PREMIER DAYS - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Odstranění tetování

Na odstranění tetování se specializujeme již 11 rokem. Neriskujte
vznik jizvy při ošetření v kosmetických či tetovacích salónech a zvolte
lékařské pracoviště s nejmodernějším laserovým vybavením.

Cena zákroku od:

od 1 250 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Ambulantní zákrok

cosmetic-surgery

Specializace:

Dermatologie

syringe

Anestezie:

Lokální anestezie

time

Délka zákroku:

od 15 min

beautiful

Rekonvalescence:

14 dní

O zákroku

Na odstranění tetování se specializujejeme již 11. rokem a za tuto dobu jsme ošetřili již tisíce klientů z celé ČR i ze zahraničí. K odstranění tetování používáme nejvýkonnější depigmentační laser v České republice – velký lékařský aktivní laser s certifikátem americké FDA (Food and Drug Administration).

Pokud tedy i Vy patříte k těm, které společenské důvody nutí zbavit se tetování nebo jste si nechali vytetovat jméno svého partnera nebo jste se nechali tetovat v mladším věku a obrázek se Vám již nelíbí a postupem času na Vašem těle působí nepatřičně, rádi Váš problém vyřešíme.

K odstranění tetování je nevyhnutelné používat nejkvalitnější lasery, aby ošetření bylo bezpečné a bez jizev. V žádném případě nedoporučujeme podstoupit odstranění tetování v kosmetických či tetovacích salónech, kde lasery nejsou účinné a často může dojít vlivem ošetření těmito čínskými přístroji k nevratnému zjizvení kůže.

Laser – nekompromisní odstranění tetování

Světovou jedničkou mezi lasery je u nás používaný, vysoce výkonný laser. Délka pulzu jsou totiž neuvěřitelné 4 nanosekundy. To splňuje kritéria pro nejkratší možné laserové pulsy, které ještě pomáhají eliminovat termální efekt, a přesto mohou působit do hloubky a odstraňovat tak i profesionální a velmi podrobné tetování. Navíc téměř 100 x kratším puls než u jiných laserů, vylučuje poškození okolní tkáně.

Bližší informace k zákroku odstranění tetování

Za použití vyšších hodnot laserových paprsků – tedy s větším efektem, ale s nižším působením na kůži, bez jizev – je možné odstranění barevného tetování v celé škále, od tmavé až po světlejší; nutná je však vždy konzultace se lékařem, aby odstranění nechtěného či nepovedeného tetování či permanentního make-upu, bylo co nejšetrnější a nejlepší. Kvalita našeho laseru prakticky bezbolestné odstranění skutečně umožňuje. Pro ty, kteří jsou na bolest nadměrně citliví, je připraven znecitlivující krém, který se nanáší na ošetřované místo s předstihem zhruba jedné hodiny.

Protože jedno ošetření tetování neodstraní, je nutné opakování. Tetovaný pigment totiž leží v několika hlubších vrstvách, které musí laser rozstřelit. Opakování je možné nejdříve po 6–8 týdnech od zákroku. Tetování provedená profesionály vám zaberou minimálně 4 – 6 ošetření. Tetování od amatérů pak o něco méně; například na odstranění permanentního make-upu stačí obvykle 2 – 3 ošetření. Kolik zákroků je třeba, záleží na mnoha okolnostech. Třeba na složení tetovacího pigmentu, barevných odstínech či hloubce tetování. A také na tom, zda se jedná o odstranění čerstvého tetování či tetování staršího, kde je umístěno,jaký je stav imunitního systému a podobně.

Odstranění provádíme lasery, ale také excizí (vyříznutím v případě tetování menšího rozsahu). Jedná se o zákrok plastické chirurgie na operačním sále, který je možné provést v celkové narkóze. Jizvy po odstranění tetování pomocí excize jsou ale běžné a musíte s nimi počítat.

  Vyhněte se zbytečné bolesti!

  Jako jediné pracoviště v ČR nabízíme k laserovému odstrnění tetování také znecitlivění studeným vzduchem - německým přístrojem. Díky chlazení můžeme narozdíl od konkurence používat vyšší energie laseru s kratší dobou hojení a nižší bolestivostí.

  Prakticky bezbolestné odstranění tetování – průběh zákroku

  Zákrok probíhá ambulantně, bez nutnosti anestezie, event. pouze u citlivějších jedinců za použití znecitlivující masti. Během působení laserového pulzu, v délce cca 4 miliardtiny sekundy, laserový paprsek s dílčím působením absorbuje tetovací pigment, a tak je okolní tkáň chráněna před poškozením. Pomocí vysokého výkonu laserového paprsku proniká hluboko pod kůži a tetovací pigment je tak rozstřelen na drobnější částice, které se lépe vstřebají a následně jsou odplaveny imunitním systémem. Během opakovaných zákroků se stává tetování světlejší.

  Specialista

  MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

  • vyhledávaný plastický chirurg se specializací na operace prsou (zvětšení, modelace, rekonstrukce atd.)
  • vedoucí lékařka Premier Clinic
  • více než 500 zákroků operace prsou za rok
  • celonárodní statistikou spokojenosti a vyhledávanosti plastických chirurgů se řadí mezi top 3 plastické chirurgy pro zvětšení prsou v ČR
  • mezinárodní školitelka operačních technik

  Neriskujte zjizvení Vašeho tetování v kosmetických salónech

  Svěřte se do péče prémiové kliniky plastické chirurgie vedené vyhledávaným plastickým chirurgem
  MUDr. Lucií Zárubovou a jejím týmem lékařů.

  Proč si zvolit zákrok na Premier Clinic

  Na odstranění tetování se specializujeme od roku 2011, ročně ošetříme tisíce klientů, jsme vyhledávaná klinika v ČR.

  Disponujeme jediným laserem v ČR, který dokáže odstranit tetování až za 2x kratší dobu, než konkurenční lasery. Díky tomu nepotřebujete tolik opakování.

  Odstranění tetování u nás bolí méně díky unikátnímu vzduchovému chlazení z Německa.

  Naše výsledky

  Nemůžete se stále rozhodnout? Prohlédněte si nejprve naše videa:

  Rozhovor a ošetření
  Rozhovor a ošetření
  Rozhovor a ošetření
  Průběh odstranění tetování

  Před zákrokem

  Pokud máte zájem o zjištění přibližné ceny odstranění Vašeho tetování, zašlete nám na email info@premier-clinic.cz fotografii Vašeho tetování s přiloženým metrem a informací o jeho stáří tetování a umístění. V případě, že nechcete posílat fotografii emailem, můžete se na tel.č. 273 136 126 objednat na bezplatnou konzultaci s možností testovacího zákroku na malé ploše Vaší tetováže zdarma.

  Po zákroku

  Na ošetřené kůži dochází k zarudnutí a otokům, je možné pociťovat pálení, vše ale postupně zmizí. Nedoporučujeme ošetřenou kůži vystavovat několik týdnů slunečním paprskům, saunování, bazénům. Naopak je vhodné ošetřené místo mazat kvalitními krémy s vysokým UV faktorem a postupovat dle instrukcí, které dostanete od nás po ošetření.

  Již 7. rokem jsme jedničkou v oblasti odstranění tetování

  Pro odstranění tetování používáme 3 lasery a 7 vlnových délek, díky tomu dokážeme odstranit tetování různých barev. Jako jediné pracoviště v ČR používáme k odstranění tetování prémiový laser Q-Switch.

  Zavolejte mi

  Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

  Využijte nezávazné konzultace

  Více o Premier Clinic

  The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
  ×