LÉTO PLNÉ SLEV - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Chemický peeling

Lékařský chemický peeling pomáhá omladit obličej, zbavit se pigmentací, barevně sjednotit pleť, zjemnit následky po akné či jizvičkách, vypnout oční okolí, pročistit pleť od rozšířených pórů.

Cena zákroku od:

od 2 590 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Ambulantní zákrok

cosmetic-surgery

Specializace:

Dermatologie

syringe

Anestezie:

Lokální anestezie

time

Délka zákroku:

30 min

beautiful

Rekonvalescence:

3 dny

O zákroku

Kvalitní péče pro kvalitní pleť. Projasnit a omladit obličej, zbavit se pigmentací, barevně sjednotit pleť, zjemnit následky po akné či jizvičkách, vypnout oční okolí, pročistit pleť od rozšířených pórů, zregenerovat pokožku po nadměrném slunění, jednoduše zlepšit vzhled, to umí neinvazivní metoda chemický peeling. Aby však pleti prospěl přesně tak, jak má, je důležitá odborná lékařská aplikace.

Chemický peeling lékařský versus kosmetický salon

Chemický peeling sice nenahrazuje operativní omlazující procedury, ale díky využití koncentrovaných chemických účinných látek, ovocných kyselin a enzymů dokáže působit na povrchové vrstvy kůže, aniž by poškodil spodní vrstvy epidermis, a nahradit ji novou, zdravější. Je však důležité vědět, že pouze lékař přesně ví, jaký chemický peeling Vaše kůže potřebuje. V rukou kosmetičky by takto koncentrovaný mohl víc než ozdravit, spíše kůži poškodit. Pokud Vám totiž v kosmetickém salonu neudělají důkladnou analýzu pleti, nemohou odborně aplikovat správný typ chemického peelingu. V kosmetických salónech je možné ze zákona použití pouze velmi nízkých koncentrací chemického peelingu, vyšší koncentrace jsou pro použití v kosmetických salónech zakázané a náleží pouze do rukou lékaře.

Bližší informace k zákroku

V závislosti na koncentraci aplikované látky, délce působení a hloubce pronikání, provádíme povrchový, středně hluboký nebo hluboký chemický peeling. Na omlazení, regeneraci a snížení mimických vrásek oční oblasti používáme šetrný chemický peeling. Na aknózní pokožku, rozšířené póry je vhodný povrchový peeling. Peeling použitý na pigmentové skvrny působí efektivně na jejich minimalizaci. Regeneraci, sjednocení tónu pleti získáme s enzymatickým peelingem. Na nepříliš hluboké vrásky a jizvy je vhodný peeling s obsahem kyseliny mléčné, salicylové, spolu s exfoliačním prostředkem. Hluboké vrásky nebo poškozenou pokožku ošetřujeme koncentrovanějším chemickým peelingem. Zákrok si mohou dopřát jak ženy, tak muži (věková hranice je od 15 let), je možné jej kombinovat s jinými estetickými ošetřeními včetně laserových (s aplikací výplní kyseliny hyaluronové, botulotoxinu, mezoterapií, apod).

Výhody zákroku

Chemický peeling dodá pleti mladistvější výraz, pokožka je zregenerována. Kromě estetického a zdravotního hlediska, má chemický peeling i preventivní účinek.

  • checkAmbulantní, jednoduchý neinvazivní zákrok
  • checkPokožka je omlazená, sjednocená, vyhlazená, rozjasněná
  • checkRedukce tvorby kožního mazu
  • checkUrčen pro všechny typy pleti
  • checkLze aplikovat na obličej, krk, dekolt, ruce i záda
  • checkRychle obnovení pokožky

Alternativa zákroku - klienti doporučují

Chemický peeling lze kombinovat s dalšími přístrojovými ošetřeními jako jsou např. mikrojehličková radiofrekvence , či CO2 frakční laser .

Průběh ošetření

Při 10–15minutovém ambulantním ošetření je na předem očištěnou a odmaštěnou oblast pomocí štětečku rovnoměrně aplikována nejčastěji používaná koncentrovaná kyselina glykolová (buď 15, 40 nebo 70%), která se získává z cukrové třtiny jako přírodní produkt. Působením látky dojde k narušení (destrukci) epidermální vrstvy pokožky, což má za následek téměř okamžité olupování a obnovení. Po kratičké době působení dojde k neutralizaci použité peelingové směsi a jejímu odstranění.

Specialista

MUDr. JANA VOTRUBOVÁ, Ph.D.

  • Specializovaná lékařka v oboru dermatologie
  • Má bohaté praktické i akademické zkušenosti
  • Mezi její specializace patří práce s lasery, botulotoxinem a výplňovými materiály Juvederm

Svěřte se do péče prémiové kliniky plastické chirurgie

Vedené vyhledávaným plastickým chirurgem MUDr. Jurajem Payerem PhD.

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×