PREMIER DAYS - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Vibrační liposukce

Vibrační liposukci provádíme šetrnou metodou pomocí švýcarského přístroje, který rozpustí tukové buňky a následně je odsaje. Je vhodná pro velké oblasti a je jí možné kombinovat s laserovou liposukcí pro vyhlazení nerovností.

Cena zákroku od:

od 27 000 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

1 denní hospitalizace na klinice

cosmetic-surgery

Specializace:

Plastická chirurgie

syringe

Anestezie:

Celková anestezie

time

Délka zákroku:

60 min

beautiful

Rekonvalescence:

14 dní

O zákroku

Vibrační liposukce patří dnes k jednomu z nejvíce vyhledávaných esteticko-chirurgických ošetření. Efektivně zbavuje nadbytečných a problematických oblastí, jako jsou břicho, stehna, hýždě, paže, podbradek, kolena i boky, tukových polštářků. Vibrační liposukce je nástupcem tumescentní liposukce.

Vibrační liposukce a pro koho je vhodná

Vibrační liposukce je určena pro muže i ženy a jako jedna z účinných metod odstraňování nežádoucí podkožní tukové tkáně má formovací a zdokonalovací efekt. Velká populace je v dnešní době vystavena náročnému životnímu i pracovnímu tempu, který se dosti často neobejde bez stresových stavů, to pak následně vede k ukládání podkožního tuku na mnoha viditelných místech. A nemusí pomáhat ani pravidelné cvičení či vyřazení některých potravin.

Proč právě vibrační liposukce?

Vibrační liposukce patří za použití vibrační techniky k nejšetrnějším, nejefektivnějším a bezpečným liposukcím dnešní doby. Na našem pracovišti používáme špičkové švýcarské vibrační liposukční systémy. Neřeší nadváhu, pomáhá však snížit tukové vrstvy v oblastech, kde dochází k nadměrnému ukládání podkožního tuku. Vibrační liposukce Vás nenutí k tvrdé sportovní aktivitě či omezování se v jídle – i to je cesta ke štíhlému vysportovanému tělu, ovšem někdy ani tato snaha nepřináší očekávaný výsledek – vibrační liposukce zjednodušeně remodeluje postavu, aniž by na odsáté ploše vytvářela nerovnosti.

Výhody zákroku

Vibrační liposukce v sobě nese nejen estetické hledisko, zvyšuje pocit sebevědomí a uspokojení se svým tělem, zdokonaluje postavu, má i kladný účinek pro zmenšení objemu. Výhodou vibrační liposukce oproti klasické je především snížení pooperační hospitalizace, dlouhé rekonvalescence, minimální zátěže na organismus, obrana proti vytváření nerovností na těle či absence poškození okolních tkání.

  • checkJednoduché řešení pro odstranění tuku z problematických oblastí
  • checkSnížená krvácivost i bolestivost
  • checkMinimální doba rekonvalescence
  • checkBezpečný a šetrný ambulantní zákrok
  • checkTrvalé řešení za předpokladu dodržování životosprávy
  • checkZákrok není potřeba opakovat

Kombinace zákroků - doporučení klientů

Vibrační liposukce lze efektivně kombinovat s tzv. laserovou liposukcí, která se provádí na naší klinice německým liposukčním laserem o vlnové délce 980 nm. Laserová liposukce v kombinaci s vibrační liposukcí zvýší efekt zákroku, vypne podkoží po liposukci a ještě více eliminuje případné nerovnosti.

Průběh ošetření

Vibrační liposukce je miniinvazivní zákrok, který probíhá ambulantně v místním znecitlivení, při ošetření jedné oblasti, nebo se provádí v analgosedaci či celkové narkóze v případě ošetření většího rozsahu (několika oblastí). Hlavním principem metody vibrační liposukce je odsátí přebytečného tuku pomocí vibračních liposukčních kanyl s hustou sítí malinkých otvorů jemným kmitavým pohybem v rozsahu 0,5–5 mm, které odsávají tukovou vrstvu, aniž by poškodily okolní tkáň. Sílu vibrace lze odstupňovat dle potřeby. Vstupy po aplikaci kanyl se přelepí náplastí a pacient odchází ve speciálním elastickém prádle domů.

Vibrační liposukce je provedena v kombinaci s tumescencí – předem určená oblast je napuštěna speciálním tumescentním roztokem, který disponuje schopností rozpouštět podkožní tukové buňky, obsahuje látku pro stažení cév, a tím snižuje krvácivost, spolu s anestetikem. Vibrační liposukci lze také doplnit pro vypnutí odsáté partie laserovou liposukcí. Zákrok je běžně s laserovou liposukcí kombinovaný. Lze použít liposukční techniky německého liposukčního laseru o vlnové délce 980 nm, kterým na klinice disponujeme.

Časová náročnost jsou 1–1,5 hodiny, dle velikosti ošetřované oblasti.

Specialista

MUDr. MARTIN CHORVÁT

  • atestovaný plastický chirurg působící rovněž na klinice plastické chirurgie Královské Vinohrady
  • 7119
  • MUDr. Martin Chorvát vyučuje budoucí lékaře při 3.LF Univerzity Karlovy
  • Kariéru lékaře započal na oddělení plastické chirurgie krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně, kde získal cenné zkušenosti i z oboru traumatologie. Momentálně žije a pracuje v Praze

Naše výsledky

Před zákrokem

Vibrační liposukce je vhodná pouze pro zdravé pacienty! Má však další omezení, kdy ji nelze absolvovat:

Zánět, virová infekce i bakteriální infekce
Nádorová onemocnění
Epilepsie, cukrovka
Vysoký krevní tlak
Těhotenství, kojení
Porucha srážlivosti krve
Srdeční a cévní potíže

Před ošetřením vibrační liposukce je potřeba asi 14 dnů vysadit léky na ředění krve i léky obsahující kyselinu acetylsalicylovou. Upozorněte lékaře na všechny zdravotní potíže i na všechny léky, které užíváte, abyste se vyvarovali zbytečným následným problémům.

Po zákroku

Vibrační liposukce je poměrně dobře snášena, ošetřovaná místa mohou být zarudlá, v místě vpichů a řezů se mohou objevit otoky, modřiny, které během několika dnů vymizí. Pokud je zákrok prováděn v lokální anestezii, není hospitalizace nutná, zapojení do běžného života je možné okamžitě, přesto doporučujeme alespoň týden provádět lehčí aktivity, nevystavovat tělo přímým slunečným paprskům, ani návštěvu solária kvůli možným neestetickým pigmentacím.

Po celkové narkóze je nutná 1denní hospitalizace. Standardně se dodržuje asi 14 dnů rekonvalescence, kdy je potřebné nosit speciální prodyšné elastické prádlo, i přes noc. Pro lepší a rychlejší efekt je nutné dodržovat pitný režim.

Vibrační liposukce velmi efektivně zbavuje těla nechtěných tukových ložisek. Přesto je důležité vědět, že dobrý výsledek závisí také na genetických dispozicích daného pacienta, na elasticitě i schopnosti smršťovat kůži, na dodržování správné životosprávy. Konečný výsledek je viditelný ihned, během několika týdnů se maximalizuje.

Krásně vytvarované tělo dnes již není žádný problém. Nepotřebujete k tomu drastické diety či hladovění, ani stovky hodin v posilovně. Moderním a jednoduchým receptem na vysněné tělo je vibrační liposukce, která Vám zdokonalí nejen problematické partie, ale zvedne i sebevědomí – abyste se cítili ve svém těle spokojeně a Vaše očekávání bylo vidět.

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×