LÉTO PLNÉ SLEV - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Odstranění povislé kůže (Body lifting)

Jde o chirurgický zákrok, který efektivně odstraňuje přebytečnou kůži i podkožní tuk jak v horní lokalitě – paže a prsa, střední – břicho, tak i dolní oblasti, která se týká boků, hýždí a stehen.

Cena zákroku od:

od 39 800 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

1 denní hospitalizace na klinice

cosmetic-surgery

Specializace:

Plastická chirurgie

syringe

Anestezie:

Celková anestezie

time

Délka zákroku:

60 min

beautiful

Rekonvalescence:

14 dní

O zákroku

Ztráta nadbytečných kilogramů způsobuje pacientovi nehezkou povislou kůži, kterou lze jednoduše vyřešit s body liftingem. Jde o chirurgický zákrok, který efektivně odstraňuje přebytečnou kůži i podkožní tuk jak v horní lokalitě – paže a prsa, střední – břicho, tak i dolní oblasti, která se týká boků, hýždí a stehen.

Body lifting se provádí buď v jedné oblasti, nebo probíhá po celém obvodu těla. Vždy však zhruba po 6 měsících od zhubnutí, aby se stabilizovala váha, nebo ideálně 1–2 roky v případě, pokud byla diagnostikována extrémní obezita spojená s hypertenzí, cukrovkou, spánkovou apnoí apod. Výjimečně je body lifting prováděn i u žen po porodu, které řeší problém uvolněné kůže po opakovaných porodech a zůstávají jim přebytečné kožní převisy.

Unikátní a bezpečná anestezie

Na klinice Premier clinic disponujeme pouze prémiovým vybavením. Používáme jako jediní v ČR unikátní německé anesteziologické jednotky, které umožňují plně digitální podání anestezie. Všechny naše anestezie jsou prováděny tedy jako tzv. low-flow anestezie s prémiovým anestetickým plynem. Pro klienta je tedy snažší buzení a jsou prakticky eliminovány nepříjemné účinky anestezie.

Průběh zákroku

Body lifting probíhá v celkové narkóze, jde o náročnou operaci, kterou může absolvovat pouze zdravý pacient. Body lifting trvá 1–4 hodiny v závislosti na rozsahu ošetřované oblasti. Řezy jsou prováděny vždy tak, aby nevznikaly zbytečné neestetické jizvy. Do rány se vloží drény a rány se zašijí. Pacient je hospitalizován zhruba na 1–4 dny dle rozsahu a závažnosti operace.

Specialista

MUDr. IGOR SLANINKA Ph.D.

  • Zkušený atestovaný plastický chirurg s dlouholetými zkušenostmi z plastické chirurgie.
  • MUDr. Igor Slaninka provádí celé spektrum estetických výkonů od zvětšení prsou, lipotransferu, liposukcí a mnoho dalšího.
  • MUDr. Igor Slaninka používá implantáty značky Motiva, Polytech, Mentor a B-Lite.
  • Je uznávaným specialistou v oboru především díky jeho výsledkům, precizní práci bez komplikací a mnohaleté praxi jako vedoucí lékař na Chirurgické klinice FNHK.
  • MUDr. Igor Slaninka je jeden z nejvíce poptávaných plastických chirurgů Premier Clinic a v ČR.

Naše výsledky

Před zákrokem

Body lifting je prováděn pouze u zdravých pacientů. Není vhodná žádná infekce, a pokud pacient prodělal onemocnění spojené s horečkou, je body lifting možný až po přibližně 3 týdnech. Asi měsíc před body lifting není doporučováno užívání léků na snížení krevné srážlivosti, obsahující kyselinu acetylsalicylovou.

Po zákroku

Body lifting řeší estetickou stránku těla, ošetřované oblasti jsou citlivé a bolestivé. Ke tlumení bolesti se doporučují analgetika běžně dostupná. Po zákroku body lifting mohou vznikat otoky a modřiny, které během několika dnů zmizí. Doporučujeme ošetřenou oblast ledovat. Klidový režim a nutná domácí péče je doporučována přibližně 2–6 týdnů vždy v závislosti na velikosti ošetřované oblasti i individuálním řešení. Aby body lifting byl účinný, je nutné nosit až 3 měsíce elastické kompresní prádlo. Zákrok lze po určité době opakovat, pokud dojde k dalšímu většímu snížení hmotnosti. Viditelný efekt je ihned.

Obezita je dlouhodobý problém, někdy je spojen s metabolickými problémy či jinými zdravotními, vždy však po masivním zhubnutí zůstávají kožní přebytky, které je potřeba odstranit. Body lifting dokáže pomoci ke zlepšení vzhledu i sebevědomí.

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×