Disponujeme jediným laserem Pastelle v ČR, který dokáže odstranit tetování až za 2x kratší dobu, než konkurenční lasery. Díky tomu nepotřebujete tolik opakování.

Snížení bolestivosti

Odstranění tetování u nás bolí méně díky unikátnímu vzduchovému chlazení z Německa Z Cryo.

 

 

Vaše nejčastější otázky a odpovědi:

Kolik stojí odstranění tetování?
Pro zjištění ceny ošetření nám pošlete emailem fotografii Vašeho tetování, vedle kterého je přiloženo pravítko a informaci o jeho stáří a umístění.
Jakým laserem ošetřujete odstranění tetování?
Používáme nejvýkonnější lékařský Q-Switch Nd: YAG lasery značky PASTELLE s americkou certifikací FDA.

Laser pro odstranění tetování bez kompromisů

Světovou jedničkou mezi lasery je u nás používaný, vysoce výkonný, s téměř 100 x kratším pulzem než u jiných laserů, což má pozitivní dopad na odstraňovaný pigment, pro vyloučení poškození okolní tkáně – Q-switch Nd: YAG laser. Délka pulzu jsou totiž neuvěřitelné 4 nanosekundy, což splňuje kritéria pro nejkratší možné laserové pulzy, které pomáhají eliminovat termální efekt, a přesto mohou působit do hloubky a odstraňovat tak i profesionální a velmi podrobné tetování.

Bližší informace k zákroku odstranění tetování

Za použití vyšších hodnot laserových paprsků, tudíž s větším efektem, ale s nižším působením na kůži, bez jizev – laserem za pomoci 7 vlnových délek je možné odstranit celou barevnou škálu, od tmavé až po světlejší, nutná je však vždy konzultace se lékařem, aby odstranění nechtěného či nepovedeného tetování či permanentního make-upu, bylo co nejšetrnější a nejlepší. Pro ty, kteří více vnímají bolest, je připraven znecitlivující krém, který se nanáší na ošetřované místo s předstihem cca hodinu.

Jelikož však jedno ošetření tetování neodstraní, je nutné opakování. Tetovaný pigment leží totiž v několika hlubších vrstvách, které laser musí rozstřelit. Opakování je možné nejdříve po 6–8 týdnech od zákroku. Tetování provedená profesionály Vám zaberou min. 4 – 6 ošetření, získaná u amatérů o něco méně, na odstranění permanentního make-upu postačuje obvykle 2 – 3 ošetření. Kolik zákroků je třeba, záleží na mnoha okolnostech, jako jsou složení tetovacího pigmentu, barevné odstíny, hloubka tetování, umístění, stav imunitního systému apod.

Pro odstranění tetování jsme založili také specializovanou stránku www.odstraneni-tetovani-laserem.cz, kde si můžete přečíst více článků a informací o technologii, doporučení jak se o dané ošetření starat, rozdíly mezi lasery atd.

Odstranění tetování provádíme lasery, ale také excizí (vyříznutím tetování v případě tetování menšího rozsahu). Jedná se o zákrok plastické chirurgie na operačním sále, který je možné provést v celkové narkóze. V případě excize je nutné však počítat prakticky vždy s jizvou v daném místě.

Videa odstranění tetování u nás:

Rozhovor a ošetření

Odstranění tetování u nás na klinice - zákazník Radka F. Paní Radka u nás podstoupila sérii zákroků odstranění tetování. Postup ošetření byl velice rychlý a tetování se hojilo velmi dobře. Rozhovor se zákazníkem a postup ošetření si můžete prohlédnout na videu výše.

Rozhovor a ošetření

Rozhovor a odstranění tetování profesionálního tetování u nás na klinice.

Rozhovor a ošetření

Rozhovor naší klientky o odstranění tetování

Průběh odstranění tetování

Průběh odstranění tetování laserem Pastelle u nás.

Průběh ošetření

Zákrok probíhá ambulantně, bez nutnosti anestezie, event. pouze u citlivějších jedinců za použití znecitlivující masti. Během působení laserového pulzu, v délce cca 4 miliardtiny sekundy, laserový paprsek s dílčím působením absorbuje tetovací pigment, a tak je okolní tkáň chráněna před poškozením. Pomocí vysokého výkonu laserového paprsku proniká hluboko pod kůži a tetovací pigment je tak rozstřelen na drobnější částice, které se lépe vstřebají a následně jsou odplaveny imunitním systémem. Během opakovaných zákroků se stává tetování světlejší.

Před zákrokem

Pokud máte zájem o zjištění přibližné ceny odstranění Vašeho tetování, zašlete nám na email info@premier-clinic.cz fotografii Vašeho tetování s přiloženým metrem a informací o jeho stáří tetování a umístění. V případě, že nechcete posílat fotografii emailem, můžete se na tel.č. 273 136 126 objednat na bezplatnou konzultaci s možností testovacího zákroku na malé ploše Vaší tetováže zdarma.

 

PODÍVEJTE SE NA NAŠE VÝSLEDKY

Po zákroku odstranění tetování

Na ošetřené kůži dochází k zarudnutí a otokům, je možné pociťovat pálení, vše ale postupně zmizí. Nedoporučujeme ošetřenou kůži vystavovat několik týdnů slunečním paprskům, saunování, bazénům. Naopak je vhodné ošetřené místo mazat kvalitními krémy s vysokým UV faktorem a postupovat dle instrukcí, které dostanete od nás po ošetření.

Kontraindikace odstranění tetování:

  • Poraněná pokožka
  • Zánět, infekce, nemoc
  • Nádorová onemocnění
  • Epilepsie
  • Těhotenství
  • Alergie
  • Cukrovka
Děkuji Vám moc za péči, kterou jsem u Vás dostala. Všem doporučuji Premier clinic.
Dostala jsem doporučení na Vaší kliniku s odstraněním tetování. Jsem již po 5. ošetření a myslím, že další ošetření nebudou potřeba. Tímto bych Vám ráda poděkovala za Váš úžasný přístup, efektivní ošetření a profesionalitu.

Více zkušeností našich pacientů naleznete na specializované stránce o odstranění tetování zde nebo na stránce reference odstranění tetování Premier Clinic.

Odebírejte novinky


Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

× Poradíme Vám