LÉTO PLNÉ SLEV - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Operace víček laserem

Operace očních víček laserem probíhá ambulantně, nebo při celkové narkóze s použitím nejnovější metody low flow anestezie.

Cena zákroku od:

od 13 800 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Ambulantní zákrok

cosmetic-surgery

Specializace:

Plastická chirurgie

syringe

Anestezie:

Lokální nebo celková anestezie

time

Délka zákroku:

60 min

beautiful

Rekonvalescence:

14 dní

O zákroku

Operace očních víček CO2 laserem se zaměřuje na dolní víčka, nevzhledné tukové polštářky pod očima, mimické vrásky, s efektem rozjasnění pohledu, omlazení a zpevnění.

Oči zaujímají na obličeji nejvýznamnější místo, na kterém je velmi brzy znatelné stárnutí. V důsledku věku se velmi tenká oční – periorbitální – oblast oslabuje, kůže ztrácí pružnost, kromě toho je více náchylná k tvorbě nežádoucích projevů, jako jsou vrásky, ochablost, tmavé kruhy nebo neestetické váčky pod očima. Roli zde hraje i genetická dispozice. Tyto problémy efektivně řeší operace očních víček špičkovým lékařsky ověřeným laserem CO2.

Pro koho a proč je operace dolních víček vhodná

Operace očních víček laserem ovlivňuje nejen vzhled, ale určitý podíl má také na zlepšení správné pohybové funkce. Laserové ošetření rovněž posiluje svalovinu kolem očí, zvyšuje produkci kolagenu a elastinu v oslabené oblasti, navíc napomáhá k odstranění opuchlin, slzení, snižuje oční zátěž, často se i efektivně podílí na snížení bolestí hlavy. Operace očních víček laserem je určena pro ženy i muže pro získání omlazeného, vypnutého a zdravějšího očního okolí. Zákrok lze kombinovat s aplikací botulotoxinu, operací očních horních víček, faceliftem apod.

Výhody zákroku

Kromě estetického hlediska, má operace očních víček laserem i efekt preventivní, pomáhá předcházet některým zdravotním problémům, i těch zrakových. V závislosti na individuální schopnosti hojení i dané genetické dispozici k udržení si elasticity, je zákrok dlouhodobý, lze ho však dle potřeby opakovat. Výhodou laserového zákroku oproti chirurgickému je kratší časová zátěž organismu, snížená bolestivost a krvácivost, zrychlení hojení, a téměř žádné jizvy.

  Doporučení klientů - klienti také rádi využívají:

  Novinka, s kterou přichází naše klinika, se prezentuje pod jménem Madonna Eye Lift (je alternativou chirurgického řešení) – za použití moderního speciálního inovativního frakčního laseru CO2 snižuje výskyt jemných linek a vrásek v oční oblasti, pozvedává obočí, včetně očních víček, odstraňuje tmavé kruhy pod očima, zpevňuje, a tím vším zdokonaluje oční výraz a omlazuje (neinvazivně).

  Průběh ošetření

  Operace očních víček laserem probíhá ambulantně, nebo při celkové narkóze s použitím nejnovější metody low flow anestezie. Na vnitřní části víček se nejprve předkreslí oblast k odstranění či úpravě. Laserový paprsek je zamířen uvnitř oblouku spodního víčka tzv. transkonjuktiválně, tedy sliznicí spojivkové části, kde se odstraní přebytečná tuková tkáň spolu s vytaženou kůží. Není potřeba šití, použije se oční mast a ošetřené oko se přelepí speciální náplastí.

  Spojenou úpravu horních i dolních víček lze absolvovat stejný den. Operace dolních očních víček laserem zabere asi 30–45 minut. Po laserové operaci je nutná 1denní hospitalizace.

  Před zákrokem

  Aspoň 2 týdny před absolvováním operace očních víček laserem se nedoporučuje užívání léků s kyselinou acetylsalicylovou, které mohou snižovat srážlivost krve. Aby mohl být zákrok proveden, je potřeba, aby oblast kolem očí nevykazovala poškození nebo zarudnutí a pacient byl zcela zdráv. Omezení před operací způsobuje i již prodělané infekční onemocnění.

  Po zákroku

  Operace očních víček laserem může způsobit na ošetřované oblasti zarudnutí, dalším projevem mohou být malé otoky, slzení, ojediněle se může vyskytnout na očích malý tlak, nebo pocit cizího předmětu v oku, které po několika dnech či týdnech vymizí. Jinak bývá zákrok dobře snášen, jemné zčervenání lze bez potíží skrýt make-upem. V případě suchých očí pomáhají oční kapky, v případě otoků chladivé obklady, při bolesti analgetika.

  V počátku je vhodné spát ve zvýšené poloze. Kontrola je doporučována asi po 7 dnech a taktéž tuto dobu je vhodné dodržet v pracovní neschopnosti.

  Důležité je aspoň 3 týdny vynechat sport či velkou fyzickou zátěž, dodržovat klidový režim min. týden, nevystavovat oči námaze, např. u počítače, televize, přetěžovat oči dlouhým čtením, ani opalování a slunění není po tuto dobu vhodné. Oči bývají po zákroku citlivější, proto doporučujeme pár dnů nosit tmavé sluneční brýle, mazat se kvalitními ochrannými krémy s vysokým UV faktorem, příp. kapat antiseptické oční kapky cca 3 dny. Po zhojení lze provádět jemné tlakové masáže na ošetřené oblasti. Až po měsíci je povoleno sportování.

  Rekonvalescence po operaci očních víček laserem závisí na způsobilosti pacienta k hojení, správném dodržování pooperačních pokynů a snížení nadměrného očního přetěžování. Konečný efekt je vidět zhruba po 1–3 měsících od ošetření, protože se postupně po zákroku aktivují regenerační procesy v kůži.

  Operace očních víček laserem patří dnes k poměrně vyhledávanému typu ošetření, protože velmi rychle a bezpečně omlazuje, zpevňuje i rozjasňuje výraz. Proč se trápit nevzhlednými pytli pod očima, maskovat kruhy i vrásky drahými přípravky, když tak jednoduše můžete získat na sebedůvěře a zkrásnět. My s Vámi, Vy s námi!

  Zavolejte mi

  Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

  Využijte nezávazné konzultace

  Více o Premier Clinic

  The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
  ×