Laserová depilace obličeje

Máte problém s chloupky v obličeji? Snadná pomoc – naše laserová procedura vás jich zbaví jednou provždy.

Unavuje vás holení či depilování chloupků, které na vašem obličeji stejně znovu objeví? Laserová depilace obličeje je tedy přesně tím, co hledáte. 

Proč patří laserová depilace obličeje mezi naše nejžádanější zákroky?

Protože je bez bolesti

K depilaci nám slouží moderní laser se speciální chladící koncovkou, která ošetřovanou oblast zklidňuje. Vedle toho disponujeme ještě znecitlivujícím přístrojem, který může citlivějším jedincům poskytnout dodatečnou ochranu proti bolesti.

Protože při ní využíváme ten nejmodernější laser

Zejména se světlejšími chloupky, které se na obličeji vyskytují, má řada starších laserů problém. Náš laser, ale ne.

Protože naše výsledky trvají

Laserová epilace je oproti jiným metodám mnohem efektivnější. Během 6 sezení oddělených intervaly 4-10 týdnů se podaří většinu chloupků odstranit natrvalo. Ty, které zůstanou, pak lze ještě doodstranit při dalších korektivních epilacích.

Protože můžete ušetřit

Objednáte-li si u nás 6 ošetření předem, získáte slevu 20% z ceny procedury.

Protože nejsme v oboru nováčky

Za více než 11 let jsme pomohli k dokonale hladké pokožce bez chloupků již tisícům pacientů a pacientek.

Laserová depilace obličeje cena

ZákrokCena
Horní ret3 490 Kč
Brada1 100 Kč
Brada + pod bradou1 650 Kč
Mezi obočím678 Kč
Okolí obočí1 680 Kč
Tváře1 850 Kč
Oblast vousů2 350 Kč
Nárty oba1 100 Kč
Holení před ošetřením500 Kč

Hladký průběh zákroku, hladká tvář po něm. Náš epilátor obličeje je zárukou obojího

K odstranění chloupků se používala a dodnes používá řada laserů různého typu i kvality. Od poměrně málo účinného pulzního světla přes alexandritový laser až po ze všech nejúčinnější laser diodový, který najdete také v našem přístroji.

I tento laser má ale své limity při odstraňování těch nejsvětlejších chloupků. Je nutné vyzkoušet tedy jeho efektivitu na malé části.

 

Jak probíhá odstranění chloupků v obličeji

secosmeticses

Ještě před zákrokem doporučujeme vyhýbat se alespoň 3 týdny přímému slunci. Minimálně 2 týdny před zákrokem také nedoporučujeme používat samoopalovací krémy, chemické peelingy či jiné podobné produkty. Totéž platí o vytrhávání či depilaci – holení či zastřihávání je možné.

seclocksfa

Jeden zákrok je poměrně krátký a podle množství chloupků, které je nutno odstranit, může trvat od 10 do 30 minut.

eslaserco

Během ošetření je cílové místo chlazeno přímo laserem samotným, eventuálně dalším chladícím přístrojem, čímž bude oblast zcela znecitlivěná. Nemusíte mít žádné obavy.

semedicalappointment

Jeden zákrok na trvalé odstranění chloupků v obličeji stačit nebude. Různé chloupky se nachází v různých fázích růstového cyklu a ošetření nejúčinněji funguje na chloupky ve fázi aktivního růstu. Je proto nutné minimálně ještě 5-6 ošetření oddělených pauzou 4-10 týdnů, abychom takto zlikvidovali drtivou většinu nechtěných chloupků.

sesunprotection

Pamatujte i na dodržování pravidel po jednotlivém ošetření – alespoň 2 týdny nedoporučujeme nepřehánět to se sluníčkem, vyhýbejte se také saunám, soláriím a všemu, co by mohlo pokožku dráždit.

Toužíte-li po odstranění chloupků na tváři, můžeme se brzy sejít na naší klinice

Jakkoliv není laserové odstranění chloupků na obličeji extrémně náročným zákrokem, je vždy lepší svěřit je lékařským odborníkům. V řadě neodborných salónů se můžete dočkat buď nedbale odvedené práce, nebo ještě horších problémů.

Premier Clinic patří mezi přední pracoviště estetické a plastické chirurgie v ČR. Věřte, že naši lékaři si již poradili s většími výzvami, než je pár chloupků.

Laserová depilace obličeje recenze

Byla jsem na vyšetření digitální dermatoskopem a laserovém odstranění pih u paní doktorky Votrubové v Premier Clinic na Praze 1 a byla jsem nesmírně spokojená.Laserové odstranění sice nehradí pojišťovna,ale já ho chtěla,protože tam pak nejsou vidět stehy.Paní doktorka je navíc anděl:-)

MUDr. JANA VOTRUBOVÁ, PH.D.

Implantát 320ml Velikost i tvar naprosto vyhovující. Poprvé v životě krásná prsa!
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Před týdnem jsem podstoupila aplikaci botoxu u p.dr.Votrubové.Paní doktorka mi velmi citlivě napíchala "mračouna" a během chvíle ,ale po pečlivém prostudování mojí mimiky,mi malinkou jehličkou vpravila další dávku botoxu do vnějších koutků oka"vějířků" Během týdne jsem pozorovala postupné zlepšování až do skoro vymizení vrásek,ale ,co je pro mě důležité,se zachováním mimiky.Se zákrokem jsem velmi spokojená, úžasně milá paní doktorka,pečlivý přístup.

MUDr. JANA VOTRUBOVÁ, PH.D.
Nechcete-li nic nechávat náhodě

Budeme se na vás těšit na adrese Jungmannova 26/15, Praha 1! Objednejte se k nám na konzultaci třeba teď hned!