PREMIER DAYS - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Transplantace vlasů

Jako jediná klinika v ČR nabízíme transplantace vlasů nejnovější technikou z USA. Jedná se o nejmodernější metodu transplantace vlasů, která byla vyvinuta předními odborníky z USA.

Cena zákroku od:

49 900 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Ambulantní zákrok

cosmetic-surgery

Specializace:

Dermatologie

syringe

Anestezie:

Lokální anestezie

time

Délka zákroku:

od 180 min

beautiful

Rekonvalescence:

14 dní

Bližší informace k zákroku

V minulosti znamenala transplantace vlasů velmi nepříjemný zákrok a pacient kromě toho musel po operaci počítat s výraznou jizvou. Náročná operace a nekonečné hojení je však dnes minulostí. Díky moderní metodě se mohou pacienti trvale zbavit problémů spojených se ztrátou vlasů.

Používáme neinvazivní metodu transplantace vlasů. Specialisté vyvinuli tuto převratnou technologii tak, aby se zákrok obešel bez skalpelu. Zákrok je navíc mnohem přesnější než ostatní metody FUE a Vy se mimoto budete moci téměř okamžitě vrátit ke všem svým denním aktivitám včetně zaměstnání.

Metody FUE jsou obecně modernější než klasická metoda FUT: u metod FUE není nutné odebrat skalp o délce až 20 cm a následně zašít ránu a zastavit krvácení, štěpy se totiž odebírají pomocí speciálního nástroje (puncheru), přičemž jeden štěp tvoří max. 3 vlasy. Následně jsou vlasy po fázi mikroskopického třídění a uložení do roztoku transplantovány na určené místo.

A jakých problémů se vlastně můžete díky transplantaci natrvalo zbavit? Je to například ono známé kolečko na temeni hlavy, kouty, nebo ustupující čelo. Pomocí námi využívané metody lze vlasy rovněž celkově zahustit.

Proč transplantaci vlasů novou technologií z USA?

Díky nové technologii mohou lékaři efektivně a bezbolestně transplantovat vlasy, aniž by pacientům po zákroku zůstala nápadná jizva. Pokud se rozhodnete pro transplantaci u nás, můžete si být jisti, že budou použity Vaše vlastní vlasy a že zákrok bude navíc mnohem kratší, než jak je tomu u starších metod transplantace vlasů. Uchycení štěpů je také o 30% vyšší, než v případě jiných metod.

play-button (1) Play Video

Výhody zákroku

Transplantace vlasů je jediným efektivním řešením problému ztráty vlasů. Naše klinika transplantaci navíc provádí naprosto bezbolestně a neinvazivně pomocí nejdokonalejší technologie současnosti. Jaké jsou hlavní výhody transplantace vlasů pomocí nejnovější metody?

výsledek je přirozený, vlasy rostou mezi 3. a 12. měsícem po zákroku

  • checkzákrok se nijak nedotýká Vašeho životního stylu
  • checktransplantace vlasů probíhá ambulantně
  • checkdíky využité technologii po zákroku nezůstává nehezká jizva
  • checkzákrok mohou podstoupit muži i ženy s libovolným typem vlasů
  • checkvýsledek je přirozený, vlasy rostou mezi 3. a 12. měsícem po zákroku

Průběh ošetření

Námi využitá technologie zaručuje bezbolestnou a maximálně bezpečnou transplantaci vlasů. Nejedná se o invazivní metodu transplantace, tak jako tomu bylo u starší metody FUT. Jedná se o nejnovější technologii v oblasti řešení ztráty vlasů, která se řadí pod metody FUE.

Tato technologie pracuje na mikroskopické úrovni, kdy dochází k odběru 1-4 vlasových folikulů z donorské části. Mikroštěpy jsou následně transplantovány do cílové oblasti. Vedle přirozeného výsledku transplantace vlasů pacienti také oceňují fakt, že po zákroku nezůstává žádná výrazná jizva, jako tomu bylo dříve.

Specialista

MUDr. ADAM KRÁSNÝ

  • MUDr. Adam Krásný patří k jedněm z mála evropských lékařů s certifikací pro vlasové transplantace přístrojem SmartGraft z USA. K jeho specializacím patrí transplantace vlasů koutů a především často náročné rekonstrukční vlasové transplantace po nezdařilých transplantací z Turecka či jiných českých klinik. MUDr. Adam Krásný je školitel jako lektor pro vlasové transplantace přístrojem SmartGraft z USA pro Českou a Slovenskou republiku.
  • Díky svým zkušenostem zvolil MUDr. Adam Krásný pro provádění transplantací vlasů techniky používané pouze přístrojem SmartGraft z USA a již neprovozuje klasickou FUE transplantaci vlasů, která nedosahuje takové úspěšnosti a výsledků jako metoda SmartGraft.
  • Vzhledem k vysoké spokojenosti klientů, prakticky 0% reoperací se řadí MUDr. Adam Krásný k nejvyhledávanějším vlasovým chirurgům v ČR.

Proč si zvolit zákrok na Premier Clinic

technologie z USA zvyšuje díky automatickému vlhčení a chlazení vlasů úspěšnost uchycení vlasů.

Zákrok i konzultaci podstoupíte na naší klinice v Praze bez nutnosti cestovat do cizích států. Ušetříte tak peníze, které pak můžete třeba pravidelně investovat jinde.

Jsme jediná klinika v ČR a 4. v Evropě, která provozuje transplantace vlasů metodou z USA.

Naše výsledky

Před zákrokem

Existuje mnoho příčin ztráty vlasů. Vliv na vypadávání vlasů mají genetické faktory, zdraví, životní styl, ale i dlouhodobý stres. Vypadávání vlasů se týká obou pohlaví napříč věkem a rasami. A právě z tohoto důvodu byla vyvinuta technologie pro dosud nejdokonalejší způsob transplantace vlasů. Hledáte-li pomoc proti vypadávání vlasů, zastavte se u nás.

Po zákroku

Díky nejnovější metodě dosahují lékaři po celém světě vynikajících výsledků transplantace vlasů. Změna je po zákroku patrná velice rychle. Vlasy začínají růst během prvních 3 měsíců po transplantaci, tento růst však trvá celkově až 12 měsíců. Po zákroku Vám navíc nezůstane žádná nevzhledná jizva a Vy si tak budete moci užívat života se znovu získaným sebevědomím. Domluvte si nezávaznou konzultaci na naší klinice, rádi Vám o transplantaci vlasů sdělíme další informace!

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×