LÉTO PLNÉ SLEV - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Premier Lift

Naše klinika jako jediná v ČR a SR provádí zákrok tzv. Premier Lift. Jedná se o unikátní zákrok díky kterému lze modelovat prsa ženy bez klasické „T jizvy“ která vzniká při modelaci prsou.

Cena zákroku od:

48 300 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

1 denní hospitalizace na klinice

cosmetic-surgery

Specializace:

Plastická chirurgie

syringe

Anestezie:

Celková anestezie

time

Délka zákroku:

60 min

beautiful

Rekonvalescence:

14 dní

O zákroku

Máte mírně pokleslá prsa a bojíte se jizev charakteristických při modelaci prsou? Máme pro Vás řešení – zákrok Premier Lift!

Naše klinika jako jediná v ČR a SR provádí zákrok tzv. Premier Lift. Jedná se o unikátní zákrok díky kterému lze modelovat prsa ženy bez klasické „T jizvy“ která vzniká při modelaci prsou. Zákrok Premier Lift je vedený přes dvorce prsou klientky. Následně lze použít implantát nebo zákrok lze provést i bez implantátů. Na zákrok se na naší klinice specializuje MUDr. Igor Slaninka. Zákrok je prováděný v celkové narkóze.

Jako jediná klinika v Praze navíc disponujeme 3D scannerem – vizualizací (virtuální realitou) pro zvětšení prsou – klient může vidět očekávaný výsledek zvětšení a porovnat velikost zvolených implantátů.

Svěřte se do rukou renomované plastické chirurgie – specializujeme se na operace prsou. Ročně provedeme více než 650 operace prsou a ošetříme více než 6500 klientů.

Kdy je Premier Lift vhodný?

Premier Lift je vhodný pro pacientky, které trápí pokleslá prsa z důvodu věku či kojení. Ne každá klientka je na zákrok Premier Lift vhodná, proto doporučujeme osobní konzultaci s plastickým chirurgem. Kromě zákroku Premier Lift provádí naše klinika plastické chirurgie celé spektrum operací plastické chirurgie (modelace prsou, redukce prsou, augmentace prsou, abdominoplastiky atd.) na 2 operačních sálech v celkové anestezii a 2 zákrokových sálech. Svojí velikostí se řadíme mezi největší a technologicky nejvybavenější plastické chirurgie v ČR.

Proč si zvolit zákrok na Premier Clinic

Zajímá Vás jak bude vypadat Váš dekolt? Jako jediná klinika v Praze nabízíme 3D vizualizaci Motiva Imagine před zákrokem.

V čele se specialistkou na operace prsou MUDr. Lucií Zárubovou jsme jedna z nejvyhledávanějších klinik pro operace v ČR.

Šetrná lowflow anestezie snižuje nežádoucí účinky anestezie na minimum.

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×