LÉTO PLNÉ SLEV - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Odstranění vrásek

Bezpečné a bezbolestné odstranění mimických vrásek tradiční metodou.

Cena zákroku od:

167 Kč / 1 jednotka

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Ambulantní zákrok

cosmetic-surgery

Specializace:

Dermatologie

syringe

Anestezie:

Lokální anestezie

time

Délka zákroku:

15 min

beautiful

Rekonvalescence:

2 dny

O zákroku

V dnešní době stále více roste zájem o co nejjednodušší, nejefektivnější a opravdu účinné řešení omlazení – omlazení vrásek injekční metodou může být to správné řešení. Nenávratně pryč jsou léta, kdy naše maminky již ve 40 vypadaly jako babičky. Trendem je udržet si co nejdéle mladou pokožku a svěží pohled, ať už z profesionálního nebo osobního důvodu.

Injekční odstranění vrásek je již mnoho let využíváno v estetické a korektivní dermatologii pro svou mimořádnou funkci pro omlazení pleti, jako jednoduchá a bezpečná metoda s rychlým efektem. Injekční odstranění vrásek  pomáhá při odstranění mimických vrásek, které se mohou tvořit v jakémkoli věku vlivem mimiky obličeje (smíchem, mračením, mhouřením), vrásek na čele, kolem očí, rtů i nosu. Zákrok je bezbolestný, neinvazivní, zabere 10–15 minut, lze si ho dopřát i během pauzy na jídlo, a výsledný efekt vydrží až 9 měsíců.

Bližší informace k zákroku

Přípravek je tenkou injekční jehlou vpravován do předem určených míst na kůži, kde dočasně paralyzuje svaly, které způsobují mimické vrásky. Působením této látky v ošetřeném místě dojde k blokaci nervových impulsů, tím ke stažení svalu a bránění tvorbě dalších vrásek. Ty se po zákroku již více neprohlubují a kůže se vypne a vyhladí.

Výsledný mladistvější vzhled s přirozeným efektem po zákroku se dostavuje cca po 2–10 dnech po ošetření a vydrží 6 až 9 měsíců. Lze jej pravidelně cca v půlročních intervalech opakovat, a tím tak prodloužit efekt. Velkou výhodou zákroku je rychlý účinek, časově nenáročná příprava a čistá pleť bez jizev.

Zákrok je vhodný pouze pro dospělé, avšak dále věkově bez omezení. Odstranění vrásek injekční metodu si mohou dopřát nejen ženy ve vyšším věku, ale i muži nebo mladí od 18 let věku. Ve zralém věku vás ošetření omladí a dodá sebevědomí, v mladším věku rozjasní pohled, nebo vás zbaví nelichotivého zamračeného nebo ustaraného výrazu, který způsobují mimické vrásky. Právě tím, že je po aplikaci sval z pohybu vyřazen, dochází ke snížení mimických pohybů, a tím k menšímu tvoření vrásek.

Toto ošetření je nejčastěji doporučováno pro odstranění vějířovitých vrásek kolem očí, pokleslých rtů, podélných vrásek na čele a mezi obočím u kořene nosu (tzv. glabela), navíc je zákrok možné kombinovat i s jinými neinvazivními zákroky, např. s aplikací kyseliny hyaluronové, vlastní plazmy, s mezonitěmi nebo laserovým dermatologickým zákrokem.

Výhody zákroku

Je možné znecitlivění ošetřované oblasti znecitlivujícím krémem, nebo německým chladícím přístrojem, který je ideální pro rychlé a lokální znecitlivění před vpichem přípravku do dané oblasti. Zákrok provádí vždy specializovaní lékaři s mnohaletou praxí a potřebnou atestací. Používáme pouze kvalitní a značkové preparáty.

 • checkNeinvazivní ambulantní metoda
 • checkBez anestezie – bezbolestné ošetření, pouze v místním znecitlivění
 • checkRychlý efekt s výsledkem – vydrží 6 až 9 měsíců
 • checkPřirozená mimika – postupné snížení projevů vrásek
 • checkBez nutnosti rekonvalescence
 • checkBez jizev a modřin
 • checkČasově a fyzicky nenáročný
 • checkViditelné omlazení

Průběh ošetření

Zákrok je časově nenáročný, na ošetřovanou oblast kůže může být použit znecitlivující krém. Zákrok je prováděn ve vzpřímené poloze a ředěný roztok je vpichy s jemnými a velmi tenkými jehličkami aplikován do předem určených lokalit. Používáme 1000 násobně nižší koncentrace než při použití v lékařství.

Specialista

MUDr. JANA VOTRUBOVÁ, Ph.D.

 • Specializovaná lékařka v oboru dermatologie
 • Má bohaté praktické i akademické zkušenosti
 • Mezi její specializace patří práce s lasery, botulotoxinem a výplňovými materiály Juvederm

Před zákrokem

Zákrok je prováděn na základě vlastního rozhodnutí a po dohodě s ošetřujícím lékařem, který navrhne co nejoptimálnější postup tak, aby výsledek byl co nejpřirozenější. Ne vždy však je ošetření vhodné, proto je třeba věnovat pozornost, pokud:

Jste těhotná nebo kojíte
Pokožka vykazuje poškození či zarudnutí
U vás probíhá zánět, infekce nebo jste nemocní
Jste léčeni s nádorovým onemocněním
Máte poruchu srážlivosti krve
Léčíte se na psychiatrii
Máte alergie

Důležité je vždy upozornit lékaře na zdravotní potíže a nemoci a vyvarovat se tak zbytečným následným problémům.

Po zákroku

Ošetření je bezpečné, rychlé, bez jizev, navíc je možné absolvovat zákrok kombinovaně s ostatními neinvazivními metodami. Pokud by došlo k nežádoucím vedlejším účinkům, např. k slzení, suchu v ústech či k malým otokům, jsou přechodné a během krátké doby zmizí. Po ošetření je možné se věnovat všem zvyklostem a činnostem, s výjimkou návštěvy solária, kosmetiky, sauny, přímému slunění, koupání v bazénu a extrémní fyzické zátěži, po dobu cca 2 dny po zákroku.

V jednoduchosti je krása – jednoduché odstranění mimických vrásek, jednoduše a elegantně omladí a rozzáří, vaše pleť bude vypadat odpočatě.

V každém věku totiž můžete vypadat ještě lépe.

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×