PREMIER DAYS - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Laserová liposukce

Nejmodernější liposukční zákrok – laserový paprsek šetrně rozbije tukové buňky, které jsou následně liposukční kanylou odsáté z těla. Efekt je narozdíl od klasické tumescentní liposukce rovnoměrný s dokonalým vypnutím pokožky.

Cena zákroku od:

od 22 000 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Ambulantní zákrok

cosmetic-surgery

Specializace:

Plastická chirurgie

syringe

Anestezie:

Lokální nebo celková anestezie

time

Délka zákroku:

60 min

beautiful

Rekonvalescence:

14 dní

O zákroku

Laserová liposukce jako řešení pro nadbytečné kilogramy a modelaci těla, tak lze charakterizovat jednu z nejšetrnějších liposukcí v estetické medicíně. Zaměřuje se na tukové buňky v problematických částech, jako jsou břicho, nadkolenní oblasti, stehna, hýždě, podbradek, paže, pomůže tam, kde již ani diety a cvičení nepomáhají. Laserová liposukce dokáže šetrně pro organismus a velmi efektivně odbourávat tukovou tkáň pomocí tenké kanyle laseru o vlnové délce 980 nm, která zároveň působí pro vypínání pokožky a odstranění celulitidy. Výhodou oproti klasické tumescentní liposukci je právě rovnoměrnější efekt dané liposukce. Laserová liposukce na naší klinice je prováděna prémiovým liposukčním laserem od německé společnosti o vlnové délce 980 nm.

Náročný životní styl vede dosti často k ukládání nepotřebných tukových zásob, které laserová liposukce nekompromisně likviduje.

Proč právě laserová liposukce?

Laserová liposukce neboli efektivní rozrušení tukové tkáně patří k nejvíce šetrným, bezpečným a účinným liposukcím dnešní doby. Neřeší sice nadváhu, ale metoda s využitím laserového paprsku uplatňuje jeho energii, kterou přemění na tepelnou a hluboko v podkožní oblasti rozpouští tukovou tkáň, která se po rozrušení odsaje odsávací kanylou jako v případě klasické tumescentní liposukce (v menších partiích není nutné odsávat, je možné ponechat tuk na daném místě a tělo ho následně samo zpracuje). Kromě toho stimuluje produkci kolagenových a elastinových vláken, které napomáhají formování a zdokonalování postavy a již zmíněné vypínaní pokožky.

Bližší informace k zákroku ­

Jde o invazivní zákrok prováděný na operačním sále v lokální anestezii, analgosedaci nebo celkové narkóze, vždy v závislosti na tom, které partie budou ošetřovány. Po zakreslení ošetřované oblasti je do podkoží vpravena injekčně tumescentní látka, která tkáň znecitliví a zároveň tukové buňky rozštěpí. Poté je do určených míst zavedeno tenké laserové vlákno, jehož tepelným působením dojde k rozmělnění tuku a následuje odsátí speciální liposukční kanylou švýcarské liposukční stanice. Odsátím tukové tkáně dochází k rovnoměrnému modelování těla. Laserová liposukce je vždy podmíněna konzultací s lékařem pro adaptabilnost k zákroku. Časová náročnost je 60 minut až 3 hodiny dle počtu ošetřovaných oblastí.

Výhody zákroku

Laserová liposukce řeší nejen estetické hledisko, zlepší vzhled, ale díky unikátní šetrné laserové metodě zbaví těla nechtěných tukových zásob bez nutného hladovění. Ve srovnání s jinými liposukcemi se tuk rozpouští, a tím se minimalizují nerovnosti na kůži, nepoškozuje okolní tkáň.

 • check Jednoduché řešení pro cílené odstranění tuku z problematických oblastí
 • check Minimalizace krvácení, otoků, jizev, modřin
 • checkMinimální doba rekonvalescence
 • checkŠetrný a efektivní zákrok
 • checkTrvalé řešení při dodržování životosprávy
 • checkZpevněná a zdokonalená pokožka
 • checkDetailní vytvarování těla

Unikátní a bezpečná anestezie

Na klinice Premier clinic disponujeme pouze prémiovým vybavením. Používáme jako jediní v ČR unikátní německé anesteziologické jednotky, které umožňují plně digitální podání anestezie. Všechny naše anestezie jsou prováděny tedy jako tzv. low-flow anestezie s prémiovým anestetickým plynem. Pro klienta je tedy snažší buzení a jsou prakticky eliminovány nepříjemné účinky anestezie.

Laserová liposukce probíhá na operačním sále při místním znecitlivění nebo při celkové narkóze. Do předem určených problematických partií těla je drobným vpichem injekčně vpraven tumescentní roztok s anestetickou látkou pro snížení krvácivosti, znecitlivění tkání a zároveň rozrušení tukových buněk. Následně je laserovým vláknem o průměru cca 1,5 – 2 mm destruována tuková tkáň a za pomoci tenkých kanyl podtlakově odsáta. Laserová liposukce tepelným působením na podkožní tuky rovněž eliminuje projevy celulitidy a zpevňuje tělo.

Specialista

MUDr. MARTIN CHORVÁT

 • atestovaný plastický chirurg působící rovněž na klinice plastické chirurgie Královské Vinohrady
 • 7119
 • MUDr. Martin Chorvát vyučuje budoucí lékaře při 3.LF Univerzity Karlovy
 • Kariéru lékaře započal na oddělení plastické chirurgie krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně, kde získal cenné zkušenosti i z oboru traumatologie. Momentálně žije a pracuje v Praze

Naše výsledky

Kontraindikace:

 • Akutní zánět, infekce
 • Nádorová onemocnění
 • Epilepsie, diabetes
 • Srdeční a cévní potíže
 • Těhotenství, kojení
 • Porucha srážlivosti krve

Min. 14 dnů před zákrokem je vhodné vysadit léky na ředění krve, pokud Vám to Váš lékař dovolí, včetně léků obsahující kyselinu acetylsalicylovou. Upozorněte lékaře na všechny zdravotní potíže i léky, které užíváte – vyvarujete se tak zbytečným následným problémům.

Před zákrokem

Laserová liposukce je určena ženám i mužům, vhodná i pro hubené, které řeší tukové polštářky na nevhodných místech těla. Pomáhá také vyhladit nerovnoměrnosti po nepovedených liposukcích. Nutná je vždy konzultace s ošetřujícím lékařem, který navrhne nejoptimálnější řešení tak, aby výsledek byl pro Vás co nejméně zatěžující.

Po zákroku

Zákrok je poměrně dobře snášen, ošetřovaná místa se mohou projevovat zarudnutím, v místě vpichů se mohou objevit drobné otoky, modřinky, které během několika dnů vymizí. Hospitalizace v případě zákroku při celkové narkóze je 1denní, zapojení do běžného života je po 24 hodinách. Dopřejte si aspoň 2 týdny lehčí aktivity pro rychlé zhojení. 28 dnů je také nutné nošení speciálního elastického prádla, i přes noc. Dodržování pitného režimu je samozřejmostí! Laserová liposukce je zákrok s minimálním rizikem, v pooperačním období cca 14 dnů však nedoporučujeme návštěvu sauny, solárií, bazénů a zvýšené tělesné aktivity.

Laserová liposukce má trvalý účinek při dodržení správné životosprávy, včetně zdravého pohybu. Každý klient však je individualitou s genetickým předpokladem pro smršťování, elasticitu. Pružnost pokožky se věkem snižuje, proto je někdy nutné zákrok opakovat. Konečný výsledek je viditelný okamžitě, po dobu čtvrt roku se stupňuje a definitivně se formují ošetřené partie.

Příroda a genetické dispozice jsou nevyzpytatelné. Moderní doba však dnes umožňuje řešit každý estetický problém. Můžete být mladý, starý, hubený či tlustý, vždy se najde něco, s čím je člověk nespokojený. Podkožní tuky jsou sice svým způsobem zdravé, ale pouze v malé míře. Pokud se ukládají na místech, která organismus zatěžují nebo Vám ukrajují sebevědomí, je laserová liposukce pro Vás více než ideální.

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×