LÉTO PLNÉ SLEV - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Madonna Eye Lift

Novinka, s kterou přichází naše klinika, se prezentuje pod jménem Madonna Eye Lift (je alternativou chirurgického řešení) – za použití moderního speciálního inovativního frakčního laseru CO2 snižuje výskyt jemných linek a vrásek v oční oblasti, pozvedává obočí, včetně očních víček, odstraňuje tmavé kruhy pod očima, zpevňuje, a tím vším zdokonaluje oční výraz a omlazuje (neinvazivně).

Cena zákroku od:

9 480 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Ambulantní zákrok

cosmetic-surgery

Specializace:

Dermatologie

syringe

Anestezie:

Lokální anestezie

time

Délka zákroku:

60 min

beautiful

Rekonvalescence:

7 dní

O zákroku

Novinka, s kterou přichází naše klinika, se prezentuje pod jménem Madonna Eye Lift (je alternativou chirurgického řešení) – za použití moderního speciálního inovativního frakčního laseru CO2 snižuje výskyt jemných linek a vrásek v oční oblasti, pozvedává obočí, včetně očních víček, odstraňuje tmavé kruhy pod očima, zpevňuje, a tím vším zdokonaluje oční výraz a omlazuje (neinvazivně).

Nejvýraznější část obličeje totiž tvoří oči a jejich okolí, kůže zde je velmi tenká a vlivem stárnutí (snížení pružnosti a elasticity), životního stylu i genetických dispozic, je tato oblast nejvíce náchylná k vráskám, viditelné ochablosti, s projevem nepěkných váčků pod očima či přepadáváním víček apod. Madonna Eye Lift efektivně stimuluje růst kolagenu a napomáhá tyto projevy eliminovat.

Pro koho je Madonna Eye Lift vhodné

Omlazení a úprava očních víček a okolí zlepšuje vzhled, je vhodný pro všechny, kteří se potýkají se svěšenými očními víčky a vráskami a raději volí méně zatěžující zákrok pro organismus.

Výhody zákroku

Kromě estetického hlediska, zlepšení textury kůže, vyplnění linií a vrásek, vypnutí a vytažení očních víček i obočí, omlazení a rozjasnění pohledu, přináší Madonna Eye Lift vynikající výsledky u všech pacientů i všech barev pleti.

V závislosti na individualitě, zdravém životním stylu, je zákrok trvalejší, navíc bez rizik a alergií a lze jej kombinovat s dalšími estetickými zákroky. Výhodou laserového zákroku Madonna Eye Lift ve srovnání s klasickým chirurgickým je minimalizace zátěže na organismus, téměř bezbolestnost, nekrvácivost, rychlejší hojení bez jizev a nutnosti hospitalizace.

  • checkSnížení vrásek, zpevnění očního okolí
  • checkVyhlazení tónu pleti, snížení tmavé pigmentace pod očima
  • checkNová technologie pro maximální obnovu kolagenových vláken
  • checkPřirozený proces hojení
  • checkNeinvazivní a rychlý způsob omlazení

Doporučení klientů - klienti také rádi využívají:

Alternativou madonna eye lift ošetření je také např. ošetření mikrojehličkovou radiofrekvencí. Toto miniinvazivní ošetření dokáže zajistit vypnutí vrásek, jemný nechirurgický facelift, odstranění jizev a strií. Máte zájem spíše o více invazivní až operační metodu? Nabízíme dále klasický chirurgický facelift, který provádíme v šetrné celkové low-flow narkóze.

Průběh ošetření

Madonna Eye Lift probíhá ambulantně za pomoci lokální anestezie nebo znecitlivujícího krému (na přání lze v analgosedaci). Za použití ochlazování a speciálních modulovaných velmi tenkých laserových paprsků laserového přístroje CO2, které pronikají pod kůži očního okolí, aniž by poškozovaly okolní epidermis, vytvářejí v podkožní tkáni mikroskopické kanálky, kde dochází k obnově kolagenových a elastinových vláken. Jde o krátké přibližně půlhodinové ošetření. Pacient může pociťovat lehké brnění v ošetřované oblasti a drobné štípání. Po zákroku se pacient bez potíží navrací do běžného života.

Před zákrokem

Minimálně týden před ošetřením není doporučováno užívání léků s kyselinou acetylsalicylovou, které mohou snižovat srážlivost krve, aby mohl být zákrok Madonna Eye Lift proveden, je nutné, aby oblast kolem očí nevykazovala poškození či zánět a neprobíhala u Vás infekce.

Po zákroku

Madonna Eye Lift je zákrok bezpečný a rychlý, může po něm dojít k zarudnutí, otokům a malým modřinám, doporučujeme oblast očí ochlazovat. Oči bývají po zákroku citlivější, proto doporučujeme pár dnů nosit tmavé sluneční brýle a mazat se kvalitními ochrannými krémy s vysokým UV faktorem. To platí nejen u tohoto ošetření, ale doporučujeme se chránit před slunečním zářením a používat kvalitní pomůcky a krémy vždy, když je to nutné.

Výsledný efekt je okamžitý, postupně se však vytvářením nové kolagenové tkáně efekt zvyšuje. Madonna Eye Lift patří k jednoduchému estetickému řešení zpevnění a omlazení očního okolí včetně očních víček.

V jednoduchosti je krása. Madonna Eye Lift jednoduše působí na oční okolí tak, aby se zvýšila produkce kolagenu v místech, kde je ho málo. Oční oblast Vás reprezentuje, dopřejte jí ošetřením Madonna Eye Lift zpevnění a omlazení. Opravdu to bude vidět.

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×