Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Zvětšení horního rtu pomocí implantátu

Úprava rtů pomocí implantátu, je vyhledávaná metoda po celém světě a jeden z nově žádaných estetických zákroků. Co nejpřirozeněji, jednoduše a bezpečně. To vše a mnohem více splňuje stálý implantát, který napomáhá při úpravě rtů do požadovaného tvaru. Je určen a využíván výhradně jako výplň rtů (v různých velikostech) a obstál jak v testu bezpečného produktu, tak i efektivity, navíc s certifikáty FDA i CE.

Cena zákroku od:

od 26 000 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Ambulantní zákrok

cosmetic-surgery

Specializace:

Dermatologie

syringe

Anestezie:

Lokální anestezie

time

Délka zákroku:

30 min

beautiful

Rekonvalescence:

7 dní

O zákroku

Úprava rtů pomocí implantátu, je vyhledávaná metoda po celém světě a jeden z nově žádaných estetických zákroků. Co nejpřirozeněji, jednoduše a bezpečně. To vše a mnohem více splňuje stálý implantát, který napomáhá při úpravě rtů do požadovaného tvaru. Je určen a využíván výhradně jako výplň rtů (v různých velikostech) a obstál jak v testu bezpečného produktu, tak i efektivity, navíc s certifikáty FDA i CE.

Proč právě implantát?

Implantát přináší jednoduché řešení pro zvětšení a modelaci úzkých, malých nebo nesourodých rtů pro plnější tvar, zjemnění rysů v obličeji a zvýšení sebevědomí. Kvalitní výplňový silikonový retní implantát je oproti, např. dermální výplni s kyselinou hyaluronovou a jiným injekčním výplním, trvalý, navíc má okamžitý efekt. Jelikož nedochází k jeho absorpci do těla, není potřeba dalšího opakování zákroku. Kromě toho na rtech vytváří přirozený dojem bez efektu strnulosti, lze ho bezpečně vyjmout a zaměnit za větší nebo menší. Vyjmutí zabere pouhých 10 minut.

Výhody zákroku

 • checkAmbulantní miniinvazivní zákrok s lokálním znecitlivěním
 • checkTrvalý a viditelný účinek
 • checkJednoduché ošetření bez nutnosti hospitalizace
 • checkRychlý zákrok bez jizvení, bez bolesti
 • checkBezpečná metoda estetické medicíny
 • checkPřirozený vzhled bez omezení
 • checkSouměrný tvar pro krásné rty
 • checkBez omezení při běžných procesech – mluvení, jídlo, líbání

Průběh ošetření

Zvětšení rtů je ambulantní miniinvazivní zákrok s místním znecitlivěním, na přání klienta lze i v analgosedaci nebo celkové narkóze. V koutcích úst se 2 drobnými řezy vloží malou dutou trubičkou implantát do rtů, poté je souměrně vytvarován a vstřebatelnými stehy začištěn. Celá procedura zabere asi půl hodiny, v závislosti na ošetřené ploše. Ošetření je možné kombinovat s některými estetickými zákroky, včetně těch laserových.

Ošetřená oblast rtů je díky pružnému materiálu po zákroku vyplněná, jakoby vyretušovaná, bez nutnosti dlouhodobé rekonvalescence. Pacient se již druhý den může vrátit do běžného pracovního režimu.

Specialista

MUDr. JANA VOTRUBOVÁ, PH.D.

 • Specializovaná lékařka v oboru dermatologie
 • Má bohaté praktické i akademické zkušenosti
 • Mezi její specializace patří práce s lasery, botulotoxinem a výplňovými materiály Juvederm

Před zákrokem

Zákrok je bezpečný a dobře snášen, kdy není doporučován:
Při zánětu, infekci nebo nemoci
Při poruše srážlivosti krve
Při nádorových onemocněních
Při aftech, zánětu dutiny ústní

Na další zdravotní potíže upozorněte ošetřujícího lékaře, vyhnete se tak zbytečným následným problémům. Konzultace s lékařem je vždy nutná i z důvodu posouzení způsobilosti k zákroku konkrétního pacienta.

Před samotným zákrokem cca 7 dnů není vhodné užívání léků s acetylsalicylovou kyselinou a léky proti bolesti.

Po zákroku

Po zákroku mohou být rty citlivé na dotek a asi 1–2 týdny mohou být patrny otoky. Ledování je namístě. Výsledky bývají velmi dobré a stálé. Po ošetření se doporučuje několik dnů spát na vyvýšeném místě, nepřetěžovat tělo nadměrnou fyzickou aktivitou asi 2 týdny. Důležité je rty promazávat.

Efekt je viditelný hned a co je hlavní, výplňový implantát se absolutně bez problémů ztotožní s tělem a jelikož je vyroben z kvalitního silikonu, nehrozí žádné nebezpečí prasknutí.

Estetická medicína dnes nabízí mnoho bezpečných ošetření a řeší všechny možné vady na kráse či zdraví. Zvětšení rtů implantátem je jeden z nejefektivnějších a trvalých zákroků, který Vám pomůže zvednout sebevědomí. Vždy však je důležité, abyste se ve svém těle cítily dobře a co nejvíce všechny upravované proporce podřídily decentní a přiměřené velikosti tak, aby výsledný efekt byl přirozený pro Vás i okolí.

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×