LÉTO PLNÉ SLEV - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Zvětšení velkých stydkých pysků vlastním tukem

Zvětšení velkých stydkých pysků vlastním tukem se provádí moderní liposukční metodou. Z určené oblasti se liposukční kanylou šetrným způsobem odsaje přiměřené množství tukové tkáně, která je bezprostředně vpravena do podkožní oblasti velkých stydkých pysků.

Cena zákroku od:

od 34 800 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Ambulantní

cosmetic-surgery

Specializace:

Plastická chirurgie

syringe

Anestezie:

Lokální anestezie

time

Délka zákroku:

60 min

beautiful

Rekonvalescence:

14 dní

O zákroku

Zvětšení velkých stydkých pysků vlastním tukem dnes patří k šetrným metodám estetické a plastické chirurgie. Velmi jednoduchým způsobem se z určitého místa na těle, kde je dostatečné množství tukové tkáně (převážně z podkožní oblasti podbřišku, stehen či hýždí), odebere přijatelné množství, které se po speciální úpravě aplikuje jako výplňový materiál do podkoží velkých stydkých pysků, aby se doplnil jejich objem.

Kdy je zvětšení velkých stydkých pysků vlastním tukem vhodné

Dosti často se ke zvětšení velkých stydkých pysků vlastním tukem uchylují ženy hlavně z estetických důvodů, jelikož v těchto místech vlivem stárnutí, genetických dispozic, ztráty kolegových vláken nebo po velkém hmotnostním úbytku, dochází k ochablosti, nedostatku tukové tkáně, převisům, nebo k vyčnívání malých stydkých pysků. Vše toto může vést k funkčním (např. při sportu, hygieně, sexuálním životě), zdravotním (infekce, podráždění, bolestivý pohlavní styk) i psychickým (snížené sebevědomí, stud) potížím. Zpravidla však jde víceméně jen o estetiku a o touhu omladit intimní partie. Mnohdy však i o zlepšení sexuálního života, jelikož pro ženy jsou labia důležitá, tak jako krásná plná prsa nebo pevné pozadí apod.

Zvětšení velkých stydkých pysků vlastním tukem formuje, zvyšuje objem a je doporučováno těm, které vyhledávají přirozenější ošetření, bez nutnosti chirurgických zásahů. Efektivní výsledek však záleží i na dostatečném množství tukové tkáně, což by u velmi štíhlých žen mohlo být problémem. Přijatelné množství tuku, ale také dostatečné prokrvení tukové tkáně, aby nedocházelo k rychlému vstřebání, je při ošetření zapotřebí. Zákrok má velké pozitivum, že jej lze bez potíží opakovat.

Zvětšení velkých stydkých pysků vlastním tukem lze kombinovat s některými estetickými i chirurgickými zákroky, včetně zmenšení malých stydkých pysků, a je vhodné pouze pro dospělé ženy.

Vlastní tuk jako přínos k vylepšení intimních partií

Zvětšení velkých stydkých pysků pomocí vlastního tuku využívá nejpřirozenější tělu vlastní výplňový materiál, pro remodelaci, dotvarování, doplnění, a to bez použití cizí látky, rizik a alergických reakcí. Vlastní tuková tkáň, tvořící základní složku pro obnovu měkké tkáně těla, ovlivňuje pružnost a elastičnost kůže, je zodpovědná za množství podkožního tuku v těle a velmi často je využívána v medicíně jako kvalitní výplňový materiál do oblastí, kde je ho nedostatek nebo kde je potřeba zvýraznit kontury.

Výhody zákroku

Velkou výhodou zvětšení velkých stydkých pysků vlastním tukem je bezpečný průběh, jelikož je využita tělu vlastní tkáň, a trvanlivost účinku.

  • checkAmbulantní miniinvazivní zákrok s lokálním znecitlivěním
  • checkDvojnásobný remodelační účinek – odsátí přebytečného tuku, zlepšení vzhledu
  • checkJednoduché řešení – minimální zátěž pro organismus
  • checkMetoda bez jizev, rizika a alergických reakcí
  • checkBezpečný a přirozený zákrok estetické medicíny
  • checkTuk je možné odebrat kdekoliv na těle, kde je ho nadbytek
  • checkOmlazení genitálu

Kombinace zákroků - doporučení klientů

Uvažujete o zvětšení stydkých pysků vlastním tukem? Doporučujeme tento zákrok kombinovat také s vaginální rejuvenací - tedy zúžení vaginy po porodu, vlivem věku atd. Pro tzv. vaginální rejuvenaci - omlazení vaginy - používáme prémiový CO2 gynekologický laser s aplikátorem.

Průběh ošetření

Zvětšení velkých stydkých pysků vlastním tukem se provádí moderní liposukční metodou v lokálním znecitlivění, zákrok však lze provést i v analgosedaci nebo v celkové anestezii. Jde o miniinvazivní výkon za pomoci jemných kanyl a bez jizev, pouze v oblasti odsátí zůstanou malé ranky. Z určené podkožní oblasti se liposukční kanylou šetrným způsobem odsaje přiměřené množství tukové tkáně. Bezprostředně po odsátí se tuk speciálním odstředěním zpracuje, aby se odstranily nežádoucí příměsi a částice, poté je injekčně vpraven do podkožní oblasti velkých stydkých pysků a ošetřená oblast je přelepena náplastí.

Zákrok zvětšení velkých stydkých pysků vlastním tukem zabere přibližně hodinu. Pacientka odchází bez potíží do domácího ošetření, aniž by musela být hospitalizována či limitována v běžném životě.

Specialista

MUDr. VOJTĚCH ŠANDERA, MBA

  • Atestovaný plastický chirurg se zkušenostmi v oblasti plastické chirurgie, chirurgie ruky a estetické medicíny.
  • Specializuje se na zákroky zvětšení prsou, liposukce a zákroky estetické gynekologie. Dlouhodobě spolupracuje s vedoucí lékařkou Premier Clinic MUDr. Lucií Zárubovou v oblasti chirurgie prsu / rekonstrukce prsu ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze.

Před zákrokem

Zvětšení velkých stydkých pysků vlastním tukem lze hodnotit jako bezpečné ošetření s velmi dobrými výsledky. Důležité je přibližně 2 týdny před zákrokem vysadit léky s obsahem kyseliny acetylsalicylové, snižující srážlivost krve, asi 48 hodin před ošetřením je vhodné omezit kouření.

Po zákroku

Po zvětšení velkých stydkých pysků vlastním tukem se mohou v ošetřeném místě objevit malé otoky nebo modřinky, občas může docházet k pocitům napínání, které během krátké doby odezní. Zpočátku budou stydké pysky vypadat objemově větší, rovněž může dojít k přechodné vizuální asymetrii, jde však pouze o přechodný stav, který se po zhojení upraví. Náplasti se odstraňují po 2–3 dnech.

Je důležité dodržovat pooperační pokyny od ošetřujícího lékaře, vyvarovat se nošení těsného spodního prádla, nevystavovat tělo přílišné fyzické námaze prvních několik dnů, zvýšit pitný režim i intimní hygienu. Po 3–5 dnech je možná kancelářská činnost, po 14 dnech by mělo dojít ke zhojení, ihned po zákroku je nutná abstinence sexu, pohlavní styk se doporučuje až po měsíci.

Výsledný efekt zvětšení velkých stydkých pysků vlastním tukem je viditelný okamžitě, během 2 měsíců se stabilizuje. Často závisí i na samotném pacientovi a jeho adaptaci vstřebávání či nikoliv. Část přeneseného tuku (zpravidla kolem 20–40 %) se totiž po určité době může vstřebat, proto je vhodné zákrok pro optimalizaci zopakovat nebo vstřebaný tuk po zhruba 3 měsících až půl roce, doplnit.

Nejen krásná prsa, ale i krásná labia, představují pro ženu pravé ženství. Dříve ženy přijímaly stárnutí, aniž by přemýšlely o tom, zda se jim to líbí nebo ne. Dnes se však estetická medicína posunula k nejmodernějšímu a efektivnímu omlazování tak, aby každá žena vždy našla pro to, co potřebuje upravit a vylepšit, svoje ošetření na míru.

Pro přirozený efekt, za použití vlastního produktu, je zvětšení velkých stydkých pysků ideálním řešením, navíc bez nutnosti chirurgických zásahů nebo cizorodých vý

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×