LÉTO PLNÉ SLEV - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Aplikace dermálních výplní - odstranění vrásek a jizev

Ambulantní a rychlý estetický zákrok, kterým lze řešit efektivní zvětšení rtů, úpravu nosu, vrásek, kruhů pod očima atd.

Cena zákroku od:

od 5 750 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Ambulantní zákrok

cosmetic-surgery

Specializace:

Dermatologie

syringe

Anestezie:

Lokální anestezie

time

Délka zákroku:

30 min

beautiful

Rekonvalescence:

4 dny

O zákroku

I stárnout lze pomalu – vyzkoušejte odstranění vrásek dermálními výplněmi! S pomocí dermálních výplní na přirozené bázi lze dosáhnout těch nejlepších výsledků omlazení, vyhlazení, zpevnění, korekce jizev – jednoduše a rychle. Dermální výplně gelového charakteru s kyselinou hyaluronovou se plně vstřebávají, navrací pokožce elastičnost, hydrataci, zlepšují vzhled, a to bezpečně a bez vedlejších rizik.

V dnešní době jde o nejvíce požadovaný estetický zákrok, efekt je dlouhodobý a látka, která je vpravována pod kůži, je tělu vlastní, bez ztráty mimiky. Je nezbytně nutné, aby tento zákrok prováděl lékař – specialista – korektivní dermatolog.

Dermální výplň na bázi kyseliny hyaluronové

Kyselina hyaluronová má rozhodující úlohu v těle – schopnost vázat na sebe vodu, nachází se mezi buňkami těla a její využití spadá do mnoha lékařských oborů. Vlivem stáří či genetických předpokladů jí v těle ubývá, proto se vytvářejí vrásky, propadlé tváře, dochází ke ztrátě pružnosti, apod. Tím, že zvyšuje hydrataci, se mimo jiné prospěšně podílí na působení proti volným radikálům působícím na kůži, které jsou zodpovědné za buněčné stárnutí.

Bližší informace k zákroku

Aplikace dermální výplně probíhá ambulantně jako miniinvazivní zákrok, lze i v místním znecitlivění nebo se znecitlivující mastí. Injekční metodou (malými jehličkami) je do předem určených míst pod kůži vpravována výplňová látka, aby se docílilo správného cíle. Hluboké vrásky, mezi obočím (tzv. glabela), nosoretní rýhy vyhlazuje, srovnává. Při poklesu obličeje, nedostatku podkožního objemu, pohublých tváří vyplňuje a koriguje kontury. Lze ji využít i na omlazení rukou, dekoltu, drobných vrásek kolem očí, pro korekci aknózních defektů a jizev. Kůže je zpevněná, omlazená, rozjasněná. Dermální výplň se doporučuje i při řešení váčků či tmavých kruhů pod očima. Často je zákrok využíván i k úpravě nosu a rtů, k získání plnějšího tvaru, zbavení se povislých koutků, pomáhá u pokleslých očních víček, a to vše bez nutnosti chirurgického zákroku. Aplikace dermálních výplní trvá přibližně hodinu a umožňuje návrat do pracovního i osobního života bez omezení a bez nutnosti rekonvalescence. Ošetření je možné pro ještě lepší výsledek kombinovat s jinými estetickými zákroky, včetně těch laserových.

Výhody zákroku

Při aplikaci dermálních výplní jsou používány pouze nejkvalitnější a špičkové preparáty, které blahodárně působí proti stárnutí i zlepšení vzhledu, podílejí se na produkování kolagenových vláken a elastinu.

 • checkAmbulantní miniinvazivní zákrok
 • checkViditelný účinek s dlouhotrvajícím efektem
 • checkJednoduché ošetření bez nutnosti hospitalizace
 • checkRychlý zákrok bez jizev a bolesti
 • checkBezpečná metoda estetické medicíny nezatěžující organismus
 • checkPřirozený vzhled pro udržení mimiky
 • checkPřirozený vzhled pro udržení mimiky
 • checkSnadná aplikace
 • checkAplikovat dermální výplně lze na celém těle
 • checkVstřebatelná výplň

Svěřte se do péče prémiové kliniky plastické chirurgie

Vedené vyhledávaným plastickým chirurgem MUDr. Jurajem Payerem PhD.

Průběh ošetření

Po znecitlivění se mikrojehličkami do určené části některé z vrstev kůže (dle typu ošetření) vpraví malé množství výplňové látky, dle rozsahu ošetřované oblasti. Zákrok trvá 30–60 minut. S pokyny pro domácí ošetřování od lékaře odchází pacient bez potíží domů či do práce. Oblast se může projevovat otokem, v závislosti na citlivosti pokožky.

Specialista

MUDr. JANA VOTRUBOVÁ, Ph.D.

 • Specializovaná lékařka v oboru dermatologie
 • Má bohaté praktické i akademické zkušenosti
 • Mezi její specializace patří práce s lasery, botulotoxinem a výplňovými materiály Juvederm

Alternativa zákroku - klienti doporučují

Dlouhodobou alternativou zákroku může být např. ošetření pleti, jizev mikrojehličkovou radiofrekvencí, či frakčním CO2 laserem. Objednejte se na nezávaznou konzultaci a lékař Vám doporučí přesný postup ošetření.

Kontraindikace:

 • Zánět, infekce, bakteriální dermatitida
 • Porucha srážlivosti krve
 • Nádorová onemocnění
 • Těhotenství, kojení
 • Alergie, autoimunitní choroby
 • Chronická angina pectoris

Na další zdravotní potíže upozorněte ošetřujícího lékaře, vyhnete se tak zbytečným následným problémům. Konzultace s lékařem je vždy nutná i z důvodu posouzení způsobilosti k zákroku konkrétního pacienta. Před samotným zákrokem asi týden není vhodné užívání léků s acetylsalicylovou kyselinou a léků proti bolesti.

Před zákrokem

Zákrok je rychlý, bezpečný a dobře snášen, i pro něj však existují určitá omezení.

Kontraindikace:

Zánět, infekce, bakteriální dermatitida
Porucha srážlivosti krve
Nádorová onemocnění
Těhotenství, kojení
Alergie, autoimunitní choroby
Chronická angina pectoris

Na další zdravotní potíže upozorněte ošetřujícího lékaře, vyhnete se tak zbytečným následným problémům. Konzultace s lékařem je vždy nutná i z důvodu posouzení způsobilosti k zákroku konkrétního pacienta. Před samotným zákrokem asi týden není vhodné užívání léků s acetylsalicylovou kyselinou a léků proti bolesti.

Po zákroku

Po zákroku se mohou v místech ošetření objevit modřinky, otoky, zarudnutí, které po několika dnech zmizí. Pro lepší výsledek je žádoucí dodržovat pitný režim, asi 2–3 l tekutin denně. Výsledky bývají velmi dobré, s přirozeným efektem, viditelné ihned po zákroku, během 2–4 týdnů se znásobují. Není vhodné asi týden navštěvovat saunu, solária, pobývat na sluníčku, také zvýšená fyzická zátěž se nedoporučuje.

V závislosti na organismu vydrží zákrok až 12 měsíců, poté jej lze opakovat.

V dnešní estetické i chirurgické medicíně je téměř vše dovoleno, důležité je ale vždy přihlédnout k Vašemu zdraví tak, aby každý zákrok byl pro Vás ten nejlepší a nejpříhodnější. Zdravá krása Vám pomůže zvednout sebevědomí, pokud je za pomoci přirozené látky, o to víc.

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×