PREMIER DAYS - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Zvětšení bodu G

Pro snadnější dosažení orgasmu Vám nabízíme jednoduchý a rychlý ambulantní zákrok – zvětšení bodu G výplní z kyseliny hyaluronové. Využijte možnosti bezplatné konzultace Vašeho problému u nás na pracovišti zdarma.

Cena zákroku od:

od 14 000 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Ambulantní

cosmetic-surgery

Specializace:

Estetická gynekologie

syringe

Anestezie:

Lokální anestezie

time

Délka zákroku:

30 min

beautiful

Rekonvalescence:

7 dní

O zákroku

Zvětšení bodu G pro snadnější dosažení orgasmu nebo pro schopnost prožívat plnohodnotně sexuální život – i to dnes lze jednoduše a šetrně za pomoci kyseliny hyaluronové. Důležitá erotogenní zóna je při zvětšení bodu G citlivější, pevnější, vnímavější pro prožitek pocitů, a to nejen při samotné souloži.

Zvětšení bodu G s výplní kyseliny hyaluronové

Kyselina hyaluronová hraje v těle důležitou roli – váže na sebe vodu, nachází se mezi buňkami těla a její využití spadá do mnoha lékařských oborů. Jde o přírodní tělu vlastní produkt, tudíž jde o ošetření plně akceptovatelné přírodou. Intimní bod G najdeme za stydkou kostí, asi 5 cm mezi poševním vchodem a močovou trubicí. Vždy však jde o individuální případ.

Výhody zákroku

Při zvětšení bodu G jsou aplikovány výplně s kyselinou hyaluronovou nejlepší špičkové kvality, které se podílejí na produkování kolagenových vláken a elastinu.

 • checkAmbulantní šetrný a rychlý zákrok
 • checkÚčinek s dlouhotrvajícím efektem
 • checkJednoduché ošetření bez nutnosti hospitalizace
 • checkZákrok bez jizev a bolesti
 • checkBezpečná metoda estetické medicíny nezatěžující organismus
 • checkVstřebatelná výplň na přírodní bázi

Kombinace zákroků - doporučení klientů

Alternativou může být tento zákrok kombinovat také s vaginální rejuvenací - tedy zúžení vaginy po porodu, vlivem věku atd. Pro tzv. vaginální rejuvenaci - omlazení vaginy - používáme prémiový CO2 gynekologický laser. Ošetření laserem Gynolaser je vhodné také pro léčbu stresové inkontinence.

Průběh ošetření

Aplikace kyseliny hyaluronové při zvětšení bodu G probíhá ambulantně v časově krátkém provedení jako neiinvazivní zákrok, prováděný v místním znecitlivění. Pro citlivější pacientky lze zvětšení bodu G provádět též v celkové narkóze, po níž však je nutná 1denní hospitalizace. Při injekční aplikaci kyseliny hyaluronové do bodu G dochází k jeho zvětšení o cca 2 cm, což má za následek zvýšení prožití vaginálního orgasmu a obohacení tak sexuálního života. Zákrok zvětšení bodu G zabere asi půl hodiny, neomezuje v pracovním ani osobním životě, není zde potřeba žádná rekonvalescence ani hospitalizace, dokonce po přibližně 4 hodinách od zákroku zvětšení bodu G se lze bez potíží věnovat normálnímu sexuálnímu životu. Zvětšení bodu G je zákrok, který lze kombinovat s jinými estetickými ošetřeními, včetně labioplastiky nebo zákroků laserových.

Kontraindikace:

 • Zánět, infekce
 • Porucha srážlivosti krve
 • Nádorová onemocnění
 • Těhotenství, kojení, menstruace
 • Alergie, autoimunitní choroby

Pokud máte nějaké vážné zdravotní potíže, upozorněte na ně ošetřujícího lékaře, vyhnete se tak zbytečným následným problémům.

Před zákrokem

Zvětšení bodu G je zákrok snášený bez problémů a rizik.

Po zákroku

Zvětšení bodu G zlepšuje až u 90 % žen sexuální prožívání. V závislosti na organismu a genetických dispozicích pro vstřebávání kyseliny hyaluronové, vydrží zákrok zvětšení bodu G půl roku až rok, poté jej lze jednoduše opakovat, postupným opakováním se efekt prodlužuje. Výjimečně může po zvětšení bodu G v místech vpichu docházet k zarudnutí či malým otokům. Ty během krátké doby vymizí.

Moderní doba nabízí moderní metody. Zvětšení bodu G je výjimečný zákrok pro výjimečné ženy, které vědí, co chtějí. S přihlédnutím na Vaše zdraví je zvětšení bodu G zákrok pro všechny dospělé ženy. Prožívat orgasmus umí dnes jen 10 % žen, dopřejte si ho také a užívejte si sexuální život naplno.

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×