Plastika prsou v Praze

Chirurgické úpravy poprsí jsou v současné době naprosto běžné a mohou vyřešit celou řadu problémů. Nejčastěji se jedná o změnu velikosti nebo modelaci po porodu či výrazném zhubnutí.

Prs se také dá rekonstruovat po závažném onemocnění. Pokud nejste se svým poprsím spokojena, pak vám pomůže plastika prsou. Jako jediná klinika disponujeme 3D vizualizací zvětšení prsou. U nás máte tedy jistotu, že vše bude podle vašich představ.

Nejste spokojena se svým poprsím? Není důvod se s tím smířit. Stačí si pro nová prsa dojít k nám.

Proč si zvolit pro plastiku prsou právě naši kliniku

Zkušený tým plastických chirurgů

Náš tým tvoří dokonale sehranou jednotku, na kterou se můžete plně spolehnout. Náš personál si vybíráme také podle schopnosti empatie. Ročně od nás odcházejí tisíce spokojených klientů.

vse pod strechou

Moderní a bezpečné techniky operace

Naše klinika plastické chirurgie v Praze je vybavena unikátním špičkovým technickým vybavením, jehož základem jsou 2 high-tech operační sály. Využíváme moderní low-flow anestezii, která je k vašemu organismu šetrná. Velkou výhodou moderních způsobů operací je i možnost používat vstřebatelné stehy. Odpadá tedy nepříjemná záležitost, kterou je jejich odstraňování.

Individuální přístup ke každé klientce

Vždy nabízíme ideální řešení pro každou klientku s ohledem na její přání, tělesné proporce a zdravotní stav. Snažíme se každé klientce vyjít vstříc a pomoci s jejím problémem. V některých případech se můžeme domluvit na zaplacení zákroku pomocí splátek.

Přátelské a pohodové prostředí

Ve spojení s pohodovým prostředím se u nás budete cítit opravdu jako v bavlnce. Vytvořili jsme pro vás komfortní pokoje, ve kterých si budete moci plně odpočinout po operačním zákroku. Dospávací pokoje jsou monitorovány a vybaveny minibarem a luxusní koupelnou. K dispozici zde budete mít kosmetiku L´occitane a další bonusy.

Kvalitní prsní implantáty

Pro zvětšení prsou používáme vysoce kvalitní prsní implantáty, které prošly nejnáročnějšími kontrolami. Díky své kvalitě neohrožují těhotenství ani budoucí kojení. Navíc se můžete spolehnout na dlouhotrvající výsledek. Jsou pochopitelně bezpečné, pevné a zdravotně naprosto nezávadné. Vybírat můžete ze dvou základních variant. Buď kulaté nebo anatomické (kapky). Sice se v podstatě jedná o umělá prsa, ale na první pohled naprosto přirozená.

Dlouhodobá péče o klientky i po operaci

Po operaci se o vás budou starat naši odborníci na akreditovaném oddělení pooperační péče. Budou vám doporučena ošetření vhodná pro urychlení hojení a zachování kvalitního výsledku.

Diskrétní bezplatné parkování

Po předchozí rezervaci máte u nás zajištěno bezplatné parkování přímo v budově kliniky. Hned z parkoviště se k nám pohodlně dostanete výtahem.

Plastika prsou před a po zákroku

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout výsledky naší práce. Uvidíte, jak vypadala prsa našich klientek před zákrokem a po něm. Nejvýraznější změny přináší plastika prsou po porodu. Těhotenství a kojení totiž často prsa změní celkem razantním způsobem.

Plastika prsou a recenze našich klientek

O tom, jak jsou krásná prsa pro ženy důležitá a jak jim modelace, zvětšení či zmenšení prsou změnilo život i pohled na svět, se dozvíte v recenzích našich klientek.

Implantát 320ml Velikost i tvar naprosto vyhovující. Poprvé v životě krásná prsa!
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Augmentace poprsí v Premiér Clinic.
Již delší dobu jsem nad augmentací přemýšlela a rozhodla jsem se pro MUDr. Lucii Zárubovou na Premier Clinic v Praze. Výsledek je skvělý a to i díky implantátům , 360 ml, demi profil, vypadají přirozeně. Všem mohu vřele doporučit, přístup paní doktorky nemá chybu, je úžasná a lidská.
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Děkuji Vám moc za péči, kterou jsem u Vás dostala. Všem doporučuji Premier clinic.

Jaká je za plastiku prsou cena

Je pravda, že operativní úprava poprsí není levnou záležitostí. Ale když si uvědomíte, že za cenu jedné dovolené budete mít zpět krásná prsa, ztracené sebevědomí a dokonalou siluetu, pak není o čem více uvažovat.

Zákrok Cena
Plastika prsou od 74 700Kč
Modelace + augmentace (zvětšení poprsí) od 65 300 Kč
Modelace prsou od 54 500 Kč
Reaugmentace poprsí od 59 800 Kč

Jak probíhá zákrok plastické operace prsou

01.
Konzultace

Prvním krokem bude rozhovor s naším odborníkem, kterému sdělíte své představy. Na jejich základě vám navrhne nejvhodnější řešení přesně na míru vašemu problému, vaší postavě a dalším parametrům. Součástí konzultace je také vyšetření vašeho zdravotního stavu. Podle něj zvolíme nejvhodnější způsob operace.

02.
Operace

Zákrok se provádí v celkové anestezii a trvá přibližně hodinu až hodinu a půl. Ve většině případů se pod prsy provede cca 4 cm dlouhý řez, aby se vytvořila možnost pro vložení implantátu. Další variantou je řez v podpažní jamce, popřípadě kolem prsního dvorce. Výběr vhodné techniky závisí na tělesných dispozicích klientky a také na efektu, kterého chceme dosáhnout. Operace končí zašitím řezů vstřebatelnými stehy.

Plastická operace prsou a rekonvalescence po zákroku

Průběh rekonvalescence

Po zákroku je pacientce nasazena speciální elastická podprsenka, která má za úkol implantáty zafixovat. Pooperační hospitalizace trvá většinou jeden až dva dny. Po kontrole odchází pacientka s pokyny do domácího ošetření.

Kontroly

Na první kontrolu přijdete do dvou měsíců od provedení zákroku. Poté nás jednou ročně navštívíte, abychom měli jistotu, že je vše na svém místě a v nejlepším pořádku.

FAQ – plastika prsou Praha

Na plastiku prsou můžete jít v případě, že nejste spokojena s jejich tvarem, velikostí nebo máte problém s asymetrií.

Jestliže se jedná o kosmetickou úpravu, zákrok vždy hradí plně žadatelka. Pokud je operace provedená ze zdravotní indikace, je plně hrazena pojišťovnou. Mezi tyto zákroky patří například rekonstrukce prsou po rakovině. Vždy se ale ptejte své pojišťovny na možnost hrazení zákroku.
Ke sportu a cvičení se můžete vrátit přibližně po osmi týdnech po operaci. Jestliže se jedná o náročnější sporty (tenis, plavání, atd.), je rozumnější vyčkat tři až čtyři měsíce.
Po augmentaci se doporučuje nosit elastickou kompresní podprsenku šest až osm týdnů a v této době ji sundávat pouze na dobu nezbytnou k osobní hygieně. Znamená to tedy, nosit ji i v noci. Nedodržení tohoto doporučení by mohlo mít za následek změnu tvaru poprsí nebo jiné komplikace.
Na naši kliniku si vezměte osobní prádlo. Pokud berete nějaké léky, nezapomeňte si je přibalit.

Ano. Jednou z možností, jak zvětšit poprsí, je autoaugmentace neboli zvětšení prsou vlastním tukem. Jedná se o šetrný a jednoduchý způsob, kdy se z vhodného místa na těle odebere tuk a po úpravě se aplikuje do prsou. Velkou výhodou je šetrnost bez nežádoucích alergických reakcí.

Tímto způsobem se dají prsa doplnit, dotvarovat a vyřešit asymetrii prsou bez použití cizích materiálů. Dalším bonusem je absence viditelných jizev. Za nevýhodu by se mohlo považovat to, že prsa lze tímto způsobem zvětšit o jednu velikost.

Nejste spokojena se svým poprsím a řešení tohoto problému podprsenkou vám přijde nedostatečné?

Přijďte k nám a společně najdeme řešení