Máme otevřeno a provádíme ambulantní i operační výkony. Dodržujeme však zvýšený hygienický režim. Více informací zde.

Máte mírně pokleslá prsa a bojíte se jizev charakteristických při modelaci prsou? Máme pro Vás řešení – zákrok Premier Lift!

Naše klinika jako jediná v ČR a SR provádí zákrok tzv. Premier Lift. Jedná se o unikátní zákrok díky kterému lze modelovat prsa ženy bez klasické „T jizvy“ která vzniká při modelaci prsou. Zákrok Premier Lift je vedený přes dvorce prsou klientky. Následně lze použít implantát nebo zákrok lze provést i bez implantátů. Na zákrok se na naší klinice specializuje MUDr. Igor Slaninka. Zákrok je prováděný v celkové narkóze.

Jako jediná klinika v Praze navíc disponujeme 3D scannerem – vizualizací (virtuální realitou) pro zvětšení prsou – klient může vidět očekávaný výsledek zvětšení a porovnat velikost zvolených implantátů.

Svěřte se do rukou renomované plastické chirurgie – specializujeme se na operace prsou. Ročně provedeme více než 650 operace prsou a ošetříme více než 6500 klientů.

 

3D vizualizace

Zajímá Vás jak bude vypadat Váš dekolt? Jako jediná klinika v Praze nabízíme 3D vizualizaci Motiva Imagine před zákrokem.

Na operace prsou se specializujeme

V čele se specialistkou na operace prsou MUDr. Lucií Zárubovou jsme jedna z nejvyhledávanějších klinik pro operace v ČR.

Šetrná anestezie

Šetrná lowflow anestezie značky Heyer snižuje nežádoucí účinky anestezie na minimum.

MUDr. Igor Slaninka – O ZÁKROKU PREMIER LIFT:

 

Ceník zákroku Premier Lift

  • již od 42 000 Kč (bez implantátů)
  • od 72 000 Kč včetně kulatého implantátu značky Motiva
  • od 82 000 Kč včetně ergonomického implantátu značky Motiva
  • od 83 000 Kč včetně kulatého implantátu značky Mentor
  • od 95 000 Kč včetně anatomickému implantátu značky Mentor
  • od 107 000 Kč včetně kulatého implantátu značky B-lite
  • od 117 000 Kč včetně anatomickému implantátu značky B-lite

 

Kdy je Premier Lift vhodný?

Premier Lift je vhodný pro pacientky, které trápí pokleslá prsa z důvodu věku či kojení. Ne každá klientka je na zákrok Premier Lift vhodná, proto doporučujeme osobní konzultaci s plastickým chirurgem. Kromě zákroku Premier Lift provádí naše klinika plastické chirurgie celé spektrum operací plastické chirurgie (modelace prsou, redukce prsou, augmentace prsou, abdominoplastiky atd.) na 2 operačních sálech v celkové anestezii a 2 zákrokových sálech. Svojí velikostí se řadíme mezi největší a technologicky nejvybavenější plastické chirurgie v ČR.

Odebírejte novinky


    [wpgdprc "Souhlasím se zpracováním osobních údajů."]