LÉTO PLNÉ SLEV - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Operace karpálního tunelu

Máte problémy s karpálním tunelem? Využíjte krátkých objednacích termínů kliniky plastické chirurgie Premier Clinic.

Cena zákroku od:

od 15 800 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Ambulantní zákrok

cosmetic-surgery

Specializace:

Plastická chirurgie

syringe

Anestezie:

Lokální anestezie

time

Délka zákroku:

60 min

beautiful

Rekonvalescence:

14 dní

Neodkládejte operaci karpálního tunelu

Při syndromu karpálního tunelu člověku natékají šlachy spojující svaly a kosti v ruce. Mezi jeho typické příznaky patří ztráta citu v prstech, v noci v nich můžete pociťovat mravenčení, pálení, trnutí a později se může přidat i stále se stupňující bolest. Léčbu ani samotnou operaci  karpálního tunelu neodkládejte. Díky operaci začnete zase normálně fungovat.

Pracujete na počítači? Patříte k rizikové skupině

Syndrom karpálního tunelu může vzniknout například po úrazu zápěstí, zánětu šlach a vazů, ale stále častější příčinou jeho vzniku je i chronické přetížení zápěstí při nevhodné ergonomii práce s počítačem. Ohroženou skupinu tvoří rovněž lidé, kteří pracují s vibrujícími nástroji – se sbíječkami, bruskami, pěchovačkami, s motorovou pilou, pneumatickými kladivy apod. Neléčený syndrom karpálního tunelu tak může představovat problém nejen z hlediska zdravotního, ale i ekonomického. Například grafik na plný úvazek se syndromem karpálního tunelu bude mít problém svou práci vykonávat, proto je důležité řešit příznaky v úplném počátku. Pokud jedinec při počátečních příznacích, které se nejprve začínají projevovat na jednotlivých prstech – palci, ukazováčku a prostředníčku, nebude ruku šetřit, problém se může rozvinout a bude nutná operace.

Výhody operace na klinice Premier Clinic

  • checkkrátké objednací lhůty - zákrok bez čekání na operaci znamená rychlý návrat do práce (běžné čekací doby ve veřejných zdravotnických zařízeních 3 až 6 měsíců)
  • checkrychlý 15 min zákrok v lokální anestezii
  • checkpéče prémiové plastické chirurgie v Praze včetně možnosti parkingu v budově
  • checkcena zákroku 9 800 Kč

Otevřená (klasická) operace karpálního tunelu

Nejčastěji se uvolnění stísněného nervu provádí tzv. otevřenou technikou, tedy se vznikem větší nebo menší jizvy v dlani. Klasická operace karpálního tunelu se provádí v lokální anestesii, při které operující lékař z podélného řezu ve dlani přeruší příčný vaz v zápěstí a dojde tak k uvolnění struktur přítomných v karpálním kanálu, tedy i k uvolnění stištěného nervu. Operace trvá okolo 30 minut a už do 1 až 2 dní je možné očekávat výraznou úlevu od bolestí.

Specialista

MUDr. MARTIN CHORVÁT

  • atestovaný plastický chirurg působící rovněž na klinice plastické chirurgie Královské Vinohrady
  • 7119
  • MUDr. Martin Chorvát vyučuje budoucí lékaře při 3.LF Univerzity Karlovy
  • Kariéru lékaře započal na oddělení plastické chirurgie krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně, kde získal cenné zkušenosti i z oboru traumatologie. Momentálně žije a pracuje v Praze

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×