Umělá prsa - silikonové implantáty v Praze

Nejste spokojená s tvarem a velikostí svého poprsí? Vložení silikonových implantátů představuje snadné řešení těchto nedostatků. Umělá prsa navíc díky moderní technologii vypadají zcela přirozeně. Splňte si svůj sen o bezchybném dekoltu i vy. Naše klinika je pro to tím pravým místem.

Zvětšení prsou je naší specializací. Důvěřujte nám, jako to ročně činí stovky dalších klientek.

Umělá prsa - proč si k zákroku zvolit právě naši kliniku

Velmi dobře rozumíme tomu, jak obrovský vliv má vzhled poprsí na psychiku ženy. Jak neuspokojivá velikost či asymetrie mohou být zdrojem komplexů a negativního vnímání obrazu vlastního tělo. Naštěstí se jedná o nedostatky, se kterými si umíme v rámci plastiky prsou poradit. Jejich modelace a případná augmentace jsou v dnešní době běžnými chirurgickými výkony, s nimiž máme bohaté zkušenosti.

Zkušený tým plastických chirurgů

Naše klinika plastické chirurgie je právem hrdá na tým špičkových odborníků, který na ní působí. Všichni se mohou opřít jak o vzdělání získané na prestižních institucích, tak o bohatou praxi, jenž zahrnuje tisíce úspěšně vykonaných zákroků. Vypadat a cítit se lépe pomáhají svým klientům již řadu let.

vse pod strechou

Moderní a bezpečné techniky operace

Svým klientkám chceme nabídnout ty nejnovější dostupné technologie, které jsou mnohdy v České republice zcela unikátní. Jedním příkladem za všechny je 3D animace poprsí, která vám pomůže lépe si představit konečný výsledek operace. Neustále se vzděláváme a sledujeme aktuální trendy v oboru. Jen tak můžeme převést do vlastní praxe pokročilé postupy, které pro klientky představují vyšší míru bezpečí během zákroku a optimální výsledky.

Individuální přístup ke každé klientce

Naši lékaři vynikají mimořádným lidským přístupem a smyslem pro estetiku. Můžete jim plně důvěřovat a upřímně se jim svěřit se svou motivací k zákroku, přáním a očekáváním. Vždy je zohlední spolu s vašimi jedinečnými vlastnostmi, životním stylem i plány, které máte do budoucna. Tento individuální přístup je klíčem k nalezení ideálního řešení na míru, vaší spokojenosti a harmonickému výsledku.

Přátelské a pohodové prostředí

Děláme vše proto, aby vaše návštěva a případný pobyt na naší klinice byl co nejpříjemnější. Těšit se můžete na pohodovou atmosféru, luxusní interiér a velmi přátelský a ochotný personál, který je vám vždy k dispozici. Samozřejmostí je pak plnohodnotné vybavení kliniky. Za přednost považujeme rovněž naši lokalitu - najdete nás v centru Prahy, v místě s perfektní dopravní dostupností.

Dlouhodobá péče o klientky i po operaci

I po propuštění z hospitalizace zůstáváme s klientkami v kontaktu, abychom se ujistili, že rekonvalescence probíhá bez komplikací. Zveme vás na pravidelné kontroly a pomáháme vám s pooperační péčí. Ta je velmi důležitá z hlediska upevnění výsledků.

Silikonová prsa před a po zákroku

I vložením silikonových implantátů dokážeme dosáhnout maximálně přirozených výsledků, jako je tomu při zvětšení prsou vlastním tukem. Prohlédněte si galerii a srovnání před/po, které vám umožní udělat si jasnější představu.

Jako jediná klinika v Praze disponujeme špičkovou technologií 3D animace

Díky ní vám můžeme názorně ukázat, jak váš hrudník bude po zákroku vypadat. Vy se tak budete moci snáze rozhodnout, zda operaci podstoupit.

Silikonové implantáty a recenze od našich klientek

Co o nás říkají naše klientky? Jaká byla jejich zkušenost, jak byly spokojeny s prací chirurgů a kvalitou služeb? Přečtěte si jejich autentické příběhy.

Pan doktor Chorvát je lékař, který je velmi profesionální, milý, empatický, má všechna nej, nej. Takový přístup k pacientům by měli mít všichni lékaři, bohužel to tak většinou není. Pan doktor je opravdu profesionál a patří mu můj velký dík.

MUDr. MARTIN CHORVÁT

Krásné trojky - 8 týdnu po zvětšení jsem bez omezení
Ráda bych se podělila o svoji zkušenost se zvětšením prsou na Premiér Clinic.
Svěřila jsem se do rukou úžasné paní doktorky MUDr. Lucii Zárubové a nemohla jsem udělat lépe. Její pozitivní přístup a vstřícnost vás prostě nadchne. Co se týče pooperační doby, vždy, když se mi cokoli nezdálo, paní doktorka mi odpověděla během pár minut. Je to opravdu člověk na svém místě a přesně ví, co dělá. Tímto bych ji chtěla ještě jednou moc poděkovat a stejně tak i celému týmu v Premiér Clinic, jelikož jsem se tam cítila opravdu skvěle!
Chtěla jsem mít prsa co nejvíce přirozená a další podmínkou bylo to, aby mě prsa neomezovala při sportu. Mám necelých 8 týdnu po operaci a již teď provozuji zcela běžný režim bez omezení, vše se hezky a rychle zahojilo a už jsou prostě jako moje vlastní a jsem z nich opravdu nadšená! ( Spím už i na břiše, jupiii ?) Dokonce i moje obvodní paní lékařka konstatovala, že těch umělých balónu už v životě viděla opravdu hodně, ale tyto jsou bezkonkurenčně nejpřirozenější a opravdu krásné?
Takže velké díky i vám, za to že jste.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Augmentace prsou implantáty 380ml.
S výsledkem operace jsem moc spokojená. Nakonec jsem se rozhodla pro implantáty Motiva Ergonomix Demi 380ml. Vše probíhalo v pořádku, operace trvala cca 40min. Na klinice jsou moc hodný a milý. 🙂
Určitě bych všem doporučila paní doktorku, je příjemná a profesionální, prostě žena na svém místě!
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Jaká je za plastiku umělých prsou cena

Níže uvádíme orientační ceník zákroku augmentace prsou – cena bude v každém konkrétním případě stanovena na základě osobní konzultace s ohledem na rozsah operačního výkonu a na zvolených implantátech.

Zákrok Cena
Umělá prsa od 73 300 Kč
Reaugmentace poprsí od 59 800 Kč
Modelace prsou od 54 500 Kč
Modelace + augmentace (zvětšení poprsí) od 65 300 Kč

Jak probíhá operace augmentace prsou pomocí umělých implantátů

Nedílnou součástí vaší cesty za vysněným poprsím je vedle samotné operace rovněž konzultace a předoperační vyšetření. Co od tohoto procesu očekávat?

01.
Konzultace

V rámci osobní schůzky si s vámi lékař promluví o možnostech zákroku, jeho průběhu a důsledcích. Vyslechne si vaše přání a očekávání ohledně výsledku a zhodnotí, zda jste pro tento typ operace vhodnou kandidátkou. Dojde ke stanovení operačního postupu i výběru vhodných implantátů.

02.
Předoperační vyšetření

Vzhledem k tomu, že operace probíhá v celkové narkóze, provádíme několik předoperačních vyšetření. Jde o standardní sérii zahrnující například odběr krve. Díky nim zajistíme bezproblémový průběh zákroku i následné rehabilitace.

03.
Operace

Operace trvá zhruba 1–1,5 hodiny. Po celou dobu budete v celkové anestezii. Chirurg provede přibližně 4 cm dlouhé řezy pod prsy, kudy budou vloženy implantáty. Ty lze umístit buď pod prsní žlázu, nebo pod prsní sval. V některých případech se pro jejich vložení provádí incize v podpažní jamce, event. kolem prsního dvorce. Jde však spíše o výjimečné situace podmíněné požadovaným efektem a tělesnými dispozicemi pacientky.

Do operované oblasti lékař zavedeny drény, které v následující 24 hodinách zajišťují lepší odvod krve a tkáňového sekretu, napomáhají rychlejšímu hojení a předchází vzniku zánětů. Na závěr rány zašije vstřebatelným materiálem a nasadí vám speciální fixační podprsenku.

Následuje převoz na monitorovací pokoj, kde budete hospitalizována 1–2 dny. Po kontrole a odstranění drénů vás propustíme do domácího léčení. Dáme vám všechny potřebné informace k pooperační péči a domluvíme se další kontrole.

Rekonvalescence po zákroku vložení silikonových implantátů

První dny po zákroku je nesmírně důležité dodržovat klidový režim. Následující 2-3 týdny byste měla omezit fyzickou námahu na minimum, nesportovat, nezvedat těžká břemena a nezvedat ruce nad hlavu. Také byste měla spát pouze na zádech. Během 3. týdne se můžete pozvolna začít vracet k běžným denním činnostem a začít spát také na boku.

Co se týče návratu do zaměstnání, zde velmi záleží na povaze a náročnosti vaší práce. K té kancelářské se lze vrátit od 10. dne po operaci, vykonáváte-li fyzicky náročnější profesi, pak počkejte 2-3 týdny. Stejně tak nespěchejte ani se sportovními aktivitami. S návratem k nim počkejte zhruba 2 měsíce po operaci. Na správný průběh rekonvalescence dohlížíme na pravidelných kontrolách.

Kapitolou samo o sobě je nošení speciálního kompresního prádla. To přispívá ke stabilizaci implantátů, urychluje hojení, vstřebání otoků a tišení bolesti. Kompresní podprsenku poprvé dostanete už na operačním sále. V nadcházejících 6-8 týdnech ji budete muset nosit 24 hodin denně s výjimkou provádění osobní hygieny. Doporučujeme v jejím nošení pokračovat i déle při zátěžových aktivitách a sportu, jehož součástí jsou otřesy a intenzivní zapojení prsních svalů. Z praktických důvodů je vhodné pořídit si tyto kompresní podprsenky dvě.

FAQ - umělá prsa Praha

Často se v souvislosti s plastickou operací ptáte na následující otázky.

Silikonové implantáty jsou trvalé a jejich výměna není nutná. Tedy pokud se časem sama nerozhodnete pro jejich vyjmutí nebo naopak ještě výraznější augmentaci prsou.

V současnosti se používají nejčastěji anatomické implantáty, dále pak implantáty kapkovitého tvaru nebo klasické kulaté. Přesný typ, jejich tvar, velikost a povrch zvolí plastický chirurg na základě konzultace. Při jejich výběru zohledňuje vaše individuální vlastnosti i vámi očekávaný výsledek.

Objemové rozpětí je velmi široké – existují implantáty od 45 ml až po 1000 ml. Výběr velikosti je nicméně velmi individuální – pro některou ženu je např. 320 ml (zvětšení o zhruba 2 velikosti) nedostačující, u jiné může takový implantát působit příliš objemně. Proto lékař posuzuje vaši výšku, váhu, celkové proporce těla, stav kůže a samozřejmě vaše přání.

Jak rychle a zda dojde k výraznější změně tvaru poprsí lze odhadnout jen velmi těžko. Implantáty si svůj tvar a velikost zachovají po celý čas, ale nedokáží zabránit přirozenému stárnutí pokožky a ztrátě její pružnosti, poklesu tkání, popř. vaším váhovým výkyvům.

Všechny tyto faktory jsou vysoce individuální a výrazně do nich promlouvají vaše genetické predispozice, životní styl a kvalita kůže. Lze zobecnit, že postupem času prsa poklesnou, ale ne v takové míře jako před modelací, resp. augmentací. Ve většině případů je pak dostačující podstoupit remodelaci menšího rozsahu.