LÉTO PLNÉ SLEV - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Omlazení frakční plazmou

Omlazení frakční plazmou umožňuje cíleně ošetřovat problematické partie, jizvy po akné či neštovicích, redukovat jemné i hluboké vrásky a strie, podněcovat novotvorbu kolagenu a elastinu pro zlepšení pružnosti a zpevnění celého těla, sjednotit tón pleti, stimulovat pojivové tkáně.

Cena zákroku od:

2 490 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Ambulantní zákrok

cosmetic-surgery

Specializace:

Dermatologie

syringe

Anestezie:

Lokální anestezie

time

Délka zákroku:

30 min

beautiful

Rekonvalescence:

0 dní

O zákroku

Jedinečné, moderní a účinné omlazení frakční plazmou se svou všestranností řadí stále více k nejvyhledávanějším ošetřením v estetické medicíně. Následkem stárnutí, nesprávného životního stylu, působením vnějších škodlivých vlivů, mezi něž se řadí i nadměrné slunění, kožní potíže i nemoci, genetické dispozice aj., to vše ovlivňuje vzhled kůže.

Omlazení frakční plazmou umožňuje cíleně ošetřovat problematické partie, jizvy po akné či neštovicích, redukovat jemné i hluboké vrásky a strie, podněcovat novotvorbu kolagenu a elastinu pro zlepšení pružnosti a zpevnění celého těla, sjednotit tón pleti, stimulovat pojivové tkáně. Rovněž velký podíl v omlazení frakční plazmou nacházíme v umožnění aktivace exfoliačních procesů pokožky a podpoře odplavovat škodlivé látky z těla.

Funkce frakční plazmy

Princip frakční plazmy (4. skupenství hmoty, tzv. ionizovaný plyn) spočívá v generování plazmových toků, jejichž reakcí s lidskou biologickou tkání a za pomoci přesně určených mechanismů, dochází k posílení a obraně celistvosti tkání, vypnutí, zlepšení elasticity. Působením silného elektrického pole má frakční plazma peelingový efekt a dává tak prostor k nahrazení poškozené tkáně za novou – odstraněním vrchní vrstvy odumřelých kožních buněk – k rozjasněné a okysličené pokožce.

Plazmová metoda za pomoci léčebného působení infračerveného paprsku podněcuje rovněž buněčnou látkovou přeměnu i podkožní mikrocirkulaci s následným odplavováním škodlivých látek z těla, což efektivně umožňuje odstraňovat např. celulitidu, strie.

Frakční plazma napomáhá dokonalému hydratování hlubších vrstev pokožky, což umožňuje eliminovat velkou část kožních defektů. Svým působením se zaměřuje na regeneraci povrchových oblastí kůže.

Pro koho je omlazení frakční plazmou vhodné

Mnohá ošetření se orientují pouze na určitou oblast, omlazení frakční plazmou ošetřuje celé tělo, samozřejmě obličej, včetně očního okolí, dekolt a ruce. Omlazení frakční plazmou je ideálním ošetřením pro všechny, kteří volí přirozené a zkrášlující zákroky, potřebují zjemnit hluboké vrásky, zpevnit a zvednout oční okolí, povislou obličejovou oblast, vyhladit mimické vrásky, zredukovat jizvy, sjednotit a rozjasnit tón pleti, zbavit se rozšířených pórů i hrubé textury pokožky. Omlazení frakční plazmou hodnotíme pro svou všestrannost, neinvazivní postup a viditelné výsledky jako nejen bezpečný, ale velmi komfortní zákrok dnešní doby, který lze jednoduše kombinovat s jinými laserovými i estetickými zákroky, někdy i jako doplňkovou následnou léčbu.

play-button (1) Play Video

Výhody zákroku

 • checkAmbulantní neinvazivní ošetření bez nutnosti hospitalizace i anestezie
 • checkJednoduché řešení pro všechny problematické oblasti
 • checkEfekt proti vráskám, akné, striím, zašedlé pleti
 • checkStimulace kožních buněk k hluboké obnově
 • checkZpevněná, pružnější a čistější pokožka
 • checkProkrvování tkání pro lepší oběhový systém
 • checkNastartování regeneračních procesů
 • checkRekonstrukce energetické struktury uvnitř i vně buněk
 • checkŠetrná a bezbolestná metoda
 • checkČasově a fyzicky nenáročný, neomezující
 • checkPokročilá a moderní metoda omlazování bez skalpelu a injekcí
 • checkOkamžitý efekt

Průběh ošetření

Omlazení frakční plazmou patří k ambulantním neinvazivním zákrokům, bez nutnosti anestezie, individuálně se volí znecitlivující krém. Dotykový přístroj se používá bod po bodu na předem určenou oblast za použití aktivační účinné látky. Za pomoci rychlého pronikání kyslíkových iontů s negativní hodnotou dojde pod kůží ke spojení s volnými radikály, které způsobují stárnutí. Působením frakční plazmy tak dojde k neutralizaci a následnému omlazení. Po ošetření je pokožka ošetřena speciální pleťovou maskou. Pokožka je vitálnější, zpevněná a ozdravěná.

Samotné ošetření zabere 30–60 minut.

Specialista

MUDr. JANA VOTRUBOVÁ, Ph.D.

 • Specializovaná lékařka v oboru dermatologie
 • Má bohaté praktické i akademické zkušenosti
 • Mezi její specializace patří práce s lasery, botulotoxinem a výplňovými materiály Juvederm

Před zákrokem

Plazmové toky při omlazení frakční plazmou jsou stimulátory novotvorby kolagenových a elastinových vláken, vylepšují a opravují poškozenou kůži, mají vypínací účinek, vyhlazují jemné vrásky i povrchovou kožní tkáň. Šetrný zákrok je určen jen pro zdravé pacienty.

Po zákroku

Po omlazení frakční plazmou se může objevit lehké zarudnutí, během krátké doby však vymizí. Ošetřenou oblast je vhodné promazávat hydratačními krémy, nevystavovat přímému slunečnímu záření a chránit kvalitními opalovacími krémy s vyšším SPF. Exfoliace kožních buněk probíhá šetrně a rovnoměrně po celé ošetřené ploše.

Omlazení frakční plazmou dosahuje vynikajících výsledků viditelných během 24 hodin. Pro maximalizaci je zákrok vhodné v závislosti na typu ošetření opakovat 1–5x, v odstupu přibližně dva týdny. Konečný výsledek vydrží od 6 do 12 měsíců nebo i několik let. Kromě toho si také dopřejte správný životní styl, chraňte se před stresem i nadměrným sluněním.

Omlazení frakční plazmou má jednoduché a efektivní řešení – přispívá k posílení pružnosti a zpevnění všech částí těla, pomáhá k odstranění všech nedokonalostí kůže, účinně se podílí na biostimulačním procesu – pro krásnou, hydratovanou, rozjasněnou, vyhlazenou a omlazenou pokožku. Vaše tělo potřebuje to nejlepší, abyste s ním vycházeli spokojeně a sebevědomě. Zastavit čas lze i přirozeně!

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×