LÉTO PLNÉ SLEV - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Fotorejuvenace – fotoomlazení IPL

Za pomoci fotorejuvenace, neboli omlazení pleti, které v dnešní době patří k velmi žádaným ošetřením, lze šetrným způsobem revitalizovat (omladit) pokožku celého obličeje, krku, dekoltu, zad i hřbetů rukou.

Cena zákroku od:

2 950 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Ambulantní zákrok

cosmetic-surgery

Specializace:

Dermatologie

syringe

Anestezie:

Lokální anestezie

time

Délka zákroku:

30 min

beautiful

Rekonvalescence:

5 dní

O zákroku

Za pomoci fotorejuvenace, neboli omlazení pleti, které v dnešní době patří k velmi žádaným ošetřením, lze šetrným způsobem revitalizovat (omladit) pokožku celého obličeje, krku, dekoltu, zad i hřbetů rukou. Komplexním způsobem se fotorejuvenace podílí na odstranění jemných i hlubších vrásek, strií, kožních nedokonalostí, jako jsou pigmentové skvrny, rozšířené póry, bakteriální forma akné, pavoučkovité žilky apod., za přispění kvalitního lékařského IPL přístroje .

Stárnutí je stav přirozený a jeho projevy, často dle závislosti na genetických dispozicích, méně či více viditelné, mají za následek ztrátu pružnosti a kolagenu v pleti, a tím získání ochablé a vrásčité pokožky, včetně mimických vrásek.

Co je principem IPL (intenzivní pulsní světlo) ?

Fotorejuvenace jako jedna z nejšetrnějších metod pro omlazování vzhledu, za použití IPL, tepelným působením narušuje kolagenová vlákna, tím startuje regenerační proces kožních buněk k vytvoření nových kolagenových vláken, včetně procesu hojení. Dávky světelné energie jsou s IPL velmi nízké, tudíž je fotorejuvenace bez rizik a poškození okolního epidermu.

Komu je fotorejuvenace určena

Fotorejuvenace nebo fotoomlazení je pro své všestranné využití vhodné pro všechny, které se potýkají s hrubou nečistou a zarudlou pokožkou, nadměrnými stařeckými i slunečními skvrnami, jizvičkami, trápí je vrásky a upřednostňují šetrnější a přirozenější ošetření oproti více razantnějšímu chirurgickému. Fotorejuvenace je vhodná pro všechny, které chtějí zlepšit vzhled a strukturu pokožky, včetně prvních známek stárnutí, a zároveň snížit velikost pórů, aniž by musely podstupovat kompletní chirurgický zákrok.

Výhody zákroku

Fotorejuvenace zpomaluje průběh stárnutí, dodá sebevědomí, zlepšuje stav i vzhled pokožky, redukuje kontury. V dnešní době svou bezpečností, bez potřeby chirurgických zásahů, účinku jak omlazení, tak vyhlazení, spolu s obnovou tvorby kolagenových a elastinových vláken, náleží k jedinečným ošetřením v estetické medicíně. Zákrok lze kombinovat s jinými estetickými ošetřeními, včetně laserových, aplikací botulotoxinu, chemickým peelingem apod.

 • checkViditelný účinek s dlouhodobým efektem
 • checkExkluzivní prémiový přístroj šetrný ke kůži
 • checkZpevnění povislé pokožky
 • checkNekompromisní účinek v boji proti jizvám po akné a neštovicích
 • checkLiftingový účinek, sjednocení barvy pleti, stažení pórů
 • checkOdstranění mimických i hlubokých vrásek
 • checkStimulace tvorby kolagenu, elastinu a normální produkce kožního mazu
 • checkZesvětlení nebo odstranění hyperpigmentace

Doporučení klientů - klienti také rádi využívají:

Alternativou fotorejuvenace pomocí přístroje IPL je také např. ošetření mikrojehličkovou radiofrekvencí. Toto miniinvazivní ošetření dokáže zajistit vypnutí vrásek, jemný nechirurgický facelift, odstranění jizev a strií. Další možností může být invazivnější ošetření CO2 laserem - tzv. frakční resurfacing. Máte zájem spíše o více invazivní až operační metodu? Nabízíme dále klasický chirurgický facelift, který provádíme v šetrné celkové low-flow narkóze.

Průběh ošetření

Fotorejuvenace probíhá ambulantně, bez anestezie, u citlivějších pacientů lze použít znecitlivující krém nebo lokální anestezii. Paprsek světelné energie proniká do kožní tkáně, kde prohřeje kolagenová vlákna, aniž by porušoval dermis. Smršťováním buněk vazivové kožní tkáně pak dochází ke stimulaci nových kolagenových vláken, pleť se vypne a vyhladí, V podkožní oblasti je zahájen regenerační proces. Při ošetření rozšířených žilek dojde k jejich zatavení a postupnému vstřebání, při ošetření aknózních jizev dochází k ničení bakterií, které potíže způsobují.

Ošetřená oblast vykazuje po zákroku jemné zarudnutí, které během několika hodin vymizí. V závislosti na velikosti ošetřované oblasti trvá zákrok zhruba 30 minut, bez omezení se pacient může věnovat pracovnímu i společenskému životu.

Specialista

MUDr. JANA VOTRUBOVÁ, Ph.D.

 • Specializovaná lékařka v oboru dermatologie
 • Má bohaté praktické i akademické zkušenosti
 • Mezi její specializace patří práce s lasery, botulotoxinem a výplňovými materiály Juvederm

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×