PREMIER DAYS - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Omlazení lábií CO₂ laserem

Zmenšení, omlazení a depigmentace lábií CO2 laserem bez nutnosti narkózy.

Cena zákroku od:

od 9 500 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Ambulantní zákrok

cosmetic-surgery

Specializace:

Gynekologie

syringe

Anestezie:

Lokální anestezie

time

Délka zákroku:

30 min

beautiful

Rekonvalescence:

7 dnů

O zákroku

Na ženské tělo jsou dnes kladeny vysoké nároky. Model ženské krásy vypadá jinak, než před 100 lety. Tak jako lze omlazovat obličej, zvětšit malé rty či prsa, lze i nechirurgicky, tudíž bez zatížení organismu, omlazovat intimní partie, lábie. Na vzhledu i funkčnosti lábií se podílejí ztráta elasticity kůže, která se věkem snižuje, genetické predispozice, porody, úbytek tukové tkáně, barevné změny.

Laserové omlazení lábií v tomto případě vyřeší nejen estetické problémy, ale mnohdy i zvedne nízké sebevědomí, pomůže užívat si intimní chvíle naplno.

Proč právě omlazení lábií s CO2 laserem?

Laser CO2 využívaný k ošetření je vysokovýkonný, prémiový, se stabilním pulzem. Je nejpoužívanějším laserem v estetické a gynekologické medicíně, navíc snižuje krvácivost i zatížení organismu, bez vedlejších rizik. Omlazení lábií CO2 laserem lze také kombinovat s ošetřením vaginální rejuvenace, kdy dochází neinvazivně ke stažení vagíny, zlepšení sexuálního prožitku a zároveň k léčbě inkontinence I. a II. stupně.

Bližší informace k zákroku

Zákrok je mini-invazivní, tudíž neomezuje v normálním a společenském životě. Ošetření probíhá za místního znecitlivení, případně je možné použití analgosedace. Principem aplikace frakčního CO2 laseru je stimulování produkování vlastních kolagenových a elastinových buněk. Základem frakčního rozdělení laserového paprsku je jeho světelný průnik možný do hlubších vrstev kůže s minimem poškození svrchní vrstvy (epidermy). Pulzy frakčního CO2 laseru napomáhají rovněž odstranit nerovnoměrnosti kůže, barevně sjednotí tón kůže lábií, tepelný efekt vyvolá omlazení. V případě větších nedokonalostí lze za použití operačního CO2 laseru úspěšně bez krvácivosti daná lábia minora zmenšit na požadovanou velikost.

Výhody zákroku

Ve srovnání s jinými metodami labio plastiky je zákrok bez větších komplikací a chirurgického zásahu. Probíhá v krátkém časovém úseku a nezatěžuje organismus. Kromě estetického hlediska, má i charakter zdravotní i psychologický, zvyšuje sebevědomí, zlepšuje stav pokožky včetně redukování kontur kůže. V dnešní době patří k nejúčinnějším ošetřením v esteticko-gynekologické medicíně, s dvojím efektem – omlazení, obnovení kolagenových a elastinových vláken. Zákrok lze kombinovat s jinými estetickými ošetřeními.

  • checkOkamžitý účinek s dlouhotrvajícím efektem
  • checkExkluzivní vysokovýkonný laserový přístroj
  • checkZpevnění ochablé kůže na intimních místech
  • checkStimulace tvorby kolagenu a elastinu pro zbytnění lábií
  • checkRychlá hojivost bez jizev
  • checkBezpečný a komfortní ambulantní zákrok
  • checkNeoperační zákrok bez krvácení
  • checkNebyly zaznamenány rizikové účinky

Kombinace zákroků - doporučení klientů

Omlazení lábií CO2 laserem lze také kombinovat s ošetřením vaginální rejuvenace CO2 laserem, kdy dochází neinvazivně ke stažení vagíny, zlepšení sexuálního prožitku a zároveň k léčbě inkontinence I. a II. stupně.

Průběh ošetření

Zákrok probíhá ambulantně, u citlivějších pacientek lze použít analgosedaci, či celkovou narkózu.

Při omlazení lábií frakčním laserem po cca 20 – 30min. od zákroku odchází pacientka bez potíží domů nebo do práce. Při operační technice operačním laserem je nutná hospitalizace cca 2 – 4 hodiny po zákroku.

Před zákrokem

Přesto, že jde o šetrný zákrok, který je bez potíží snášen, je i u něho nutné sledovat, pro koho není vhodný. Kontraindikace:

Zánět, akutní infekce, bakteriální a venerologická onemocnění
Onkologická onemocnění včetně rakoviny kůže
Těhotenství, kojení
Alergie, autoimunitní choroby
Porucha krvetvorby
Diabetes
Cévní nemoci, křečové žíly, trombózy
Srdeční potíže, kardiostimulátor

Každý zákrok, byť neinvazivní, je vždy nutné zkonzultovat s ošetřujícím lékařem, který s Vámi probere postup ošetření a posoudí způsobilost k zákroku.

Po zákroku

Prvních 5 dnů není doporučován intimní styk, koupání v bazénu, vaně, návštěva solárií. Poté bez omezení. Po zákroku je nutné dodržovat péči o dané ošetřené místo, kterou Vám ošetřující lékař doporučí.

Ideál krásy neexistuje, existuje pouze touha být krásná nejen pro sebe samu, ale i ve chvílích, kdy to, co bývá okem skryto, je v určitém okamžiku vidět. Nespokojte se s tím, co Vám nadělila příroda, dopřejte si profesionální omlazení intimních partií, abyste se ve svém těle cítila ráda a spokojená. My Vám k tomu dopomůžeme.

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×