Máme otevřeno a provádíme ambulantní i operační výkony. Dodržujeme však zvýšený hygienický režim. Více informací zde.

Zvětšení prsou – augmentace

Zvětšení prsou, resp. operace prsou jsou jedním z nejčastějších chirurgických zákroků žen, vyhledávaných pro jeden konkrétní cíl. Ženy nejsou spokojeny s velikostí nebo tvarem prsou, případně asymetrií. Některé pacientky chtějí podstoupit zvětšení prsou z estetických důvodů, jiné potřebují obnovit velikost prsů do tvaru před těhotenstvím nebo po výrazném zhubnutí či nemoci. Zvětšení prsou se provádí většinou silikonovými implantáty (augmentace), které mohou být různých tvarů.

 

Letní sleva na augmentaci – již od 56 000 Kč.

Využíjte omezené nabídky na zvětšení prsou v letních termínech již od 56 000 Kč. Akce platí při zvětšení prsou kulatými implantáty značky Motiva, ergonomickými implantáty 66 000 Kč. Pro více informací nás kontaktujte, nebo se objednejte na nezávaznou konzultaci s lékařem. Více o této akci naleznete zde.

zvětšení prsou

zvětšení prsou

 

Kdy je zvětšení prsou (augmentace prsou) vhodné

Augmentace prsou za pomoci implantátů patří k efektivním zákrokům plastické chirurgie. Je vhodné pro pacientky s malými prsy, kvůli nimž se za své tělo stydí, a to se odráží v nízkém sebevědomí. Vhodnost zvětšení prsou se doporučuje i u těch, kterým se po kojení nebo velké ztrátě hmotnosti změnila velikost nebo tvar prsou. Zvětšení prsou lze absolvovat po skončení vývoje mléčné žlázy od 18 let věku. V tomto věku se však zákrok nedoporučuje, pouze v ojedinělých případech, víceméně ze zdravotních důvodů, např. při nadměrném těžkém poprsí, asymetrii. Rovněž je vhodnější operaci provádět u žen až po porodu, protože při kojení se dosti často změní kvalita prsní žlázy a tkáně a tehdy je pak nutná remodelace již zvětšeného poprsí. Zvětšení prsou po porodu se však provádí, i když žena nekojí, až po 12 měsících od porodu. Pokud již žena zvětšení prsou podstoupila a otěhotněla, nemají prsní implantáty vliv na kojení a nehrozí žádné riziko pro plod.

 

Něco málo o prsních implantátech

Certifikované silikonové gelové implantáty svou konzistencí připomínají prsní tkáň. Jsou hygienicky nezávadné, bezpečné a pevné. Pro zvětšení prsou se používají buď kulaté, nebo anatomické, které tvarem připomínají kapku. Vždy na základě konzultace, dispozic klientky i k proporcím těla jsou vybírány implantáty vždy tak, aby výsledek byl co nejpřirozenější.

Naše klinika nabízí pouze ty nejkvalitnější prsní implantáty od značek MOTIVA, POLYTECH, NAGOR, MENTOR a B-LITE.

 

 

Průběh ošetření

Operace se provádí v celkové anestezii v trvání asi 1–1,5 hodiny. Přibližně 4 cm dlouhé řezy jsou vedeny vždy podle návrhu lékaře pod prsy, aby se vytvořila možnost pro vložení implantátu. Ty jsou vkládány pod prsní sval nebo pod prsní žlázu. V dalších méně častých případech pro vložení implantátu se využívá přístupu z řezu v podpažní jamce, příp. z řezu kolem prsního dvorce. To závisí na tělesných dispozicích pacientky i efektu, kterého potřebujeme dosáhnout. Do operované oblasti jsou zavedeny drény, které v průběhu 24 hodin plní funkci pro lepší odvod krve a tkáňového sekretu, jsou důležitým prostředkem pro rychlejší hojení a podílejí se na eliminaci zánětlivých procesů. Po vložení implantátů se rány zašijí vstřebatelným materiálem.

Po zákroku je pacientce nasazena elastická zpevněná podprsenka, aby se zafixovaly implantáty a je hospitalizována dle nutnosti na 1–2 dny. Po kontrole a odstranění drénů pacientka s pokyny lékaře odchází do domácího ošetření.

Výsledky operace prsou specialistou MUDr. Jurajem Payerem PhD. můžete nalézt také na nezávislých recenzích serveru https://www.estheticon.cz/pred-po-obrazky/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika?doctor=payer-juraj.

 

Před zákrokem

Plastická operace zvětšení prsou (augmentace) patří k invazivním chirurgickým zákrokům, podstoupit ji může pouze pacientka v dobrém zdravotním stavu. Přibližně 3 týdny před zákrokem doporučujeme vysazení léků na srážení krve, i léky s kyselinou acetylsalicylovou, které by mohly být příčinou zvýšené krvácivosti během i po zákroku. Žádoucí je i omezit kouření před i po zákroku, které velmi zpomaluje proces hojení.

 

Po zákroku

Po zákroku zvětšení prsou se mohou objevit otoky a bolestivost, které během několika dnů odezní. Plastika zvětšení prsou (augmentace) vyžaduje 1–2denní hospitalizaci, nutná je pooperační péče, včetně přibližně 10denního klidového režimu. Elastické prádlo se nosí nepřetržitě 4 dny, poté je možné sprchování. Nošení elastického prádla je však nutné min. měsíc. Vyvarujte se fyzické zátěži po dobu 2 měsíců, rovněž návštěvy sauny a solária. Všechny stehy jsou vstřebatelné, tudíž bez nutnosti odstraňování. Pro snížení vzniku jizev je asi po 2 týdnech vhodné doplnit k péči jemné tlakové masáže a mazat kvalitními hydratačními krémy. Jizvy, které po zákroku zůstávají, časem vyblednou.

Výsledný efekt je vidět zhruba po 3 měsících.

Efektivní způsob zvětšení prsou pomocí kvalitních implantátů dodá poprsí plnější tvar a atraktivnější vzhled. Dnešní moderní metody umožňují perfektní výsledky, doporučuje se však po zvětšení prsou pravidelná kontrola 1x ročně.

Proč zvolit augmentaci prsou?

Zvětšení prsou, resp. operace prsou, je jedním z nejčastějších chirurgických zákroků u žen; je vyhledáváno jen pro jeden konkrétní cíl. Ženy nejsou spokojeny s velikostí nebo tvarem prsou či jejich asymetrií. Některé pacientky chtějí podstoupit zvětšení prsou z estetických důvodů, jiné potřebují obnovit velikost prsů do tvaru před těhotenstvím nebo po výrazném zhubnutí či nemoci. Zvětšení prsou (augmentace) se provádí většinou silikonovými implantáty, které mohou mít různé tvary.

3D vizualizace

Zajímá Vás jak bude vypadat Váš dekolt? Jako jediná klinika v Praze nabízíme 3D vizualizaci před zákrokem.

Na zvětšení prsou se specializujeme

V čele se specialistkou na operace prsou MUDr. Lucií Zárubovou jsme jedna z nejvyhledávanějších klinik pro zvětšení prsou v ČR.

Šetrná anestezie

Šetrná lowflow anestezie značky Dräger snižuje nežádoucí účinky anestezie na minimum.

Cena zvětšení prsou:

  • dle implantátu již od 67 000 Kč

Fotografie našich klientek:

MUDr.-Slaninka-Augmentace-Motiva-Ergonomix-400ml
MUDr.-Slaninka---Augmentace-Motiva-Round-355-full-profil
MUDr. Slaninka-Augmentace-Motiva-Ergonomix-Demi-320ml
MUDr. Slaninka-Augmentace-Motiva-Round265
MUDr.Slaninka-augmentace_l_1
MUDr.Slaninka_augmentace_l_3
MUDr.-Vojtech-Sandera---Motiva-Ergonomix-Demi-425-ml
Michaela-Vecerova-Motiva-kulata-vlevo355vpravo375
MUDr.Martin-Chorvát-augmentace-MOTIVA-round-demi-360ml
MUDr.Martin-Chorvát-augmentace-Mentor-CPG-375ml-pod-sval
Chorvat
MUDr.Martin-Chorvát-augmentace-Mentor-CPG-322ml-375ml
MUDr. Martin Chorvát - augmentace 2
MUDr. Martin Chorvat - augmentace Motiva Ergonomix 380ml
MUDr. Martin Chorvat - augmentace3
MUDr. Martin Chorvat - augmentace
MUDr.Zarubova-augmentace-Motiva-Ergonomix-355
MUDr.Zarubova-Motiva-Ergonomix-315
MUDr.Zarubova-augmentace-Motiva-355
Zarubova-augmentace-Motiva-Ergonomix-375ml
Zarubova-Modelace+augmentace-Motiva-kulatá425ml
MUDr.Zarubova_Augmentace6
MUDr.Zarubova_Augmentace a Modelace kolem dvorců
MUDr.Zarubova_Augmentace1
MUDr.Zarubova_Augmentace3
MUDr.Zarubova_Augmentace5
MUDr.Zarubova_Augmentace4
MUDr.Zarubova_Augmentace2
previous arrow
next arrow

Zvětšení prsou – MUDr. Otakar Lucák video:

Zvětšení prsou – MUDr. Martin Chorvát video:

MUDr. Igor Slaninka – O ZÁKROKU PREMIER LIFT:

MUDr. Lucie Zárubová – moderní techniky zvětšení prsou:

Nejčastější dotazy zvětšení prsou – video:

Kdy je zvětšení prsou (augmentace prsou) vhodné

Augmentace prsou za pomoci implantátů patří k efektivním zákrokům plastické chirurgie. Je vhodné pro pacientky s malými prsy, kvůli nimž se za své tělo stydí, a to se odráží v nízkém sebevědomí. Vhodnost zvětšení prsou se doporučuje i u těch, kterým se po kojení nebo velké ztrátě hmotnosti změnila velikost nebo tvar prsou. Zvětšení prsou lze absolvovat po skončení vývoje mléčné žlázy od 18 let věku. V tomto věku se však zákrok nedoporučuje, pouze v ojedinělých případech, víceméně ze zdravotních důvodů, např. při nadměrném těžkém poprsí, asymetrii. Rovněž je vhodnější operaci provádět u žen až po porodu, protože při kojení se dosti často změní kvalita prsní žlázy a tkáně a tehdy je pak nutná remodelace již zvětšeného poprsí. Zvětšení prsou po porodu se však provádí, i když žena nekojí, až po 12 měsících od porodu. Pokud již žena zvětšení prsou podstoupila a otěhotněla, nemají prsní implantáty vliv na kojení a nehrozí žádné riziko pro plod.

Něco málo o prsních implantátech

Certifikované silikonové gelové implantáty svou konzistencí připomínají prsní tkáň.  Pro zvětšení prsou se používají buď kulaté, nebo anatomické, které tvarem připomínají kapku. Vždy na základě konzultace, dispozic klientky i k proporcím těla jsou vybírány implantáty vždy tak, aby výsledek byl co nejpřirozenější.

Naše klinika nabízí prsní implantáty od značek MOTIVA, POLYTECH, NAGOR, MENTOR a B-LITE.

Výhody plastiky prsou v Praze na naší klinice

Absolvování zákroku zvětšení prsou je po dohodě s ošetřujícím lékařem vždy navrženo přesně podle individuálních potřeb pacientky. Pro mnoho pacientek je zvětšení prsou ideálním řešením pro zlepšení vzhledu, zvýšení sebevědomí i obnovením mladistvého vzhledu.

  • kvalitní prsní implantáty neohrožují těhotenství ani kojení
  • požadovaný estetický výsledek
  • vstřebatelné stehy není nutné odstraňovat
  • dlouhotrvající zákrok
  • přirozený tvar díky anatomickým implantátům
  • silikonové prsní implantáty slouží i pro korekci deformit prsou

Průběh ošetření

Operace se provádí v celkové anestezii v trvání asi 1–1,5 hodiny. Přibližně 4 cm dlouhé řezy jsou vedeny vždy podle návrhu lékaře pod prsy, aby se vytvořila možnost pro vložení implantátu. Ty jsou vkládány pod prsní sval nebo pod prsní žlázu. V dalších méně častých případech pro vložení implantátu se využívá přístupu z řezu v podpažní jamce, příp. z řezu kolem prsního dvorce. To závisí na tělesných dispozicích pacientky i efektu, kterého potřebujeme dosáhnout. Do operované oblasti jsou zavedeny drény, které v průběhu 24 hodin plní funkci pro lepší odvod krve a tkáňového sekretu, jsou důležitým prostředkem pro rychlejší hojení a podílejí se na eliminaci zánětlivých procesů. Po vložení implantátů se rány zašijí vstřebatelným materiálem.

Po zákroku je pacientce nasazena elastická zpevněná podprsenka, aby se zafixovaly implantáty a je hospitalizována dle nutnosti na 1–2 dny. Po kontrole a odstranění drénů pacientka s pokyny lékaře odchází do domácího ošetření.

Prohlédněte si naše výsledky augmentace s modelací

Před zákrokem

Plastická operace zvětšení prsou (augmentace) patří k invazivním chirurgickým zákrokům, podstoupit ji může pouze pacientka v dobrém zdravotním stavu. Přibližně 3 týdny před zákrokem doporučujeme vysazení léků na srážení krve, i léky s kyselinou acetylsalicylovou, které by mohly být příčinou zvýšené krvácivosti během i po zákroku. Žádoucí je i omezit kouření před i po zákroku, které velmi zpomaluje proces hojení.

Po zákroku

Po zákroku zvětšení prsou se mohou objevit otoky a bolestivost, které během několika dnů odezní. Plastika zvětšení prsou (augmentace) vyžaduje 1–2denní hospitalizaci, nutná je pooperační péče, včetně přibližně 10denního klidového režimu. Elastické prádlo se nosí nepřetržitě 4 dny, poté je možné sprchování. Nošení elastického prádla je však nutné min. měsíc.  Vyvarujte se fyzické zátěži po dobu 2 měsíců, rovněž návštěvy sauny a solária. Všechny stehy jsou vstřebatelné, tudíž bez nutnosti odstraňování. Pro snížení vzniku jizev je asi po 2 týdnech vhodné doplnit k péči jemné tlakové masáže a mazat kvalitními hydratačními krémy. Jizvy, které po zákroku zůstávají, časem vyblednou.

Výsledný efekt je vidět zhruba po 3 měsících.

Efektivní způsob zvětšení prsou pomocí kvalitních implantátů dodá poprsí plnější tvar a atraktivnější vzhled.  Dnešní moderní metody umožňují perfektní výsledky, doporučuje se však po zvětšení prsou pravidelná kontrola 1x ročně.

Proč podstoupit operaci prsou na naší klinice?

Bezpečnost

Veškeré naše lůžkové pokoje jsou řešené jako JIP, tzn., že jsou všichni pacienti neustále monitorováni. Dodržujeme certifikáty kvality ISO a bezpečné postupy plastické chirurgie včetně dispozice záložním zdrojem elektrické energie pro celou kliniku.

Dospávací pokoje

U nás se budete mít jako v bavlnce! Naše pokoje 5* hotelového typu mají vlastní mramorovou koupelnu, minibar a polohovatelné prémiové postele značky Schröder.

Ojedinělá anestezie v ČR

Naše low-flow anestezie je kontrolovaná nejlepšími anesteziology v ČR za pomocí špičkových anesteziologických jednotek Dräger a Heyer z Německa. Používáme plně digitální dávkování anestezie.

Parkování

Pro všechny naše klienty, kteří k nám jsou objednaní na konzultace či kratší zákroky, je po předchozí rezervaci k dispozici parkování zdarma přímo v garážích naší budovy. Z garáží můžete tedy pohodlně a v soukromí vystoupit tzv. suchou nohou výtahem přímo až do kliniky.

Konzultace

Veškeré konzultace jsou nezávazné a v některých případech bezplatné.

Wifi a internet

Celá klinika je pro Vaše pohodlí pokrytá vysokorychlostním WiFi připojením. Pokud si budete přát, tak Vám po dobu Vašeho pobytu zapůjčíme tablet zdarma.

Plastická operace na splátky

Veškeré zákroky lze hradit v hotovosti, kartou či na splátky.

Technické vybavení

Díky spojení naší kliniky plastické medicíny dovozcem zdravotnické techniky BP Medical, disponujeme tím nejmodernějším technickým vybavením, které je v současnosti na trhu. I přesto ale provádíme pravidelnou modernizaci, pokud se objeví kvalitnější modely, protože pouze tak můžeme našim klientům nabídnout jen to nejlepší.

ZOBRAZIT VÍCE
Odebírejte novinky


    [wpgdprc "Souhlasím se zpracováním osobních údajů."]