Máme otevřeno a provádíme ambulantní i operační výkony. Dodržujeme však zvýšený hygienický režim. Více informací zde.

Odstranění tetování

Naše klinika plastické chirurgie se na odstranění tetování specializuje již 7. rokem za tuto dobu jsme ošetřili stovky spokojených klientů z celé ČR. K odstranění tetování používáme jeden z nejvýkonnějších laserů v České republice, a to Q-Switch ND: YAG laser PASTELLE, s certifikátem americké FDA (Food and Drug Administration).

Zákrok s nižší bolestivostí!

Jako jediné pracoviště v ČR používáme jako kombinaci k tomuto laseru zdarma také anestezii studeným vzduchem přístrojem Z Cryo 6 německé společnosti Zimmer Medizin systeme. Díky chlazení přístrojem Zimmer můžeme narozdíl od konkurence používat vyšší hodnoty laseru s kratší dobou hojení a nižší bolestivostí. Pokud tedy i Vy patříte k těm, které společenské důvody nutí zbavit se tetování, nebo zastupujete skupinu lidí, které si v mládí nechali vytetovat jméno svého partnera a nový partner to neakceptuje, nebo obrázky, které jste si nechali vytetovat na kůži v mladším věku, se Vám již nelíbí nebo postupem času na Vašem těle působí nepatřičně, rádi Váš problém za pomoci kvalitních laserů vyřešíme.

K odstranění tetování je nevyhnutelné používat nejkvalitnější lasery, tak, aby ošetření bylo bezpečné, méně bezbolestné a bez jizev. V žádném případě nedoporučujeme podstoupení odstranění tetování v kosmetických salónech, kde lasery nejsou efektivní a může dojít vlivem těchto čínských přístrojů k velkému nevratnému zjizvení kůže.

Laser pro odstranění tetování bez kompromisů

Nekompromisní světovou jedničkou mezi lasery je u nás používaný, vysoce výkonný, s téměř 100násobně kratším pulzem než u jiných laserů, což má pozitivní dopad na odstraňovaný pigment, pro vyloučení poškození okolní tkáně – Q-Switch ND: YAG laser. Délka pulzu jsou totiž neuvěřitelné 4 nanosekundy, což splňuje kritéria pro nejkratší možné laserové pulzy, které pomáhají eliminovat tepelné poškození kůže, a přesto mohou působit do hloubky a odstraňovat tak i profesionální a velmi podrobné tetování.

Bližší informace k zákroku

Za použití vyšších hodnot laserových paprsků, tudíž s větším efektem, ale s nižším působením na kůži, bez jizev – laserem za pomoci 7 vlnových délek je možné odstranit celou barevnou škálu, od tmavé až po světlejší, nutná je však vždy konzultace se lékařem, aby odstranění nechtěného či nepovedeného tetování, příp. permanentního make-upu, bylo co nejšetrnější a nejlepší. Pro ty, kteří více vnímají bolest, je připraven znecitlivující krém, který se nanáší na ošetřované místo s předstihem cca hodinu.

Jelikož však jedno ošetření tetování neodstraní, je nutné opakování. Tetovaný pigment leží totiž v několika hlubších vrstvách, které laser musí rozstřelit. Opakování je možné nejdříve po 3–6 týdnech od zákroku. Tetování provedená profesionály Vám zaberou asi 3–6, získaná u amatérů o něco méně, na odstranění permanentního make-upu postačuje cca 1 ošetření. Kolik zákroků je třeba, záleží na mnoha okolnostech, jako jsou síla tetování, barevné odstíny, hloubka průniku barvy, hojivé elementy, typ pleti apod.

Pro odstranění tetování jsme založili také specializovanou stránku www.odstraneni-tetovani-laserem.cz, kde si můžete přečíst více článků a informací o technologii, doporučení jak se o dané ošetření starat, rozdíly mezi lasery atd.

Odstranění tetování provádíme lasery, ale také excizí (vyříznutím tetování v případě tetování menšího rozsahu). Jedná se o zákrok plastické chirurgie na operačním sále, který je možné provést v celkové narkóze. V případě excize je nutné však počítat prakticky vždy s jizvou v daném místě.

Průběh ošetření

Zákrok probíhá ambulantně, bez nutnosti anestezie, event. pouze u citlivějších jedinců za použití znecitlivující masti. Během působení laserového pulzu v délce cca 4 miliardtiny sekundy laserový paprsek s dílčím působením absorbuje tetovací pigment, a tak je okolní tkáň chráněna před poškozením. Pomocí vysokého výkonu laserového paprsku proniká hluboko pod kůži a tetovací pigment je tak rozstřelen na drobnější částice, které se lépe vstřebají a následně jsou odplaveny imunitním systémem. Během opakovaných zákroků se stává tetování světlejší.

Před zákrokem

Zákrok je vždy nutné zkonzultovat se lékařem – specialistou na laserovou problematiku odstranění tetování. Objednejte se tedy na nezávaznou konzultaci již dnes. Pokud máte zájem o nacenění přibližné ceny odstranění Vašeho tetování, zašlete nám na náš email info@premier-clinic.cz fotografii Vašeho tetování s přiloženým metrem a informací o stáří tetování a jeho velikosti.

 

Po zákroku

Na ošetřené kůži může dojít ke slabšímu zarudnutí nebo malým otokům, těsně po zákroku je možné pociťovat pálení, vše ale brzy zmizí. Nedoporučujeme ošetřenou kůži vystavovat aspoň 14 dnů slunečním paprskům, saunování, bazénům. Naopak je vhodné ošetřené místo mazat kvalitními krémy s vysokým UV faktorem a postupovat dle instrukcí, které dostanete od nás po ošetření.

Kontraindikace:

 

Na odstranění tetování se specializujejeme již 7. rokem a za tuto dobu jsme ošetřili již tisíce klientů z celé ČR i ze zahraničí. K odstranění tetování používáme nejvýkonnější depigmentační laser v České republice – velký lékařský aktivní Q-Switch Nd: YAG laser PASTELLE, s certifikátem americké FDA (Food and Drug Administration).

Pokud tedy i Vy patříte k těm, které společenské důvody nutí zbavit se tetování nebo jste si nechali vytetovat jméno svého partnera nebo jste se nechali tetovat v mladším věku a tetování se Vám již nelíbí a postupem času na Vašem těle působí nepatřičně, rádi Váš problém vyřešíme.

K odstranění tetování je nevyhnutelné používat nejkvalitnější lasery, aby ošetření bylo bezpečné a bez jizev. V žádném případě nedoporučujeme podstoupit odstranění tetování v kosmetických či tetovacích salónech, kde lasery nejsou účinné a často může dojít vlivem ošetření těmito čínskými přístroji k nevratnému zjizvení kůže.

Proč odstranění tetování u nás?

Jsme jedničkou v ČR

Na odstranění tetování se specializujeme od roku 2011, ročně ošetříme tisíce klientů, jsme vyhledávaná klinika v ČR.

Až 2x rychlejší odstranění

Disponujeme jediným laserem Pastelle v ČR, který dokáže odstranit tetování až za 2x kratší dobu, než konkurenční lasery. Díky tomu nepotřebujete tolik opakování.

Snížení bolestivosti

Odstranění tetování u nás bolí méně díky unikátnímu vzduchovému chlazení z Německa Z Cryo.

 

Vaše nejčastější otázky a odpovědi k odstranění tetování laserem:

Chci odstranit tetování. Kolik to bude stát?
Pro zjištění ceny ošetření nám pošlete emailem fotografii Vašeho tetování, vedle kterého je přiloženo pravítko a informaci o jeho stáří a umístění.
Jakým laserem ošetřujete odstranění tetování?
Používáme nejvýkonnější lékařský Q-Switch Nd: YAG lasery značky PASTELLE s americkou certifikací FDA.

Laser – nekompromisní odstranění tetování

Světovou jedničkou mezi lasery je u nás používaný, vysoce výkonný Q-switch Nd: YAG laser. Délka pulzu jsou totiž neuvěřitelné 4 nanosekundy. To splňuje kritéria pro nejkratší možné laserové pulsy, které ještě pomáhají eliminovat termální efekt, a přesto mohou působit do hloubky a odstraňovat tak i profesionální a velmi podrobné tetování. Navíc téměř 100 x kratším puls než u jiných laserů, vylučuje poškození okolní tkáně.

Bližší informace k zákroku odstranění tetování

Za použití vyšších hodnot laserových paprsků – tedy s větším efektem, ale s nižším působením na kůži, bez jizev – je možné odstranění barevného tetování v celé škále, od tmavé až po světlejší; nutná je však vždy konzultace se lékařem, aby odstranění nechtěného či nepovedeného tetování či permanentního make-upu, bylo co nejšetrnější a nejlepší. Kvalita našeho laseru prakticky bezbolestné odstranění skutečně umožňuje. Pro ty, kteří jsou na bolest nadměrně citliví, je připraven znecitlivující krém, který se nanáší na ošetřované místo s předstihem zhruba jedné hodiny.

Protože jedno ošetření tetování neodstraní, je nutné opakování. Tetovaný pigment totiž leží v několika hlubších vrstvách, které musí laser rozstřelit. Opakování je možné nejdříve po 6–8 týdnech od zákroku. Tetování provedená profesionály vám zaberou minimálně 4 – 6 ošetření. Tetování od amatérů pak o něco méně; například na odstranění permanentního make-upu stačí obvykle 2 – 3 ošetření. Kolik zákroků je třeba, záleží na mnoha okolnostech. Třeba na složení tetovacího pigmentu, barevných odstínech či hloubce tetování. A také na tom, zda se jedná o odstranění čerstvého tetování či tetování staršího, kde je umístěno,jaký je stav imunitního systému a podobně.

Odstranění provádíme lasery, ale také excizí (vyříznutím v případě tetování menšího rozsahu). Jedná se o zákrok plastické chirurgie na operačním sále, který je možné provést v celkové narkóze. Jizvy po odstranění tetování pomocí excize jsou ale běžné a musíte s nimi počítat.

Zvažujete odstranění tetování v Praze? Prohlédněte si nejprve naše videa

Rozhovor a ošetření

Odstranění tetování u nás na klinice - zákazník Radka F. Paní Radka u nás podstoupila sérii zákroků odstranění tetování. Postup ošetření byl velice rychlý a tetování se hojilo velmi dobře. Rozhovor se zákazníkem a postup ošetření si můžete prohlédnout na videu výše.

Rozhovor a ošetření

Rozhovor a odstranění tetování profesionálního tetování u nás na klinice.

Rozhovor a ošetření

Rozhovor naší klientky o odstranění tetování

Průběh odstranění tetování

Průběh odstranění tetování laserem Pastelle u nás.

Prakticky bezbolestné odstranění tetování – průběh zákroku

Zákrok probíhá ambulantně. Jestliže se obáváte, zda bude odstranění tetování bolet , věřte, že nemusíte – běžný člověk může zákrok podstoupit bez nutnosti anestezie; eventuálně u citlivějších jedinců za použití znecitlivující masti. Během působení laserového pulzu, v délce cca 4 miliardtiny sekundy, laserový paprsek s dílčím působením absorbuje tetovací pigment, a tak je okolní tkáň chráněna před poškozením. Laserový paprsek proniká hluboko pod kůži a tetovací pigment je tak rozstřelen na drobnější částice, které se lépe vstřebají a následně jsou odplaveny imunitním systémem. Během opakovaných zákroků se stává tetování světlejší.

Před zákrokem odstranění tetování laserem v Praze

Pokud máte zájem o zjištění přibližné ceny odstranění vašeho tetování, zašlete nám na email info@premier-clinic.cz jeho fotografii s přiloženým metrem a informací o jeho stáří a umístění. V případě, že nechcete posílat fotografii emailem, můžete se na tel.č. 273 136 126 objednat na bezplatnou konzultaci s možností testovacího zákroku na malé ploše vaší tetováže zdarma.

Žádné jizvy po odstranění tetování. Podívejte se na naše výsledky

Co čekat, až laser na odstranění tetování odvedl svou práci

Na ošetřené kůži dochází k zarudnutí a otokům, je možné pociťovat pálení, vše ale postupně zmizí. Nedoporučujeme ošetřenou kůži vystavovat několik týdnů slunečním paprskům, saunování, bazénům. Naopak je vhodné ošetřené místo mazat kvalitními krémy s vysokým UV faktorem a postupovat dle instrukcí, které dostanete od nás po ošetření.

Kontraindikace odstranění tetování:

  • Poraněná pokožka
  • Zánět, infekce, nemoc
  • Nádorová onemocnění
  • Epilepsie
  • Těhotenství
  • Alergie
  • Cukrovka
Děkuji Vám moc za péči, kterou jsem u Vás dostala. Všem doporučuji Premier clinic.
Dostala jsem doporučení na Vaší kliniku s odstraněním tetování. Jsem již po 5. ošetření a myslím, že další ošetření nebudou potřeba. Tímto bych Vám ráda poděkovala za Váš úžasný přístup, efektivní ošetření a profesionalitu.

Více zkušeností našich pacientů naleznete na specializované stránce o odstranění tetování zde nebo na stránce reference odstranění tetování Premier Clinic.

Odebírejte novinky


    [wpgdprc "Souhlasím se zpracováním osobních údajů."]