LÉTO PLNÉ SLEV - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Zvětšení prsou vlastním tukem

Zvětšení prsou vlastním tukem provádíme odsátím požadovaného objemu tuku z problematických partií švýcarskou liposukční jednotkou. Tuk je následně citlivě vpravován do prsou. Více o ošetření naleznete níže. Pro Vaše další dotazy využijte možnosti bezplatné konzultace u nás na pracovišti.

Cena zákroku od:

od 62 800 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

1 denní hospitalizace na klinice

cosmetic-surgery

Specializace:

Plastická chirurgie

syringe

Anestezie:

Celková anestezie

time

Délka zákroku:

90 min

beautiful

Rekonvalescence:

14 dní

O zákroku

Zvětšení prsou vlastním tukem dnes konkuruje metodám estetické a plastické chirurgie a mnohdy nahrazuje náročnější a složitější operace prsou. Jednoduchým a šetrným způsobem se z určitého místa na těle odebere dostatečné množství tukové tkáně, která se po úpravě aplikuje jako výplňový materiál do prsou.

Jaký je přínos vlastního tuku k vylepšení těla?

Zvětšení prsou vlastním tukem využívá nejpřirozenější tělu vlastní tukovou tkáň, která slouží k remodelaci, dotvarování, doplnění prsou, řeší asymetrie prsou či jiné neestetické odchylky, a to bez použití cizorodých těles, rizik a alergických reakcí. Tuková tkáň jako základní složka obnovující měkké tkáně těla zodpovídá za elasticitu kůže i množství podkožního tuku a je kvalitním výplňovým materiálem do míst, kde chybí.

Pro koho je zvětšení prsou vlastním tukem vhodné

Očekávat zvětšení prsou dle svých snů či získat proporce jako celebrita s obrovským hrudníkem, není možné. Zvětšení prsou vlastním tukem pouze formuje, zvyšuje objem o jednu velikost. Proto je zákrok vhodný spíše pro ty, které neočekávají zřetelné zvětšení prsou, ale chtějí zvýraznit dekolt či vylepšit kontury, nebo mají strach ze silikonů a volí raději přirozenou formu ošetření. Dalším faktorem efektivního výsledku pro zvětšení prsou vlastním tukem je dostatečné množství tukové tkáně (min. 600 ml), což u štíhlých žen nemusí být vždy splněno. Přijatelné množství tukové tkáně také ještě neznamená úspěch, je potřeba, aby byla tkáň dostatečně prokrvená a nedošlo tak k rychlému vstřebání. V tomto případě se zákrok musí opakovat.

Výhody zákroku

  • checkDvojí remodelační efekt – odsátí přebytečného tuku, zlepšení vzhledu prsou
  • checkJednoduché ošetření s minimální zátěží na organismus
  • checkZákrok bez jizvení, rizik a alergie
  • checkBezpečná a přirozená metoda estetické medicíny
  • checkTuk lze odebrat kdekoliv na těle, kde je ho nadbytek

Alternativa zákroku

Jste štíhlé postavy? Alternativou může být zvětšení prsou silikonovými implantáty. Pro zhodnocení použití operační techniky doporučujeme nezávaznou konzultaci s ošetřujícím lékařem.

Průběh ošetření

Zvětšení prsou vlastním tukem se provádí moderní liposukční vibrační metodou. Z oblasti, kde se nachází dostatek tukové tkáně, se liposukční kanylou šetrně odebere přiměřené množství tuku, které se hned zpracuje – odstředí se nežádoucí částice a příměsi, poté se injekčně vpraví do prsou. Jedná se o miniinvazivní zákrok za použití jemných kanyl, bez jizev. Zvětšení prsou vlastním tukem zabere asi 2-2,5 hodiny. Zvětšení prsou vlastním tukem lze kombinovat s některými estetickými zákroky a je vhodné pro ženy od 18 let.

Specialista

MUDr. IGOR SLANINKA Ph.D.

  • Zkušený atestovaný plastický chirurg s dlouholetými zkušenostmi z plastické chirurgie.
  • MUDr. Igor Slaninka provádí celé spektrum estetických výkonů od zvětšení prsou, lipotransferu, liposukcí a mnoho dalšího.
  • MUDr. Igor Slaninka používá implantáty značky Motiva, Polytech, Mentor a B-Lite.
  • Je uznávaným specialistou v oboru především díky jeho výsledkům, precizní práci bez komplikací a mnohaleté praxi jako vedoucí lékař na Chirurgické klinice FNHK.
  • MUDr. Igor Slaninka je jeden z nejvíce poptávaných plastických chirurgů Premier Clinic a v ČR.

Unikátní a bezpečná anestezie

Na klinice Premier clinic disponujeme pouze prémiovým vybavením. Používáme jako jediní v ČR
unikátní německé anesteziologické jednotky, které umožňují plně digitální podání anestezie.
Všechny naše anestezie jsou prováděny tedy jako tzv. low-flow anestezie s prémiovým anestetickým plynem.
Pro klienta je tedy snažší buzení a jsou prakticky eliminovány nepříjemné účinky anestezie.

Proč si zvolit zákrok na Premier Clinic

Kvalitní prsní implantáty neohrožují těhotenství ani kojení

Požadovaný estetický výsledek

Vstřebatelné stehy není nutné odstraňovat

Dlouhotrvající zákrok

Přirozený tvar díky anatomickým implantátům

Silikonové prsní implantáty slouží i pro korekci deformit prsou

Naše výsledky

Před zákrokem

Zvětšení prsou vlastním tukem patří k bezpečným zákrokům s dobrými výsledky. Před zákrokem doporučujeme min. 14 dnů vysadit léky na snížení srážlivosti krve, 2 dny před ošetřením není žádoucí kouření.

Po zákroku

Po zvětšení prsou vlastním tukem se mohou na prsou objevit malé otoky nebo modřinky, občas může docházet k bolestivým reakcím, které během několika dnů odezní. Doporučujeme min. 2 týdny spaní na zádech, speciální elastické prádlo není nutné. Také je důležité dodržovat pooperační pokyny od ošetřujícího lékaře a vyvarovat se nošení těsného spodního prádla s kosticemi, volte raději sportovnější typ, dále nevystavovat tělo podchlazení či horkým koupelím. Část přeneseného tuku se po určité době může vstřebat (asi 20–40 %), tudíž je vhodné zákrok zopakovat nebo doplnit vstřebaný tuk, ne dříve však než po 6 měsících.

Efekt je viditelný okamžitě, během 3 měsíců se maximalizuje a stabilizuje. Prsa jsou pohmatově přirozená a vytvarovaná.

Prsa jsou pro ženy základem ženskosti. Každá má jinou představu o tom, jak by měla vypadat, mnoho však se svým hrudníkem spokojeno není. Pokud patříte k zastánkyním co nejpřirozenějšího efektu s využitím vlastního produktu, je zvětšení prsou vlastním tukem tím nejlepším řešením, které dnešní estetická medicína nabízí. I bez nutnosti chirurgických zásahů či cizorodých výplňových materiálů – pro krásnější prsa!

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×