Máme otevřeno a provádíme ambulantní i operační výkony. Dodržujeme však zvýšený hygienický režim. Více informací zde.

Zkušený atestovaný plastický chirurg s dlouholetými zkušenostmi z plastické chirurgie. MUDr. Igor Slaninka provádí celé spektrum estetických výkonů od zvětšení prsou, lipotransferu, liposukcí a mnoho dalšího. MUDr. Igor Slaninka používá implantáty značky Motiva, Polytech, Mentor a B-Lite. Je uznávaným specialistou v oboru především díky jeho výsledkům, precizní práci bez komplikací a mnohaleté praxi jako vedoucí lékař na Chirurgické klinice FNHK.

MUDr. Igor Slaninka je jeden z nejvíce poptávaných plastických chirurgů Premier Clinic a v ČR.

PŘEHLED ODBORNÉ PRAXE:

  • 2019 – součastnost Ordinář pro plastickou chirurgii, Pardubická krajská nemocnice
  • 2014 – součastnost Vedoucí lékař, Oddělení plastické a rekonstrukční chirurgie, Chirurgická klinika FNHK
  • 2008 – 2019 Externí lékař, Oddělení urgentní medicíny, FNHK 2007 –součastnost Odborný asistent, Katedra chirurgie LFHK UK
  • 2007- 2013 Sekundární lékař, Oddělení plastické a rekonstrukční chirurgie, Chirurgická klinika FNHK,
  • 2006 – 2007 Sekundární lékař, Nemocnice Kutná Hora s.r.o., Chirurgické oddělení

 

PŘED A PO FOTOGRAFIE – LIPOSUKCE:

liposukce-mudrslaninka1
liposukce-mudrslaninka3
liposukce-mudrslaninka2
previous arrow
next arrow

PŘED A PO FOTOGRAFIE – ZVĚTŠENÍ PRSOU:

MUDr.-Slaninka-Augmentace-Motiva-Ergonomix-400ml
MUDr.-Slaninka---Augmentace-Motiva-Round-355-full-profil
MUDr. Slaninka-Augmentace-Motiva-Ergonomix-Demi-320ml
MUDr. Slaninka-Augmentace-Motiva-Round265
MUDr.Slaninka-augmentace_l_2
MUDr.Slaninka_augmentace_l_3
MUDr.Slaninka-augmentace_l_1
previous arrow
next arrow

PŘED A PO FOTOGRAFIE – OPERACE VÍČEK:

MUDrSlaninka-vicka5
MUDrSlaninka-vicka12
MUDrSlaninka-vicka2
MUDrSlaninka-vicka3
MUDrSlaninka-vicka4
previous arrow
next arrow

PŘED A PO FOTOGRAFIE – ABDOMINOPLASTIKA:

MUDrSlaninka-abdominoplastika2
MUDrSlaninka-abdominoplastika1
previous arrow
next arrow

MUDr. Igor Slaninka – O ZÁKROKU PREMIER LIFT:

 

MUDr. Igor Slaninka – VÍCE O LÉKAŘI:

Chtěla jsem si nechat udělat horní víčka a byl mi doporučen MUDr. Slaninka. Nelituji,že jsem dala na toto doporučení. Takový výsledek jsem ani nečekala. Jsem nad míru spokojená.
Ráda bych ještě jednou poděkovala panu doktorovi za krásná prsa. Celý přístup pana doktora od konzultace až do konce byl naprosto na jedničku, velmi profesionální, přitom lidský. Byla jsem na druhé operaci, mám tedy už s čím porovnávat.
Ráda doporučím dále.
Pred vlastni abdominoplastikou jsem podstoupila nekolik konzultaci u ruznych plastickych chirurgu. Uz v teto fazi me Mudr Slaninka oslovil svym pristupem - lidskym, klidnym, odbornym, beze spechu a bez pocitu, ze jde jen o penize. Na zaklade vyse uevdeneho jsem se rozhodla si nechat zakrok provest od tohoto lekare - Abdominoplastika vcetne sesiti rozestupu brisnich svalu. Mela jsem stesti a termin zakroku mi byl nabidnut cca tyden od konzultace, takze nebylo moc prostoru na strach a zvazovani rozhodnuti. Vlastni operace probehla nastesti bez komplikaci a druhy den po operaci jsem byla propustena domu. Pooperacni bolesti nebyly nijak velke. Naslednych nekolik kontrol probehlo ve stejnem duchu jako puvodni konzultace - velmi prijemny, lidsky a klidny pristup s pocitem, ze se mi pan doktor skutecne venuje a muj pripad ho zajima. Zaroven bych timto panu doktorovi chtela za vse podekovat a poprat mu do budoucna hodne dalsich uspesnych zakroku a spokojenych klientu. Dnes jsou to cca 2 mesice od operace. Prvni mesic a pul bylo brisko pomerne dost natekle a bylo nezbytne neustale nosit stahovaci pas (coz pri zpetnem pohledu je asi nejhorsi cast celeho zakroku). Nyni je jeste lehce natekle ale uz nyni povazuji vysledek, vcetne "hezke, tenke" jizvy schovane pod kalhotkami, za velmi dobry. S vysledkem jsem skutecne spokojena a po vlastni zkusenosti bych pana doktora s klidnym srdcem doporucila kazdemu. Dekuji.
Po dlhoročnom rozhodovaní som podstúpila augmentáciu 08.11.2019 na Premier Clinic v Prahe. Kliniku môžem len odporučiť, milý, profesionálny prístup z každej strany, top vybavenie a najlepší odborníci. Operoval ma MUDr. Igor Slaninka Ph. D. Pán doktor má zlaté ruky, je veľmi milý a dokáže odborne poradiť. K mojej postave a želanému prirodzenému výsledku sme zvolili implantáty Motiva Ergonomix 320 demi. Mám 160 cm, 52 kg , 30 rokov, výsledok je veľmi prirodzený a som maximálne spokojná. Po dvoch mesiacoch po operácii je všetko krásne zahojené, prsia výrazne zmäkli, jazvy minimálne a umiestnené presne v podprsnej ryhe. Všetko prebehlo bez komplikácií a jedine ľutujem, že som zákrok nepodstúpila už oveľa skôr. K finálnemu rozhodnutiu mi veľmi pomohla vizualizácia priamo v Motive a milý, ľudský prístup p. Hubálkovej, ktorá je top vo svojej práci a je to človek na správnom mieste. Nad inou značkou implantátov som ani nepremýšlala, Motiva je jednoznačne najlepšia na trhu a verím, že sa nám bude spolu skvelo žiť :)

Odebírejte novinky


    [wpgdprc "Souhlasím se zpracováním osobních údajů."]