LÉTO PLNÉ SLEV - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Vaginální rejuvenace – remodelace pochvy

Vaginální rejuvenace, kterou provádíme prémiovým CO2 laserem je efektivní metoda při které je do vaginy zaveden aplikátor. Dochází tak k zúžení vaginy, léčbě inkontinence, či upravě vaginální mikroflóry.

Cena zákroku od:

od 9 500 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Ambulantní

cosmetic-surgery

Specializace:

Gynekologie

syringe

Anestezie:

Lokální

time

Délka zákroku:

30 min

beautiful

Rekonvalescence:

7 dní

O zákroku

Obrovský průlom v laserové technologii zaznamenáváme v dnešní době při ošetřeních intimních oblastí u žen, které se dosti často potýkají s několika problémy, jako jsou ochabnutí pánevního svalstva, snížení poševních stěn, s tím spojená stresová inkontinence (nedostatečné zadržování moči), vaginální atrofie, nedostatečné zvlhčení pochvy z důsledku vaginálních porodů, období menopauzy (přechodu) nebo vlivem stárnutí, kdy dochází ke ztrátě elasticity, zvýšené citlivosti v poševní oblasti, svědění, kvasinkovým infekcím, zánětům, pálení, apod., což vede ke zhoršení sexuálního života a neplnohodnotného vztahu.

Nejjednodušším a nejefektivnějším řešením všech těchto potíží je vaginální rejuvenace – zúžení, zpevnění a zvýšení pružnosti pochvy a poševního vchodu.

Proč právě vaginální rejuvenace s CO2 laserem?

CO2 laser využívaný k bezbolestnému ošetření je vysokovýkonný, prémiový, se stabilním pulzem a variabilní účinností. Je nejpoužívanějším laserem v estetické a gynekologické medicíně bez poškozování okolní kožní tkáně, bez nutnosti anestezie nebo narkózy, snižuje krvácivost, a tím zatížení organismu, navíc bez vedlejších rizik.

Bližší informace k zákroku

Vaginální laserová rejuvenace neboli funkční obnovení pochvy je zákrok ambulantní, neinvazivní, pacientka se může hned zapojit do každodenního života. Není nutná hospitalizace ani rekonvalescence. Ošetření probíhá za místního znecitlivení. Principem aplikace frakčního CO2 laseru je stimulování tvorby vlastních kolagenových a elastinových vláken uvnitř pochvy, a tím obnovení pevnosti vaginální oblasti, upravení poševní mikroflóry, posílení lubrikační činnosti, regenerace i imunity. Základem frakčního rozdělení laserového paprsku je jeho světelný průnik do hlubších vrstev kůže s minimem poškození epidermu. Jemné pulzy CO2 laseru napomáhají díky přeměně světelné energie na tepelnou obnovovat novou tkáň, která způsobuje vypnutí vazivových poševních vláken, zvýšení elasticity a následné zúžení pochvy.

play-button (1) Play Video

Výhody zákroku

Ve srovnání s jinými operativními metodami omlazování je zákrok nekrvácivý, trvalý, bezbolestný, bez nutnosti chirurgického zásahu. Probíhá v krátkém časovém úseku a nezatěžuje organismus. Kromě estetického hlediska, má vaginální rejuvenace i charakter psychologický, zvýšením sexuálního libida, zkvalitněním a zintenzívněním intimních prožitků umocňuje hodnotu sexuálního partnerského života. V dnešní době patří k nejúčinnějším ošetřením v esteticko-gynekologické medicíně, s efektem obnovy kolagenových a elastinových vláken ke zpevněné a zúžené vnitřní oblasti pochvy. Zákrok lze kombinovat s jinými estetickými ošetřeními.

  • checkOkamžitý účinek s dlouhotrvajícím efektem
  • checkBez nutnosti anestezie
  • checkExkluzivní vysokovýkonný laserový přístroj
  • checkRychlá hojivost bez jizev
  • checkBezpečný a komfortní ambulantní zákrok
  • checkProtizánětlivý a posilující účinek v poševní oblasti
  • checkNeoperační zákrok bez krvácení, odpadá nutnost analgetik
  • checkBez nutnosti hospitalizace a rekonvalescence
  • checkNebyly zaznamenány vedlejší rizikové účinky

Spokojená klientka

“Mít dítě není pro ženu lehké a porod má samozřejmě dopad na Vaše tělo. Po druhém dítěti mne začala trápit inkontinence, zejména, když jsem se smála, zakašlala jsem nebo jsem kýchla. Bylo mi trapně a díky těmto obtížím jsem přestala vyhledávat společenský život, protože jsem potřebovala být neustále poblíž toalety. Poté jsem se úplně náhodou dozvěděla o rejuvenaci laseru a když jsem toto ošetření podstoupila, pocítili jsme já i můj partner výrazný rozdíl v sexuální oblasti. Sex je častější a lepší než kdykoliv dříve. Současně vymizely i mé potíže s lehkým únikem moči”

Průběh ošetření

Zákrok trvající asi půl hodiny probíhá ambulantně, bez anestezie, u citlivějších pacientek lze použít znecitlivující krémy. Do vnitřní části pochvy je zavedena speciální velmi úzká hlavice CO2 laseru (hlavice určená přímo pro gynekologická ošetření), laserový paprsek působí na stimulaci a syntézu nových kolagenových vláken, které napomáhají ke stažení a zpevnění poševní oblasti. Po zákroku odchází pacientka bez potíží domů.

Léčba inkontinence

Zajímate se spíše o léčbu inkontinence? Více informací o léčbě inkontinence laserem
naleznete na stránce níže.

Ceník ošetření

  • Zpevnění vnitřního ženského genitálu – laserová vaginální rejuvenace, léčba inkontinence 9 500 Kč/1 ošetření, 19 500 Kč/3 ošetření

Před zákrokem

Vytvořením přirozeného PH faktoru docílíme snížení zánětlivých vaginálních procesů, zúžením a zpevněním poševní oblasti dosáhneme zlepšení sexuálního života, upravení kontinence i poklesu dělohy. Přesto, že jde o šetrný a rychlý zákrok, který je bez potíží snášen, je i u něho nutné lékařské posouzení ke způsobilosti.
Každý zákrok, byť neinvazivní, je vždy nutné zkonzultovat s ošetřujícím lékařem.

Po zákroku

Efekt je viditelný hned, ale v průběhu 2–3 měsíců se vlivem dalšího růstu kolagenových buněk ještě maximalizuje. Vaginální rejuvenací se dosáhne pevné a pružné sliznice, ošetření pomůže při léčbě stresové inkontinence, pacientka dosáhne zintenzívnění sexuálního cítění zpevněním pochvy a pánevního dna, zvýší se sekreční činnost pochvy. Zesílením imunitního systému v pochvě dochází k eliminování kvasinkových mikroorganismů, vaginálních infekcí a chronických zánětlivých procesů. Pro maximální účinek lze ošetření opakovat až 3x s měsíčním intervalem. Prvních 5 dnů není doporučován intimní styk, koupání v bazénu, vaně, návštěva solárií. Poté již bez omezení.

Neexistuje žena, která by aspoň jednou nezažila na vlastní pochvě některý zde popisovaný zdravotní či indispoziční problém. Někdy pomůže medikament, někdy koupel v bylinkách, ale nevyřeší to chronický zánět, poševní dyskomfort, uvolněnou poševní stěnu, nekvalitní sexuální život. Chápeme Vaše potíže a jsme připraveni je vyřešit a pomoci Vám ke kvalitnímu plnohodnotnému životu.

Proč vaginální rejuvenace?

Vysoká spokojenost klientů, až 95% spokojenost klientů se zákrokem a vysoká bezpečnost ošetření dělají z našeho laseru nejpoužívanější gynekologický laser v ČR a SR.

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×